Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

brydziuchno slonce.....jak dobrze, ze jestes!!!! Twoje sprawy to nie zadna kara!!!!!!!!!!!!! i wybij to sobie z glowy!!!! ja pewnie juz powinnam za swoje rozne wybryki na stosie splonac, takze prosze bez taki filozoficznych mysli..... poza tym czasami zycie plata figle, wiec moze to i wpadka??? kto wie....a taka metoda antykoncepcji to zadna metoda :) :P takze czekam z utesknieniem na dobre newsy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gorach bede 20-23.12, ale w niemieckich gorach, mama mojego M wychodzi po raz trzeci za maz....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Ale wiwdomość z rana! Rossignolko gratulacje! Mam nadzieję żę teraz się posypie. Andziu mam nadzieję że już zdrowa. Dzię kuję wszystkim za zainteresowanie. U mnie ok. W ciąży nie jestem. Mam wię tylko torbiel. Czy byłam ? Możliwe, ale się nad tym nie rozczulam. Patrzę w przyszłość. Pzez to wszystko w tym miesiącu przytulanki troche zaniedbane, ale w najwaz niejszym dniu były, tzn w piątek na badaniu lekarz widział prawdopodobnie pęcherzyk Graffa (14mm), a przytulanki były w sobotę . No i od kilku dni piersi mnie bolą a przecież do @ jeszcze 10 dni. Ale pożyjemy zobaczymy. W każdym razie planuję już na przyszły miesiąc uderzyć z grubej rury, bo mamy troche wolnego z mężem między świętami a Nowym Rokiem, a to powinny być dni plodne. Mam zamiar kupic testy owulacyjne, do tego wiesiołek i może jescze takie krople homeopatyczne (w homeopatie nie wierzę, więc oznaczea to juz moją desperację). W zeszłym miesiącu zażywałam wiesiołek i castagnus no i możliwe że się wtedy udało, chociaż nie wiem jaki związek ma to z torbielą. Castagnusa na razie odpuszczam. Rossignolka jeszcze raz gratulacje! A wy co dziewczyny? Do boju ! Czekam na naste pne wieści i postaram się częściej cos pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, hej begus:D:D no to jeszcze tylko luxorka brakuje:D:D moze nawet iti i domi sprowadzimy sila podswiadomosci do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomeczka!!!:D:D no kurcze chyba nas mikolaj tu wszystkie przegonil;) podoba mi sie twoj plan dzialania, moze tez go przejme!!ach beda to wyczerpujace swieta:D:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze tak brydziaa - no to kochliwa tesciowa masz:D:D:D poziomeczko plan super - moze to glupio zabrzmi ale skoro juz raz bylyscie w ciazy to i drugi raz sie uda - wiecie ze zdrowe jestescie, ze i wy i mezowie mozecie miec dzieci... to co was spotkalo jest niesprawiedliwe ale zycie toczy sie dalej i uda sie, uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach dziewczyny jak milo czytac takie pelne optymizmu mimo wszystko posty!!!! oby tak dalej!!!! wiecie ja juz zludzen sie pozbylam...marzenia oslably...zazwyczaj juz w tej fazie cyklu mialam caly harmonogram i plan dzialania na przyszly miesiac...a teraz...nic...nawet nei wiem kiedy @ powinna przyjsc, zaraz to oblicze! ale moze to i dobrze...odpoczywac troszke od tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...moja tesciowa jest super, 50 lat, z zawodu DJ i fryzjerka, jezdzi na motorze, czasami ogromna terenowka...ma tyle temperamentu ze az strach;) a z obecnym facetem jest juz ponad 20 tat, wiec to tylko formalnosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odgrzebałam tabelkę. Proszę uzupelniać STARACZKI ******************************** Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....15..16.11 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .17....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...20....25.10 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....16.....20.11 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 .......przerwa Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9... .......18.10 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....przygoto w.do IVF. poziomka2.....Agnieszka....śląskie......30.01.81....5...16.12 PRZYSZLE MAMY ************************************** eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
begus!!!!odpoczynek odpoczynkiem,ale nie mozesz sie poddac!!!jejku jak sobie wyobraze ten topik bez twoich optymistycznych i pelnych energii wpisow....:(:( ja sie nie zgadzam!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mysle tak jak andzia....to przykre co powiem, ale prawdziwe...to ze raz bylyscie w cizay to znaczy, ze bedziecie i drugi i trzeci itd....zreszta na topiku moim jedna dziewczyna juz jest w ciazy a wlasnie by rodzila teraz...poprzednia jej ciaza obumarla... takze kochane to kwestia czasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchno ja sie nie poddalam...tylko oslably moje marzenia...inaczej bym sfiksowala....a przy okazji coraz mniej juz wierze....ale mam jeszcze tyyyle czasu na bezstresowy seks...a moze mimo wszystko przy okazji cud sie stanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ******************************** Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....15..16.11 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .17....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...20....25.10 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....16.....20.11 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 ....0....11.12 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9... .......18.10 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....przygoto w.do IVF. poziomka2.....Agnieszka....śląskie......30.01.81....5... 16.12 PRZYSZLE MAMY ************************************** eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ******************************** Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....17..14.12 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .17....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...20....25.10 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....16.....20.11 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 ....0....11.12 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....przygoto w.do IVF. poziomka2.....Agnieszka....śląskie......30.01.81....5... 16.12 PRZYSZLE MAMY ************************************** eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............ SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega, tak pewnie to prawda, ale następna ciąza będzie takim wspaniałym czasem wyczekiwanie jak ta pierwsza?? ja chyba będe umierac ze strachu przynajmniej do konca pierwszego trymestru.. Na razie nie myślimy o tym , będziemy sie martwić potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze tak poziomko....i mysle, ze nie tylko dla kobiet po przejsciach ten poczatek ciazy to wielki strach i obawa.. ale teraz walczymy i nie myslimy pesymistycznie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ******************************** Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....15..16.11 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .17....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...20....25.10 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....16.....20.11 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 ....0....11.12 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9... .......18.10 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....przygoto w.do IVF. poziomka2.....Agnieszka....śląskie......30.01.81....5... 16.12 PRZYSZLE MAMY ************************************** eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 11:39 andzia111 STARACZKI ******************************** Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....17..14.12 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .17....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...21....17.12 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....16.....20.11 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 ....0....11.12 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....przygoto w.do IVF. poziomka2.....Agnieszka....śląskie......30.01.81....5... 16.12 PRZYSZLE MAMY ************************************** eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............ SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssssssssss.......cos mi sie podwojnie skopiowalo.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co psujesz bega??? :D:D:D:D... kurka begus pamietasz topik rok temu??? alez to przelecialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przelecialo, ja wprawdzie dopiero w styczniu dolaczylam...ale dzialo sie dzialo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam brydziuchna nauka jazdy?? bez ofiar w pojazdach ??? bez niespodzianek?? kiedy egzaminy? a tak wogole to dawno cie nie widzialam - jakies fotki bys poslala, cO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje jazdy....hmm..no jakos tam jezdze:P;) ale ciagle glupie bledy robie:( np wczoraj przy parkowaniu probowalam wrzucic wsteczny bez sprzegla:O:O wykoncze ten samochod;) albo probuje wystartowac w trzecim biegu....pozatym jest fajnie, lubie jezdzic. egzamin nie wiem kiedy, teoria w styczniu, praktyka...hmm...trudno powiedziec;) zdjec za bardzo ostatnio nie robilam,w pazdzierniku w wawie ostatnio. moze poczekam i przesle ci jakies z tego slubu co bedzie niedlugo, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre brydzia, dobre:D:D:D:D... ja w planach mialam zakup jakiegos autka ale ze wyszlo jak wyszlo i nie wiadomo co nas czeka to narazie spokoj:( ale juz wim ze jak bede kupowac to na pewno automat :D:D:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi :) Ja tylko na chwile... zdażyłam Was tylko poczytać i mała wzywa :P a wiec, Olka, z tym smoczkiem to tak jest,że mało które dziecie odrazu chce go ssac...wydaje mi sie ,że dokarmianie to cos najgorszego...nie pogniewaj sie, ale dokarmiajac butla mozesz spowodowac ze piersi nie bedzie chcial :( a chyba tego nie chcesz....najlepiej udaj sie do pediatry i powiedz o tym ze wisi caly dzien... wpadne potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no automat fajna sprawa, ale jako pierwszy samochod sprawimy sobie chyba jednak wersje standardowa;) przy tych cenach benzyny... zreszta i tak bedzie dziwnie, ja jezdze na nowiutkim golfie 5 (a piewsze jazdy mialam na audi a3), moj M na mercedesie A a przerzucimy sie pewnie na jakies gracisko, no ale coz, zycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem spowrotem :) uszykowałam małą na spacer, wychodze, a tu deszczyk 😠 którego z okna nie widac :o wrrrrrrr..... Olka, chyba troche zagmatwałam...chodziło mi o to,że wcale nie musisz miec mało pokarmu!!! znam takie przypadki, moje 2 kolezanki włąsnie tak myslały i zaczely dokarmiac butla, a dzieciaczkowi ze smoka duzo łatwiej sie jje,nie mus sie tak wysilac ciagnac jak z piersi, wiec jak raz spróbuje, drugi to moze nie chcec juz cyca. u nich własnie tak bylo :o Rossignolko :D ale super!!! no nareszcie sie ruszyło! :P ogromne gratulacje:D❤️ Brydziu, ale bryki :P he he, faktycznie, przesiasc sie teraz do kaszlaka to bedzie ciężko :D no to czekamy na poniedziałek :) ale bylaby wpadeczka :P ❤️ Andziu, 6 kilo!! no niezle Cie wycisnęło...:( całe szczecie,że juz dobrze...teraz tylko musisz nadrobic te kilosy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa - grunt to zeby 4 kolka mialo i kierownice:D:D:D:D... Luxor a jak tam malenka sie chowa - dobrze wsio??? i dawaj nam tu zdjatka zeby seie chociaz oczy nasieszyly:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, straszyly straszyly ze skrzynke zapchaja a tymczasem ani widu ani slychu:( luxor, na ta moja wpadke to ty sie raczej nie nastawiaj, a tak swoja droga to byloby to nawet zabawne, zwazywszy na tytul topiku;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak szalec to szalec w listopadzie brydziaa:D...i juz Ty nic nie pisz - bedzie co ma byc, nie??? a co ze Swietami robicie - w Polsce czy w Niemczech???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×