Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

ciag dalszy posta, moze teraz da radę! U mnie ciagle duzo pracy przy małym, jest strasznym głodomorkiem, słowo daję ze cyce mi pewnego dnia odleca he he!!!, najważniejsze ze przybiera na wadze i ze jest zdrowy! cieszę sie każdą chwilą, mimo ze taka jestem ciagle zmęczona, bo po macierzyńskim wracam do pracy wiec chce małemu poswiecić kazdą chwilę teraz. Wreszcie juz mam po remoncie, jeszcze nie wszystkie meble mamy bo kasiory brak, ale to się kupi w przyszłosci, póki co fajnie sie mieszka, i wreszcie łazienka upragniona jest!!! a udało się skończyć remont tydzień przed moim pójściem do szpitala!, jeszcze drzwi za tydzień będzie M wprawiam bo tego to juz nie zdążyliśmy, Kobitki życzę kazdej pracujace mięłgo tygodnia, kończy sie listopad (od któego to miesiaca zaczęłysmy nasze staranka, )oby do następnego listopada każda z was miała swoje upragnione bobo w domu!!! Bega a co zrobic jak mały ma ciągle czkawke????, Buziaczki dla wszystkich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Olka , taki juz urok małych dzieciaczków ,że maja czkawke :) ja zwykle daje cyca lub ciepło opatulam i szybko ja przepędzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olciu...na czkawke tylko cycus....nie znam innych sposobow dla maluszka.... dziewuszki nie mam na nic czasu, wieczny mlyn i nerwy...mikus ma koncert za koncertem a ja sraczke za sraczka...ale to najwazniejsze dopiero ma nadejsc...wyjezdzamy w czwartek a potem w niedziele... tak dlugo mnie nie bedzie tu.... szkoda....ale jak tylko powroce to dorwe siedo kompa jak glupi... pozdrawiam was mordeczki kochane bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza . .
W roku 2006 w szpitalu pozostawiono 826 noworodków. Adopcja ze wskazaniem to taka, w której matka zrzeka się praw do dziecka, ale wyraźnie wskazuje (z imienia i nazwiaska) parę, która ma dokonac przysposobienia . W przeciwieństwie do adopcji, która się opiera na tzw. zgodzie blankietowej, NIE jest anonimowa. JESTEŚMY GRUPĄ KOBIET KTÓRE ODDDAŁY DZIECI DO ADOPCJI . ZNALAZŁYŚMY IM RODZINY, WIEMY ŻE SĄ KOCHANE I SZCZĘŚLIWE . POMAGAMY SOBIE I WSPIERAMY SIĘ NAWZAJEM . ODDDAJEMY NASZE DZIECI W POSZANOWANIU UCZUĆ I LUDZKIEJ GODNOŚCI ,ZGADNIE Z PRAWEM , DO ADOPCJI ZE WSKAZANIEM . JESLI NOSISZ SIĘ Z ZAMIAREM ODDDANIA DZIECKA I POTRZEBUJESZ WSPARCIA . SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI --MY JUŻ PRZEZ TO PRZESZŁYŚMY . TEL KONTAKTOWY 0 508 177 509 kalina1@gazeta.pl gadu-gadu 6199174''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
Witam witam:) widze ze nasze mamusie rece pelne roboty maja. ja czekam na piatkowe usg. ciekawe co wykaze. czytalam troche o duphastonie i luteinie. te leki sa m.innymi na endometrioze. czy ktoras z was je zazywala? z tego co sobie przypominam to chyba tak. tak sie zastanawiam czy nie powiedziec lekarzowi o nich? jak myslicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Co tu tak pusto?? Rossignolko trzymam kciuki za USG, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze 🌻 Beguś zycze powodzenia Mikusiowi na koncertach :-) Nie denerwuj sie Mamusiu :-) Oluś z tego co ja wiem to na czkawke najlepsze cos cieplego do picia, czyli np. cyc :-D Meniu napisz co u Ciebie?? Domi co z mieszkaniem> Wysuszyli już?? Andziu, Brydziu- pozdrawiam gorąco ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki już nie mam sił, katar u małego, pupa odparzona, co robić, do lekarza gnać? ?????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olciu na katarek dobra soł morska w rozpylaczu i tzw. Frida do sciagania katarku w aptece do kupienie(moja siorka tak sie ratowala jak niedawno 3 tygodniowa julcia byla chora) na odparzenia jesli nie pomaga sudocrem ,sprobuj moze Bephantenu..i czesto zostawiaj dzidzie bez pamperasa .Ptrzykryj kocykiem niech wietrzy pupke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku kochan y dziekuje tak robie, i sól fizjologiczna wkraplam, tylko sie boje gruszka odciagac, a na pupe sudocrem , bepanthen, i puderek, narazie nic ie jest lepiej, najbardziej sie tego katarku boje czy mu to minie czy bedzie coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olciu-katar musisz koniecznie odciagac .Gruszka jest gorsza niz Frida -to taka nowosc .Jest taka rureczka w ktora wsysasz powietrze -sprawdza sie o wiele bardziej niz standartowa gruszka-Moja siostra uzywa a Mąła ma dopwiro 2 miesiace -kiedy dostalam katarek miala 3 tygonie .I moja szwagierka tez zachwala -wiec chyba warto . Tu masz linka jak wyglada i jak dziala - http://calineczka.pl/sklep/product_info.php?products_id=3248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli bedzie tylko gorzej -nie czekaj idz do lekarza . Dzidzia jest zbyt mała zeby sie zastanawiac dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka przykro mi ze maleństwo przeziebione :-( Takiemu szkrabowi duzo nie trzeba zeby złapac katarek.. Trzymaj sie!! My dziś idziemy na ostatki do nowo otwartego lokalu w mieście. To chyba nasze ostatnie wyjście na dłuzszy czas a mimo tego jakos nie chce mi sie iść.... A za oknem śnieg pada i zima na całego. Musze jechać po wyniki badań :-O Pozdrawiam Was wszystkie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasnał mały smerf, wietrzylismy pupę na podkładzie w łóżeczku, pod kocykiem, ale z kolei nie chcę by długo goły lezał bo jak sie zaziebi?, wiec po trochu, puderkiem wysmarowałam na suchą skóre i zobaczymy, cieżko mi idzie ta pielegnacja bo mały co chwilke pije i o chwilke pełen pampersik, wiec właściwie na okrągło, karmie i przewijam a w miedzy czasie odciągam pokarm na wioeczór bo ma takie ataki głodu ze siedzi przy piersi 3-4 godzin!!!!!!!!, jak odciagnę do buteki i mu dam jest ok, wiec dlatego nie mam na nic czasu , nawet by tu do was zajrzeć, A tenkatarek to sie zaczął od takiej gęstej wydzieliny żółtozielonej , która wyciagąłam mu patyczkiem, a potem zaczęłam mu zakraplać solą fizjologiczną, i to sie rozmiękczyło chyba, teraz też mu wyciagam jak coś wystaje, boję sie żeby mu sie to nie przekształciło w goresze rzeczy, dzis lekarz jest do 17,30 niewiem czy pójść czy poczekać np. do poniedziąłku?????????co byście zrobiły, Bega Luksorek!!!! ratunku!!!chyaba nie daję sobie rady!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzywacie wiec jestem :) Olus, z tymi katarkami to jest różnie... mojej Oleńce cały czas cos świszczy w nosku :o jak oddycha głosno to słychac ze nosek jest zatkany...ale pediatra która była na patronażu, stwierdziła,ze przyczyn katarów moze byc wiele, np. zbyt suchego powietrza w domku...osłuchała małą, powiedziała ze zdrowa :) kazała zakraplac ta wode morska i odiagac :) Olinek ma racje, Frida to jest to :) ja mam tylko problem z zakraplaniem..bo to taki struien leci :P boje sie że mi sie rozpłacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybys sie bardzo niepokoiła to idz do lekarza :) Rossignolko, czekamy dzis na wiesci po usg :) 🌻 Begus, trzymam kiuki za syna! :D ❤️ Buziaczki dla kaffetkowych ciotek :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksorek, dzieki Bogu kobieto ze to napisałaś, my faktycznie mamy sucho w domu, nawilzam powietrze ale i tak jest sucho, uspokoiłsa mnie troche, dzieki wielkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,buziaczki!!!!!!!!Rossignolko, czekamy na wiesci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
Hello dziewuszki:)❤️ bylam w szpitalu i co sie okazalo: -torbiel po lewej stronie zniknela :):) -ale za to mam nowa po prawej stronie:(:(, z tymze ponoc nie endometrialna:) czyli istnieje szansa ze sama sie wchlonie i w sumie jest dosc mala bo ma 3cm/3cm problem w tym ze nie dostalam @ a to juz 39cyklu. lekarz nic nie dal na wywolanie tylko kazal czekac. zrobil mi test ciazowy ale wyszedl negatywny:(:(:( powiedzial ze mam baardzo duze szanse na zjascie w ciaze tylko trzeba duuuzo sie przytulac. dal czas do lutego bo 8.02 mam przyjsc na kolejne usg, dodatkowo kazal przyprowadzic mezula i wtedy jego tez wezmiemy w obroty. tylko ze jak mu powiedzialam o tym to powiedzial ze on sobie nie wyobraza itd. jak na razie kupilam mu cynk i kwas foliowy to ponoc wspomaga plemniczki:) reasumujac nie jest az tak zle:) BUzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Postanowiłam donieść co u mnie. Ostatnio zniknęłam tak nagle.. Okres rozkręcił się na dobre, więc straciłam resztki nadzei, na test z krwi nie poszłam, chyba ze strachu. Wczoraj byłam u lekarza. Pęcherzyka ciążowego brak, za to na jajniku torbiel o średnicy 3 cm. Mam zrobić jednak to bHCG. Lakarz nie chiał mnie chyba straszyć, ale jeśli wynik będzie wysoki to podejrzewa ciążę pozamaciczną (na jajniku). Jestem załamana. No ale raczej podejrzewa że poroniłam we wczesnym okresie. No a na torbiele najlepsza jest ciąża. Na drugim jajniku była torbiel o wielkości 14mm, a że wczoraj był 15 dc, więc może to pęcherzyk Graffa. Niettety wczoraj z przytulanek nici, może dzisiaj. Boże mam nadzieję że \"tylko\" poroniłam, a nie jest to ciąża pozamaciczna. Oczywiście wtedy czeka mnie szpital i nawet nie chcę myśleć co jeszcze, boje się że usuna mi jajnik..Troche się zagalopowałam, najpierw muszę zrobić badanie. Staram sie byc dobrej myśli. Przepraszam za chaos mojej wypowiedzi, ale taki jest mój stan teraz. Zamelduję jak będę coś wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Jak minął weekend Drogie Panie?? U mnie całkiem miło chociaż bez rewelacji. dzis ide do lekarza na ostatnia wizyte, pózniej juz tylko do porodu :-) Begus jak tak Miki?? Poziomko mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i to nie ciąża pozamaciczna.. Rossignolko przykro mi że znów torbiel :-( Mimo to nie ustawajcie z przytulankami :-) Trzymam kciuki mocno mocno Brydziu jak nastrój u Ciebie? Zaczeliscie starania?? Czy jeszcze nie czas? pozdrawiam wszystkie Was! Pada deszcz i ponuro jest strasznie :-( Ide na śniadanko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
Witam Panie! glucho troche tu ostatnio chyba wszystkie wywialo na zakupy swiateczne:):) ja jeszcze nie ruszylam palcem odnosnie swiat. # a tak poza tym to bez zmian. dzisiaj43 lub nawet 44dc-gubie sie. @ jak nie bylo tak nie ma. obrzmiale bolace piersi sa i kilka razy w ciagu bol w podbrzuszu-taki jakby na @ ale on sie utrzymuje od chyba poltora tygodnia. no i jeszcze temperature zmierzylam dzisiaj rano ( a nie robie tego regularnie niestety) i termometr wskazal 37c! tak sobie mysle czy to aby nie przez to ze mam torbiela? wiecie cos na ten temat kochane? podwyzszona tempka przez torbiela? za 2.5 tyg jade do Polski to i tak pojde do lekarza zeby usg zrobil. Lekarz w szpitalu zrobil test ciazowy ale bylo to po uprzednim wypiciu 2.5 litra wody na usg tak wiec mocz wygladal jak woda. no i wyszedl negatywny. kazal zrobic jeszcze jeden test w tygodniu jakbym dalej nie dostawala @ . tak wiec poczekam do czwartku rano i zobaczymy co wyjdzie. swoja droga to powinien cos dac na wywolanie@ nie sadzicie? Buziaki i fluidkow duuzo sle🌻❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rossignolka! to trzymam kciuki!!!!!!!!! Kobitki a ja walczę z zapaleniem piersi!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(jedno za drugim jak nie pupa odparzona, i katar, nawały i braki pokarmu to teraz to.............., okładam kapustą, śmierdzę okreutnie ale pomamga, pozdrawiam wszystkich i buziaczki !!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam sie tylko przywitac, bo jestem padnieta...wrocilam dzis o 9 cala noc w pociagu to koszmar.....ide spac..ale tylko wam napisze, ze bylo ciezko ale mamy wyroznienie w szczecinie!!! na slasku sie nie udalo niestety...:( ale ini sa strasznie hermetyczni, uznaja tylko swoich warszawiacy sa gorsi...choc lepiej od nich grali! kochane sciskam was, potem was poczytam a teraz ide spac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
hello !!!! jest tu kto?????????? nie ma? to wpadne pozniej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u nas pustki ja dopiero teraz zjadłąm sniadanie!!!!!!!,mały jest strasznym głodomorem, siedzi przy piersi nawet dfo 4 godzin, ez przerwy i ciagle głodny!!!kobitki co robić, czy go dokarmiać mlekiem modyfikowanym???? już nie daję rady, cyce mi odpadają!!!!!!!!! a on ciągle głodny!!!!!!!!!!! Z zapalenie sobie poradziłąm, o Boże!!!!!!!!ale stracha miałam jak niewiem co!!!!!!!!!!!! buziaczki dla wszystkich:):):):):):):):):):):):):):)::):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czolem - u andzi male klopociki byly ale juz po:) pod kroplowka wyladowalam z powodu zatrucia, odwodnienia i oslabienia - mam za swoje:( poziomko - jejku daj znac co u Ciebie, co sie okazalo, prosze!!! rossignolka - wpadlas rancem i czyzbys chciala cos oznajmic??:D:D:D.. Eulailo juz na koncoweczce co?? jakie imie dla pociechy macie?? i jak zdrowko?? OLKA -oz ten Twoj maly glodomorek:) - niech rosnie a z mleczkiem nie pomoge - dzieciatek brak to i wedzy na ten temat tez...moze Luxorek albo inne babeczki:) Luxor a wlasnie - jak sie miewa panna Olenka?? nowe fotki jakies??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
generalnie wiesci brak na razie.. tak tylko chcialam pomarudzic.# 3 dzien tempka wysoka 37C. a dodam ze po moich obliczeniach to 44dc. @ brak, piersi bola, od czasu do czasu taki bol przedmiasiaczkowy a poza tym to brak innych objawow. zadnych mdlosci. apetyt za to duzy. a nasze mamusie sie gdzie podziewaja? Olu wprawdzie ja nie jestem mama (na razie ;)) ale mojej koleznki synek tez byl non stop glodny wiec ona go karmila nawet co pol godziny, albo i czesciej. jakbys przeszla nawet w czesci na mleko z butli to malenstwo moze sie odzwyczaic od piersi. a wtedy klops.. pozdrawiam goraco❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :D Co jest laski??! :D gdzieście się pozaszywały!!!! :P ja to wiecie same...jak nie bączki to czkawka i tak wkółko :D jak zdaże odpalic kompa to juz nie zdaze nic napisac bo mała zaczyna koncert ;) nie jest tak źle, kryzys jej minłął....CHYBA :)...(tfu,tfu, zeby nie zapeszyc :P)...i od kilku dni jest całkiem błogo, tylko jeszcze zeby chciała isc spac przed 24 :D ależ ja jestem wymagajaca :P Olus, spółczuje zapalenia, wazne ze juz je odgoniłaś :) jesli chodzi o te wiszenie przy cycu to...hmmm...bardzo duzo dzieci ma taką wielką potrzebę bliskosci, a także na tym etapie ogromną POTRZEBE SSANIA, wcale nie wisi dlatego ze jest głodny, wiec jedynym najrozsadniejszym rozwiazaniem jest SMOCZEK :) musisz spróbowac, jesli nie chcesz miec cycuszków do kolan ;) zobaczysz, pomoze, trzymam kciuki ❤️ Andzia, cholewcia!!! :( jak to kroplówka..?? to pewnie przez te Twoje odchudzanie...co...? jak sie czujesz, mam nadzieje,że wszystko wróciło do normy ❤️ a foty sa :D przesle ...obiecuje... Rossignolko,oby to bylo TO :) niech wreszcie precz ida torbiele 🌻 Poziomeczko, musisz byc silna i nie dac sie zwatpieniu! i nie wymyslaj Skarbie przed badaniami :) bo tylko główka Cie rozboli, całkiem niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Olka tzrymaj sie kochana. Myśle ze z tym smoczkiem to moze byc rozwiazanie. Andziu to ładnie sie gdzieś zatrułas. Dobrze ze juz dobrze :-) Dbaj o siebie. U mnie Ok, czekanie a poza tym samopoczucie super, jakos nie czuje ze to finisz :-) A co do imienia jeśli obędzie sie bez niespodzianki i rzeczywiście urodze dziewczynke to bedzie Laura Beguś gratuluje Mikusiowi wyróznienia!! jak wasze staranka w tym ferworze?? Ciekawe co u Iti... I Dominika milczy, i Brydzia... :-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha - Luxor tez bys chciala dziecko co tyle spi, ne, ne se neda:D:D:D a Twoja slicznotka pewnie przeslodka jak anolek:)... Eulailo - sliczne imie, naprawde - to juz spokojnych dzionkow zycze - byle do rozwiazania:) rossi - to mi podejzanie wyglada:D - ale tak pozytywnie...nie wiem jak sie ma tempka gdy sie ma torbiel ale 37 to juz cos - rob testa:D... a ja dogadzam sobie i do kaszki ktora mi M upichcil ciut syropu malinowego dolalam:D:D:D - takie nakazy niestety!!! brydziaa - HOP HOP!!!! Domi - HOP HOP!!!! GDZIE SIE WIEDZMY UKRYWACIE - Domi zlituj sie kobieto i nie milcz juz, masz telefona - skrobnij przecie dwa slowa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki....dopiero zlapalam oddech...ale juz chce mi sie spac i bledne kolo..moze jutro uda mi sie z wami pogadac... andziulek ❤️ biedactwo Ty moje!!!! tak mi Ciebie szkoda.... eulalio...laura/SUPER!!! tez kiedys rozwazalam... pytalas sie jak staranka.... wiec nie wierze zeby cokolwiek sie udalo, ale....zawsze jakis cien szansy jest...i ta glupia naiwnosc...a bylo tak, ze w sobote prosto z pociagu wpadlam w objecia meza (stesknionego) i ok 2 w nocy byly przytulanki...potem ja o 10 rano znow wyjechalam...a juz wieczorem czulam brzuch...szczyt byl w poniedzialek wieczorem i mysle, ze wtedy mialam owu? ale to tylko moje domysly??? takze jak zwykle czekanie na cud..... kochane ide spac...oczy mi sie same juz zamykaja ... do jutra kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×