Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Czesc :) Olka, jasne, odpusc troche chłopu :P jak chcecie dziewczynke to przed owu go zajedz :D choc nie wiem na ile to wiarygodne i sprawdzone :P Iti, miałam napisac co mi chodzi po głowie ale juz czasu nie stykło i tak nie dokonczylam :D z męskich imion to nie mam jakos typu, nic mi sie az tak nie podoba :P ostatecznie mogłoby byc Adaś, Jaś...hmmm...jakos nic mi po głowie nie chodzi :) Ignacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka Ty to masz dobrze :) że tak codziennie M się daje u mnie zapomnij, nie ten typ :P Andzia to jakiś 35tydz chyba Lux powiem Ci, że Adaś to popularne imię wśród moich znajomych Mi się z takich "normalniejszych" Szymon podoba, poza tym Beniamin, Natan ale wiadomo jak sie urodzi to czasaem samo imie się nasuwa Zmykam na kawę a potem mam audyt niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Ituś ze Adas popularny :) ale jakos nic mnie nie interesuje ;) narazie staram sie za duzo nie myslec, samo przyjdzie tak jak piszesz ...albo blizej porodu albo az po :) w zasadzie to nawet nie wiem jakie typy ma M ;) moze cos by mi podpasiło :) hahah :D mój tez nie taki typ codzienny :P na poczatku staran to był koszmar ;) potem sie przyzwyczaiłam :D trzymam kciuki za audyt! My Sylwestra spedzalismy w domku sami :) M pracował od 6 do 18 :D wiec wrócił bardzo zmeczony, zjedlismy, napilismy szmapana i o 22 spalismy juz :D bo trzeba pamietac ze po 7 pobudka ;) a Ty Itus, gdzie? :D zdjecia jakies poprosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku my pierwszy raz na balu byliśmy i powiem, ze super było, jedzona sopro, wytańczowalam się, o 3 zwijalismy sie do domku fotki jak tylko dostanę od koleżanki to cosik puszczę, bo własnego aparatu nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ przylazła dziś!:(, jestem załamana dziewczyny! boje sie ze nigdy sie nie uda a do tego pokłóciliśmy sie z M (ale testy owu mi dzis kupił :) ) i mam dość wszystkiego, jak myślicie dlaczego sie nie udało? może codziennie to wymęczyłam te plemniki i za słabe były? nie wiem próbuje sie pocieszyć i nie myśleć ze rzeczywiście to zapalenie przydatków zeszłoroczne mogłoby mieć aż takie skutki, ach zyć się odechciewa :( wiec spadam zeby wam nei smucić zbytnio w nowym roku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka, ja zdrowa a staralismy sie ponad rok teraz...no po zabiegu w 8 miesiacu dopero sie udało i to całkiem normalne!!! ja odrazu wiedziałam i byłam nastawiona ze za pierwszym razem mało komu sie udaje. Strach był , jasne, rozczarowanie i ból tez, ale trzeba wiedziec ze to zwykle trwa kilka a nawet kilkanascie miesiecy 👄 nic sie nie martw! głowa do góry! i Wam sie uda! i to juz niedługo! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luksorek no trochę mnie pocieszyłaś, to znaczy za pierwszym razem nam sie w 3 cyklu udało, teraz ten który się zaczął tez będzie już 3. I gdyby nie to ze wtedy wylądowałam w szpitalu to bym sie w ogóle nie martwiła, a tek to niby jest wszystko ok, i nie powinno być problemów to i tak mam najgorsze myśli, ale sobie staram się wytłumaczyć ze może był cykl bezowulacyjny, albo ze plemniki były za słabe bo tak M męczyłam, teraz ma odpoczynek he:) Mam różne myśli ale staram się być spokojna, kupione testy owu, i za 8 dni będę testować i potem do dzieła,moze w tym cyklu sie uda, baaaardzo bym chciała. ach....życie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka szkoda że @ przyszła ale ja wierzę że w tym roku bedziemy w ciąży I nie rozpaczaj tak, że się nie udało, bo co ja biedna mam powiedzieć mi chyba 42 cykl leci starań, powinnam tu siedzieć i tylko płakać Głowa do góry :) jak dobrze że już piątek bo zmęczył mnie ten tydzień pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ola, bedziesz jeszcze nie raz w ciąży! i nawet nie myśl inaczej :) trzymam za Was kciuki dziewczyny bardzo bardzo mocno!!! ❤️ u nas zaczyna sie stresówa mała ;) za tydzien w sobote przeprowadzka! pomału zaczynamy pakowac z komód rzeczy...bleeeee.... nie wiem jak to bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku dużo będzie, dużo kartonów itd zobaczysz ile nagle rzeczy macie niby zawsze się wydaje mało, a jak człowiek zacznie wyjmować to stosy rosną My pomału szykujemy się do akcji sprzedaży naszego gniazdka, muszę jeszcze fachowca wezwać aby mi kabel od elektryki wpuścił w ścianę, no i po tej operacji mogę fotki trzaskać i wystawiać do sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega widziałam zdjątka na nk ślicznie wyglądasz bardzo ładnie Ci w tym ciemnym kolorku :) Meniu jak tam praca, mały, cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry w PITEK, mrozny ale sloneczny (bynajmniej u nas) :D z domcia klikam, z domcia i z malym rozrabiaka w brzusiu wciaz ... ale lekko nie jest, za kazdym razem gdy dostaje krwawienia tak bardzi sie boje o malego, zastanawiam czy takie krwawienia sa niebezpieczne dla niego i jak :( ale juz 35 tc nam sie zaczal, juz z kazdym dniem bezpieczniej, Emil wazy juz ok. 2,2 - 2,5 kg i jest silnym zdrowym maluszkiem 🌻... dziekuje Wam kochane za dobre slowka ❤️... Nie moge uwierzyc ze jesio 3 tyg i bede tulic tego mojego rozrabiake w ramionach ... za kazdym razem jak wchodze do pokoju ktory juz czeka na niego - przecieram oczy czy to na pewno nasz dom, nasz pokoj, czy to nie sen! Luxorku dodalam cie do skype, jak bedziesz miala kwilke :D to skrobaj;) OLKA - no bo cie pacne, dlaczego myslisz tak negatywnie?? oj ti ti - co maja powiedziec dziewczyny ktore sie tak dlugo staraly, staraja ... bedziesz w ciazy i to ju zniedlugo, zobaczysz - z calego serduszka ci tego zycze:D ituniu - masz jakies fotki z balu ? wszystkie Was mocno mocno caluje 👄. teraz juz tylko domek wiec obiecuje nadrobic zaleglosci i poczytac, popisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):) dzięki dziewczyny, teraz to już z uśmiechem patrzę w kolejny cykl!!! oj bedziem strzelać!!! Andziu to już w tym czasie dzidzi bezpieczne, ale niech sobie jeszcze posiedzi troszkę, oj będziesz tulić kochana będziesz, będziesz kochać co dzień mocniej , jak to dobrze ze sie odezwałaś:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś u mnie 7 dc. dziewczyny ruszam do dzieła w tym miesiacu znów!!!!!!!!!!!!!!!!!, trzymajcie kciuki bo mam zamair celnie strzelać ( a aczej M bedzie strzelał:) ) Odezwijcie się bo wchodzę od kilku dni a tu taka cisza ogromna Andziu jak sie macie? ITI który dc masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co wy tak milczycie??? ja już testuję, owu na razie nie widać wiec czekam na jajo......:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka u mnie dziś 19dc, ale u mnie luz blues, czekam spokojnie na @ Andziu jak tam? daj znać? Lux jak pakowanie kartonów? Ja dziś śmigam do kosmetyczki na zabieg na twarz, także poczuje dziś trochę luksusu, humorek sobie poprawię Poza tym mroźno, jak dla mnie trochę za mocno, lepiej było przez te kilka ostatnich dni, lekki mrozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie, jak dobrze ze sie ktos odezwa, ITI jeżeli strzelaliście no to trzymam kciuki, u mnie na razie owu nie widać, testy negatywne wiec czekam dalej, może jutro a może po jutrze,oj Boże! jak to jest ze jak ktoś nie chce to ma od razu a jak człowiekowi zależy to musi strzela i strzela i nic.... odezwijcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksor to sie juz pewnie przeprowadza, wyprowadza i wprowadza bez końca pakuje i rozpakowuje, mamy nadzieję z się nie przemęczasz! i jak odsapniesz na chwilę daj znać co się dzieje u was i jak sie czujesz ?U mnie na razie owu nie widać, dziś 11dc, zobaczymy wieczorem, czekam więc, Łukaszek coraz więcej mówi, straszny mam z niego ubaw, na przykąłd na kubek mówi kubin, na okno -okoń, teraz ma katarek wiec go kuruję czym mogę zeby szybko minęło i nie przerodziło sie w nic gorszego. Dziewczyny odezwijcie się co u was? Bega co z tobą?, Andzia-Buziak!!!, Menia jak tam pracująca mamo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam niusa z drugiego topiku "Dziś o godz 2. 02 w nocy urodził nam się nasz topiczkowy dzidziuś Andzi Nikoś!!! Waży całe 3 kg i jest zdrowiutki i sliczny !!!!" Andziu gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu!!!!!!!!!!!!! gratuluję z całego serca, masz swoje szczescie w ramionach, wiec kochaj kochana i ciesz sie, ja sie poryczałam i bardzo ci gratuluję z całego serca, wiedziałm ze bedziesz miała, że bedzie chłopczyk no i cieszę sie bardzo U mnie owu nie widać póki co, dzis 12 dc, testuję wiec nadal ituś dzieki za wieści o andzi, i kochana ja trzymam kciuki zeby @ nie przylazła!!!!111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Andziu kochana ogromne gratulacje dla waszej trójeczki 👄 Dzielna jesteś kobitka :) duzo zdrówka wam życzę i pociechy z synka ❤️👄 Olu i Ituniu trzymam mocno kciuki kochane 👄 Luxorku jak tam przeprowadzka ? I jak wasze samopoczucie? Buziaki dla waszej rodzinki 👄 Mam jeszcze prośbę kobietko czy mogła byś podesłać linka do twoich zdjęć bo na poczcie robiąc porządek niechcący sobie skasowałam, z góry dziękuję :) Brydziu a u was co słychać ? Jak wam się mieszka na nowym mieszkanku ? :) Dziewczynki trzymajcie z mnie mocno kciuki bo jutro idę z @ do kliniki do której chodziłam przed ciążą i w której sie dowiedziałam że jestem w ciąży . Już mnie denerwuje to że jej nie ma nie czuję się najlepiej przez to :( u Victora jest w końcu pierwszy ząbek dwójka :) wcześniej jak pisałam to był fałszywy alarm :) Ale teraz to już wszystko gryzie wampirek mały :) Dzisiaj mam wolne ale i tak tego nie odczuwam , byliśmy małego zważyć i ma teraz 10 kg i jak na swój wiek to jest dość duży :) Zmykam kochane i trzymajcie się cieplutko wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu Gratuluje!!! Jak dobrze że juz maleństwo jest z Wami. Wszystkiego dobrego Mamusiu :) 🌻 Przeżywasz teraz piekne chwile.. U nas zamieszanie. Do końca stycznia musimy opuścić mieszkanie które wynajmujemy i na szybkiego szukamy czegoś nowego... Nie jest to łatwe zwłaszcza jeśli sie szuka rozsądnej ceny Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my staramy się
o dziecko już bradzo długo, bo w maju minie 8 lat. Nie mam już siły, wylałam morze łez i nie rozumiem dlaczego to życie jest takie paskudne??? Boże patrzysz i nie grzmisz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu jak tam po wizycie w klinice????? Olka jak testy owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):):) Iti dzis test wreszcie pokazał owu wiec za chwilkę przystępujemy do dzieła, mały właśnie zasnął, wiec mamy ciszę, świecę i spokój. Zjadam właśnie na szybko kolację bo nie miałam czasu wieczorem dziewczyny trzymajcie kciuki!!! Iti kiedy termin @ ?? Andziu pozdrawiam, ciekawe jak radzisz sobie z karmieniem no i jak się czujesz po cięciu ważne by myć codziennie ranę i przecierać wacikiem nasączonym spirytusem , ale nie moczyć w wannie. Czekamy na wieści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka termin @ jakoś na poniedziałek/wtorek jestem padnięta, obudziłam sie przed 5 i nie zasnęlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti dzis test owu znów pokazał dwie krechy takie same jak wczoraj czy to możliwe? w pierwszej ciąży tylko w jednym dniu było a potem już negatywne, sama nie wiem co myśleć, strzelamy nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka możliwe nawet po owu jest jeszcze wysokie LH strzelajcie, strzelajcie Lux pewnie już po przeprowadzce, ciekawe czy ma już podłączony net, zawalona pewnie kartonami Menia zaczynam się martwić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) my juz po przerowadzce! :D ufffff nareszcie! matko, ile tego wszystkiego do pakowania, noszenia, rozpakowywania, mycia... kartonów juz dawno nie ma ;) w niedziele wieczorem juz było rozpakowane :) teściowa mi pomogła duzo, zajeła sie kuchnia i myciem naczyn ;) Olka, nasza Andzia to chyba miała cesarke wiec rany krocza przemywac nie musi :D Ola tez kataru dostała 2 dni temu, pogoda do dupy a i dziadek chory wiec pewno przelazło na nią, ale ja tam jestem zdania ze katar to nie choroba i wcale sie tym nie przejmuje ;) strezlajcie, strzelajcie! ale dzis to chyba dasz mu juz spokoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×