Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

hej hej...pobudaka, bo mikolaja przegapicie.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
dzien dobry kochane!!!!!! SW Mikolaj byl u kazdej? u mnie tez byl i dostalam fajniutki prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosii - II kreski?? o mamusiu - super - gratulacje z calego serducha - cuda sie zdazaja jednak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
Hej Andzia!!!! a co ty wrozka???:):):) dziewczyny oglaszam wszem i wobec DWIE GRUBASNE WYPASIONE KRECHY!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
zrobilam dwa testy! jeden zaraz po wstaniu z lozka, korcilo mnie jak nie wiem. i wyszlo od razu. poszlam do M (jeszcze spal) i powiedzilam ze Mikolaj byl i zostawil prezent. a on na to ze on nic dla mnie nie ma. ja powiedzialam ze dal nam obojgu prezent i pokazalam test.:) bardzo sie ucieszyl! 1e pyt to gdzie postawimy lozeczko? drugi test zrobilam w pracy i od razu kolezanka pobrala mi krew na bete. moze nawet juz popoludniu bedzie wynik. mam nadzieje ze to nie zart mojego organizmu. ale jestem szczesliwa!!!!!!!:):):):):):):):) HUUUURRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROSSINIOLKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wietkie gratulacje !!!!!!!! ach jakie szczescie!!!!! nie musze chyba pisac jak Ci bardzo bardzo zazdroszcze!!!!??? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rossi Gratuluje!!!!!!!!O Matko jaka dobra widomosc z rana!!! Cudny prezent Mikołajkowy :-D Mamy nową forumkową cięzaróweczke :-P Ogromnie sie ciesze :-D :-D ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Andzia skąd wiedziałas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, jak dobre nowuny są to i Brydzia sie pojawiłą :-D Co u Ciebie?? Jak sprawki sercowo- domowe i starankowe?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, przepraszam po raz kolejny za nieobecnosc....ale u mnie uczuciowy chaos-ciag dlaszy.....do tego stopnia to sie wszystko nagmatwalo, ze moj \"prrzyjaciel\" chce sie rozwiesc z zona i przeniesc do bawarii a moj M dostrzegajac zagrozenie staje na glowie by mnie na nowo oczarowac....koncem koncow moglabym sie do tej sytuacji przyzwyczaic, dwoch facetow u stop...;9 no ale zarty zartami, wykancza mnie to wszystko....gubie sie w tym wszystkim i tyle.... u tego wszystkiego zapomnialam o mikolaju a M mi naladowal buty roznymi prezentami:D:D:D dobrze ze mam az 4 pary kozakow:P:P staranek w tym miesiacu nie bylo w sumie, bo powtorzylam kuracje antybakteryjna, chciala miec czyste sumienie.....sexik byl, nawet w samo owu, ale stosunek przerywany... pisze to dlatego bo potrzebuje by mi ktos w glowe przywalil...mimo ze w niepokalane poczecie nie wierze....czuje sie dziwnie....tak jak wtedy w marcu, permanentne wzdecie, zgaga, odbija mi sie nawet herbata, lekkie mdlosci....boze ja nie wiem o co chodzi, albo ja psychicznie juz jestem na krancu albo...jaki wirus, ale ciaza nie jest mozliwa!!!!nawet moj maz sie ze mnie smieje, ze jego plemniki moze sa szybkie ale turbo dopalania nie maja...a termin miesiaczki dopiero w poniedzialek....wy wiecie jak to jest, jak psychika sobie z nami pogrywa... no to wyzalilam sie, przyznalam...i teraz prosze by mi ktos dal w kubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
Dziekuje BAAARDZO!!!! ale sie was tu dzisiaj pojawilo!!!:):):) skoro taki cud sie mi przytrafil wierze z calych sil ze kazdej ssie moze udac! bede sie goraco modlic o cud Bozonarodzeniowy dla kazdej z was! BUZIAKUJE WAS MOCNIUTKO DZIEWCZYNKI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulek, kurcze kochana, ty uwazaj na siebie!!!!co ty sobie za eskapady do szpitala urzadzasz co???jest juz dobrze??? eulalio, ja czytam was codziennie, ale nie chce pisac o tym co mnie pochlania, bo sama nie wiem co czuje...musze sama to rozwiazac.... dwa dni temu mialam termin porodu...to byl dla mnie trudny czas...wmawiam sobie ze spotka mnie kara, ze kara bedzie zniszczenie mojego malzenstwa, ze nie bede miec juz dzieci, ze wszystko sie zawali....to byl tok mojego myslenia ostatnio.....wiec wolalam tego tutaj nie eksponowac...:( no bo co wy mychy mozecie na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki rossignolko:D:D przydalby sie taki cud;) ja akurat w boze narodzenie bede miala plodniaki, wiec kto wie;) a ty bedziesz sierpniowka, ale fajnie:D:D uwazaj na siebie!!!chron sie przed wirami, bo masa ich teraz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu Kochana myśle ze ty sama musisz podjąc decyzje, zastanowić sie kim jest dla ciebie ów drugi męzczyzna..To ze mąz sie stara świadczy o tym ze mu bardzo na was zależy wiec mysle ze warto to docenic.. A jeśli sie okaże ze jestes w ciązy?? Teraz lub za miesiąc? Co wtedy? czy bedziesz potrafiła wyrzec sie tamtej znajomosci i cieszyc z mezem szczesciem?? Mysle sobie ze skoro planujecie dziecko to chcecie byc razem, a rozdroża sie zdarzaja, tylko musisz sama zdecydowac która drogą isc dalej... Tzrymam kciuki za słuszne decyzje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach euliaio, ja nawet nie pomyslam przez chwile o zostawieniu meza. ta inna osoba jest przyjacielem, dobrym i bliskim.......myslalam ze uda sie jakos tak trwac, byc przyjaciolmi, ale z czasem stalo sie to caraz bardziej skomplikowane i musimy to zakonczyc. nie uda sie poki razem pracujemy, dlatego on chce wyjechac....z tym ze to tak boli... czuje sie strasznie ze do tego stopnia namieszalam mu w zyciu, wbrew mojej woli...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem euliaio ze nie moge...jednak wydaje mi sie ze zasluzylam sobie na to wszystko...i jakos ciagle mi sie to przebija wbrew woli....ach, naprawde szkoda gadac...jakos to sie wszystko ulozy, musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchan niebo i ziemia sie poruszyly witaj slonce:D... oj, oj - ja ci etam kijem nie pacne ani nic nie bede mowic - Ty robaczku swoja glowke masz!!! Jedyne co moge zrobic to tam troche oleju nalac:D:D:D:D... a tak powaznie to jak dla mnie to ciza!!! ale poczekaj do niedzieli, tescik grzecznie zrob - pamietasz jak bylas w ciazy a wszystko temu zaprzeczalo - teraz sie uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu nie czuj sie winna , tez męzczyzna jest dorosły i tak samo jak Ty wiedział co robi. A to że Ci cięzko- z czasem to minie. Tylko cierpliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bez takiego gadania - ze to kara!! prosze - bo zaraz ja zaczne sobie mowic ze 1,5 roku staran i musi to byc kara za moje grzechy a tez bylo ich kiedys troche... brydziuchna ❤️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje eulalio.....mam nadzieje ze tak bedzie jak mowisz!!! andzia, no super, ja tu przyszlam bys mi w reb palnela a ty co!!!???od lat stosujemy te metode antykoncepcji i nigdy nie zawiodla!!!wiec dlaczego teraz mialoby byc inaczej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki!!! Przede wszystkim Rossignolko gratulacje!!!!!!!!!!!!!!1super. kolejne jajo ustrzelone, teraz jeszcze Andzia, Domi, brydzia i begA!!!! Brydziu będzie dobrze i wszystko się ułozy, trzeba sobie tylko uswiadomic co jest w życiu dla Ciebie naprawdę ważne, zeby potem nie załować jak się już coś \\straci bezpowrotnie Kobitki smoczek nie skutkuje próbowałam już dawno!!!!!!!!, wypluwa i płacze jakby mu największą krzywdę ktoś robił, wczoraj juz byłam na skraju, cyce bolace, mały głodny, dopoiłam go mlekiem (kazałam M kupic na wszelki wypadek) i wiecie co cisza, zasnał i sie uśmiechał1!!!!!!!!!!!!!!mówie wam on jest głodny, głodny, głodny!!!!!!!!!!!!, w końcu dopadły mnie wyrzuty sumienia ze głodzę dzieko i powinnam go dokarmiać, a jak juz dokarmiam to mam wyrzuty, ze dokarmiam a nie poję własnym, ale jak już wszystko mi wypije to skad mam to własne mieć. Gnam bop znó płacze, pewnie znów głodny!!!! będzie wielki chłopak!buzaiczki dla wszystkich Andzia !!!! dosć juz odchudzania!!!!!!!! wygladasz pieknie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta ja nie chce!!!te globulki ktore do wczoraj bralam...ich nie wolna w ciazy...nie chce takiego stresu. a wiec gdyby stal sie cud bylaby to prawdziwa wpadka, bo ja i do polski na pare dni w przyszlym tygodniu, potem na slub w gory!!!......!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, brydzia a niby z czego sa wpadki??? i kazdy tak mowi - ze niby jak to sie stalo bo uwazalismy... jak sie uwaza za bardzo to wiesz???.. my tez prawie dwa lata ta metoda i nie wpadlismy ale u mnie co innego - musza albo zrosty byc albo endometrioza jak i nie piszcie ze sie doczekam i ja bo po 1,5 roku ciezko w to uwiezyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia...an pewno nie glodzisz lukaszka...zaloze sie ze na wadze normalnie przybiera. no niestety o malych dzieciach to ja wiem niewiele wiecej co o misiach koala:P:P dlatego nie pomoge, ale moze bega albo luxorek cos zaradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu skoro jetses pewna tej metody to pewnie poskutkuje, nie martw sie. A do poniedzialku nie daleko i wszystko sie wyjaśni :-) Biedna Olcia :-( Dobrze ze znalazłas sposób na swojego małego głodomorka :-) Trzymaj sie Mamuśka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLKA -ale kiedy ja sie nie odchudzalam i cos feralnego zjadlam:(.. mniejsza o 6 kg jestem co prawda ale to juz nie moja wina!!! OLENKO - malego glodomorka masz :) brydzia kiedy w gorach bedziesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia, poki co nikt ci tej endometriozy nie potwierdzil!!! a w nowym roku bede juz konkretne dzialania, i bedzie bobo!!!poki co chyba jednak musisz swoj organizm troche podreperowac, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×