Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Olka a Ty gdzie? u mnie @ od wczoraj szaleje a ja dziś na bal idę Meniu kiedy wizyta u gina, kiedy usg, pisz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Dziękuję za miłe słowa :) W poniedziałek będę dzwonić do położnej aby się umówić na wizytę . tak czy tak usg prawdopodobnie będę miała dopiero w około12 tyg. ale że lecimy do polski za 10 dni więc zahaczę o moją gin która tez potwierdziła mi ciążę z Victorem więc będę widziała wcześniej maleństwo :) Ogólnie czuję się nie najgorzej natomiast przed wczoraj zaliczyłam ubikację z wieczora gdzie nie byłam w stanie małym się zając i zadzwoniłam po koleżankę która niedaleko mieszka nas i pomogła mi przy małym, M wtedy był w pracy i miał ważną rozmowę z szefostwem więc nie był mi w stanie pomóc :/ Już wcześniej dziwnie się czułam ale zganiałam to na siłownię , i w pewnym momencie stwierdziłam że trzeba to sprawdzić bo jesli to nie ciąża , to ?? Ale jednak chociaż raz mnie intuicja nie myliła ;) Olu jak @ mam nadzieję że nie przyszły i dołączysz do mnie ;) Ituniu mam nadzieję że @ nie będzie ci dokuczać w trakcie imprezy :) i zyczę wam udanej zabawy aż do rana :D I czekam na zdjęcia :) Eulalio jak tam Laura , duża z niej już pannica :) Macie już na oku jakieś mieszkanko ??? Buziaki kochane 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu gratuluję Ci z całego serca, bardzo sie cieszę z waszego szczęścia :) U mni @ dziś pierwszy dzień, jestem zrezygnowana, poddaje się, nie mam już sił, nie mam sił...... dwa lata starań, mam juz wszystkiego dość Nie będę przez jakiś czas tutaj zaglądać, nie będę pisać, muszę przeżyć w samotności to ze juz nigdy więcej nie będę matką, mam nadzieje ze mnie zrozumiecie i nie obrazicie się Meniu uważaj na siebie i życzę powodzenia żeby wszystko było jak trzeba i poród lekki Ituniu trzymaj się dzielnie, mam nadzieję że Menia Ciebie za sobą pociągnie... ! poczytam was od czasu do czasu , papa kochane moje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu przykro mi że nie chcesz zaglądać już ale bardzo dobrze cię rozumiem , ponieważ jak nie mogłam zajść w ciążę z Victorem tez bardzo rzadko się udzielałam i z tą ciążą również za duzo dla mnie tego wszystkiego było. Ale wcale nie myśl że już nigdy więcej nie zostaniesz ponownie mamą :) zobaczysz że niedługo sie uda i dołączysz do mnie i mam nadzieję że wiecej nas będzie :))))) Trzymaj się Olu cieplutko 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Rozmawiałam z położną i wizytę mi wyznaczyła na 17 marca a pierwsze usg mam 24 marca :) już się nie mogę doczekać :) Ituniu fotki są przecudne :) tak ślicznie razem wyglądacie a twarz tak ci promienieje że chyba nigdy od kąt pamiętam nie widziałam cię taką szczęśliwą :D Czekam na więcej fotek :) A gdzie się reszta kobietek podziewa ???? Wychodzi na to że teraz sama zostanę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu ja tu zaglądam :) Mamy teraz zawrót głowy z szukaniem mieszkania. W dodatku nie specjalnie w tym mscu uważaliśmy więc kto wie Meniu, moze do Ciebie dołącze ;) Ituniu wyglądasz Cudnie :D Nowy związek Ci służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja czekam na was dziewczynki z niecierpliwością :) Bo nie chcę sama być w ciąży na topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Meniu cieszę się ogromnie że znowu jesteś w ciąży. Teraz czekam na wieści z usg Olka rozumiem Cię bardzo dobrze, znam ten ból i rozczarowanie aż za dobrze. Tulam ❤️ Nie poddawaj się jednak Eulalio to trzymam kciuki za powodzenie :) no i abyście znaleźli Wasze gniazdko Ja zaczęłam łykać znowu kwas foliowy i olej z wiesioła, czasem tylko się zastanawiam po co dzięki za komplementy Meniu bo ja chyba pierwszy raz w życiu jestem taka szczęśliwa i umiem się tym szczęściem cieszyć. Poprzedni związek to wiele niepotrzebnych stresów, teraz odżyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tak ni z gruchy ni z pietruchy.... Ola jest w szpitalu :( ostatnio jakies 3 tyg temu cos złapała, kaszlała mocno, taki napadowy duszacy kaszel, ciagle byl, Pulneo nie pomogło, dopiero troche Bactrim...po tym wszystkim ostatnie 2 tyg troche pokasływała, ataki małe miała szczegolnie rano i czasem w ciagu dnia, kontrol byla naet 2 razy i pediatra ze ok, ze przejdzie, ciagle osłuchowo i gardło czyste. W srode z przedszkola jak wrocila to znów te ataki kaszlu, kaszlała bez przerwy, moze 2 min bylo cicho i od nowa, znów osłuchowo idealnie, zero kataru,zero goraczki ani innych objawow, ostala Pulmicort i Berodual do inhalacji...zero poprawy, dzis rano tak ja złapało ze az czerwona sie zrobila, piana z ust :( pojechałąm taxi na pogotowie , dali jakis zastrzyk sterydowy i powiedzieli ze jak za 2 godz sie nie uspokoi to ze skierowaniem do szpitala, ze jej to wyglada na zapalenie krtani, no i sie nie uspokoiło :( w szpitalu sami nie wiedza co jej jest, zrobili rtg i czekamy na opis, stan zapalny organizmu niski wiec to nie zapalenie zwykle zadne, tylko homo niewiadomo, albo alergia wziewna jakas po mnie, albo atypowe jakies zapalenie, albo nadwrazliwosc skrzelowa po chorobie, sama nie wiem co lepsze...boje sie Meniu, gratuluje barzo! ale niespodzianka! :) Olus, przytulam Iti, bombowo wygladasz :D taka radosna, pełna milosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux trzymaj się i oby Olka szybko wyzdrowiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Jest juz pare takich watkow ale do was zajrze. Ja tez staram sie juz wiele lat o maluszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku przeraziłaś mnie.. najgorzej jak nie wiadomo co jest. Domyślam sie jak sie musisz denerwować. Nocujecie w szpitalu na zmiane? Ola bardzo to pewnie przeżywa.. :( Trzymaj sie i pisz na bieżąco co i jak W pon bedzie wiadomo co z mieszkaniem, we środe co z @ :) Troche mnie mdli :P W pon. mam pogrzeb w rodzinie, brata styryjecznego znaleźli zamarzniętego w lesie.. nie znam szczegółów.. Zostawił dwoje dzieci, młodszy syn 1,5 roku...Córka 14 lat.. Ciągle jestem w szoku Kruche to życie ..... Meniu jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska witamy, my juz juz sporo lat... napisz coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co moge w skrucie napisac... Hm.. Mam 28 lat, mieszkam od 3 lat na stale w Niemczech. Od 9 lat staram sie o dziecko. Mam za soba 4 ciaze zakonczone poronieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki A co to za wiadomości, Luxorku trzymaj się kochana i aby jak najszybciej się wyjaśniło co Oli dolega, nie nic gorszego jak chore dziecko :( Eulalio to może jednak dołączysz do mnie :D ? Ituniu co słychać u ciebie ??? prinnzesska witaj :) Jak dawno u nas nikogo nowego nie było :) Olu jak samopoczucie ??/ A co u mnie słychać, a powoli szykujemy się do wylotu do Polski , rano o 7 lecimy do Poznania , teściu nas odbierze, mam nadzieję że przeżyje ten lot :/ Strasznie mnie mdłości męczą i jem jak opętana , A tak po za tym jestem od wczoraj na urlopie do 17 marca :) prawdopodobnie na macierzyński odejdę w połowie lipca :) Czyli tak naprawdę już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jutro z samego rana lecimy więc jak już dotrzemy do domku i będę miała możliwość to dam znać że już jesteśmy na miejscu. W Polsce powinniśmy wylądować około 11 czasu polskiego do Poznania potem nas czeka jeszcze 5 godzin jazdy do domku. Trzymajcie się kochane 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Lux jak Olka? Meniu daj znać jak przelot, samopoczucie no i najważniejsze jak wizyta u gina Eulalio coś wiadomo z mieszkaniem ? No i trzymam kciuki oby @ nie przyszła A u mnie, na balu byliśmy - fotki chyba dostałyście. Jakoś tam sobie żyjemy, filmy oglądamy, na łyżwy chodzimy, z budową domku działamy a raczej z papierologią. Co do starań to ja nawet nie wiem co i jak ;) tzn mniej więcej wiem który dc ale nie mam pojęcia kiedy owu jest, jakos jej nie czuję i nie skupiam się na tym temacie. Szczerze to zawsze owu miałam ok 15dc a teraz czasem mam wrażenie że 10-11dc ale tak naprawdę nie wiem kiedy co i jak. I najwazniejsze że dobrze mi z tym :) Olka nie poddawaj się, zajrzyj czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobiety Wszystkiego najpiękniejszego w Dniu naszego Święta :D Kupiliśmy mieszkanie!!! Teraz ruszyła cała procedura bankowo- notarialna ale juz niedługo to potrwa mam nadzieje ! W ciąży nie jestem. Pobeczałam sie jak dostałam @ ale teraz myśle że może to i dobrze w związku z całym mieszkaniowym zamieszaniem... Przyjdzie na to czas .... Buziaki i miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny najlepszego 🌻 Eulalio gratki własnego M, super. A na brzuszek przyjdzie czas moze w tym zawirowaniu los da Wam kolejną kruszynkę Ja też raczej czekam na @ choć do niej jeszcze z tydzień, ale nie sądzę aby było inaczej niż co m-c dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki :) Już jesteśmy d domku, nareszcie, nie ma to jak u siebie ;) W sobotę wróciliśmy, musiałam wszystko ogarnąć do 17 marca mam urlop więc parę dni mam jeszcze do wypoczynku. W Polsce na usg nie byłam , stwierdziłam że nie ma sensu, czuję wewnętrzny spokój i czekam twardo do wizyty z położną 17 marca a usg mam 24 marca więc już nie długo :) Maluch mnie nie oszczędza nawet do sklepu z żywnością nie wejdę tak mnie mdli :( Śniło mi się że miałam córcię ale instynkt mi podpowiada że będzie drugi chłopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chciałam pogratulować tobie Eulalio z okazji własnego mieszkanka :D Nie ma to jak na swoim :)🌻❤️ Luxorku jak Ola ??? Ituniu co słychac u ciebie ???:) Olu odezwij się :) pronzesska27 i jak tam @ przyszła ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Meniu podziwiam Twoją cierpliwość ja bym chyba już dawno na usg poleciała U mnie wszystko powolutku do przodu, szykuję się do remontu mieszkania, papiery załatwiamy z budową, dużo filmów oglądamy i ogólnie fajnie mi się żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ituniu :) Wiesz co wydaje mi się że moje podejście jest takie ponieważ to druga ciążą i nie narzekałam na opiekę medyczną :) Cieszę się że dobrze się wam układa, to najważniejsze :) A filmów teraz tyle że tylko siedzieć i oglądać :) A co z resztą zdjęć z imprezy ???? :D Ituniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu musze je zgrać i cos jeszcze Wam podeślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 Lat Luxorku :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️ Eulalio, kiedy przeprowadzka ? :) Ile będziecie mieli pokoi ? Cieszę sie jeszcze raz bardzo że wam się udało :) :D Itku jak @ , kiedy ma nadejść ? A może nie ? :) Olu odezwij się , daj znać co u ciebie ??? Ja po wizycie u położnej, tak ogólnie jest wszystko dobrze ale znowu mam podobny kłopot jak z Victorem , mam białko w moczu, i lekko podwyższone ciśnienie, więc następną wizytę mam w przyszłą środę, i chcą mi przydzielić dodatkowo konsultanta który sie mną dodatkowo zajmie więc będę teraz pod stałą kontrolą .Usg też mam już za parę dni a dokładnie w czwartek przyszły o 14.00 w szpitalu :) Od razu zrobią mi usg prenatalne :) bo już krew mam pobraną i czekam na wynik , tak tutaj robią że oprócz usg prenatalnego mają specjalne badanie przez pobranie krwi, dlatego się nie denerwuję bo jestem pod dobrą opieką :) Kobietki odzywajcie się :) U nas dzisiaj słonko świeci :) ale jest na razie 6 stopni więc za ciepło nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu bedziemy mieli 3 pokojw, 60 metrów także sporo. Czeka nas jeszcze remont, ale najpierw pakowanie i przeprowadzka do końca miesiąca.. Luxorku napisz co u Was? Jak Ola po chorobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×