Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Luxoru powiem tak: ogólnie lekarze nie zalecaja starań w cyklu co był zabieg, bo jest ingrencja w jajniki, które produkują jajeczka, więc istnieje ryzyko uszkodzenia. A czy szansa jest to wg mnie nie ma, seksik był w 19dc, więc teoretycznie po owu, która wg moich odczuc była tak jak zawsze w 15dc (wnioskuję po sluzie, bo testów owu nie robiłam, temp tez nie mierzyłam). A może się wszystko popsesuwał jak nie przyjdzie @ jutro to zrobię test we wtorek, jak jedna krecha to dzwonię do gina, trzeba by coś wziąć na wywołanie. Olka to mieszanka antyzrostowa chyba ojca Sroki jak się nie mylę, wrzuć w google, są jeszcze zioła ojca Klimuszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku...mi tez sie wydawalo, ze nie bede w stanie sie sama kluc. Nawet wzielam M na nauki:) Ale to naprawde nie jest takie straszne. Choc przyznam, ze kazdy kolejny zastrzyk jest coraz bardziej bolesny. Szczegolnie ten nowy-Menopur. Ale jak trzeba to trzeba. Brydziu cos mi sie zdaje, ze najpozniej do rana na porodowce wyladujesz:) Olcia te ziola sobie dziewczyny chwala. Na naszym bocianie jest poswiecony temu watek. Postaram sie odszukac i wkleje linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej domi, to juz niedlugo:D a potem czekanie..trzymam kciuki, pewnie duzo sily trzeba by przez to przejsc i nie oszalec. mam nadzieje ze uda sie za pierwszym razem!!!i bedziecie mieli sliczne blizniaczki:D no ja nie wiem czy ta porodowka juz niedlugo, czy nie, jakos tak nie mam zadnych przeczuc.niech sie dzieje co chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu zanim sie obejrzysz, a juz bedziesz trzymac swojego maluszka w ramionach. Co do sily, o ktorej piszesz... W takich sytuacjach czlowiek zawsze znajdzie sile by walczyc. Najgorszy zapewne bedzie czas oczekiwania na test. Dni beda sie dluzyc niemilosiernie. Chcialabym wierzyc, ze sie uda. Wciaz sobie powtarzam, ze zajde w ciaze, ze bedzie dobrze, ale mam jakies takie przeczucie...:o Nie chce pisac o tym, bo wiem, ze pozytywne nastawienie jest bardzo wazne i staram sie, naprawde sie staram myslec pozytywne, ale gdzies w glebi mnie siedzi cos, co szepcze, ze bedzie inaczej:( Moze swiadomosc tego, ze nie udalo sie icsi Olinkowi i Andzi sprawia, ze czuje to \"cos\", a moze to moj wlasny lek. Sama nie wiem. Uspakajam sie i wmawiam sobie by nie ufac temu \"przeczuciu\", bo ja nigdy na nich polegac nie moglam. Chyba nigdy nie bylam posiadaczka tej slynnej kobiecej intucji wiec teraz dla mnie to jest jedyne pocieszenie:) Oby te wszystkie moje pseudo przeczucia okazaly sie nieprawdziwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Luxorku GRATULUJE:) i bardzo sie ciesze wkońcu nie bede sama:) ja dzisiaj pierwszy dzien po pracy było ciezko ale jakoś dałam rade wczoraj miałam jeszcze raz lekki upław koloru brązowego tak jak na kończacą sie @ nic mnie nie boli ogólnie dobrze sie czuje dzisiaj zaczoł sie 12 tydzień:) Cały czas czekam na usg i ze bedzie wszystko dobrze. Coś mnie gardło zaczeło boleć ale może to przez klimatyzacje w pracy od której sie odzwyczaiłam:) Ale herbatke z cytrynką pije:) Staram sie nie panikować co do tych upławów ale jak by co to zadzwonie do pielegniarki A powiedzcie mi dziewczynki czy jest różnica między plamieniem a upłąwami w ciąży? bo czytałam ze inny kolor od żółtego i białego upławu w ciązy to juz plamienia . Czy to prawda? Olu napewno to nie było przyjemne co przeszłąś ale najważniejsze że tylko tak sie to skończyło. Napewno bedzie dobrze i jeszcze bedziesz mogła mieć dzieci:)Olus życze ci dużo zdrówka i abyś jak najszybcie doszła do siebie:) Jesteś młodą kobietką wieć będzie dobrze:) buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu trzymam kciuki abys jak najszybciej zobaczyła swoje maleństwo:) I tak samo czuje ze juz nawet dzisiaj lub jutro rano znajdziesz sie na porodówce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku zapodziałam gdzieś link do zdjątek i czy bys mogła mi wysłać jeszcze raz:) Ale jestem zakręcona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meniu z tymi uplawami to prawda. ja cala ciaze mam sniezno biale lub przezroczyste, ewentualnie lekko zoltawe i infekcji tez zadnych nie mialam na szczescie. kupowalam sobie takie testy ph w drogerii i raz na jakis czas sprawdzalam ph, lekarka sama z siebie nie badala wiec nie mialam wyjscia. brunatne uplawy to stara krew i nie mozna tego w ciazy ignorowac. a moze po sexiku z mezem cos tam sie naruszylo u ciebie w szyjce co?napewno wszystko bedzie dobrze, ale szkoda ze nie mozesz tego usg przyspieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu a myślisz ze mimo ze nie mam zadnych bóli i dobrze sie czuje to mogło by coś się stac? W sumie co do sexu to był po podróży wiec bardzo prawdopodobne ale teraz to długo mężus nie dotknie. W tym kraju nie przyspieszą mi usg bo to jeszzce 3 miesiac dopiero na tydzien kiedy bede miała usg to bedzie 4 miesiac, ale jeżeli jutro bede miała nadal takie upławy to zadzwonie do tej pielegniarki może mnie przyjmie. A gożej napewno by było gdy by to były typowe plamienia krwia? bo to naprawde są upławy dzisiaj koloru beżu czyli coraz jaśniejszy. Tak jak zawsze miałam jak mi sie okres kończył Sorrki ze tak marudze ale sama nie wiem co mam robić bo tu jest inaczej.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meniu, no nie wiem co ci powiedziec, ja bym chyba zrobila wszystko by sie na jakies usg dostac i uspokoic, bo stres w ciazy wskazany nie jest. juz niby weszlas w ten "spokojniejszy" czas, ale zawsze lepiej dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku - gratulacje - bedziesz drgi raz mamusia - az jak Wam wszystkim zazdroszcze...🌻... brydziuchna - i za Was kochna mocno kciuki trzymam❤️... Domis - kochanie - dasz rady bo cel iscie wielki - i to ze mi sie nie udalo??? ach u Was wiesz co jest przyczyna i ja wierze ze na poczatku listopada wpadniesz tu z dobrymi wiadomosciami!!!! trzymajcie sie kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia nam też się uda nie trac wiary jakos mam wrażenie, że smutek Tobą targa i mało słoneczka u Ciebie razem z Domi sie uda, to już niedługo a mi kiedyś tam po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och dziewczynki...kofane jestescie. Co ja bym bez Was zrobila?:) ❤️ Meniu ja bym na Twoim miejscu pojechala na ostry dyzur i troche naklamala, ze caly dzien plamilas. Oni wtedy MUSZA zrobic Ci usg!!! I powinni top zrobic w pierwszej kolejnosci. Zatem nie czekaj na nic i smigaj do szpitala. Nikt Ci nie udowodni, ze troszke naiagnelas prawde. A to w dobrej wierze wiec nie czekaj na nic tylko wybierz sie do szpitala. Bo jesli pojdziesz do lekarza to i tak swoje bedziesz musiala odczekac. Ja juz troche mam tu sluzbe zdrowia obeznana wiec posluchaj rad starszej, bardziej doswiadczonej kolezanki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki kochane u mnie @ nadal brak dziś 33 dc, nigdy (oprócz ciąży) nie miałam takiej przerwy,:( boje sie kiedy wreszcie @ przyjdzie! Zaczynam mieć rożne myśli, juz nawet zrobiłam test owu bo nie mam w domu ciążowego, i wyszedł pozytywny, dwie kreski, ale to chyba nic nie znaczy, nie wiem już nic , czekam na@, jeśli sie okaże że to ciąża to nie wiem co zrobię bo przecież dostawałam silne antybiotyki, to najgorsze, To czekanie mnie dobija, bo o niczym innym nie mogę myśleć, a sluz mam taki jakis dziwny, choc nie powinno być w cale,moze to antybiotyki mi przesunęły @, nie wiem, nic już nie wiem,,, chyba zwariuję od tego czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wysle M po test ciążowy do apteki i przynajmniej sie okaże czy czekać na @ czy nie!!!!co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola wyślij M. po test, dla własnego spokoju Może sie okazać że znó razem z Luxorkiem bedziecie razem w ciaży :D U nas cały weekend goście... Brydziu???? Jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ja wyczytałam na necie że test owu wskazuje ciąże jak dwie kreski są identyczne lub testowa jest mocniejsza jesli słabsza krecha, to nie świadczy to o ciązy u mnie 34dc i też brak @ jak to ciąża to tez będę schizować, poza tym jest spore prawdopodobieństwo jej nie dotrzymania gdyż jajo mogło zostać uszkodzone podcczas laparokopii sama się gryze czy jutro rano robic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio dzieki za odpowiedź, z ciaży to bym się nawet i cieszyła, choć planowałam później trochę ale po tych antybiotykach yto sie boje zeby wad nie było, Boze! moze rzeczywiście lepiej by bło zeby to nie ciaża była bo zwariuę, siedzę i czytam czy to co dostawałam można we wczesnej ciaży brać, ale się u mnie namieszało!!!! mam totalny metlik, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti wczoraj na teście owu żadnej krechy nie było,a dzis dwie ale ta jedna słabsza od testowej, to może sie okazać ze to nie ciąża! Boze!!!oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ja po iui robiłam test owu po terminie @ i też wyszły 2 kreski, druga sładbsza i za 2 dni dostałam @ a mnie brzuch od wczoraj wieczór boli okresowo a @ brak ciekawe kiedy sie rozkęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola spokojnie, antybiotyk w tak wczesnej ciąży nie musi zaszkodzić, przecież ludzie robią różne rzeczy zanim dowiedzą sie o ciaży i dzieci rodzą sie zdrowe Zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka Eulalia słusznie pisze mi nawet kiedysl gin mówił, że kobiety martwią się, że piły alkohol jak jeszcze nie wiedziały, że są w ciązy i mówil że niepotrzebnie, bo organizm na początku ciązy produkuje jakąś barierę ochronną dla płodu i wszelkie czynniki typu alkohol i leki nie mają wpływu na płód. No chyba że mają działanie wczesnoporonne, ale to jest niewiele leków o takim działaniu. Dla spokoju zrób test najlepeij jutro rano lub idź na betę - to o każdej porze dnia możesz zbadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jestem, jestem... nieprzytomna bo w nocy praktycznie nie spalam, na 8 do lekarza. nic sie nie dzieje specjalnego, mala ma jeszcze sporo wod plodowych wiec jeszcze chwile to moze potrwac nim zapragnie wyjsc. wyszlam od lekarza praktycznie z placzem, bo juz nie wyrabiam normalnie. widze ze nie tylko mnie doprowadza czekanie do szalu. olu, zrob tescik kochana, po co sie tak zadreczac!!iti, moze ty tez?? dziewczyny, natura przewaznie wie co robi i jesli cos tam sie wydarzylo i nieswiadomie komorka zostala uszkodzona, organizm ja odrzuci, tak to przewaznie dziala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu moja kumpela ma ermin na 16-tego i tez już nie może wytrzymać, nerwowa jest i naładowana, ze szok, wkurona bo nie może spac po nocach, brzuch boli, jakies skurcze są, rozwarcie też i tak sie kula już miesiąc - ginka jej przepowiadała wrzesniowy poród brrr.... chyba na tym etapie każda chce się pozbyc już tego ciężaru i tych dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Brydziu jak ja Cie rozumiem Kochana... Przypomina mi sie jak ja sie męczyłam pod koniec, a dłużyło sie niemiłosiernie.... Juz naprawde nie długo, kilka max dni a bedziesz tulic swoja kruszynke :D trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki-oswieccie mnie d;eczego w robicie test owulacyjny do wykrycia ciazy?? ja piewrsze słysze o takiej metodyzce .Przeciez on ma ma za zadanie wykryc pik LH w organizmie a nie Hcg wiec ja nierozumiem:O... Nie lepiej zrobic czuly test Hcg? badz miec 100% pewnosci i za 20 zł zrobic Beta Hcg i wiedziec bapewno ,a nie domysły snuc? Brydziu-- to juz nie potrwa długo .Jeszcze naciesz sie tymi chwilami .Juz nic nie bedzie takie samo .Wierz mi .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziaczku, ja tez rozumiem, pamiętam jak to sie człowiek kulał i kulał, i brzuch jak armata a końca nie było widać, ale cierpliwości, musisz poczekać Boję sie bardzo, mój M też sie z tym gryzie, jutro chyba rzeczywiście zrobię test,a jeśli wyjdzie ciaza to tylko mam nadzieje ze te antybiotyki nie zaszkodziły, miałam usg dopochwowe ale nic lekarze nie widzieli, choć to moze jeszcze za wcześnie chyba by było, ale sie porobiło,jestem jednym kłębkiem nerwów i nic tylko myślę o tym ropniaku,co sie rozlał i o tym kiedy wreszcie przylezie@, jak trzeba to jej nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×