Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Udanego pobytu wkaraju ojczystym tym które sie wybierają:) U mnie tez pochmurno, rano lało.. Laura śpi... Dla potwierdzenia braku podobieństwa do mnie wysłałam zdjęcia z tatusiem :) W efekcie okazuje sie że jest mixem troche , ale bardziej podobna do Daniela Ja tez miałam chwile myślenia o drugim dziecku ale to musi poczekać jeszcze przynajmniej rok. ale co sie odwlecze... wiadomo, przyjdzie czas na wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio :) Laura jest prześliczna i masz rację to mały mix :) A jak fajnie wcina jedzonko :) My też właśnie powoli się rozglądamy za krzesełkiem do jedzenia :) I nie dziękuję za lot jak dolecimy to dam znać :) jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) my już na nogach szykujemy się o 7 jedziemy na lotnisko a o 10.20 naszego czasu mamy lot. Około 13.30 polskiego czasu będziemy już w Polsce.Jak już będziemy u teściów i będę miała chwilkę czasu to sie odezwę kochane. Buziaki 👄 i do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie pojechalismy nigdzie:(, wszytsko spakowane, dopiete na ostatni guzik i kilka godzin do odjazdu a tu musiałam pogotowie wzywać do M., potem lepiej a w ocy dzis znów gorzej i znów pogotowie, dali skierowanie do szpitala, jak nie przejdzie (nerki) i rano bło zle wiec do szpitala, a teraz jestem sama w domu z małym po nieprzespanej nocy, mały woła tata tata, m w szpitalu a ja torby rozpakowuję i wyję bo sie boje co to bedzie:(, Andziu kochana pozdrów małego synusia od Cioci Olki!!! odezwę sie ja tylko bedę mogła, teraz ide małego rpzykryć i do wanny szybko i spać wreszie:(,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka trzymaj się Meniu jak lot? Eulalia śliczna córa, no i fajna piaskownica na balkonie :P a u mnie dziś kolejny cykl się rozpoczął, szkoda ze nadziei brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Posłałam do was fotki Łukaszka ostatnio zrobione, kto nie dostał piszcie to wyśle, poczta mi cos dziwnie działa, mogło nie dojść. Ide spac bo mam dosc po całym dniu z małym, bylismy w szpitalu u M. jutro bedzie coś wiadomo, mam stracha ale zobaczymy, staram sie być pozytywnej myśli eulalio jaka Twoja Laurusia już duza to niesamowite!!!!!!!!!!!! śliczna dziewczynka, aż sie zachciewa a jaka ty Ładna mama!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie czy fotki doszły, co tu taka straszna cisza, wszytskie zajete alo dzieciaczkami albo starankami Iti nie daj się, ja trzymam kciuki za złoty strzał w jajo! Meniu jak tam synuś? Andziu jak tam synuś w brzuszku! Eulalio twoja mala naprawdę prześliczna! Takie mamy udane dzieciaczki , kto by pomyślał!:):) Ide do wanny i spać, mały śpi wreszcie, mam dość, cały dzień jestem sama, nie mam nawet na chwilkę go z kim zostawić, wszytsko na mojej głowie, obiady wozimy M do szpitala bo tam racje żywieniowe mniejsze niz dla dziecka! pozdrawiam i sciskam was wszytskie! A gdzie nasza tabelka?, Andziu czy ty sie wpisałaś jako przyszła mama?? No i co sie dzieje z Domi? czy któraś cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zapraszamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrz i ogrodow ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :) ja juz po wolnym....bleeeeeeee...wczoraj pierwszy dzien w pracy i zakonczył sie bardzo miło :o ta moją kiero ostro pojebało! robi jazdy przy klientach o to ze jakis jeden pieniazek nie lezy tak jak powinien= do góry nogami :o lub o to ze jej sie nie podoba mój charakter pisma...jak zobaczyłam jaki grafik wczoraj ustaliła na wrzesien to sie załamałam, znowu 3 soboty pracuje, jedna wolna...powiedziałam jej o tym, i ze jak sie z nia nie dogadam to zadzwonie do regionalnego , a ona ze chce wojne to bede ja miała :( szok! z tej złosci zadzwoniłam dzis rano i wziełam 2 dni opieki :D i odrazu mi lepiej :P postanowiłam ze nie bede sie wojowac tylko robic jej na złosc tak jak ona mi! byłam wczoraj w domu na 20..:O Andzia, fajny ten wózek :D tez bym chetnie taki wypróbowała jako kolejny :P i napisz babo który to tydzien i czy cos czujesz znaczy ruchy i melduj sie no! :D ❤️ Meniu, jak lot?? masz dostep do neta??? Olka, jejku :( wiadomo juz cos wiecej...? duzo siły dla Was ❤️ Iti 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka jak mąż? Lux szukaj innej roboty, bo w tej to chyab długo nie pociągniesz i jak w takim stresie można sie o dzecko starać ja dziś fatalnie sie czułam, zatrułam sie wczoraj i do dziś mnie trzymało już jest lepiej, ale jeszcze nic nie jadłam, tylko piję herbatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, M ma kamienie na nerce, niby małe ale mają to lekami rozpuszczać czy cos takiego, mam nadzieję ze bedzie dobrze, najgorzej jak go wypuszcza a znów ten ból mu wróci, wiecej nie zniosę, znów karetki tylko nie to. Napisze jutro bo padam z nóg, jeszcze mnie dzis gliny zatrzymały, bo tata nie miał zapietego pasa! ale mnie zestresowali!!! a ja za kierownicą cala w strachu i tak zawsze jestem wiec dzis jak wracłam z tego szpitala to myslałam ze nie dojadę aż mnie żołądek rozbolał, napiszcie czy foty doszły bo wysyałam przez póltorej godziny! mam nadzieję ze dzoszły, pa!!! Acha Luksorek to kolejnej szybkiej ciazy ci zyczę żeby na L4 smignąć he!!!to by dopiero babsko minę miało!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk :) Olka, zdjecia doszły :) alez wyrósł ten mały łukaszek :D juz kawaler z niego :D szybkiego powrotu do zdrowia dla męża! 👄 a ja zaraz ruszam do boju...az drgawki mam :/ nie wiem ile jeszcze przetrwam...oby szybko ten czas zleciał Iti, jak dzis samopoczucie? przeszło juz?? dodalismy nowe zdjecia z wyjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie.... jak milo was czytac..... niestety juz po wakacjach :((( tak mi smutno.... i znow u mnie zaczal sie ten wrzesniowy kierat...u mnie debiut za debiutem oli nowa szkola 1 liceum i mikus nowa szkola 1 gimnazjum a ja w tym wszystkim..strasznie sie denerwuje i przezywam to bardzo..latam wlasnie i kupuje ksiazki i te wszystkie pierdoly.... poza tym jak zwykle po urlopie nagromadzilo sie mase sopraw ale jakos to bedzie ..MUSI!!! innej opcji nie zakladam... u mnie moje drogie oprocz permanentnej gonitwy nic szczegolnego sie nie dzieje...proza zycia...ale jest ok. rewolucji nie przewiduje... olciu moja kochana nawet nie masz pojecia jak to milo i jak podnosi na duchu stwierdzenie, ze Ty caly czas wierzysz...(chyba bardziej juz ode mnie) u nas staranek jako takich nie ma....przytulanki wedle ochoty a nie z musu...totalny spontan....dalam sobie duzo czasu bo az 3 lata... do 40!!!!!! potem szlus...bede za stara i w ogole... wiec jesli cos wskoczy to bede mega szczesliwa, jak nie? coz..... osiagnelam juz totalne pogodzenie choc wiara pozostala... mimo wszystko.... kochane sciskam moooocno , mam nadzieje, ze bede do was czesciej wpadala....i bede w koncu na biezaco... andziulek ucaluj brzuszek!!!! itus co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje ze żyję ale problemów ciagle nam przybywa i an nic nie ma czasu Andziu jak sie miewacie ty i maleństwo? Luksorek skoro tylko ty ostatnio zaglądasz to przesyłam ci wielkiego buziaka! iti jak staranka? i Menia sie gdzieś ukryła.... Ja mam jeszcze tydzien urlopu i do pracy bleee.!!!!! nie chce sie bo znów sie zacznie młyn!!!! Begus nie poddawaj sie!!!!ja wierzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziej pytam? :P i co robim? Luxorku co tam na froncie? OLKA - wielgasne buziaki dla Cibie i Lukaszka 👄.. u nas oki doki - rosniemy;) za tydzien usg wiec moze potwierdzi sie ze to synio - moze odwaze sie jakies ciszki kupic, pirdulki:D:D:D... pokoj musimy urzadzic itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzka, nie nasmiewaj sie :P zjadło mi troche literek :P szybciej mysle niz mój komp :D Olka 👄 Andziu, zakupy :)....mmmm, są cudowne :D a który to juz tydzien???? cholera chyba juz blisko połowy co??? leci, oj leci nieubłaganie ;) juz niedługo bedzie wrzeszczec na porodówce :P na moim froncie jako tako :P od dzis mam 3 dni urlopu na żadanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D az skad moja myszko - toc sie nie nabijam:D:D:D... jako tako tz jak? odpoczywaj, odpoczywaj mycha - i wielgasne buziaki i do sklikania wieczorkiem;) u nas 18 tydzien, czuje poki co takie bulgotanie w brzuchu - M sie smieje ze maly za ojcem wedkarzem bedzie i rybki juz tam lapie:D:D:D:D... czekam az sie maly rozkopie na dobre - a kiedy? mam nadzieje ze niedlugo:D i dzien dobry 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia dziekuję za fotki, oj jak cudownie wyglądasz!!!!! i to szczescie bijące z oczu, brzusio miodzio aż mi sie juz zachciało, Na poczatek bulgotania i takie łaskotanie, a potem jak już zacznie kopniaczkować to można sie popłakać ze szczęścia!!!! och kochana nic wiecej nie napiszę, patrzę na twoje fotki i jestem tak szczęśliwa z waszego powodu!!!! Ja ostatnie dni urlopu, zaraz jedziemy do mamy, Łukaszka bedę budzić, nareszcie spi wiec mam chwilke dla siebie, poza tym, piorę, zaprawiam przecierki, kompociki i soczki!!!!!dla synusia bo uwielbia. Menia co u as? co z Domi??? moze już zaciążyła a sie nie chwali!!!!! Luksorek rozkoszuj sie urlopkiem i strzelaj w jajo!!!!!!!!!!!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) My już w domku jesteśmy, sorrki że się nie odzywałąm ale nie miałam dostępu do internetu. Wróciliśmy w poniedziałek. Mały przeziębiony , ma katarek ale bylismy z nim u lekarza we wtorek i to zwykłe przeziębienie. Urlopik był udany i dobrze że tylko 2 tygodnie bo mały całkiem by się rozpuścił przez dziadków :) kogo z rodziny odwiedziliśmy to płakali ze szczęścia że taką nie niespodziankę zrobiliśmy :) I jak się żegnaliśmy to też wszyscy płakali ale już z powodu naszego odjazdu :( Mały zniósł lot bardzo dobrze jak i w jedną tak i w drugą stronę,praktycznie przespał ten czas:) Andziu zdjęcia dostałam i po prostu wyglądasz przecudownie w tym błogosławionym stanie:) Olu dużo zdrówka życzę mężowi , i szkoda że urlopik nie wypalił. A i Łukaszek jest słodziuchny i jaki on już duży :) Luxorku co za wredna baba z tej twojej kierowniczki :P I ja ci życzę strzału w jajo :) Brydziu Emi jest kochana i już mi brak słów aby opisać jej buźkę kochaną :) Ituniu :) 🌻 Nie wiem czy to normalne ale coraz częściej myślę o następnym maleństwu :) ale jak mały marudzi i jest nie do zniesienia to od razu mi się odechciewa :) A i dostałam w końcu okres :) Więc muszę uważać :P Postaram się częściej odzywać moje kochane :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Andziu promieniejesz 🌻 ale co się dziwić Olka masz ode mnie maila, jak M? i jak powrót do pracy? ja tez dziś pierwszy dzień po urlopie Begunia no nowy rok szkolny za pasem, to i może trochę luzu już masz Lux jak tam sprawy staraczkowe? Olka kiedy zaczynasz starania? Meniu dzieny ten Wasz malec i zdrówka dla Victorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mega szybko dziś w pracy pierwszy dzień i oczywiscie już mnie spod stosu roboty nie widać, i już mam dosć, same kłopoty sie szykują, och niech juz zlecą szybko te dwa miesiace i staranka zaczynany, a potem jak mnie wszystko wkurzy to spakuję sie na L4 i wyniosę na długie miesiace. Iti mam twojego maila i foty posłałam Łukaszka, czy doszły? jeśli nie to posle raz jeszcze M dobrze, to znaczy siedzimy troche jak na bombie bo w kazdej chwili mogą te kamienie ruszyc i musi je urodzic tak mówił lekarza, ale to moze sie tez odbyć bezboleśnie wiec czekamy i mamy nadzieję ze już ich nie ma:) że wymigały z nerki bez bólu :):) Poza tym cieszę sie moim Łukaszkiem, kazdej z was życzę takiego chłopczyka, Menia wie ze chłopczyki są super, Andzia sie sama przekona, a Luksorek tobie to bliżniaczków i córci i chłopczyka zyczę, w sumie sobie chyba też bym życzyła bliźniaków , czemu nie, jeden ból, a nagroda PODWÓJNA!!!! Całuję i zmykam i bedę zaglądac jak tylko będę mogła, zawsze o was myślę w szczególności o staraczkach!!! no i oczywiscie o cieżaróweczkach nie zapominam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka maila zobacze w domu, bo w pracy dostępu brak no i masz dobrego nosa, wróżka powinnaś zotsać tak Andzi synka wywróżyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D no masz nosa OLKA, ale ja tez mam czuja:D bedzie synio - zdrowy, slicnzy, duzy chlopczyk wczoraj nam sie ukazal na usg... jestem tak szczesliwa, tak dumna :D... kazdej z nas takiego uczucia szczesci zycze, tkich widoczkow i takich lez wzruszenia i szczesci ❤️... Maly zdrow, wszystkie organy wporzadku, machal lapkami, nozkami i czyms jeszcze ;), paluszka co jakis czas smyk do buzki, nawet takie zdjecie mamy z paluchem w buzce:D.... Luxr napisz cos albo tu albo smska? OLKA - to dlugo nie popracujesz bo niedlugo w ciazy bedziesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo :) melduje sie :D Andziu, raz jeszcze słoneczko gratuluje tej wspaniałej wiadomosci! ❤️ Olka, widze ze u Ciebie tez nie najlepiej w robocie ;) ech...jakos dasz rade, te pare miesiecy i jajo upolujesz:D zimno, zimo :( jest mi ciagle zimno... spie w dresach i grubych skarpetkach :P i jestem mega glodna :P ide robic obiad ;) bede w poblizu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Lux czyżbyś się urlopowała???? hehh a Ty chora jesteś że Ci tak zmino??? Moja endo na każdej wizycie się pyta czy śpię w skarpetkach, bo przy niedoczynności to podobnoż norma, choć ja nie śpię, lubię jak mam chłodno w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku a jak tam polowanie jak to Olka mówi na jajo?? u mnie cisza przed burzą czyli czekam na @ a potem się obaczy co dalej Jak tam Wasze poszukiwanie mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×