Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

hej chyba wszystkie tyłki na słońce wystawiają :P ja zaraz idę na siłownię wczoraj mi było bardziej gorąco niż dziś. Poza tym nic ciekawego :( wczoraj cały dzień leczylismy kaca po sobotniej imprezce, jak ja nie lubię takich dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia pocieszę Cie nie poszłam :( bo mnie leń ogarnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu hop hop.... wróciłas do Szwecji....????? idę posprzątać, a na siłkę musze iśc co najmniej 1 raz do końca m-ca bo mi karnetu nie przedłużą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm was dziewczyny po urlopie! Nie wiem od czego mam zacząc oczywiscie nad morzem było super ale stała sie rzecz niefajna Od tego miesiaca znowu zaczelismy starania znowu i wiecie co nie dostałam na wczasach @Zrobiłam 23.07 test wyszedł pozytywny znowu zobaczyłam 2 krechy!26.07 wracaliśmy z nad morza pociągiem Podróz 10 godzin coprawda miałam miejsce siedzące ale było zarabiście duszno.W domu dostałam znowu krwawienia :I tak jest do dzisiaj Teraz juz wszystko ze mnie schodzi jak wtedy.Powtórzyłam test kreska juz była cieńsza i bledsza hcg spada Teraz leci ze mnie juz wszystko Dzisiaj ide do lekarza 2 raz dziewczyny poroniłam w 3 tygodniu Zastanawiam się czy to znowu przemęczenie dało sie we znaki czy może ciąza poprostu nie moze sie u mnie utrzymac z innego powodu.Jeśli przy kolejnej ciązy będe musiała lezec w szpitalu i muszę zrezygnowac z pracy Załamac się nie jest trudno Jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI *********************************** Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .28...17.06 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...22....14.01 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....24.....11.07 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? poziomka2.......Agnieszka....śląskie........30.01.81.... ..13......29.07 kait..............Kaśka..........śląskie.........13.07.7 6......przerwa... ODPOCZYWACZKI ************************************ Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....1 ICSI nieudane. andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.0780. ....nieudaneICSI, poronienie PRZYSZLE MAMY ************************************** asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9.....01.08.2008 brydziaa.......Dominika........berlin...........24.01.79 ......11.10.2008 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M.....Ola.......śląskie.........17.12 .78...02,11,07....Łukaszek 3250kg,53 eulalia......Aneta....Białystok....19.06. 80....30.12.07...Laura...3990gr...59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait b. mi przkro po dwóch poronieniach należy zrobić badania hormonalne, głównie tarczyca i wszelkie przeciwciała, gin na pewno Ci powie, a jeśli nie to na nim to wymuś. Moja kumpela 3 razy poroniła i nkit jej nie zlecił badań. Zrobiła je na własną rękę i teraz gin jej powiedział, że przyczyna to była tarczyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait przykro mi, jedno pocieszajace że jesteś w stanie naturalnie zajsć w ciążę, to juz dużo, o resztę powinien gin zadbć, badania itd. Brydziaczku jak znosisz upały?, co do biustonosza do karmienia, ja kupiłam jeden, nie zdążyłam drugiego kupić bo już poszłam do szpitala, a żałowałam bo bardzo by mi sie przydał, są wygodne, ja kupiałm jakis zwykły najtańszy, bardzo mi sie przydał w szpitalu, bo mleko leci, piersi duże to sie wygodniej śpi i w ogóle, a w domu też sie przydaje, bo często trzeba prać wiec polecam kupić dwa:D Dziewczyny ja w te upały normalnie mam niskie ciśnienie i ciągle mnie boli głowa, netu nie mielismy od wczoraj ale juz napraili, była burza straszna i nie bło padu przez czas jakiś Wszystkich pozdrawiam serdecznie, Domi odezwij się co ze starankami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było prądu, miało być napisane, robie błędy jak nie wiem co, śpieszę sie posprzątać w przyszłym tygodniu czeka nas wymiana okien, dzis mały nie dał wogóle spać w nocy, padam na pysk, niby urlop a gorzej chyba niz jak do pracy biegałam, jedno dobre ze sie z domu nie trzeba ruszać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti-zrobiłam wszystkie mozliwe badania hormonalne po 1 poronieniu tarczycowe byłam tez na usg tarczycy wirósówki i przeciwciała wszytko wyszło ok Nie mam pojęcia co wiec jest przyczyną no chyba ze przemeczenie organizmu?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ide na wizyte do lekarza wiec zobaczymy co powie.Ja juz sama nie wiem moze ja poprostu mam okres tylko mi sie spoznia??tylko czemu wyszły na tescie 2 kreski?nawet 2 testy zrobiłam w odstepie tygodnia a moze kreska powina byc ciemna moja była teraz słaba?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Andzia, wróciła do Szwecji i juz nad jeziorkiem sie byczy :D nie zdażyła nic napisac bo mąż sie stesknił i czasu nie było :P Kait, napewno bedzie dobrze ❤️ lekarz Cie poprowadzi co i jak ❤️ Itus, cholewcia, ja na spacer nie moge sie wybrac a Ty siłownia :( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale Luxorku na siłownię wczoraj nie doszłam :P posprzątac też nie, wstawiłam tylko pranko a potem je wywiesiłam. Zamiast siłowni M mnie wyciągną na rower, pojeździliśmy po lesie z półtorej godzinki. Popołudniu nie jest tak źle z upałem. A w pracy mam klimę więc luzik, chłodek aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam chyba jakąś depresję nad przemijaniem życia dzień po dniu, starzeniem się i w ogóle, jakoś od kilku dni się nie mogę odnaleźć, czuję sie jakaś zmartwiona ogólnie wsyztskim, niewiem z czego to wynika , chyba z wszystkiego po trochu, ciężko sie dogadać z M. raz jest cudnie a za chwilke znów cos, i nawet mi się juz starac nie chce żeby było dobrze bo wiem ze za chwile znów mnie potraktuje nie tak jak powinien, nie mam juz sił, jakoś moje małżeństwo sie chyba wypala, nie wiem czy to wina tego ze jest nas teraz trzech, że jesteśmy zajęci różnymi sprawami, myślałam ze trochę odpocznę na tym urlopie a tu nic, ciągle sie zajmuję domem, sprzątaniem, praniem, gotowaniem i dzieckiem, w nocy ja wstaję do małego, sama kapię po prostu wszystko robie sama, a M? mamy remont wiec robi tysiące różnych rzeczy, drzewo, węgiel na zimę, koszenie trawy, 1000 obowiązków, wszystko rozumiem, ale obserwowałam go, robi wszystko powoli jakby nie zależało mu żeby zrobić , skończyć i spędzić czas ze mną i małym, kiedyś sie cieszyliśmy jak miałam urlop ze będziemy razem, a teraz mam normalnie dosć, jutro jadę do pracy muszę pozałatwiać pewne sprawy w finansach, ciesze sie bo w autobusie będę miała trochę czasu by na spokojnie pomyśleć, Nie zrozumcie żle, M kocha małego, wiem to, ale ja już jakoś nie wiedzę dla nas przyszłości, czy tak kończy sie nawet największa miłość??? nie chciałam smucić, przepraszam, musiałam się chyba wygadać bo nie mam z kim porozmawiać, idę kapać Łukaszka, buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuu napisalam do Was tak duzo!!! i wsxzystko zniknelo... a chcialam sie przede wszystkim przywitac..wrocilam z wojazy, jestem padnieta ale zadowolona...szkoda, ze andziulkowi zyczec nie moglam zlozyc ale bylam odcieta od swiata, ale robien to teraz!!! SCISKAM i CALUJE MOOOCNO!!! zerknelam co u wads szybciutko i moge teraz isc spokojnie spac... u mnie b/z w temacie wiadomym tez...wlasnie czekam na moja nieodlaczna przyjaciolke...za pare dni przylezie juz czuje jej oddech..a znow mialam przeblysk nadzieji...co z tego jestem juz jak skala...tylko czasem zal okropny i smutek mnie dopada... no dobra nie smuce juz tylko ide spac.. sciskam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam u mojej lekarki.W zasadzie w większości co napisałaś powiedziała mi i ona czyli że problemem już nie jest zamo zajście w ciąze i moment zapłodnienia tylko później utrzymanie jej gdyz nie chce sie to we mnie zagnieździć i trzeba temu pomóc teraz.Pokazałam jej wyniki moich wszystkich badań hormonalnych które robiłam Jedyne co mozna sie przyczepić to dość duza prolaktyna i dość niski estriadol.Przepisała mi teraz Norprolac na zbicie prolaktyny a zaraz jak bede wiedzeic ze jestem w ciazy mam zrobic beta hcg jak bedzie podwyzszone to odrazu biore estrogen Esteve w żelu smaruje sie to w udo dodatkowo duphaston i kaprogest-co 2 dzień zastrzyk na podtrzymanie ciązy i akard dodatkowo i musze wziaśc L4 w pracy i siedzieć w domu w tej początkowej fazie.Powiedziała ze jeśli tak sie uda i wezme wszystko w tym czasie a ciąza i tak sie nie utrzyma to skieruje mnie juz z mezem na badania genetyczne bo tam przyjmują dopiero po 3 poronieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tymi lekarzami to sama nie wiem narazie trzymam sie mojej lekarki.Byłam u endokrynologa ginekologa ale ten nie potrafił znaleśc przyczyny i podejrzewał u mnie PCO wiec w ogóle zrezygnowałam z niego.Jedna ze znajomych tez poroniła 2 razy i przy 3 ciaży jej pomógł i poleca jakiegos lekarza.Zastanwaim sie własnie czy szukac pomocy na teraz u kogoś jeszcze czy narazie odczekac i trzmać sie tej mojej lekarki;/pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!! kejt, strasznie mi przykro ze tak sie stalo. wierze, ze nastepnym razem bedzie juz dobrze, moze to po prostu przemeczenie i upal. wersja twojej lekarki brzmi jak dla mnie dosc rzeczowo i chyba bym poki co przy tym zostala, bo czym wiecej pomyslow i eksperymentow tym wiekszy metlik bedziesz miala w glowie, no ale ja sie nie znam w sumie. sciskam i trzymam kciuki za kolejny cykl, tym razem sie uda, zobaczysz!!! olenko, kurcze nie wiem co ci napisac. przydalby ci sie jakis odpoczynek. mam wrazenie ze jestes przemeczona i stad ten caly metlik. dobrze by bylo zebyscie z M mogle spedzic jaksi wieczor tylko we dwoje, moze kino czy kolacja, nie masz nikogo kto by zostal z lukaszkiem choc na kilka godzin?? begus- fajnie ze wrocilas:D:D 👄 andzia- hop hop u mnie ok, upaly sa tragiczne, ale w domu w mojej kamienicy w mieszkanku wysokim na 4 metry i scianami 120 cm panuje przyjemny chlodzik jakies 22 stopnie. w pracy, w autobusie klimatyzacja- mam tylko nadzieje ze sie nie przeziebie od tych zmian temperatur. brzuch mi rosnie, wieczorem jest zawsze bardzo twardy i obolaly-dziewczyny mialyscie tez tak??do poludnia maly i miekki a czym pozniej tym gorzej. nie odczuwam jeszcze skurczy ani stawiania sie brzucha, zreszta zobaczymy jutro na ktg. gdyby nie kregoslup ktory strasznie boli moglabym powiedziec ze czuje sie super jak na 30. tydzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa-dzieki za dobre słowo dokładnie jest tak jak mówisz -im wiecej lekarzy opini tym miałam wiekszy mętlik w głowie. Zastanawiam sie tylko nad jednym bo ja te leki wszystkie na podtrzymanie musze wziasc zaraz jak sie dowiem ze jestem w ciązy.A moze chociaz duphaston powinnam juz łykac wczesniej tak zapobiegawczo zeby nie było znowu zapóźno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z siłownii :) dałam sobie niezły wycisk :) i odrazu lepiej się czuję :) Beguś witaj, smutno nam tu było bez Ciebie, bez Twojej energii, zagladaj choć czasem. W piątek idę na pobranie krwi. Lekarz z Invicty zalecił jeszcze przeciwciała tarczycowe, stwierdził, że to jedyne badanie jakiego mi brakuje. Kait sensowna ta Twoja lekarka. Nie ma chyba sensu zmieniać. A teraz ide odpoczą. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Brydziu, na wiczor brzusio był trwardszy ;) nie masz co sie martwic ❤️ jej, jak to juz blisko :D Olka, potrzebujesz odpoczynku! ❤️ nie mozna tak wiecznie na pełnych obrotach ...kurcze, jakas chwila dla Ciebie samej, jakis fryzjer, zakupy, wypad gdzies we dwójke, zobaczysz bedzie dobrze ❤️ Kait, widze ze lekarka konkretna :) lepiej sie jej trzymac ❤️ Andzia, nad jeziorkiem :D Itus, Ty siłaczu nasz :D ❤️ u nas raczkowanie, wstawanie...ojej, rece pełne Oli :P dzis dorwała mój klapek i go lizała :D normalnie oczy wokół głowy trzeba miec ;) mały psotnik mi rosnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxor iti-dzieki za potwierdzenie moich myśli:)spróbuję tak właśnie zrobic zaryzykuje jeszcze jeden cykl i zobaczymy co będzie sie działo.Tylko znowu muszę sie nastwić na przytulanka i staranko;)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI *********************************** Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .28...17.06 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...22....14.01 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11.77....25.....10.08 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? poziomka2.......Agnieszka....śląskie........30.01.81.... ..13......29.07 kait..............Kaśka..........śląskie.........13.07.7 6......przerwa... ODPOCZYWACZKI ************************************ Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....1 ICSI nieudane. andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.0780. ....nieudaneICSI, poronienie PRZYSZLE MAMY ************************************** asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9.....01.08.2008 brydziaa.......Dominika........berlin...........24.01.79 ......11.10.2008 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M.....Ola.......śląskie.........17.12 .78...02,11,07....Łukaszek 3250kg,53 eulalia......Aneta....Białystok....19.06. 80....30.12.07...Laura...3990gr...59cm na początek aktualizacja tabelki jeszcze dziś i jutro i tydzień urlopu, w niedzielę wyruszamy nad jeziorko, na działeczkę za Olsztyn, szykuje się kilka dni błogiego lenistwa. No chyba, że się coś wydarzy. Nie chcę prorokować, ale wczoraj babcia M miała udar i jest w śpiączce. Jutro jadę jeszcze na chwilę do moich rodziców, wracam wieczorem w sobotę, wtedy prasowanko i pakowanko :) Olka chyba czas odpocząć, od wszystkiego, tak ciągle wpadsz zabiegana do nas. Masz jeszcze m-c urlopu wykorzystajcie to jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! ja po wizycie. wszystko ok. ktg w normie, szyjka zamknieta, mala lezy juz glowka w dol! lozysko nie zakrywa calkowicie kanalu rodnego, jest jeszcze jakas tam szansa ze sie podniesie, wiec kto wie, kto wie jak to bedzie z tym porodem.. no i teraz mam dylemat ze szkola rodzenia. jestesmy z M zapisani na intensywny kurs weekendowy 23-24.08 i musze nasza obecnosc juz teraz potwierdzic. a dopiero 22.08 na nastepniej wizycie sie dowiem jak to bedzie z tym porodem. dla mnie kurs jest za darmo, M musi zaplacic 84 eur. do dzis myslalam ze zrezygnujemy skoro cesarka, a teraz to ja juz nie wiem:O acha, jestem juz do konca na zwolnieniu, jupi!!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak mi hormony szaleja. widzialam dzis w metrze dziewczyne z 5otygodniowa coreczka na reku, siedziala tuz obok i normalnie musialam walczyc ze soba zeby sie nie rozryczec:O:O ja chyba wariuje olenka, odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dumą oznajmiam iż dziś o 8.40 zostałam ciocią!! Mojemu bratu urodził sie drugi synek, a mój chrzestniak Marcinek Kawał chłopa- 4450 gr A u nas - Laura ma dwa zęby. Próbuje pełzać i udaje jej sie czasem zrobić pa- pa Poza tym nic nowego. Olcia trzymaj sie. Każdy ma czasem gorsze dni. Dajcie sobie troszke czasu, wszystko sie ułoży. Trzymam kciuki. Pisz do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalia- gratulacje:D:D no rzeczywiscie duzy chlopak no i pogratuluj swojej coreczce pierwszych zabkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxorek, ty chyba jestes najbardziej regularnie na forum, podaj mi na maila swoj numer komorki. bo jak cos sie bedzie dzialo to nawet nie bede was miala jak poinformowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×