Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

czesc dziewczynki:) u mnie jest dzisiaJ 37 dc. wczoraj juz myslalam ze dostane @ a tu lipa ale moze? nadal czekam . dzisiaj dziwnie sie czuje wiec moze jednak przyjdzie ta wredna malpa:P pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
Mienia ja widze ze ty jak ja. czekasz czekasz i lipa. A do tego to nastawianie sie, nie cierpie siebie czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch mnie zaczyna coraz bardziej boleć, czas zarzyć jakąś pastylkę. Chyba w końcu @ się rozkręci. Zmykam niedługo z pracy, idę dziś na obiad do teściowej i bardzo się cieszę, że odpada mi gotowanie. Jutro zresztą też nie muszę robić obiadu, bo M wraca wieczorem do domu, to sobie odpuszczę. Mam ostatnio strasznego lenia na wychodzenie z domu. Cały weekend przesiedziałam w domku z książką. Mój M jeździł na rowerku a ja w domku, gdzie cieplutko. Strasznie rozmemłana sięzrobiłam. Może czas na jakiś aerobik sie wybrać albo basen, ciało rozruszać. A nie tylko dom, sprzatanko, gotowanie i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Udało mie sie wyeksmitowac na kilka minut intruza :P Melduje,że jestem rozwścieczona i moge pogryzc :D juz nie daje rady...dzis dałam do zrozumienia gościowi ,żeby sie wyniósł :P tzn. przeniósł do ciotki :P bo ja sobie chce odpoczac przed porodem, musze nabrac sił na parcie :D zobaczymy co z tego wyniknie i czy zdązy :o wszytsko mnie boli, a szczególnie od 2 dni dupa , jakbym niewiem co robiła :P i kosc ogonowa. Ledwo sie poruszam :) buziaczki od wielorybka :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Udało mie sie wyeksmitowac na kilka minut intruza :P Melduje,że jestem rozwścieczona i moge pogryzc :D juz nie daje rady...dzis dałam do zrozumienia gościowi ,żeby sie wyniósł :P tzn. przeniósł do ciotki :P bo ja sobie chce odpoczac przed porodem, musze nabrac sił na parcie :D zobaczymy co z tego wyniknie i czy zdązy :o wszytsko mnie boli, a szczególnie od 2 dni dupa , jakbym niewiem co robiła :P i kosc ogonowa. Ledwo sie poruszam :) buziaczki od wielorybka :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Udało mie sie wyeksmitowac na kilka minut intruza :P Melduje,że jestem rozwścieczona i moge pogryzc :D juz nie daje rady...dzis dałam do zrozumienia gościowi ,żeby sie wyniósł :P tzn. przeniósł do ciotki :P bo ja sobie chce odpoczac przed porodem, musze nabrac sił na parcie :D zobaczymy co z tego wyniknie i czy zdązy :o wszytsko mnie boli, a szczególnie od 2 dni dupa , jakbym niewiem co robiła :P i kosc ogonowa. Ledwo sie poruszam :) buziaczki od wielorybka :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
bylam u lekarza ale u rodzinnego. wykluczyla problemy hormonalne. jak dla niej to ciaza a test poprostu byl wykonany za wczesnie. pobrala krew i jutro wynik. ale tak miedzy nami to ja nie wierze zebym byla w ciazy. jakos nie czuje. @ dalej nie ma. dzisiaj troche brzuch mnie pobolewa ale miej niz wczoraj, troszke mdli. ide lulu bo oczy same leca. acha dzisiaj mnie sie snilo ze dostalam @. kolorowych snow , spijcie dobrze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Wiec któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, ze chcesz mnie jutro posłać na ziemie, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czul jego anielska miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielka cierpliwością i troska będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, ze na ziemi są tez źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły glosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "Mamusiu". ❤️ i do kazdej z nas takie male szczescie Bog nam zesle, na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rossignolka no to trzymam kciuki. Piękny ten dialog z Bogiem u mnie @ się rozkręciła. Miłego dzionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.... rosignolka...trzymam kciuki!! milego dnia dziewuszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
dziekuje dziewczynki kochane. ja tez wam zycze milego dnia. 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rossi o której wynik???? Życzę pięknej bety, to że @ nie ma to bardzo dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....15..19.10 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81....17....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.....18....10.08 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11.77....16.....20.11 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01.79 .......przerwa Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.79... .......18.10 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....przygoto w.do IVF. ******************************** PRZYSZLE MAMY Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ..26.10.2007 OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82....6-7.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....15..19.10 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .17....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...20....25.10 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....16.....20.11 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 .......przerwa Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9... .......18.10 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....przygoto w.do IVF. ******************************** PRZYSZLE MAMY Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ..26.10.2007 OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ..6-7.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
wyniki okolo 12 nojego czasu, czyli ok13 waszego. brzuch mnie pobolewa ale to chyba z nerwow. jestem pelna obaw, chyba nic z tego.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
zapomnialam dodac ze temp dzisiaj rano 36.49, wiec same widzicie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rossignolko piekne jest to co napisalas, ten dialog z Bogiem. Mam nadzieje ze sie nie pogniewasz jesli go skopiuje i pokaze na forum grudniówek?? trzymam kciuki za bete!! Milego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
Tak ten dialog to dla mnie nadzieja.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekny dialog ktory juz gdzies czytalam lub slyszalam...ja tez wierze i czekam az i moje dziecie kiedys sie Boga o to wszystko zapyta!!! bylam u gina i na tej wizycie zakonczylam co miesieczna, czy nawet czestsza u niego wizytacje i \"przeglad\". Mam juz dosyc a i on zasugerowal ze skoro wszystko jak w zegarku u mnie to nie ma sensu sie meczyc i8 tyle!!! U mnie 4 dc, pecherzykow duzo w obydwu jajnikach wiec stymulacji czy czegos innego nie ma sensu robic. rossiglonko - a moze, moze??? moze sie uda - trzymam kciuki i pozdrawiam wszystkie Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu czyli wyluzować i starać się nadal. Jak nie ma żadnych przeciwskazań zdrowotnych, to po co ingerować. Uda się, nie ma innej opcji, tylko musicie odpuścić. Mi się wydaję, że u nas to główka głównie miesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a glowka glowka iti:( tylko jak tej glowce wytlumaczyc zeby nie pracowala tak mocno - znacie jakis eliksir na zapomnienie - cala flache albo i kilka kupie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Andzia jak wyłączyć, sama bym chciała mieć receptę. Juz prawie 1,5 roku starań, ach nawet myśleć mi się nie chce. Do końca roku odpuszczam staranka, tak postanowiłam, jak się zdarzy jakaś \"wpadka\" to się ucieszę, a od nowego roku zacznę na nowo, z nową wiarą i siłą. Mam nadzieję. Wyniosłam termometr z sypialni, nie wiem już codziennie który to dzień cyklu, a zawsze byłam na bieżąco, jak chcę coś ustalic to liczę na palcach. Zaznaczyłam sobie w kalendarzu tylko początek tego cyklu na wczoraj, bo to co było w niedziele zakwalifikowałam do plamienia. W przyszły wtorek chyba pójdę prywatnie do mojego \"starego\" gina, zrobić cytologie, usg, pogadać. Ale jeszcze się zastanawiam czy warto. Rossi masz wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
jeszcze nie mam. Oczywiscie laboratorium przyslalo wszystkie wyniki ale OPROCZ MOJEGO!!!!!!! co za sprawiedliowsc! pech i tyle!!!! mam czekac do popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
no i ma wynik ktory jest negatywny:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rossignolka - smutno:( i przykro:( a powiedz co wykazala laparoskopia bo nie kojaze?? mialas jakies zrosty i je usunieto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
nie mialam usg. ja wczoraj bylam u lekarza rodzinnego, i ona mi zlecila to badanie. w przyszlym tyg jade do Polski wiec jesli do przyszlego tyg nie dostane @ to pojde do gina. boje sie ze to pco albo jakas inna cholera. tyle co sie uporalam z endometrioza i ogromniastym torbielem to teraz znowu cos sie przyczepilo.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rossignolka kochana nie mozesz od razu najgorszego zakladac - moze nie tyle twoj organizm co psychika plata figla.. wirze ze to nic powaznego i ze wszystko bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Rossi to może być torbiel, szkoda że nie dała Ci nic na wywołanie @. Pozostaje cierpliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×