Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Itus, w zoo i ogrodzie japonskim bylismy 2 lata temu :D zakochałam sie w tym miescie...byłam tam wtedy pierwszy raz :) mogłabym bez wahania sie tam przeprowadzic :P ale piekne niebo...takie lazurowo różowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a co tu taka posucha ?? :) nie ładnie, oj barrdzo nieładnie.... u mnie pogody dupnej ciąg dalszy...:( nic mi sie nie chce i jestem cholernie zmeczona....wrrrrrrrr.... i jjem jak smok, apetyt mam wilczy! a oponki sie powiekszaja zamist znikac :P idiemy zaraz pospacerowac...o ile deszcz nie lunie ;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam kilka nowych zdjec Oli do jej albumu :D linki do niego macie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane po raz pierwszy nadaje w konspirze z pracy....tylko narazie was sciskam mooooocno do wieczora pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:D:D ja sie obijam na urlopie:P:P pogoda do bani wiec nawet nie mam wyrzutow sumienia ze wiekszosc czasu spedzamw pozycji horyzontalnej;) bylam dzis u lekarza. moje wyniki dobre, nawet zelazo ciagle w normie. waga 65,5 kg wiec tylko 4 kg na plus od poczatku, ale wcale sie tym nie martwie bo mala rozwija sie dobrze, wazy juz 1200 gr:D:D z gorszych wiesci, lozysko ciagle nisko z tendencja do przodowania. wg lekarki juz nic sie nie zmieni i mam sie na 90 procent nastawiac na cesarke:( chyba odwolam wiec ten kurs przygotowawczy do porodu, bo po co mi wiedziec jak oddychac przy cesarce:O:O troche mi smutno z tego powodu, bo wolalam normalnie, ale nic to, mam troche czasu zeby sie na to psychicznie nastawic. teraz lece sobie zmiksowac kefir z truskawkami i troche odpoczac na mojej kochanej kanapie buziole!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlag mnie trafi zaraz, napisłąm posta długiego az do Berlina i go wcieło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec w skrócie, Brydziaczku co ma byc to bedzie, jakby nie było wszystko jest do przeżycia, najważniejsze zeby dzidzi było bezpiecznie i przyszło na swiat w dobrej kondycji!!!:D:D:D Mnie też czeka drugie cc jesli bedzie kolejne dziecko bo przy tych wskazaniach jakie miałam raczej wylkuczony jest poród SN Byłam u nefrologa, na usg wszystko super, nerki zdorwe, lekkie powiększenia czaegos tam to normalne i się unormuje w najbliższym czasie, ale niczego się tam nie dopatrzyli!!!!!:D:D Tym razem przyjmował ordynator oddziału nefrologicznego wiec rozmowa odbyła się na wysokim poziomie wiedzy!!!!!!!!!!!!wreszcie madry lekarz, który mi powiedział ze te ilosci biąłka które mam są sladowe i całkiem bezpieczne, unormuje sie wszystko i mogę spokojnie być w kolejnej ciąży (ostatnie wyniki mnie złąąłmały i siedziałam w domu i ryczałam ze nie bedzie wiecej dzidzi!!! a tak chce!!!!). wiec mam sie pokzać w przyszłym roku na wiosnę a do tego czasu raz na jakiś czas robic badania, gdyby cos było nie tak to by sie to utrzymywało i pogłębiało , a u mnie wszystko ok i nie ma wskazań do biopsji nerki itd!!!! Wyszłam stamtąd szcześliwa!!! mogę mieć dzidz!!!! odczekam rok lub dwa i do dzieła!!!!1 juz mi nie straszna żadna cesarka!!!! najważniejszę że mogę jeszcze być w ciaży Beguś , Domi , Itus poziamka, menia-dla wszystkich buziaczki!!! dla nowej Kait również :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Olcia super ze wszystko dobrze z nerkami :) Luxorku Twoja Olenka wyglada na bardzo pogodne dziecko :) Brydzia rośnie Twoje maleństwo ślicznie :) Dobrze ze wiesz o cesarce wcześniej, mozesz sie przygotować psychicznie Andzia, Bega, Dominika- ściskam Meniu odezwij sie... Itus miłęgo urlopowania :) Ide sprzatać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!! ola, super wiesci!!:D:D luxorek, swietna ta twoja corcia,minki robi super!i ta zielona sukieneczka, rewelacja:D eulalia, milego sprzatania. ja tez musze...ale mi sie tak nie chce:( masz racje eulalia, dobrze ze moge sie na to psychicznie nastawic. i nastawic mojego M ze to on na poczatke bedzie mial duzo roboty. uparcie twierdzi ze do pomocy wystarczy nam polozna i przez pierwsze dwa tygodnie chcemy byc sami. zobaczymy...ja nie jestem w stanie przewidziec jak to bedzie. zaczynam sie troche stresowac przygotowaniami. do tej pory w sumie bylam za tym ze dopiero we wrzesniu wiekszosc rzeczy kupimy typu mebelki (chce kupic taka biala serie z ikeii, a poniewaz mam do pokoju malej czerwona knape bedzie wszystko bialo-czerwone czyli w barwach patriotyczneych;)) ale terat juz nie wiem. czytalam ze przy tym przodujacym lozysku ustalaja cesarke 3 tyg przed terminem zeby komplikacji uniknac. to by bylo juz za 8 tygodni!!boze ja chyba zaczynam panikowac. i chyba wyrzuce kompa, bo strasznych historii sie mozna naczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydzia nie czytaj !! Nie potrzebnie tylko Cie to stresuje. Nie daj sie wpędzić w niepotrzebną histerie. Bedzie dobrze! Bedziesz mama!! I na tym sie skup. Reszta sama sie ułoży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na sekundę, bo ścieram kurze, pranko soię robi i zaraz obiadek czas przygotowywać. A jeszcze mnie naszło na deserek i tak wszystko razem ogarniam. Czuję się jaK Bega czasami pisuje: w kieraciuku domowym. Brydziu ja też wolałabym rodzic naturalnie, ale cóż zrobić. Jak tak trzeba, to tak będzie. Ja nie wiem czy będę mogła rodzic naturalnie, bo mam 1 oko duzo słabsze i nie wiem czy okulista nie będzie miała przeciwskazań. Nie wiem jak oni podchodzą do tej kwestii, wiem tyle że jak ma się wadę obu oczu powyżej 6 dioptrii to cesarka, to na tą chwile się nie łapię. A poza tym u mnie 1 oko prawie zdrowe - 1 dioptria drugie 4,5 chyba. Ale najpierw to ja musze być w ciąży aby mieć takie dylematy. Narazie modlę się, żeby owu była nie wcześniej niż w 15dc, dziś 9dc i tem już porządnie spadła, obawiam się aby sie to w tym cyklu nie przesunęło w drugą stronę. Na szczęście śluzu jeszcze nie ma więc czekam cierpliwie, niedługo i tak będę robić testy owulacyjne to będę wiedziała co się szykuje. Zmykam zacząć robić obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, z tymi oczami to jest to kwestia napiecia w dnie oka z tego co wiem, dioprie same w sobie nie sa wyznacznikiem. nawet przy wadzie -3.0 mozna dostac skierowanie na cesarkie jesli badanie dna oka wypadnie negatywnie. przed naturalnym porodem tez bym sie u okulisty przebadala, ja mam wprawdzie - 4.00 ale moja mama -9.00!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :) Olka, super wiesci :D widzisz, nie masz sie czym martwiec :) ❤️ juz nic do Ciebie nie wróci! Brydziu, nie czytaj ! obłędu mozna dostac :P sama wiem po sobie, co i rusz to wyszukiwałam u siebie dziwnych rzeaczy :) ja mam wade -4,0 i -4,5... gin powiedział ze jesli nosze okulary to powinnam miec od okulisty zaswiadczenie czy nie ma przeciwskazan do naturalnego porodu i wpiac je do karty ciazy...no wiec poszłam,prywatnie...a ten mi tylko zaswiecił latarka w jedno oko i drugie i tyle! nic nie badał, szkoda gadac jaka ta opieka lekarska... ale u mnie dzis ładna pogoda :D słoneczko wróciło! huuuraaa! jak tylko mały zbój wstanie ruszamy na mega długasny spacer :P najlepiej blisko lodziarnii ;) kurcze a ja niedługo pajeczynami zarosne, tzn moje mieszkanie :D przydałoby sie takie wieksze sprzatanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat ,sto lat niech zyje zyje nam!!!!!!sto lat, sto lat niech zyje zyje nam. Jeszcze raz, jeszcze raz, niech zyje zyje nam, niech zyje naaam!!!a kto!!???? ANDZIAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻 wszystkiego naj naj naj kochana. spelnienia marzen, tych wielkich i tych maluskich, duzo usmiechu, malo trosk, niech juz teraz wszystko bedzie proste!!ogromne calusy❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anidzulek sto lat~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Wszystkim miłej i spokojnej niedzieli życzę i wypoczynku, szczególnie naszym ciężarówkom, a szaraczkom bojowych starań !!!uwieńczonych niedzielnym sukcesem strzelenia prosta w jajo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam:) miało być ze wszystkim staraczkom a nie szaraczkom!!!!, komp mi sam poprawił, !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaha :D szaraczki :D dobre, dobre... Andziu, wszystkiego co duszyczka Twa zapragnie! ❤️ mnóstwo słoneczka, uśmiechu na Twej twarzyczce, dobroci od ludzi i tego jedynego najwieszego cudu ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka wszystkiego pięknego!! Spełnienia tego najważniejszego marzenia i mnóstwo zdrówka !!!! ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulek samego słonka i radości w życiu 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ padnięta jestem :( bylismy 2,5godz na rowerach M padł i śpi a ja do Was zaglądam. Od wczoraj w ramach akcji tycie piję odżywkę dla sportowców z dużą ilością białka i węglowodanów. Nie wiem jak można się czymś takim faszerować 3 razy dziennie. Mi po 1 porcji jest słodko jak cholera i muli cały dzień. Ale jak przyniesie to efekt będę bardzo szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dzien dobry! jak tam po weekendzie?? moj minal totalnie leniwie, z domu sie nawet na krok nie ruszylam w ta paskudna pogode. dzis w nocy mala tak harcowala, ze udalo mi sie doslownie na kilka godzin zasnac. jej stopki chyba kazdy zakatek macicy zwiedzily;) pozdrawiam was wszystkie bardzo mocno 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia mały rozbujnik Ci rośnie w brzuszku :) U nas weekend bez rewelacji Teraz pada, Laura spi a ja sie obijam :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) no no Brydziu,dopiero sie zaczynaja nocki nieprzespane :P potem bedzie tylko gorzej ;) :D ❤️ Andzia Was bardzo serdecznie pozdrawia! :D wczoraj miała imprezke urodzinowa w lesie :P :D u nas tez pada, mrzy caly czas :( do dupy! :( nawet na spacer nie wyjdziemy.... a mała całe dnie jeczy :o nic nie da mi zrobic, nawet zjesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czwartku ma wrocic lato dziewczynki, wiec glowa do gory!!u nas ma byc znowu powyzej 30 stopni :O ach, wcale sie nie stesknilam za upalami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, mam nadzieje ze ten powrót to nie tylko do Ciebie :P choc upałów nie chce! wystarczy jakies 25 stopni :) no niech bedzie wreszcie normalne ciepłe lato, bo nie mam kiedy Olence sukienusi zakładac! 😠 a mi dziecko zasneło wlasnie...i wciaz usypia przy cycuniu...a ja za 2 miechy do roboty 😭 juz sie boje jak to bedzie z odwykiem...:( chlip, chlip... wiewiór kupiony? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja tylko na chwile przed pracą wczoraj szybkko dzień zleciał, praca, poczta, apteka, aerobic, w domku byłam o 20-stej. Dzis scenariusz podobny. W pracy nie mam jak pisać, sezon urlopowy, roboty po pachy. Dziś mi juz tempka skoczyła - 12dc!!! ale i tak wszystko inne wskazuje że jeszcze jest przed owu, nie wiem czy to wynik tej stymulacji clo że tempa tak dziwnie się zachowuje, choć na necie pisali że clo nie mam wpływu na pomiar temperatury. Dziś zrobię test owu to przekonam się co w trawie piszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie nakopalam zeby nas znalesc;) u nas dzis pogoda ladna. niebo blekitne i jeszcze przyjazne 23 stopnie:D:D bylam u kolezanki, ktora ma 5miesiecznego synka. dostalam 3 siaty ciuchow!!!wprawdzie wszystko niebieskie i biale, ale mysle ze malej nie bedzie to przeszkadzalo. mam juz tyle ciuszkow w sumie, bo i ja i mama troche nakupowala, ze moglabym dwojke takich maluchow ubrac i ciagle by bylo chyba za duzo:D:D szczegolnie ciesze sie ze spiworka z dlugim rekawkiem i kombinezonow na zime. juz nic nie musze kupowac! zdecydowalam, ze wezme tez od niej wozek tako, bo ona chciala juz go wyrzucic, kupila nowa spacerowke wlasnie. na zime bedzie taka duza gondola jak znalazl. a gdzie wy sie wszystkie podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łep mi peka 😭 Mam bóle migrenowe od wczorajszego wieczora Brydziu małym dziewczynkom we wszystkim ładnie, nawet w niebieskim :) A to juz pewne że bedzie dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×