Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

To na spacer jak bedziesz szła nie zapomnij aparatu zabrac! :P cholewcia, Ty sobie kobitko pamiątke rób :D wieczorem czekam na fotosy z pleneru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj mi jeszcze pare tygodni, moze jakos w 20 tyg walne sobie sesyjke;) ale jak koniecznie chcesz to zajme sie tym jutro albo pojutrze i zrobie jakies mega pozowane zdjecie z brzuchem sztucznie wypietym - wczesniej sie najem jak smok i wypije litr coli, special for you;):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowiac o plenerze mialam na mysli raczej berlinska dzungle;) jakas lodziarnia moze:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zahaczymy nawet o egzamin z teorii do prawka, ale jakos cykora mamy i ociagamy sie strasznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Czytam tylko jakos jak przychodzi do pisania to weny brak.. U nas troche biegania po lekarzach z Laura. Dziś pół dnia spędziliśmy u laryngologa (nienawidze państwowych poradni, kolejki, lekarze cie oleawaja i odsyłają od jednego do drugiego 😠 ) Jutro idziemy do neurologa, na szczescie prywatnie bo państwowo wizyta dopiero na koniec maja :O Wszystko to w zwiazku z tym że Laura urodziła sie w zamartwicy i trzeba ją obserwować czy rozwija sie prawidłowo... ja mam pewne obawy zaobserwowane ale moze tylko mi sie wydaje. Oby! Tak czy inaczej trzeba to sprawdzić Poza tym moja Mała ma prawdopodobnie alergie na mleko. Od niedawna pije mleko dla alergików i odstawiliśmy prawie wszystkie kosmetyki oprócz Oilatum i oliwki Bambino ale wysypke na brzuszku i rączkach ma nadal.. Takze w piatek ide z nia do pediatry na kontrole i jeszcze musze ja umówić do alergologa Ot tyle wokół mojego dziecka :) Poza tym jest kochana i wazy moja kluska już 7 kg :D Dominiczko kiedy w końcu nieszcześcia przestaną sie Ciebie czepiac?? Trzymaj sie Andziu- ciesze sie że jest w Tobie wiara i pozytywne myślenie. To sie nie może nie opłacić :) Iti głowa do góry, uda sie. Ta siłownia to dobry pomysł. Bega gratuluje Mikusiowi wyróznienia. W konkursie ogólnopolskim to już coś :) Zdolnego masz syna. Jak Twoja nowa praca?? Meniu a Wy nie przyjeżdzacie do polski narazie?? Luxorku Ty karmisz jeszcze piersią?? Ola juz pewnie siedzi :) Nie dołuj sie . Wiosna zagląda do okien. Chociaż ten wiatr póki co jest okropny :O Olka jak godzisz obowiazki w pracy z byciem mamą? A wogóle czym sie zajmujesz zawodowo jeśli można spytać?? Brydziu, Mamusiu droga, ja również czekam na zdjęcie brzuszka :) pozdrawiam was gorąco ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje drogie....ogarnela mnie znow tatalna chandra, zeby nie powiedziec deprecha....niby nic traumatycznego sie nie dzieje, ale tak zle mi i wszystko jak po grudzie...ten dol ogarnal nas wszystkich na czele z moim M a to juz katastrofa....wszystko ostatnio jakos wymyka sie z pod konroli... ale co robic..musze to prztrwac.. poza tym wczoraj do komplety przylazla moja ulubienica...comiesieczny horror, ale olalam ja i mam ja gdzies...znow motywacja rowna zeru....wiary we mnie juz pozostala kropelka... co do pracy wczoraj pani zadzwonila i nie ma jeszcze terminow oststecznej rozmowy z szefowa wiec czekamy nadal.. w sobote mam gosci (zalegle imieninki) zapowiedzial sie niezly tlumek z niezla gromadka dzieci a ja zamiast sie cieszyc jestem smutna...w ogole nie mam chceci na imprezy, ludzi...itd.... zaraz ide na cwiczenia a na sama mysl robi mi sie niedobrze...nie wiem co sie dzieje ale humor mam wisielczy... sciskam was mocno...sorki, ze nie napisalam do kazdej z osobna (a tyle mialam refleksji) ale wena moja taka jak i stan ducha czyli do bani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:D begus - tulam slonce 🌻.. nie smutkaj sie bo i mnie smutno... Eulailo - jejku..zdrowiam Laurze bo nie ma nic gorszego jak nawet najmniejszy bol u tak malenkiego dziecka....❤️... co by jak najmniej lekarzy w swoim zyciu widziala!!! i wszystkim WAM - duze buziaki andzia sle 👄.. ja w skowronkach bo bardzo "taneczny" weekend sie zapowiad:D:D:D:D tancujemy u znajomych, tancujemy z winkiem i piwkiem:D:D:D moj kochany przyjaciel jutro bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :) Begus, skarbie 👄 niech te złe myśli szybko Cie opuszcza! ❤️ słoneczko świeci, wiec szybciutko naładujesz akumulatory ❤️ sciskam mocniutko 🌻 Andzia, no no, to sie zapowiada :D pijaczko Ty jedna :P korzystaj, korzystaj...bo juz niedługo skończą sie balety :D 👄 i piwko, i winko...pozostanie tylko woda mineralna ;) ❤️ ale dzis pieknie u mnie :D az morda sama sie jarzy :P Eulalio, duzo zdrówka dla córci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I u nas słonecznie za oknem, od razu piękniejszy świat :D Beguniu może to po zimowe przesilenie?? To minie, niech tylko słonko zagości na dobre :D miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. Begus...tulam kochana ❤️ Eulallio...mam nadzieje, ze z mala wszysto wporzadku Andziu...oj tancuj kochana!:) Tylko uwazaj, co bys nozek nie polamala:) Lucorku, Brydziu... 🌻 Melduje, ze jestem w domu od wczoraj wieczora. Mam nadzieje, ze juz bedzie dobrze. Zaczynam juz trzecia dobe bez krwotoku, ale za to przyszla@. I ciagle jej sie przgladam czy to aby na pewno @. Przyznam, ze boje sie, ze krwotok wroci, a wtedy to juz prosto na sale operacyjna:( Ale wszystko wskazuje na @. Brzuch boli @-owo. Tempka spadla, no i krwawienie tez wyglada inaczej. Oby to juz byl koniec naszych problemow. A jutro...jutro przylatuje moja mama ze swoja siostra i moim chrzesniakiem:) Ale M chyba sam pojedzie na lotnisko po nich., bo to jednak kawalek drogi, a nie chcialabym, zeby moze cos sie stalo. W sumie drogi ladne sa tutaj, ale ednak zawsze w aucie troche telepie. Ja dzis jeszcze poleguje. Tak na wszelki wypadek... Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! begus, uszka do gory, mi tez sie wydaje ze gdy wiosna juz na dobre zagosci to nastroje depresyjne pojda precz i wszystkie bedziemy tanczyc i skakac jak andzia w ten weekend;) eulalia, jejciu musisz byc dzielna i wierzyc ze juz niedlugo ogladac bedziecie tylko pediatre i to bardzo rzadko. trzymam kciuki za twoja coreczke! domi, no ja znam to uczucie strachu przed krwotokiem, do tej pory sni mi sie ten koszmar po nocach, ale u ciebie juz teraz z cala pewnoscia bedzie ok. dobrze ze i ty bedziesz miala mile towarzystwo, odgoni czarne mysli! u mnie ok, wiosna mi juz reraz znacznie poprawila humor. brzuch mnie boli dosc czesto tak miesiaczkowo, przewaznie gdy chodze, wiec staram sie oszczedzac. poza tym macica rosnie, jak czasami cos zakluje to gwiazdki mam przed oczami;) zdalam wczoraj teorie na prawko, mialam tylko jeden blad:D:D moj M mial za to o jeden dopuszczalny za duzo:O kurcze, a bylam pewna ze bedzie odwrotnie! a dzis juz z M umylismy wszystkie okna, teraz podlogi pojda w ruch. popoludniu umowilam sie z kumpela na lody z bita smietana:D:D buziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki padam na pysk, mam tragiczny tydzień w pracy, odezwę sie weekendowo, bo jutro późno wracam, potem juz będzie ok, maj, urlopik i wolnego więcej, każdą z was pozdrawiam i ściskam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :) melduje sie :D dzieciaczki moje uśpiłam i jestem z kawka :) ineczka... Brydziu, gratuluje! :D ❤️ ja musze niedługo tez odkurzyc pamiec :o i wziac kilka jazd doszkalajacych...mam prawko od 1999r i od tamtej pory nie jezdze w zasadzie :( kurde, boje sie, wydaje mie sie ze zaden ze mnie kierowca Andziu, tylko nie przesadzaj no tam z tym piciem, żebys była w stanie w poniedziałek do pracy dotrzec ;) ❤️ taki przyjaciel to skarb najwiekszy :) moje 2 psiapsiuły wyjechaly do innych miast, i kurna teraz nie ma z kim pośmiac sie i popłakac ...wygadac...brkuje mi tego ... Begus, hop hop, jak tam główka??? odgoniła złe mysli juz? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, Domi,mnóstwo zdrówka dla Ciebie ❤️❤️❤️ i fantastycznego czasu spędzonego z rodzinką 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wieści od neurologa nie najlepsze. Musimy sie zgłosić na rehabilitacje z Laurą. Mam nadzieje że to tylko profilaktycznie w celu wzmocnienia mięśni i że nie potrwa to długo.. Wróciłam wczoraj od tej lekarki przerażona.. Dzis juz lepiej, wiem ze musimy przez to przejść dla dobra Małej... i że bedzie dobrze. Ponoć to jest poporodowe, wynik tego że nie oddychała jak sie urodziła... Mamy zrobić jeszcze raz usg główki i zgłosić sie na kontrol za miesiąc, do tego czasu chodzić na rehabilitacje :( Dziś idziemy do pediatry... aj nie bede was już tym zameczać miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eualio , Słoneczko, napewno bedzie dobrze ❤️ rehabilitacja u takich maluchów działa cuda 👄 nie zamartwiaj sie teraz, bo Laurusia to wyczuje ... jestem z Wami całym sercem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku - mordko 👄... Eulailo - kochanie ... jezeli rehabilitacja potrzebna trzeba dzielnie to zniesc choc wyobrazam sobie jak sie lekasz o Laure - ale uwierz ze musi býc dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, kochane jesteście, dobrze jest wiedzieć że jestescie gdzieś tam... i myślicie... i wspieracie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu 👄 Napisze po wizycie u pediatry... zobaczymy co nam powie Swoja droga ciekawa jestem ile sie czeka na rehabilitacje państwowo i czy nie bedziemy musieli iść prywatnie..w sprawach neurologicznych liczy sie czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulailo - trzymaj sie slonce [kwiat9.. Luxoku - Boze zlituj sie i wysli expresem tego malego szkraba na weekend do ciotki:D:D:D please.... Boze - Ona urocza i taka slodka...sama slodycz a oczka juz takie figlarne ma, no, no mama a Ty szczuplutka kobitka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pisałam już smska do Beguni. Dziś miałam test PCT czyli test po stosunku. Pobrali mi śluz 3 godziny po stosunku i sprawdzili plemniki, okazało się, że śluz płodny, a w nim pojedyńcze plemniki ale ... martwe..... Za m-c w 13 dc idziemy na powtórzenie badania inną metodą, pobiorą śluz i nasienie, i połączą je już w laboratorium i zobaczą co się dzieje. Jak wyjdzie źle tzn. tak samo jak dziś to inseminacja. Bo niestety tego nie da się leczyć farmakologicznie, trzeba ominąć śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie teraz to został mi wybór kliniki, chyba gdańsk albo warszawa, bo do łodzi mam kiepski dojazd. Nawet nie mam siły ryczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itus - powiem tak! jezeli to "tylko" wrogi sluz to kochanie da sie to ominac i jak mowisz - inseminacja przyniesie efekt czyli ciaze!!!!! Musisz uwierzyc!!!! Trzeba badanie powtorzyc i dzialac bo nie ma na co czekac!!!! i nie plakusiaj - nie plakusiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu wiem, że to nie jest jakaś straszna przeszkoda. Musimy chyba się zapożyczyć, kupić samochód, bo jakoś trzeba będzie jeździc do tej kliniki i wierzyć, że się szybko uda. Może pierwsza inseminacja będzie u nas na miejscu, ale to jeszcze obgadamy z lekarzem. Szkoda, że taki wynik, ale co zrobić. Zobaczymy jak wyjdą przeciwciała. Dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itus - ja wierze ze to bylo "to", ze to cholerstwo bylo przeszkoda! kurde przykro ale uwierz - moze to wlasnie przyczyna i najwazniejsze ze zostala znaleziona a inseminacja to naprawde tylko mala "pomoc" i nie jest az tak kosztowna, nie trzeba dlugich i czestycgh wizyt.. iti - glowa do gory!!!! mowi andzia ktorej nie tak dawno nie udalo sie ICSI!!! Ja mowie ze bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×