Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

wlasnie gotuje fasolke po bretonsku, co by moje wzdecia wesprzec:P:P:P mniam...jesli ktora ma ochote to zapraszam!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydzia a chcesz tym garkiem dostac?? co?? ja tu o kaszkach, kleikach dzis juz sucharki zjadlam a ta mi z fasolka wyjezdza - bo jak cie pacne:D:D:D:D... szkoda z ta praca ale swieta, swieta i zaraz po swietach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrrr...Brydzia, Ty wstęciucho :P ja tez na diecie!!!! :P:P:P o kurna, ale mi kiszki zaczęły tańzyc na samą mysl o fasolce...i innych pysznosciach... hciałam sie pochwalic,że ważę tyle co przed ciaża :D zaraz niuńki foty obiecane wysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze luxor ty to szczesciara jestes, dopiero co urodzila a juz znowu lacha;) a co, troche sobie pofolguje z waszymi dietami:P:P taka wredna bede!!wy chudniecie w oczach a ja niczym mloda orka:O ale co mi tam!jak diety to tylko latem i wiosna, zima nie umiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chce juz mieć taka dzidzie :-) Luxorku wyglądasz super! A Oleńka niby miesięczna a juz taka duza sie wydaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki juz nie daję rady z tym karmieniem, mały pierś uwielbia i z butki trochę gorzej ale też zjada, jemu obojetnie co ma byle leciało!!! a pokarmu mam dużo tylko ze on zje wszystko i jeszcze by chciał i sie męczy i ciagnie i ciagnie i coraz bardziej zły bo głodny ito trwa godzinami aż mam łzy w oczach bo też sie męczę, a nie wspomnę o bólu brodawek. Już dzwoniłąm od poradni laktacyjnej, mówilizeby dokarmiać bo jak mi brodawki popękają to wogóle będę musiała go odstawić na jakis czas a same wiecie jak czym to sie moze skończyc, lecę bo znów głodny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzajcie :D te zdjęcia to takie byle jakie.... nic specjalnego, a ja to juz wogóle, straszydło :P tak Eulalio, ja mam to samo wrzenie, ze wygląda na dużo starsza, klucha :D zaraz wysle Wam moje ulubione zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Teraz pisze z pracy. Dziewczyny ale sie wkurzyłam na mojego ślubnego..Wrrr..Jedzie na delegacje w przyszłym tygodniu na trzy dni, od środy do piątku ( nie będzie go na kolędzie co mi dawno obiecywał), potem w następnym tygodniu jeszcze na dwa dni, to wszystko jeszcze przeboleję, i najlepsze: 27 i 28 grudnia, kiedy mieliśmy mieć oboje wolne. Powiedziałam kierowniczce że nie biorę tego wolnego, co mam siedzieć w domu i w ściany sie patrzyć?? Jak chce to ona se może te wolne wziąć. W tej chwili go po prostu nienawidzę. Jak przyjdę do domu i nie będzie pozmywane to wióry będą lecieć..Ale jestem zła. Zaraz się wyżyję na jakimś niewinnym pacjencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja już w pracy a Wy co śpiochy?? Wczoraj wieczorem tak jak mówiłam najpierw się pożarliśmy z M., ale spać poszliśmy już w pokojowej atmosferze. Dzisiaj rano szok, zauważyłam jakieś krwawienie, ale to dopiero 2 dc, na @ za wcześnie. Chociaż brzuch mnie tak jakoś okresowo boli..Tak oczywiście, pomyślałam o krwawieniu implantacyjnym, ale to raczej ma związek z torbielą. Zobaczymy czy się coś większego rozkręci. Trochę się martwię, mam nadzieję że to nic złego. Miłego dnia PS. Mi Mikołaj nic nie przyniósł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poziomko.. nic nie mowie ale rossi tez miala torbiela i co sie okazalo?? II tluste krechy:D:D:D.. a z facetami kurka tak bywa..:) ale i takm nie umiemy bez nich zyc - ja nawet 1 dnia jak sie poklocimy..zaraz sie godze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
Witam Kochane Dziewczynki!!!! jestem cala w skowronkach!!!:):):) wczoraj robilam bete i wyszla 4479! to chyba 5 lub 6 tydzien prawda? nie bardzo sie znam na tych liczbach. na usg pojde za 2 tygodnie, jak juz bede w Polsce na swieta. Umowilam sie na 24 grudnia. Mam tylko nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. ostatnio sie troche nasluchalam o pustym jaju plodowym, ze niby w ciazy a w srodku pusto. dlaczego ja musze miec odrazu takie czarne mysli???? Milego dzionka zycze!!! i mnostwo Buziakow sle!!!❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki, no poziomeczko, kto wie.....nic nie mowie zeby nie zapeszac;) rossignolka, precz z czarnymi myslami!!!odloz je gdzies gleboko w kat!!uwazaj na siebie, oszczedzaj sie, lykaj kwas foliowy....na reszte wplywu nie masz, wiec prosze postarac sie myslec pozytywnie;) ja sie czuje dziesiaj wreszcie dobrze, pewnie cos mi na zoladku lezalo i wreszcie raczylo dac mi spokoj;) mam dzis wolne, swieci slonkko, w przyszlym tygodniu jade na kilka dni do polski wiec zadanie na dzis to zakupienie kilku swiatecznych drobiazgow dla rodzinki. milego dnia kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot ja juz wiem co na zoladku siedzi brydziaa:)..albo to nie zoladek:).. przespalam sie troche, teraz M i mijamy sie ostatanio:( troche przez moje potyczki z zoladeczkiem, troche przez moje humory..ale slabe piwko popijam, takie 3,5 i to tak na \"oslode\"... brydzia - jestes?? nie ma ktos telefonu do Domi?? wyslalam e-maila ale cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej andzia, jestem! ja tez sie martwie o domi:( to jej milczenie nie wrozy nic dobrego. a ty jak tam, nadal dieta plynna;)? kurcza a ja mam zgage, chyba po raz pierwszy w zyciu i musze stwierdzic ze to paskudne uczucie:O juz 4 dni mnie meczy..zna ktos jakies metody na to paskudztwo??cos czuje ze grzanym winkiem sprobuje to zalac:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydzia migdały dobre są na zgage... Te objawy są conajmniej dziwne...nie przypominają wam czegos :-P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalia, niczego nam nie przypominaja slonko:D:D:P:P:P zreszta dzis jest juz duzo lepiej, zgaga prawie minela i ogolnie czuje sie kwitnaco:D:D piekna pogoda, ja niestety wpracy, ale wzielam laptopa i wlasnie zainstalowalam sobie telewizje:D:D ale fajnie:D:D tylko teraz musze jakims nielegalnym sposobem zalatwic sobie dostep do polskiego tv:P:P no, tak wiec dzis i jutro siedze w pracy, a M jak na zlosc ma wolne:(:( milego weekendu kochane:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziu - nie kracz!!! czary odprawiamy to moze i ciebie zaczarujemy:D:D:D:D.. ja samotna czyli slomiana wdowa dzisiaj wiec jak by co to wolaj - towarzystwa dotrzymam:D:D:D:D.. a teraz ide sie popluskac bo wczoraj sobie dzien dziecka zrobilam:).. a do tego pocwiczylam sobie troszke:D:D:D - od razu lepiej, juz parowke wrzucilam w siebie dzisiaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej andziulku!!:D:D:D a tobie wolno juz cwiczyc???przeciez bez konkretnego jedzonka jestes ciagle oslabiona!!uwazaj na siebie!!!bo kto bedzie cie z podlogi zbieral jak zaslabniesz??!!!normalnie zaraz po glowie dostaniesz!!!:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×