Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

wczoraj nawet na solarium sie wybralam:D.. i pupe sobie spalilam - rozowiutka normalnie...:D:D:D:D:D bo dawno slonca nie widziala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, a moja tak biała że aż w oczy razi :P ciekawe kiedy ja tego swojego tłuściocha opale :D kurde, nie wystawie nigdzie bo spłosze wszystkich ;) ja tez lubie ciepełko...mmmmmm...ale w rozsądnych granicach :) bo jak to na polaka przystało nigdy sie mu nie dogodzi :P jak zimno to sie chce ciepła, a jak goraco to troszke chłodniej :D a mężowi zafunduj na jakas okazje wycieczke na Grenlandie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa, wiem czemu nie lubi goraca :) bo ryby nie biora wtedy :P i tak z brzuszkiem uchodowanym o piwka ciężko jest sie smażyc :P wiem cos o tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D - strzal w dziesiatke kochana;)... on potrafi w sobote o 5 wstac, ja cus tam robie kolo 11 albo dopiero co zaspane oczeta otwieram a on spowrotem w domu:D a brzusio mniejszy, mniejszy juz:) - cwiczy zaparcie ostatnio i piwka juz tak nie popija:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój codziennie taki zmęczony chodzi i niewyspany i wogóle.... rano go zwlec nie mozna z wyrka taki śpioch! :P a jak na rybki to kurcze bez problemu i o 3 czy 4 jedzie :D mi to by sie tak nie chciało :P a brzusio takie uchodował,że małej na kolanach nie moze trzymac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry babolki! dziekuje za gratulacje 🌻 luxorek, o jakim grubym tylku ty mowisz, laska z ciebie ze hoho!! u nas juz dzien w dzien od tygodnia 23 stopnie, w sumie optymalnie, ale mnie juz teraz meczy komunikacja miejska bez klimatyzacji, mdlosci na maxa wracaja:O az sie boje pomyslec co bedzie dalej. obecnie na dluzsze trase czekam na autobus klimatyzowany nawet jesli mam 3 przepuscic, hehe. kolej miejska ma klime w postaci pootwieranych okien-tam to malo glowy nie urwie, no i metro...ulga wielka, niestety do pracy mi metrem nie po drodze. andzia, moj M tez sie odchudza, przybylo mu ostatnio przybylo. a marudzi przy tym gorzej niz baba!!czego ja sie nasluchac musze to moje... milego dnia kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchno GRATULACJE!!!!!!!!!! no i oczywiscie nie musze pisac jak bardzo Ci zazdroszcze...ja jak slusznie zauwazyla olenka..marze o dziewczynce ale przyjme chlopca rownie goraco...tak jak andzia!!! poki co musze tylko marzyc....... sciskam was kochane najmocniej jak potrafie!!! buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro by Andzia chciała dziewczynkę to ja Andzi życzę dwóch i chłopaczka i dziewczynki, żeby mój mały nie był rodzyneczkiem:D:D:D:D Begus to ja trzymam kciuki za dziewczynkę, a ja też bym chciała w przyszłości he he:D:D:D M pojechał na zlot motocyklowy, mały śpi, mam chwilkę dla siebie:) Jestem zmęczona praca, mały budzi sie w nocy raz do jedzenia około 4-5 nad ranem, ja robie mleko a M karmi, ale mimo to jakaś niewyspana chodzę, a\\w dzień wolny , też nie można pospać bo mały już około 7-8 grucha i jest gotowy do rozpoczynania dnia, trzeba mu pampers zmienić mleko naszykować i tak sie zaczyna Jest cudny i kocham go najmocniej ale padam, padam, padam! chcieliśmy przenieść łóżeczko do jego pokoju bo nie można się za bardzo ruszyć w nocy bo szeleści i on sie budzi, a o przytulankach nie wspominając, ale dopóki sie budzi do jedzenia to chyba nie ma szans. I tak to jakoś leci, mieliśmy zaczynać ciąg dalszy remontu, w małym pomieszczeniu obok zrobić docelową pralnie a póki co przenieść tam kuchenkę bo trzeba zrobić kuchnie na dole, ale sie jakoś nie możemy zebrać, jak sobie przypomnę ciąże w remoncie to już mam dość, ten brud i pył i kurz wszędzie i wieczne bieganie ze szmatą... no i wszystko kosztuje wiadomo,a teraz jak M jest na wychowawczym to i pieniążka mniej... W każdym razie wszystkie was pozdrawiam i gnam bo się mały obudził, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Brydziu gratuluje!! Ciesze sie bardzo że wszystko dobrze tylko z tym Twoim chudnięciem nie najlepiej :O Może to minie?? U nas ok, ćwicze i męcze te moje maleństwo.. Jutro nastepna wizyta u rehabilitantki.. A moja córcia przespała dziś całą noc !!! Przed spaniem najadła sie jak smok, byłam w szoku, 2 razy dorabialiśmy mleko bo ciągle było mało i w sumie połknęła 90 ml mleka z kleikiem i 120 samego mleka!!! I spała od 20.30 prawie do 6 rano Sama odruchowo budziłam sie dwa razy w nocy gotowa już wstawać i karmic a moje dziecko spało jak aniołek Rośnie jak na drożdzach.. Waży już 7400 gr :) Podeśle Wam dzis fotki ;) miłego dnia Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zaproszenie na naszej-klasie do Begi i Brydzi ;) Reszty niestety nazwisk nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo baby :D Kurde, ale cudnie za oknami ...mmmm...mogłoby juz tak zostac ;) do konca świata! bo ja zmarżluch okrutny :D Eulalio, to babolka Ci rosnie :D moja Ola 3 tyg, temu miała 7350 kg :P i super ze rehabilitacja juz w toku, napewno przyniesie efekty!!! ❤️ a skad znasz nazwisko begi?? :D ja nie znam ....hmmm... a ja dzis byłam u fryzjera :D normalnie juz miałam dosc siebvie starej! i nie zmiennej od paru lat :P ścięłam na długosci z 15cm, i mam grzywke :P troche hukowo wyglądam, ale co mi tam ;) Begus, jak samopoczucie?? lpiej ciut?? 👄 Andzia, o Tobie to wiem :P ale mogłabys i tu naskrobac conieco 😠 ;) ja nieprzerwanie trzymam kciuki ❤️ Domi, Olka, Brydzia 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej baboliki;) Luxor - no to na fotki czekamy, ale migusiem:) Eulailo - dobra i dzielna mamusia z Ciebie - bedzie dobrze a fotek nie ma u mnie:( Olka 👄....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa - i Menie widzialam...:) alez slicznie wygladasz a widoki?? ho, ho.. - cudne... wpadnij na dwa slowka czasem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :) Andzia, najpierw musze uprosic fotografa :P a on wlasnie spi po pracy... ale nie jestem do konca zadowolona :P troche zle mi ta grzywke zrobiła..jakby to powiedziec, krzywo oddzieliła włosy do niej od reszty :D zdjecia sa???ide zatem ogladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam Luxor... - na pewno slicznie wygladasz - jak zawsze;)... ja jutro ide na sciecie i tez sie zastanawiam co by grzywki se nie walnac:D... jak Olenka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat wyszłam na spacer i nie odpisałam :P psieprasiam 👄 a wiec, ślicznie to Ty Kochana wygladasz nie ja :D ogladałam włąsnie foty...Domi...mmmmmmmm....cud miód :D jak zwykle Ty i widoki cudne ❤️ Menia Ty równiez fajowo wygladasz! 🌻 zaraz posle swoj nowy image ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki kochane... Nie wiem co Wam pisac, bo mnie smutki ostatnio znow dopadly. Dowiedzialam sie, ze moja kuzynka jest w ciazy. Nawet sie nie starala. Wpadla z facetem, z ktorym jest 3 miesiace:( I jakos tak mi przykro strasznie i chyba rozumiecie dlaczego. Meniu, Brydziu...slicznie wygladacie. Eulalio mam nadzieje, ze rehabilitacja szybko przyniesie pozytywne rezultaty. Luxorku, Andziu, Begus, Olka...🌻 Przepraszam, ze tak krotko, ale naprawde jakos weny nie mam. Pozdrawiam i sciskam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sientoperek;) Domi - ❤️.. Luxorku - slicznie wygladasz:D... ale tych wloskow to za duzo ci nie ubylo, co?? dlugosc chyba taka sama?? jeno grzyweczka;) ja dzis lece na sciecie;) dobrego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :) Andzia, miałam włosy do pasa :P wiec ubyło sporo ;) ale były takie poplatane, że hej! wiec nie żałuje :D no to my dzis czekamy na Twoje fotki :) kurczaki, a ja sobie w pidżamce :P i pewnie jeszcze w niej pobede do jakiejs 11 :D dopoki Ola nie usnie, bo mały potworek nic mi zrobic nie daje :D nie moge jej z oka spuscic bo krzyk :) Iti, co tam u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki moje drogie... najpierw do zdjec od was...wygladacie slicznie i bombowo...i naprawde zdjecia urokliwe!!! meniu widoki boskie! luxorku fryzurka bomba...ja niestety boje sie grzywek ale bardzo mi sie podobaja!!! ja ide do fryzjera w sobote bo mam chrzciny chrzesnicy.... domi a Ty zawsze masz taka fryzurke jakbys od fryzjera wyszla jak ty to robisz?? zazdroszcze CI!!!! a co do Twoich smuteczkow.....rozumiem doskonale i nie ma na to rady tylko trzeba strawic ten bol..on minie ale to boli jak cholera wiem..... ja jak zwykle w biegu...latam jak oparzeniec w poszukiwaniu stosownego prezentu dla chrzesnicy...mikus byl znow na wyjezdzie tym razem z orkierstra szkolna zaraz jedzie znow z chorem wiec amoczek....ja z tego wszystkiego nie poszlam wczoraj na wizyte do gina...ale juz nawet nie mialam checi....nie chcialam znow uslyszec tego samego....wiec poczekam do nastepnego cyklu... dzis na 15 ide na kolejna rozmowe w sprawie pracy...denerwuje sie i boje...bo trudno mi bedzie przestawic sie i pojsc znow na caly etat do pracy..jak ja podolam organizacyjnie??? poza tym koniec roku w szkolach amoczek...potem wakacje? ach...dzis mam u jednego zebranie jutro u drugiego.... obled..... kochane sciskam was mooooocno i buziale ogromne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begus, podziwiam :) u mnie przy jednym dziecku amoczek a co dopiero przy takiej drużynie , szok! :D i jeszce dom do ogarniecia...naprawde podziwiam...👄 a wlasnie Domi, tez to miałam napisac ! :D ze zawsze wygladasz jakbys od fryzjera wyszła :D❤️ andzia, i co wymysliłas z nowa fryzurka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorek, bardzo ladnie wygladasz. Domi, no fakt z ta fryzura, zawsze super!!podziwiam ludzi ktorzy codziennie ukladaja wlosy, u mnie dyscypliny brak:( nawet jak mam krotsze to mi sie nie chce. buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babaolki... Ja tylko na moment. Dziekuje za komplementy:) Z ta fryzurka to fakt-prawie codziennie ja ukladam, ale to dlatego, ze maja taka dlugosc i samopas ich puscic nie mogle, ale jak mialam dluzsze to ukladalam po myciu tylko. Bylam dzis na wizycie kontrolnej u dermatologa. Byly juz wyniki mojego \"pieporzyka\". Nie ma zmian nowotworowych!!! Mam nadzieje, ze ta dobra wiadomosc jest tylko jedna z wilu, ktore niebawem uslysze:) A w sierpniu lece do Polski na wesele. Tylko jeszcze nie wiem dokladnie ktorego:) Oj bede sie bawic!!! Teraz trzeba sie za kiecka rozejrzec i dodatkami:) No i M trzeba bedzie tez wystroic, a to nie bedzie rzecza prosta, bo on strasznie wybredny jest:) Eulalio...snilas mi sie dziasia:) I Twoja corcia i Twoj M. Odwiedziliscie nas w tym snie:) Zmykam kochanienkie. Kolorowych...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki wszystkie was kocham i pozdrawiam, padam jak mucha codziennie, ciężko jest być mamą pracującą, nawet jak sie ma pomoc męża, w pracy mam ciągle urwanie głowy, a w domu zawsze coś do zrobienia, a czas dla siebie to o 24 jak mały śpi, i nikt już nic ode mnie nie chce a ja wtedy w zasadzie to mam dość wszystkiego i marzę żeby zasnąć i sie wyspać a i to nierealne bo mały sie budzi do jedzenia , Luksorek jeszcze nie miałam kiedy zobaczyć zdjęć twojej fryzurki, Mam nadzieje ze o mnie pamiętacie choć troszkę, ja o was zawsze postaram sie wpadać częściej Andziu a kiedy następny transfer? kiedy ściskać kciuki? Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam teraz bo za moment znow mam latanie....dobrze, ze gdzies pomiedzy mam spotkanie na kawusi z kolezanka...jakis mily akcent dnia... dizs po poludniu kolejne zebranie u mikusia...a jeszcze zakuoy mega bo w lodowce juz tylko swiatlo zostalo... olciu...a ja Ciebie podziwiam....bo tak sie szczesliwie skladalo, ze ja poszlam do pracy jak oli mial 1,6 roku a to juz mniej absorbujace dziecko przynajmniej w nocy....a potem szybko jak mial 2,5 poszlam na zwolnienie i potem urodzilam mikulca i siedzialam z nim prawie do 3 latek...takze bylam w komfortowej sytuacji.... ale przezyjesz olciu i tego Ci zycze z calego serca a potem bedzie juz tylko lepiej...kolejny bum i amoczek to jak maly pojdzie do szkoly! lekcje i inne obowiazki ale to jeszcze przed Toba..... co do fryzur...ja niestety tez nie mam tyle zapalu i determinacji, zeby codziennie ukladac wlosy, chociaz powinnam to robic przy moejej fryzurce...ale jestem lensmierdzacy i jak tylko mam nie takie wloski od razu robie sobie kucyczek (maly bo maly) i juz.... kochane sciskam was i lece rzucic sie w wir pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) No, Domi sie odezwała :P wreszcie dobre wiesci! bardzo sie ciesze, ze wszystko w porzadku, teraz juz bedzie tylko lepiej 👄 Olka, ja dlatego narazie nie wracałam do pracy, zreszta nie wyobrazam soebie nawet jak to bedzie od wrzesnia, od 9 do 19 poza domem :( begus, moje włosy tez\sa niesforne i tez ze mnie leniuch :D i dlatego na codzien robie kucyka :P Andzia, no nie ociągaj sie!!! :D ja czekam na zdjęcia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D.... kiedy ja nie mam zadnej fociory Luxor;).. wloski takie same - jeno krotsze troszke i bardziej wystrzepione;) Domis - no to super ze dobre wiadomosci w koncu:D... OLKA - 👄...az Ty kochana mamusiu... i begunia nosek wychylila;) - super i uwielbiam jak piszesz o tym swoim \"amoczku\":) iti - hop, hop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie skusiłaś sie na grzywe :D ale ja i tak chce Cie obaczyc nową :) ❤️ zapewne jak zwykle powalajaca 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ti, ti, ti... ja ladnie ??? no - chyba jak sie wypucuje, wymaluje, wlosy na zel postawie to za czleka ladnego moge uchodzic:D:D:D... ale jak jakies swierzutkie fotki beda to nie omieszkam, nie omieszkam Luxorku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×