Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Gość jajajjajaaj
sama sie poplakalam:) czytam ten topik od poczatku i tak strasznie ci kibicowalam, wam wszystkim kibicuje, ale andzia jest mi jakos tak bliska geograficznie:) i o boze:) tak sie ciesze:):):) teraz juz musi byc dobrze, bedzie dobrze:) uwazaj na siebie, na was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu nie napiszę, że wiedziała, ale czułam że to ciąża. Gratulacje. Jak widać chyba psychika była przeszkodą. Bardzo się cieszę i gratuluję. Teraz to już z Domi tylko my zostałyśmy. Obyśmy też doczekały tak radosnej chwili. I płacz jak ze szczęcia to płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny ...🌻... tak bardzo bym chciala byscie i Wy plakaly ze mna, ze mna i ze szczescia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bozeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!! Andziu, tak bardzo chciałabym Cie uściskac!!!!! 👄👄👄 :D kochana, udało sie bo twoja głowa, mysli zostały uspione! i właśnie teraz gdy myslałas ze nic z tego! o kurcze, tak bardzo sie ciesze, jakbym to ja była w ciaży! ❤️ a co Cie podkusiło, by testowac? :) orzeciez nie wierzyłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, Andzia, to płaczemy razem.... nie moge powstrzymać łez....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D 👄👄👄👄 az poskakalam sobie z radosci a jednak cuda sie zdarzaja i piekne to jest ze jeden z nich przypadl wlasnie tobie- zasluzylas sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie cieszę jak głupia :D złotko! 👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, tylo niech Cie teraz mężuś za mocno nie ściska ze szczęscia! :P lepiej niech zaserwuje mega zdrowa kolacyjke :D juz koniec diet! jupi!!!! :P buziole Kochane 🌻 śpijcie smacznie i do juterka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, Luxorku, brydziaa - DZIEKUJE! nie wierze, nie wierzymy - patrzym na testa i nie wierzymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuj, tylko sie ciesz, cieszcie! 👄 ciesz sie chwila, bo te 9 miesiecy szybko zleca ;) życze Ci Andziu, by ta CIĄŻA przebiegała zdrowo i bezproblemowo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu życzę z całego serca spokojnych 9 m-cy. Cieszę się jak głupia :) Ogromne gratulacje dla Ciebie i męża. A przyznaj się przeczuwałaś coś???? Pewnie tak, dobrze myślę???? Jejku super, może ten rok dla nas weteranek będzie szczęśliwy, co Domi, Beguś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No nie mogę ze szczęścia!!!!!!!!!!!!!!!! Popłakałam się mam gęsią skórkę na ciele, tak sie bardzo o to zawsze modliłam, Boze cudownie, tak sie z Tobą cieszę, bardzo Ci tego wszystkie życzyłyśmy, uważaj na siebie, ciesz sie każą minutka ciąży bo to tak szybko mija, ja też tęsknie do tego stanu Niech teraz juz wszystko będzie dobrze, zdrowo i czekamy na wieści, Tak sie strasznie, strasznie mocno cieszę, gratulacje dla ciebie i Mężusia, wyściskaj go, tylko żeby on ciebie nie za mocno!!!! Teraz na L4 i w domku odpoczywać do góry brzusiem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he..OLKA jak ja lubie strusia pedziwiatra i te JEGO wpisy:) Kochana - o L4 to ja nie mysle ... Ogarnelo mnie cudne uczucie ale tak bardzo boje sie glosno jeszcze cieszyc... Same rozumiecie;.. ale pokaze Wam cus:D http://www.voila.pl/010/oyubd/?1 ten z plusikiem dzisiejszy;) I tak mocno wierze ze sie UDA KAZDEJ Z NAS ...🌻.. Domi❤️ iti❤️ begus❤️ Menia❤️ poziomko❤️... Tak mocno sie modle o taki cud jaki mi Bog podarowal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) no Andziulku, to juz masz białe na czarnym! :D nikogo nie oszukasz, nawet siebie 👄 ja pamietam,że tez na poczatku nie wiedzialam czy sie cvieszyc czy nie...bałam sie...a u Ciebie Skarbie po takich perypetiach to całkiem naturalne :) a więc dziewczyny nie poddawac sie!!! cud i Was spotka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie andzia przez ciebie spac nie moglam a dzis tez jakos w pracy nie moglam nie myslec o tym twoim tesciku. no druga krecha jak w morde:D:D jak sie czujesz??pisz nam tu wszystko! zalapiesz sie jeszcze na styczen czy juz na luty?? buziaki👄👄 uwazaj na was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D...oj Kochane moje babole:D... brydziuchna a wiesz ze ja tez o niczym innym nie mysle:p.. :D:D:D... a jak sie czuje?? dobrze -dzieki, brzusio delikatnie pobolewa tak trochi malpowo i jajniki czuje... i moje @@ czytaj cycki wiekszych ksztaltow nabraly:D.. itus ja nic nie podejzewalam, naprawde... zadnych objawow nie mialam - tempke mialam owszem wysoka ale zmierzylam w dniu @ czyli nie mialam pojecia jak dlugo jest wysoka.. i gdybym testu nie zrobila wczoraj to pewnie dalej zadnych objawow by bylo niet - a tak to se moge powiedziec ze mam zgage:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchna nie wiem - ale chyba na styczen jeszcze skoro ostatnia @ byla 16 kwietnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz brydziaa?? mi tam wsio ryba:D - byleby bylo;) a Ty jak sie czujesz??? i co? kiedy egzaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje dobrze ogolnie. szybko sie mecze, na schodach to mnie babcie 80letnie wyprzedzaja:P;) hehe no i brzuch tez czasami boli, wiazadla kluja czasami ze az mam gwiazdki przed oczami. no ale to cale uroki ciazy. mnie tez jajniki na poczatku bardzo bolaly, z tego co wiem przejmuja one na poczatku czesc funkcji lozyska, kolo 13 tyg ich aktywnosc sie konczy. jedzenie wmuszam w siebie nadal sila, waga ani drgnie, cos mi to tycie nie idzie, nawet kilogram mi nie przybyl, troche tluszczyku z ud i tylka poszlo w brzuch, ach...a jak nie chcialam to tylam:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jeszcze kiedy egzamin, ale tak sobie mysle ze moze dam sobie zrobic termin, gdzies za 3-4 tyg...co ma byc to bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku brydziuchna nie strasz ta waga ...moze jakies badania powinnas zrobic? co? ale z drugiej strony jezeli jest ok to moze taki Twoj urok - ze szczuplutka w cizy! Jak mama miala? No jajniki bola - mam nadzieje ze to nic zlego.. kurde - do mojej kliniki sie nie moge dodzwonic 😠..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama miala we wszystkich 3 ciazach pilke z przodu i czula sie swietnie..ile przytyla nie wiem, ale chyba nie za duzo. nie wiem czy powinnam sie ta waga martwic. za dwa tygodnie bede miala pelny zestaw badan to sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie ma co gdybac - najwazniejsze ze sie dobrze czujesz, ze mala daje znac o sobie.. Boze - no nie moge uwierzyc ze jezeli Bozia pozwoli i ja tego doznam niedlugo...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doznasz doznasz, ani sie obejrzysz:D:D a dlaczego do kliniki chcesz dzwonic??beda ci tam prowadzic ciaze, nie zwykly lekarz?jak to w szwecji wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchna u nas jest taka pielegniarka co prowadzi ciaze, usg robia dwa razy, co 5 tyg. ona cie tam bada, wazy itp ale nic specjalnego. a do kliniki tak czy siak musimy jechac no bo musimy pogadac ... zreszta i tak nigdzie by mi wczesniej usg nie zrobili - 8 tydz to standart tutaj, nie wczesniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam w 8tyg pierwsze usg, moim zdaniem to optymalny termin, juz serduszka posluchasz i widac bedzie co nieco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze - serduszka posluchasz piszesz...:D...❤️... ja - andzia??? andzia w ciazy... ide do dom co by mi moja chlopina uswiadomila ze to nie sen;) dobrego popoludnia brydziaa👄..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×