Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

hej babole ja to za to wykończę się z tą słuzbą zdrowia. Ale zacznę od początku. W zwiążku, że zmieniłam pracę nie mam juz swojej przychodni \"pod nosem\", stwierdziłam więc że przepiszę się dziś do przychodni na moim osiedlu i tam pójdę dziś do lekarza po skierowania. 16:30 jestem pod przychodnią a tam kartka, że w lipcu i sierpniu przychodnia czynna tylko do 15:30!!! Chyba tylko dla emerytów i rencistów. Potem byłam u weterynarza, piesek dostał zastrzyk i tabletki na 5 dni. Na szczęscie to nic poważnego, przeforsował łapkę. Mamy go obserwować, jak przez tydzień nie minie to znów do lekarza. W środę pójdę chyba do szpitala na tą konsultacje. Ale jestem objedzona, najadłam się fasolki po bretońsku a teraz cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dzis tomna :D jestem i ze juz nie w ciazy to mi Luxor nie bedzie wmawial zapominalstwa:D:D:D... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 begus nasza kochana: STO LAT Tobie zycze - i zdrowka i sily do walki... i usmiechu pomimo wszelkich przeciwnosci..👄.. i bys nas nie zaniedbywala:p...:D:D:D... i w dniu urodzin Twych gorace buziaki i slodkie zyczenia:D od kochanej:D andzi... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i dla Was babolki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tylko sie przypomne:D ja mam urodziny w niedziele i juz dziekuje za zyczenia:D:D:D:.. bo mnienie bedzie 😭 - bede pifffffko pic pod parasolem:D:D:D... a dobry chymorek u andzi bo w koncu sie chlopowi zlapac dalam:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu Sto lat! Zdrówka, radości, wytrwałości i nie kończącej sie miłości. 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahha :D to mnie rozbawiłas :P a ja wczoraj miec imieniny :P:P:P:P bez kwiatów nie podchodzic :D ;) no wiec Andziu Słoneczko ....ale ja to Ci złoze zyczenia jak przyjedziesz do mnie :D M. powiedział,ze robi ładne dziewczynki jak chcesz :D:D:D moze jak leci do Warszawy jakies intercity to bedzie szybciej ciut :D Begus, satysfakcji z pracy, troche wiecej czasu dla nas :P , usmiechu od ucha do ucha i małej królewny...a nawet dwóch! :D ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Táaaaaaaaaa... bardzo smieszne Luxor :( moj zrobic umie tylko cos ja nie ten teges .... leze po kawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANdziu to nie miało Cie urazic :( 😭 nie chodzilo o to ze Twoj nie umie.....ech... przepraszam ...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D - toc asndzie nie tak latwo urazic:) no co Ty robaku - o co mam sie gniewac;) - i se uwazywuj bo jeszcze z propozycji M skozystac gotowa jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P :P :P... a z tym zaproszeniem do mnie to ja na baaardzo powaznie :D zastanów sie dobrze, bo bede Cie gnebic sms-ami :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, dobre...:D:D:D begus, nasz strusiu pedziwiatrze kochany,wszystkiego naj naj naj!!!!🌻🌻🌻 luxorek, tobie rowniez ogromne buziole z okazji wczorajszych imieninek!❤️ a ja mam dzis od rana mdlosci :O a niech to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje najdrozsze babeczki! nawet nie macie pojecia jak sie ciesze!!! ogromne dzieki za pamiec i piekne zyczenia...tak bardzo sie ucieszylam...!!! az geba mi cala promienieje ze szczescia! postaram sie sprostac zyczeniom i byc tu z wami czesciej...tak bardzo bym chciala...ale wierze, ze uda mi sie!!! wierze!!!! luxorku spoznione ale rownie gorace jak aura zyczenia imieninowe...!!! andziulek skoro w niedziele nie przyjmujesz zyczen...to zloze je w sobote ok? bedzie blizej celu... kochane u mnie metlik nad metlikami tysiace mysli i nie wiem co robic...poza tym, ze juz nie moge sie doczekac wyjazdu z mikim do szczecinka...co prawda tylko 4 dni +weekend ale zawsze cos... moje drogie lece robic obiad bo zaraz przychodzi pan reperowac zmywarke i drugi pan wziac wymiar do drzwi od garderoby...bede miala wiec 2 panow na stanie :) paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś naj naj najszlepsze życzonka Ale żeby odrazu 2 panów sobie umawiać, no no no poszalałas w urodzinki :D Luxorku też wszystkiego dobrego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, begus no mam nadzieje ze bedzie jakies \"urodzinowe extra\" ze strony panow:D:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co.. jeden z panow mnie olal a drugi omamil...jeden nie przyszedl :( a drugi tak zbajerowal, ze uleglam idalam sie omamic...musial pozniej meza przekonywac co do slusznosci decyzji o przekroczeniu limitu wyznaczonego na drzwi....ale za to bede miala japonskie szybki :) a od jutra znow musze zaczac polowanie na pana.....(od zmywarki) bo bujam sie z nia od tygodnia..juz jeden pan byl ale sie poddal... moze jutro lowy sie udadza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D wow, Begus, ale bedziesz miała pięknie...mmm.... :D choc i tak napewno Twój domis robi piorunujące wrazenie ;) miło sie Ciebie czyta 👄 Itus, to faktycznie z ta przychodnia do bani :o mało kto jest teraz wolny o 15,30... bedziesz musiała pokombinowac, a wogóle dlaczego sie przepisałaś, tu masz blizej, tylko dlatego?? Andzia, Ty chyba juz dzis w domciu leniuchujesz co? :P obiboku Ty nasz! :D moze bys troche przy kompie popracowała :D ❤️ bilet do mnie juz kupiony? :D:D 👄 ale u nas sie popsula pogoda :O zapewne w całej Pl... kawunia przepyyysznaaaaaaaa :P tylko szkoda ze musze ja złopac w samotnosci ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly obibok andzia sie nie obija:p - ino dzielnie klika i buszuje w internecie:):D:D:D w domu 3-ci dzien bez neta;) - ale moj M po scianach juz chodzi..haaaa - nowinek wedkarskich nie moze sprawdzic bidny:D... begus👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Ty w pracy jeszcze dzis? :) biedny Danielek ..;) aaa, wracaj szybko do zdrówka!!! ❤️ :D bo jak bedziemy złopac winko :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ja na urlopiku :D Luxorku no chicłam się przepisac bliżej domku tylko i wyłacznie z tego względu, ale chyba tego już nie zrobię bo nie wyobrażam sobie latem latanie po inncy przychodniach, gdzie moga mnie nie przyjąć. Nie jesteśmy w stanie przewidziec co się wydarzy. Ja w swojej przychodni byłam ponad rok temu ostatnio, bo na szczęscie choróbska mnie dzielnie omijają. Dlatego stwierdziłam, że tam zostanę. No chyba że się dzidzia w końcu pojawi, to poszukam czegoś bliżej, bo wtedy to i szczepienia i kontrole, pediatra, byłoby to kłopotliwe dojeżdżanie. Begus moja kumpela miała mieć remont na początku lipca, ale fachowiec przyjdzie w drugiej połowie sierpnia. Od 2 tyg za to \"przychodzi\" podac kosztorys i sie go doczekac nie mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus, a Ty co porabiasz czasem w moim miescie ? :P kurcze, jest dziewczyna łudzaco do Ciebie podobna :D juz 2 razy sie na nią natknęłam..i raz o nawet czesc powiedziałam :D kurcze mało brakowało a bym z nia zaczeła gadac :P a moze to siostra blizniaczka ;) ps. i tez taka chudzinka jak Ty :D a ja od rana bez wody 😠 bieżacej! nawet do wychodka nie ma jak isc 😭 ale jestem nabuzowana....wrrrrrr... Andzia, a Ciebie gdzie wcięło ? :D odkopuj sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj, a co to za smutaski dopadły ❤️ a kysz złe mysli od Andzi! albo bardziej drastycznie...wyperd**ac od Andzi smuty!zostawic ja raz na zawsze! 😠 no, moze pomoze ;) 👄 pomysl ze za chwil kilka bedziesz w domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam zaraz do dom bo M po mnie jedzie - na jakies zakupki jesio:D... Luxorku - wysle ci sms-ka wieczorkiem z polskim numerem to jak by co pisz na ten - informuj na bierzaco:D - ok??? bo do kompa nie chce podchodzic - chce od Was odpoczac:D:D:D:D...hiiiiii - od wszystkiego;) wpadne na kontrole w piatek za tydzien - potem w sobote nad jeziorko fru;) Wszystkim slonecznych dni, usmiechu i malo zmartwien 🌻 - bede teskinic❤️.... ps. bo tera pisze bo w nie wiem czy nam internet wlacza a samolo mam rano jutro 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziuklu, bede czekac :) a donosic mam o wszystkim ma sie rozumiec :D buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku na drugim topiku tez jakaś rozpoznawalna jestem, cholerka sobowtóry jakieś, bo siostrę posiadam ale nie bliźniaczkę i w ogóle niepodobne jesteśmy. Laparo mam za 2 m-ce. Dzis jeszcze udało mi się zaszczepić 1 dawką przeciw WZW B Andziu udanego wypoczynku, duzo relasku i uśmiechu. No i jeszcze spełnienia marzeń, nadziei na lepsze jutro i dużo radości nasza niedzielna solenizantko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo :) no dziewczyny to teraz bac sie i uwazac, mam byc szpiegiem i wszystko Andzi donosic :D :P mam nadzieje ze tych smutów i złych mysli nie spakowała do walizki...👄 kurcze, ale mi sie chce gdzies wyjechac! :( chocby na kilka dni....daleko....odstresowac sie, zmienic otoczenie....ech... musze druga kawke siorpnąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Luxorku a planujecie jakiś wyjazd wakacyjny, chyba Twój mąż ma jakiś urlopik w planach. My za 2 tygodnie z hakiem ruszamy na Mazury, czeka nas tydzień błogiego lenistwa, nic niezrobienia. Oby tylko pogoda dopisała. Najważniejsze żeby nie padało, bo się zanudzimy. A tak pogramy w siatkę, wycieczki rowerowe, coś na pewno się zorganizuje. A wieczorkami grill, ognisko, piwko i jedyne co mi może popsuć humor to przyjście @, co prawda to już na sam koniec urlopu ale zawsze. A teraz żeby Wandzia miała co czytać po powrocie meldować się babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ma urlop jeszcze przed soba, w drugiej połowie sierpnia :) ale oczywiscie cały czas mówi, ze Ola jest za mała by gdzies jechac i takie tam... poza tym krucho z kasa by zaszalec :P musze go przegadac, by chociaz do Wrocłaiwa skoczyc na 3 dni lub nad morze 😠 on juz sobie urlop cfaniak zaplanowal, mysli ze na rybach bedzie caly czas ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Luxorku Wrocław piekne miasto, spędziłam tam w czerwcu cały weekend. Samo zwiedzanie zoo zajęło mi prawie 5 godzin, poza tym piękny ogród botaniczny i ogród japoński, poza tym dużo trawników, ławeczek nad rzeką, jest gdzie odpocząć na kżadym etapie zwiedzania. A rybek to Twój M i tak zdąży nałowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNOWU NIKOGO NIE MA CAŁY DZIONEK ja wróciłam przed chwilą z siłownii padnięta, zrobiłam jeszcze po drodze zakupy i na dzis mam dość. Idę zaraz zrobić jakąś kolację, bo M też zzaraz wróci do domku. Miłego wieczoru dziewczyny. Domi szkoda, że ta paskuda @ nawiedza nas co m-c :( ale wszystko co dobre przed nami prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×