Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

takowej u andzi brak:D:D:D:D.. a nie wiesz czy moge czekolade butelka wina zastapic:D:D:D??? tez gozkie jak diabli bo M mi kupil wczoraj nie to co chcialam:D:D:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja popijam szampana, tak sobie bez okazji;) stal sobie biedak juz prawie rok w lodowce i tak sie w koncu nad nim zlitowalam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bedziesz andzi pot z czola ocierac jak sie w kibelku meczyc bede??:D:D:D zarty zartami ale 3 kg przez 4 dni mnie mniej..i niby sie ciesze ale dziwnie sie czuje:( az zobaczymy co bedzie przez weekend - planuje sobie taka jedniodniowa gldowke zrobic dla oczyszczenia organizmu tyle ze jutro koncert mamy wieczorem, i wszyscy pifffko pic beda a ja wode:(...hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie ma okazji??? a pogaduchy z andzia to niby brak okazji??:D:D:D:D.. czekaj bo jak cie zlapie... mozna gdzies wilk i zajac bajke obejzec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze andzia a aptek w tym kraju to nie ma??jakis wegiel normalny bys kupila co??i pij tej wody bardzo bardzo duzo co bys sie nam tu nie odwodnila... z tym ocieraniem potu na kibelku to nie wiem andzia:P:P:P az tak dobrze sie nie znamy;);)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ten sport cie tak wykancza!!!;) ja zawsze wiedziala ze nadmiar ruchu szkodzi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D - brydzia nie bedziesz musiala patrzec na andzie, dam ci sciere i spinacz na nos:D:D:D.. a ruchu u nas ostatnio nie powiem, bylo troche:D ale nadrabialismy po tygodniowym poscie:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam brydziuchna:D - spokojnej nocy kochanie❤️... Ty juz mu lepiej nic nie mow - niech cie pogania:D a sraczke to ja mam z innych powodow pewnie:( ale to juz sie meczace robi - dzis trzy razy z domu rano wychodzilam i wracalam:( do juterka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...............jestem tak bardzo szczesliwa...ze skacze do gory z radosci...nie!!! w ciazy nie jestem...ale ale.. andziulek...mordeczko...pijemy z M wineczko..sielaneczka....i snujemy plany...i czego sie dowiaduje......moj kochany cudowny M sam mi oswiadcza....ze przez kolejny rok planujemy dziecko....teraz na tym sie mamy skoncentrowac....a potem....inne rzeczy...a plakac chce mi sie ze wzruszenia moj kochany poczciwyy mezulek....alez go kocham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach begus, tak sie ciesze, cudownie!!!!!!!!!az mi sie lezka zakrecina, to pewnie ten szampan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tylko na chwilę jejku nawet nie mam czasu Was poczytać chyba Bega dostała @, tyle mi przemknęło. Przytulam Andzia Ciebie też. U mnie już po @, wczoraj się skończyła, także nowy cykl przede mną. Ale jakoś nie liczę dni, będę działać na czuja, może się uda. W pracy mam taki młyn, że przychodząc do domu nie mam na nic siły. Oczy mnie bolą od kompa, cały dzień wpatrzona w monitor, ale ludzie fajni i praca mi się podoba. Mam nadzieję, że niedługo znajdę chwilę aby przeczytać zaległości i z Wami chwilę popisać. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i mamusie. Buziaki Acha, Bega super ten mąż Twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola słodki Twój Łukaszek!!! I taki maleńki ..:-) Beguś strasznie sie ciesze że mąż sie zgodził!!! Pewnie jemu też bardzo zależy na małej księżniczce :-) Teraz tylko czekać na pozytywne wiadomości Iti jak fajnie ze sie odezwałas!! Ciesze sie ze w pracy dobrze. Odzywaj sie jak najczesciej!! My dzis idziemy na imieniny do Katarzyny. milego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, itunia sie przelotem objawila - jak fajno🌻.... super slonce ze w pracy sie uklada, ze wszystko idzie dobra droga:) - szkoda tylko ze cie z nami nie ma:( ❤️... Eulailo milego imprezowania - my tez wlasnie sie na koncert zbieramy:D... dobrej soboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki;) iti, fajnie ze wpadlas, mam nadzieje ze juz wkrotce bedziemy cie znowu mialy \"na zawsze\";) a ja dzis wszystkim odmowilam i robie sobie \"I love me\"-wieczor:D:D w planie babskie filmy, peelingi, maseczki i dobre winko:D:D buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki:( milego dnia chcialam wam wszystkim zyczyc, ja musze niestety pracowac. buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziu jak sie udał baski wieczór? Jak mija weekend panienki?? My mamy juz plan na ostatki :-) Troche sie wachałam czy z tak zaawansowanym brzuchem wypada mi isc gdziekolwiek ale koleżanka mnie przekonała ze przeciez trędowata nie jestem ;-) Tymbardziej ze czuje sie bardzo dobrze, no i jak urodze to juz dluugo nigdzie nie wyjde .. A Wy jakie macie plany na ostatki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki:D ja zglosic chcialam ze imprezka udana, bylo super i troszke uszka bola ale ?:D:D:D.. Eulailo a pewnie ze jak mona to trzeba kozystac i bawic sie:D... jak tylko ci zdroweczko dopisuje to jak najbardziej:D brydzia - jak tam wieczorek sie udal??? wypiekniona i cudna pewnie na M czekasz co by dalej sprzatac, nie?? tym razem sypialnie pewnie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki melduje ze żyję! Brydziu z tym Berlinem to był żart, cieszę sie ze niedługo mozesz zaczynać staranka, wiesz ze za was wszystkie trzymam kciuki zebyscie juz niedługo mogły mieć takie małe do przebierania co chwilke i do karmienia jak my z Luksorkiem, Bega fajny mężuś, wysciskaj go porządnie (na tyle porządnie zeby ustrzelic celnie w jajo!!!!), jak dobrze ze tak sie zachował, zależy mu tak samo jak Tobie!!!!, Andziu, Domi, ITI, Eulalio, Luksorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi ucięło , wysyłąm raz jeszcze Kobitki melduje ze żyję! Brydziu z tym Berlinem to był żart, cieszę sie ze niedługo mozesz zaczynać staranka, wiesz ze za was wszystkie trzymam kciuki zebyscie juz niedługo mogły mieć takie małe do przebierania co chwilke i do karmienia jak my z Luksorkiem, Bega fajny mężuś, wysciskaj go porządnie (na tyle porządnie zeby ustrzelic celnie w jajo!!!!), jak dobrze ze tak sie zachował, zależy mu tak samo jak Tobie!!!!, Andziu, Domi, ITI, Eulalio, Luksorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki melduje ze żyję! Brydziu z tym Berlinem to był żart, cieszę sie ze niedługo mozesz zaczynać staranka, wiesz ze za was wszystkie trzymam kciuki zebyscie juz niedługo mogły mieć takie małe do przebierania co chwilke i do karmienia jak my z Luksorkiem, Bega fajny mężuś, wysciskaj go porządnie (na tyle porządnie zeby ustrzelic celnie w jajo!!!!), jak dobrze ze tak sie zachował, zależy mu tak samo jak Tobie!!!!, Andziu, Domi, ITI, Eulalio, Luksorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam was ale kurcze cos tu jest nie tak napisąła m długiegi posta a on mi tu tylko dwa zdania wkleja ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz jeszcze próbuję: Kobitki melduje ze żyję! Brydziu z tym Berlinem to był żart, cieszę sie ze niedługo mozesz zaczynać staranka, wiesz ze za was wszystkie trzymam kciuki zebyscie juz niedługo mogły mieć takie małe do przebierania co chwilke i do karmienia jak my z Luksorkiem, Bega fajny mężuś, wysciskaj go porządnie (na tyle porządnie zeby ustrzelic celnie w jajo!!!!), jak dobrze ze tak sie zachował, zależy mu tak samo jak Tobie!!!!, Andziu, Domi, ITI, Eulalio, Luksorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie mnie bo wybuchnę!!!!!!!!!!!!!!!!wklejam cały tekst a on swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×