Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Brydziu nie ma sie co bać, ja ciecie miałam po wielu godzinach dlatego byłam wykończona, ale wszystko jest do przeżycia, ciągle to sobie powtarzam bo chce mieć drugie w przyszłości, strach człowiek ma zawsze, to normalne, będzie co ma być, nie moze byc inaczej jak tylko dobrze ! a najważniejsze ze potem przytulisz maleństwo i poczujesz największą w świecie miłość, jakiej sie wcześniej nie czuje nawet do M bo to miłość szczególna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola, moje kolezanki, 3 ktore ostatnio rodzily mialay porody 3-6 o godzinne i twierdza ze to bulka z maslem;) tego sie bede trzymac!!:P:P zadnych traumatycznych opisow nie przyjmuje do wiadomosci. wierze ze nie na darmo dala mi natura dosc szerokie biodra, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewiór super!!!, Luksorku ale ta Twoja Oleńka śliczna, najbardziej podoba mi się w tym kapelusiku, śliczniutka!!! Brydziaczku muszę lecieć bo mały płacze, zajrzę potem, trzymaj sie dzielnie na fotelu dentystycznym, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia tak trzymać, ja też tak sobie mówiłam, będzie dobrze, musi być, innej opcji nie ma, trzymam mocno kciuki żeby bylo szybko, moja koleżanka rodziła 20 minut!!!! to dopiero nie?? w większość koleżanek jakoś tak do 3 godzin, :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalia-dzieki wielkie za tabeleczke:) poziomka nie śląsko dziołcha bo ja z zagłebia -sosnowiec- wiec nie sląsko tylko zagłebianka;)a niestety o panu dr Bucgaczu nie słyszałam:( iti-kłótnie z mezem to normalka ale najwazniejsze jest chyba to zeby sie szybko godzić i nie było czegos w stylu\"cichych dni\";) brydzia-dzieki za info użerasz sie z ludzmi a ja uzeram sie z dziecmi ;)ogólnie ucze w szkołach:) olka m- u mnie z tym strzelaniem w jajo ;)itd jest tak że w marcu 1 raz zaszłam ale bardzo szybko bo w kwietniu juz poroniłam do czerwca była przerwa a teraz tzn od lipca zaczynamy znowu staranka;) Pozdrawionka dla Was wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI *********************************** Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .28...17.06 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...22....14.01 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....24.....11.07 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? poziomka2.......Agnieszka....śląskie........30.01.81.... ..13......29.07 kait..............Kaśka..........śląskie.........13.07.76......1........20.07 ODPOCZYWACZKI ************************************ Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....1 ICSI nieudane. andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.0780. ....nieudaneICSI, poronienie PRZYSZLE MAMY ************************************** asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9.....01.08.2008 brydziaa.......Dominika........berlin...........24.01.79 ......11.10.2008 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M.....Ola.......śląskie.........17.12 .78...02,11,07....Łukaszek 3250kg,53 eulalia......Aneta....Białystok....19.06. 80....30.12.07...Laura...3990gr...59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu tak trzymaj- nie słuchaj traumatycznych przejsć z porodówki, bedzie dobrze. Ja jam z sentymentem wspominam poród...zwłaszcza pobyt w klinice po... A bólu nie pamiętam, szczerze.. Tzn. pamietam że bolało ale nie potrafiłabym tego bólu już do niczego przyrównać :) Brydziu to już tak niedługo :D :D ja też chce wiewióra! Musze poszukać na Allegro :) Moja Mała właśnie szaleje z tatusiem na podłodze :) Ituś a może jedna to PMS ;) Wy tu o dentystach i mi sie pzrypomniało że też musze odwiedzić moja panią stomatolog...Bo jeszcze po porodzie nie byłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czolem ;) Primo-aktualizacja: STARACZKI *********************************** Dominika_1981..Dominika.....Worcester.......28.04.81... .28...14.07 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...22....14.01 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....24.....11.07 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? poziomka2.......Agnieszka....śląskie........30.01.81.... ..13......29.07 kait..............Kaśka..........śląskie.........13.07.7 6......1........20.07 ODPOCZYWACZKI ************************************ Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....1 ICSI nieudane. andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.0780. ....nieudaneICSI, poronienie PRZYSZLE MAMY ************************************** asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9.....01.08.2008 brydziaa.......Dominika........berlin...........24.01.79 ......11.10.2008 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M.....Ola.......śląskie.........17.12 .78...02,11,07....Łukaszek 3250kg,53 eulalia......Aneta....Białystok....19.06. 80....30.12.07...Laura...3990gr...59cm A teraz: :) Kaait...witaj w naszych skromnych progach:) Ja mam 27 lat. Miszkam w Anglii.Staram sie o dziecko juz ponad dwa lata. Bezskutecznie jak dotad, ale jest nadzieja:) We wrzesniu podchodze do in vitro, a dokladniej to ICSI. Brydziu... u mnie sytuacja z praca dokladnie taka sama. Dawno bym ja zmienila gdyby nie starania na dziecko i nadzieja, ze w koncu sie uda. Super, ze Twoj M chce byc przy porodzie. Moj zapowiedzial, ze on sie na to nie pisze. Nienawidzi szpitali i koniec. Wiec wyglada na to, ze jesli kiedys cud sie stanie to bede zdana sama na siebie. A jesli chodzi o dentyste to dla mnie wrog publiczny numer 1!!! Boje sie panicznie. Moge isc do kazdego lekarza byle nie do stomatologa. Olciu widze, ze Ci maluch rosnie jak na drozdzach:) Mam nadzieje, ze wizyta u lekarza przebiegnie pomyslnie!! Iti...mnie po duphastonie @ przychodzila po dwoch dniach od odstawienia. I tak jak ty mialam plamienie 2-dniowe ok 7 czy 8 dni po owu. Ja wierze, ze wizyta w Invikcie przyniesie wymarzone dwie kreseczki. Ja bede w klinice pod koniec lipca. Nie wybieram sie jednak do lekarza. Jedynie M bedzie robil badanie. Eulalio, Luxorku, Meniu {kwiat]🌻🌻 Juz tylko dwa tygodnie do urlopu mi zostaly:) Juz nie moge sie doczekac. Nie wiem czy Wam pisalam, ale kuzynka, na ktorej slub jade, stracila dzieciatko w 12 tygodniu:( A mnie moja podwyzszona prolaktyna znow zyc nie daje. Potwornie bola mnie piersi, a szczegolnie prawa:( Zaczelo sie juz dwa dni po owu...a do @ jeszcze kilka dni. Nawet biustonosz sprawia mi bol:( Jak ja wytrzymam jeszcze caly weekend... 20 sierpnia mamy spotkanie w klinice z embriologiem, do tego badania krwi i wypelnianie papierkow. Miejmy nadzieje, ze we wrzesniu rozpoczniemy stymulacje. Ale sie rozpisalam...jak nigdy :) Sciskam Was wszystkie. Buziaki, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi co do prolaktyny, to kup sobie 3 opakowania castagnusa na 90 dni, dłużej nie można brać bo to lek ziołowy i tak jak po każdej kuracji ziołowej trzeba zrobić przerwę. Mam znajomego zielarza,/bioenergoterapetę więc wiem o czym mówię. Mnie wyleczył z zespołu jelita drażlliwego. Castagnus pomógł wielu osobom, w tym mojej kumpeli, która miała b. wysoką i brała bromek, po przerzuceniu się na lek ziołowy zaszła w ciąze w 2 cyklu, do tego miała pco. Kati to Ty nauczycielka jesteś ?? Korzystasz z uroków wakacji? Eulalia pms i w ogóle wszystko. @ nadal brak, Domi po 2 dniach od odstawienia???? u mnie dziś 4 dzień i nic :( jak było we wrześniu jak brałam duphaston to nie pamietam kiedy @ przyszła. Ale chyba normalnie 14 dni po owu, więc do jutra mam czas. Byłam u gina, jak @ przyjdzie to od 3dc clo, potem mam robić testy owu, bo gin ma 3 tyg urlopu więc monitoring odpada. Potem duphaston. Dostałam skierowanie do szpitala na laparoskopię, mam zadzwonić i się wstępnie umówić na wrzesień, zobaczyć jak z terminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti...ja bralam Duphaston 3 razy. Dwa razy przyszla 2 dni po odstawieniu, a za trzecim razem (po inseminacji) jeszcze w trakcie zazywania (chyba w ostatnim dniu). A ten castagnus to moze byc dobry pomysl. Ja bralam kiedys chyba przez dwa cykle i o ile dobrze pamietam to bylo lepiej wiec chyba powtorze... Tylko....jak to sie bedzie mialo do ivf, bo to mam nadzieje...juz niebawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominika 1981-witam równiez cieplutko;) iti-jasne ze korzystam z tych uroków jakim są wakacje:) A tak zapytam o takie badanie na chlamidie?czy warto robic Ostatnio szukałam przyczyny poronienia i niestety nie znalazłam jak narazie>Zrobiłam hormonalne i tarczycowe a z wirusówek toxo i cytomegalie.Co mogę jeszcze zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi podpytaj może lekarza w Polsce o to czy możesz brać, wiem z bociana że casagnus można łączyć z innymi lekami nawet z bromkiem. Kati chlamydia może być przycyzna poronienia, ja nie robiłam badania na chlamydię, tylko gin dał mi i M profilaktycznie antybiotyk -1 tabletka, która zwalcza chlamydię. Za antybiotyk zapłaciłam ok. 40zł chyba, a badanie nas obojga w tym kierunku kosztuje duzo drożej. Super, że sprawdziłaś tarczycę, bo to też częsta przyczyna poronień. A czy coś jeszcze powinnaś zbadać to nie wiem, nie mam zielonego pojęcia. Dziś mam cały wieczór dla siebie, M idzie na imprezę firmową, może skoczę na siłownię, czas mi szybciej minie. Zbieram się do pracy. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti Ty kochana nie szalej z ta siłownią... skoro @ jeszcze nie ma to zawsze jest szansa, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia zans nie ma, brzuch mnie boli okresowo, wczoraj już śliuz z krwią, dziś tempka 36,30. Nie ma szans, żeby mogło byc inaczej. Teraz nastawiam się na nowy cykl. Jka sie uda, to może podejdziemy do IUI w tym cyklu, czsa pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedzemmmm do szpitala - Boze jak sie boje...buuuuuuu wpadne popoludniu bo potem na zakupki z M - trzeba go wykozystac:D:D:D... Milego dnia babolki - trzymajcie za andzie kciuki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu trzymam kciuki mocno mocno ! Nie denerwuj sie . Buziak na odwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti dzieki za odpowiedz i nie martw sie ja sobie wmawaim kazdego cyklu jak przychodzi @ ze teraz znowu bedziemy sie starac no poddawać sie chyba nie mozna;/ ania-trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait długo się trzymałam, ale od marca tego roku jakoś tak mi ciężko, może dlatego że zaczęłam latać do gina, robić szczegółowe badania, stymulować cykl, monitoring itd każda porażka boli coraz bardziej. Jedynym wytłumaczeniem może być wrogi śluz, ale lekarze nie potwierdzili tej diagnozy po wykonaniu testu kontaktowego. To już 2 lata naszych starań i nic :( Ale zbieram się na nowy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam przed chwilą do szpitala, mam przyjśc sw dowolny dzień roboczy na godz. 13-tą do szpitala, na konsultacje z ginekologiem i on deyzduje o skierowaniu na laparoskpię i wyznacza termin zabiegu w zależności od pilności. Także chyba w przyszłym tygodniu 1 dzień urlopu i wizyta w szpitalu, im prędzej to zrobię tym lepiej. Zastanawiam się czy iść w czasie @ czy dopiero jak się skończy Andziu kciuki trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas uaktualnić STARACZKI *********************************** Dominika_1981..Dominika.....Worcester.......28.04.81... .28...14.07 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...22....14.01 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11.77....25....09.08 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? poziomka2.......Agnieszka....śląskie........30.01.81.... ..13......29.07 kait..............Kaśka..........śląskie.........13.07.7 6......1........20.07 ODPOCZYWACZKI ************************************ Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....1 ICSI nieudane. andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.0780. ....nieudaneICSI, poronienie PRZYSZLE MAMY ************************************** asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9.....01.08.2008 brydziaa.......Dominika........berlin...........24.01.79 ......11.10.2008 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M.....Ola.......śląskie.........17.12 .78...02,11,07....Łukaszek 3250kg,53 eulalia......Aneta....Białystok....19.06. 80....30.12.07...Laura...3990gr...59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki kochane!:D kait, ja w sumie z wykrztalcenia tez nauczycielka jestem. germanistka dokladniej mowiac;) ale ja sie do tego definitywnie nie nadaje...brak cierpliwosci, brak checi..nie wiem sama wlasnie do dentystki dzwonilam, zabronila mi robic rentgena...chyba ze rzeczywiscie by sie inaczej nie dalo:O hmmm, no swietnie.. jeszcze tylko dzis do pracy, potem dwa tygodnie urlopu. a potem...sie zobaczy, moze jakies zwolnionko:P:P buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale gwarno, az miło :D Itus, juz niedługo ❤️ Kait, ja mam juz córcie, ma 8 miesiecy :) udało mi sie dosc szybko zajsc w ciąze, dzieki lekarzowi wspaniałemu , mysle ze gdyby nie on tak szybko by nie wyszło :) miałam strasznie nieregularne @ i do tego czesto nie było owu, a tak to odpowiednie leki, monitorowanie i juz :D ale juz niedługo znowu dołącze do grona staraczek :D mysle ze jeszcze pod koniec sierpnia :P alescie sie napaliły na wiewióra :D jest boooski! gdy mam zły dzien , ide sie z nim poczochrac i wsio przechodzi :P Andzia, powodzenia! ❤️ szybciutko daj znac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam super dobre wieści :) dostałam urlop 25 lipca juppi :D zaraz sprawdzam pociągi i rejestruję się na wizytę w Invikcie, to będzie 15dc, za namową Migotki umówię się jeszcze na następny dzień, jejku super, że mi się udało dostać ten urlop. Niech tylko teraz owu nie zrobi mi nr i nie przylezie wcześniej. I aby udało się zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po wizycie u pediatry. Posiew moczu Laury zły, dostała antybiotyk :( Z dobrych wieści to widać już pierwszy ząbek!!! :D Jeszcze sie nie przebił ale lada moment :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio nie martw się, wszystko się wyleczy:) mamy wizytę w Invikcie 25 lipca o godz. 13-tej u dr. Śliwickiego, o 10 rano mam się zgłośić do laboratorium zrobić badanie krwi LH I E2, na wizycie lekarz będzie miał wyniki u siebie. Mam przywieźć wszystkie dotychczasowe moje badania, lekarz zerknie na wyniki, zrobi usg i zapadnie decyzja czy robimy IUI, oby oby. Jejku by owu tylko się nie przyspieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sekundke Luxorka sms-em przywolana - obiad mi sie pichci a raczej M go pichci:D:D:D:D... Wszystko ok - zadnych zmian w macicy, wymazy ok, trzy pecherzyki nawet sa i owulacja tz tuz - jeden duzy 18 mm . No i np mi lekarka powiedzila ze nie ma na co czekac - ze nawet juz mozna sie starac (z czego M wniebowziety:D) ale mowi zebym odczekala ten cykl i \"do roboty\" - dodala mi skrzydel.. skrobne wieczorkiem wiecej - buziaki..👄 itus - no to trzymam kciki, Eulalio - za Laure 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×