Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

do nazwiska :D kiedys cos chyba wysyłałas z prywatnego maila :) i tak mi jakos zostało :) a po zdjeciu to chyba bym Cie wieki musiała szukac :P choc nie byłam pewna... a Ty wiedziałaś kto to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku...ja swieta spedzam w Polsce. Moja mama przyjedzie do nas 22 grudnia i zostanie tydzien. Takze swieta spedzimy w rodzinnej atmosferze:) A do Polski przyjedziemy pewnie nie pedzej niz wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku may zostajemy na święta w Szkocji bo po pierwsze nie mamy już przysługującego nam urlopu a po drugie nie mogę latać samolotem. Jakoś to przeżyjemy sami już nie jesteśmy:) A malucha nakarmiłam płatkami z mlekiem i szaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor kojarzę, zyczenia na świeta rok temu wysyłałam z pracy GRATULUJĘ DOBREJ PAMIĘCI a Ciebie od razu skojarzyłam jak mi się tylko skrzynka otworzyła, wiedziałam że to od Ciebie :D Ja święta z M spędzam, idziemy do jego mamy, będzie jego siostra z rodziną, a 25 jedziemy do moich rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niespodzianka mi sie udala ;) 👄 Meniu, piekne chwile teraz przed Toba, ciesz sie nimi i czerp te przyjemnosci całymi garsciami to juz niedługo wszystko sie nieodwracalnie zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu tak :) choć ja nie rodowita torunianka, mieszkam tu od 9 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus, lepiej zdradz jak dzisiejszy dzien minął :D jakies niespodzianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi witaj sąsiadko :) Luxorku w pracy życzonka od mnóstwa osób a w domku bukiet czerwonych róż od M, prezencik dostałam wcześniej poza tym kilka tel, sms-ów nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm....róże :) ja tylko moge sobie pomarzyc ;) ten mój to taki dretwulec :P mówi ze jak chce to zebym sobie sama kupiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku ja na początku naszej znajomości przez jakiś rok miałam zawsze świeże róże w wazonie, teraz mam od wielkiego święta - urodziny, dzień kobiet, a czasem sama kupuje jakieś kwiatki, choć często szkoda mi kasy, bo to takie krótkotrwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ruch na topiku :) jak za dawnych czasów szkoda, że zadnego winka nie mam w domu, napiłabym się z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi ja piję kawę zbożową z mleczkiem zmykam popatrzę z M na mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam winko ;) wiec zapraszam :D STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi rozumiem.... mi chyba też by przydał psychiczny odpoczynek Luxorku zdrówko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ale ruch tu by wczoraj wieczorem Itus ja też sie pobawiłam w szpiega :P I zaproszenie poszło :) Deszcz leje, szaro- buro... Co z Begą?? Olka jak przygotowania do urodzinek Łukaszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale się nie wyspałam, jeszcze ta pogoda za oknem - deszcz brrr.... wróciłabym chętnie do łóżeczka a dziś po pracy, obiadek i jadę do koleżanki, musze jeszcze kupic jakiś drobiazg dla jej 5 miesięcznego synka, jutro podobny dzień bo na 20-tą idziemy na koncert. W sobotę czeka mnie sprzatanko i wypad do pracy na jakąś godzinkę lub dwie. Beguś napisz cosik. Kait, Poziomka co u Was? Kait robiłaś te badania??? Kariotypy chyba i nie wiem czy coś jeszcze planowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:) Ja też wstałam niedawno zjadłam śniadanko a teraz gotuje mi sie ryż na gołąbki:) Ale powiem wam ze bardzo podobało mi sie wczoraj na naszym topiku , tak gwarnie jak za dawnych czasów:) Aby sie tak dalej:) U mnie pogoda jest dziwna , pochmurnie, i moze w każdej chwili padać, kurcze jak nigdy wcześniej wczoraj nie mogłam usnąć bo maluch buszował do późna , teraz wiem jakie to uczucie jak kobietki mówiły ze nie mogą spać bo maluszek im daje popalić:P Właśnie a gdzie reszta dziewczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) U mnie za oknem pochmurno i zimno aż się nie chce wychodzić z domu i na szczęście nie musze:) A gdzie sie reszta czarownic podziewa? Nie ładnie tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w domu, zdycham ...:o tak mnie gardło napitala ze szok! :( jakies mutanty te choroby teraz...juz myslałam ze mi przechodzi, a tu dzis w nocy straszny ból... dobrze ze chociaz Olence przechodzi i 3 dzien katarku dzis, i juz go bardzo mało :) tfu,tfu!! pogoda do bani , ale musimy sie szykowac na najblizsze takie miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak milo, ze sobie gawedzicie... ja w permanentnym niedoczasie...a jak juz mam chwilke to musze pogadac z M bo ciagle sie mijamy a poza tym nie mam juz ani slily ani checi na nic.. mikolaj jutro ma konkurs denerwuje sie jak cholera...chyba bardziej niz on..potem w czwartek jedziemy do jaworzna na kolejny...jestem zmeczona i wykonczona ta ich szkola...zupelnie sobie nie radze...w pracy tez zastoj i marazm..oczywiscie panie sa i przychodza ale to jeszcze dalekie od tego czego bym oczekiwala.... w kwestii wiadomej tez zastoj, tzn. dzialania sa nawet tak sie szczesliwie sklada, ze hobbistyczne a zbiegaja sie z dobrymi dniami ale co z tego...i tak dupa blada...ale juz sie z tym pogodzilam...sa dni, ze naprawde zastanawiam sie po co mi to...ale .....w kazdym razie osiagnela juz wewnetrznyspokoj w kwestii dzidziusia....co nie znaczy, ze mi nie zalezy....tylko juz totalnie na luzie....caly czas wiara mnie nie opuszcza..... ituniu...spoznione ale bardzo gorace zyczenia!!!! spelnienia marzen a w szczegolnosci tego JEDNEGO {kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wkońcu ktoś sie odezwał:) Luxorku kuruj sie kuruj, bo te chorubsko faktycznie może człowieka wykończyć. Beguś jak fajnie że wkońcu sie odezwałaś:) zabiegana kobietko:) A ja sie wsciekłam bo mąż zadzwonił i mi powiedział ze teraz przez pierwsze 3 dni zwolnienia mi nie zapłacą mimo że odrazu dałam szefowi zwolnienie, a wczesniej inaczej mówił, aż mnie głowa rozbolała:( Nie popuszcze im tego rozpętam 3 wojne śiwatową jak bedzie trzeba, oszuści, i jak ja mam sie nie denerwować! Oj coś czuje ze bede musiała sie pofatygować i pójść do szefa i zje.....ać go na czym świat stoi, nie potrzebnie zadarł ze mną! Aż co za ludzie na wszystkim prubóją człowieka oszukać z pieniedzmi.Ja im pokaże!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U mnie za oknem zimno ale wolała bym śnied a nie pogode w kratke, tutaj śnieg to już świeto :( Dzisiaj czeka mnie sprzątanie i zakupy z mężulkiem, i tak sie zastanawiam nad upieczeniem faworków bo chce mi się czegoś innego niż ciasta może wy macie przepis na jakieś wypieki ,ciastka albo coś podobnego?:) Luxorku a ty jak sie czujesz ? Gardełko juz mniej boli i jak Ola się czuje?🌻 Brydziu a co u ciebie słychać i u córuni? :)🌻 Eulalio a jak u was Laura zdrowa ?🌻 Dominiczko , Andziu, Ituniu,Beguniu jak wasze samopoczucie?❤️🌻 Olu a co u was słychać ? jak Łukaszek się chowa? :)🌻 Jeżeli kogoś nie wymieniłam to przepraszam ale troche tutaj nas jest:) Zresztą dla wszystkich kobietek buziaki i ciepłe serduszko:) ❤️ I odzywajcie sie kochane bo topik zamiera:( Ja dostałam zrypke od was i teraz staram sie codziennie cos napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×