Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

AZ dziewczynki OLKA, lux - juz pewnie niedlugo popracujecie wiec tyle wytrzymacie :D:D:D... Lux - ja tez wiecznie zimne stopy i rece, latem jeszcze oki ale zima? masakra a i cisnienie ok, i niedokrwistosni nie mam wiec taka moja uroda ponoc! ale wiecznie mi cieplo za to - okno w sypialni tylko zima zamkniete, M wiecznie krzyczy ze to przeciagi, to za zimno w mieszkaniu a ja lubie chlod! itus - moja siorka robila marker 125 i ten wykluczyl endometrioze ale co tam jest to tylko pewnie lapro mogloby wykazac... podziala jeszcze z CLO i ziolkami i wierze ze sie jej uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia przy endometriozie podobno też CRP jest podwyższone (wykrywa stam zapalny) Ja tylko w nocy lubię chłód, jako dziecko zasypiałam w tem max 20stopni i tak się przyzwyczaiłam, do tego cały rok śpię w kusych piżamkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus, a na małym wolnym jestem ;) a chora chyba nieee, nic mi przynajmniej nie wiadomo :P ale zmarźlak jestem straszny :) kocham ciepełkooooo! i nie wyobrazam sobie spaniatoples :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki kochane :) Andziu kochana gratuluję synka 👄 a zdjęcie mam bardzo podobne do twojego z usg aż mi łezka staneła w oku jak je zobaczyłam :) Jest słodziuchny i niech rośnie zdrowo :) U mnie dzisiaj 24 dc. i czekam na okres , i mam małe obawy bo w 11 lub 12 dc był sexik bez zabezpieczenia i do końca , troszkę nas poniosło :P Mały daje nam ostro popalić, jest nieznośny, i na rękach by tylko chciał, teraz do Polski chyba dopiero polecimy lub pojedziemy jak Victor będzie wszystko rozumiał bo teraz jest tak rozpieszczony żę koniec świata :( Katarek powoli mu przechodzi , u nas już jesiennie i małemu już kupiłam cieplejsze ciuszki ale jeszcze mi została do kupienia cieplejsza kurteczka i kombinezon. Luxorku widzę że zmarźluszek z ciebie :) a kiedy do pracy wracasz? Czy to miałaś tylko jeden dzionek wolny? Ituniu podziwiam cię za spanie w kusych pidżamkach :) Czekam aż mały wstanie i na spacerek się wybieramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu ja podziwiam Andzię co sypia bez haleczki :P Lux czyżbyś coś ukrywała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Itus, a coz ja moge ukrywac procz tego ze wzielam tydzien zwolnienia by pograc na nosie kirowniczce i szefostwu :D jak oni mna pomiataja tak sie odwdzieczam ;) nie zalezy mi na tej pracy, wogóle :P moga mnie zwolnic Meniu, Meniu....:) czyzbyscie narozrabiali??? :P pamietam, ze chcesz drugie wiec byłoby niedługo :D ide dokonczyc kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee Lux miałam na mysli starania o dziecko, bo pytam a Ty milczysz wieć hmmm w czymś rzecz a z praca i L4 dobrze zrobiłaś, co prawda kasa trochę mniejsza ale odpocząć trzeba ide na kawę, bo drożdżówka czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam że mi nie odpisze i jak tu nie mysleć, że ma coś na sumieniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie odpisuje??? co??? :P musiałam uporac sie z bałaganem wokół lodówki i na niej, bo padła i czekamy na speca :/ starania w toku...nie pisze o nich bo tak mi łatwiej...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux masz maila :) ok, to już nie pytam o staranka skoro tak łatwiej. Rozumiem A nie było tak od razu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że lodówka padła, na gwarancji jeszcze czy już nie? apropo sprżatania za urzadzeniami, to ja pralkę musze przestawić i wyczyścić pod nią bo sajgon tam jest że już mi wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Luxorku wiesz ja bym chciała ale jak mały przynajmniej skończy roczek :) A co to za tajemnice :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee, juz po gwarancji ;/ ma jakies 3,5 roku.... dzwonil spec i powiedział ze koszt jakies 200zł, zawsze ku*** cos ale to i tak niezle :P bo rano w serwisie powiedzieli mężowi ze trzeba nowa kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu, ale przeciez juz Viktorek bedzie miał roczek jak urodzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia te pare miesięcy w tą czy w tą co za różnica na początku pewnie cięzko, ale za to potem fajniej dla dzieciaczków też dobrze jak nie ma dużej róznicy Lux niestety zawsze coś, u nas tez padła elektryka w jednym pokoju, wstępnie naprawione, ale teraz musze fachowaca wezwać, aby kable pochowal w ścianę i położył gładź i pomalował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio miałam rolety zamówić, a że trzeba było klocki i tarcze hamulcowe w aucie wymienić to moje roletki poszły w zapomienie. Odłożyłam tylko większość kasy potrzebnej w październiku na klinikę, ot tyle dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała glizda nie chce za nic w swiecie robic na nocnik czy kibelek :( juz mi rece opadaja, sika i kupka gdzie popadnie :P i nawet mokre gacie jej nie przeszkadzaja... nie wiem czy dalje ja meczyc czy dac spokój i na wiosne zaczac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA a mówią, że z tydzień nauki wystarczy i że mokre majty są błe.... cięzko coś doradzać, może jeszcze spróbujcie może jakiś czynnik motywujący? lizak za sisusiu na nocnik, jakas naklejka, pierdółka na zachętę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, z tym odkładaniem to lipa :/ u nas szczegolnie ostatnimi czasy... a jak juz nam sie cos uda uciułac to zawsze jakies wydatki wypadna i dupa blada :O mieszkania wciąż nie mamy :( ciągle te same ogłoszenia....wrrrrr... raz ogladalismy jedno w miłej cenie ;) ale pierwsze wrazenie koszmar :( firanka wraz z zasłonka w duzym pokoju taka sredniowieczna, zerwana razem z żabkami do połowy, widac ze nie zdejmowana i nie prana od 20 lat :( od niej do sufitu mega pajęczyna, instalacja elektryczna w 2 pokojach nie dziala od kilku lat nie wie dlaczego, na scianach obrazy i zdjecia, na których jakies żygi zaschniete, sufit w kuchni mało na głowe nie spadnie :/ o robalach nawet nie chce myslec jakie tam są.....bleeeeee i jeszcze mówiła babka ze nie wie czemu nie moze sprzedac :/ szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba jakies naklejki musze zakupic :D i za kazde siusiu na nocniczek naklejac :D dzieki Itus, olsnilas mnie troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux bo chyba krzykiem czy naganą za sisiu na podłogę sprawy niue załatwisz, tylko dziecko będzie miało jeszcze większy stres. A że ma dopiero niecałe 2 latka, to i może nie za bardzo rozumieć, po co i dlaczego mama taka zła, lub grozi A taka nagroda zawsze ma wartość dodatnią dla dziecka, moi znajomi uczyli dziecko zasypiać samemu, to dawali za każdy sukces serduch, jak sie 5 nazbierało to była nagroda jakaś drobna, typu mała maskotka, lody itp U nas z odkładniem lipa, bo długi spałcamy, wciąż :( i kartę kredytową, ale staram się zawsze coś na boku mieć, i tak mnie kusi ta kasa co jest na iui aby kupić rolety, no ale wtedy nie będzie kasy na klinikę. A mieszkania u nas to samo, a ceny kosmiczne. My czasem przegladamy, bo za rok, 1,5 też chcemy zmienić, mamy upatrzone jedno osiedle ale to kilkuletnie bloki i za 60-70metrów chcą min 400tys, to na dzień dzisiejszy odpada to osiedle, bo inne sa tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mi chodzi o to żeby mały już umiał chodzić wtedy nie będę musiała go tak na każdym kroku nosić. No ale co ma być to będzie. Poczekam do 30 dc. i zrobię test a teraz nawet przy pierwszym okresie piersi mnie nie bolały jedynie wcześniej zauważyłam że chyba miała dni płodne więc pomyślałam że niebawem dostanę okres. Luxorku zawsze tak jest ze jak się zaczyna układać to coś musi się zepsuć, z kąt ja to znam? :P Iti mi też się wydaje że te naklejki to dobry pomysł w nagrodę za siusiu lub kupkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Andzia!!!!!!!!!!!!!!!! WIEDZIAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!he he:):):):):):):):):):):):):) Aż mi łezki poleciały! kopie a kopie, niedługo dumna mamusia poczuje kopniaczki!!!! a potem poczuje i tatuś!gratuluję wam i cieszę się waszym szczęściem Andziu kochana moja, sciskam was oboje , nie! całą trójkę ściskam gorąco! Iti ty sie nic nie martw Ty będziesz miała dziewczynkę:D:D:D Ja wróciłam do pracy i znów młyn, ale za to weekendy wszystkie wolne, dobre i to!!! gdyby jeszcze niektóre osoby wykazywały nieco wiecej człowieczeństwa było by całkiem dobrze Beguniu co u ciebie, jak staranka. Menia, ty to jesteś prawdziwa mama, ledwo jedno odchowała a tu juz będzie testować, oj kochana, fajne by bylo M wołam gnam już, odezwę sie jeszcze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja nie śpię juz od 5 bo m poszedł do pracy więc moja kolej na posiedzenie z małym :P Jestem w ściekłą bo w pracy wprowadzili mnie w błąd z macierzyńskim i zamiast wracać w połowie lutego to wracam w połowie grudnia :( Jestem załamana:( Mimo że m zostanie z małym bo bedziemy go pilnować na przemian to i tak nie wyobrażam sobie rozłąki z małym :( I nienawidzę tej pracy dlatego teraz podszkalam sie w języku angielskim codziennie i mam zamiar zając się tym co lubię czyli tipsami . I mam nadzieję że długo nie posiedzę w tym beznadziejnym hotelu :P Olu wiesz nawet przez to ze muszę wracać do pracy to nie płakała bym z tego powodu ze jestem w ciąży no wiadomo zawsze jest jakiś ale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×