Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

hej mamuśki :) idę po kawę, a do kawy mam ciacho :D Meniu dziękuję, mi tez jakoś raźniej w tym kolorze i wracam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ituniu :) Życzę smacznej kawuni i ciasta :) A jakie ciacho masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już z kawką a ciacho: dziś drożdzówka z makiem Andziulek jak się czujecie? męczą Cię jeszcze mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti slodkosci mnie przyciagnely :D:D:D... a tu nic nie mam na zeba:( itus - a no nie, mdlosci nawet nie wiem kiedy poszly w sina dal, czasem zrobi mi sie niedobrze ale zadko, sama nie wiem z czego... a czujemy sie dobrze itus - dziekowac;) Meniu - to ci biedulek z Victorka, ale dzielne chlopisko, nie? buziaki dla niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu ja nawet nie wiedziałam, że wkuwają się maluchowi w nóżkę biedaczek ja w pon lub we wtorek ide na krew i po ostatniej akcj mamm małego starcha Andziu cieszę się, ze samopoczucie ok A czy Ty jakoś nie miałas miec w sierpniu kolejnego usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu super że dobrze się czujesz w końcu to najważniejsze a czas tak szybko leci , a na kiedy masz termin ? Ituniu ale mi smaka narobiłaś , jak będę w Polsce to nadrobię zaległości na drożdżuweczki :P:) A mały miał 3 wkłucia , jedno w jedną nóżkę i dwa w druga nóżkę . Choć dwa poprzednie miesiące tylko miał dwa wkłucia teraz dopiero bedzie miał na roczek :) Więc mamy spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo :D melduje sie z pracy :P dzis póki co plaza...ale szefostwo napewno niedługo mi popsuje humor :D ale sie nie dam! mam ich głeboko gdzies :P Iti, a mi na jaki adres wyslalas???? musze zerknac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux nie wiem na jaki mail :( a w pracy nie sprawdzę jakby co to podeslę wieczorkiem lub jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus, dostałam :) no no, niezle, niezle...:D bardzo twarzowy kolor! Meniu, no przesłodki ten maluszek Twój :D juz zapomnialam jaki to jest taki maluch :) leci ten czas strasznie szybko... teraz to ja słysze codziennie nie "a gu" tylko " moja mamo!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, jestem troche zła :o bo przez ten mój powrót do pracy cały plan dnia a raczej nocy Oli poszedł sie jeb** :( jak chodzila mi pięknie spac 20-21 to teraz ok 22 dopiero... zasypiala sama w łóżeczku i spała w nim cała noc pieknie bez pobudek... tak teraz tylko zasnie wtulona we mnie i w nocy przenosi sie z lala do mnie do łóżka ... szkoda mi tej pracy, bo nie było łatwo wprowadzic ten plan w zycie ;) bardzo teskni i chyba w taki sposób sobie wynagradza moja całodzienna nieobecnosc :) ja tez chce ciacho!!! a wogóle to od 2 miesiecy popalam troche :/ jestem wsciekla ale nie umiem przestac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Lux fajki są blee nie ładnie tak do nałogu wracać :( sama wałkuję temat fajek z M na razie M chce karnet na siłownię od października, więc powiedziałam, że mu zafunduję karnet jak rzuci fajki coś za coś Lux cóż zrobić, taka praca, takie życie, a ze dziecko przyzwyczajone że z mamą było cały czas to teraz mu brakuje mamy. Normalna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Olenka rozumiem ze teskni za mama a jak sie jej nie widzi caly dzionek to sie cche byc z dzieciatkiem kazda minute dluzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) co tu taka cisza :P meldować się proszę :P :) ja już na nogach bo mały oczywiście bawić się chciał a teraz mały łobuz śpi w najlepsze , więc idę się obrobić :) Buziaki gorące dla was kochane :*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę, że nasz topik troszkę ożył moze pozostale kobitki tez zajrzą Andzia powróciła :) ja wczoraj byłam na spacerze z koleżanką i jej dzieckiem, całe 1,5 godz był ryk :( męka straszna, a mała lubi terroryzować mamuśkę przy innych podobno jest grzeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... dawno mnie nie bylo, ale jakos tak czasu nie mam na nic. korzystam z ladnej pogody i w sumie cale dnie jestesmy z emilka na zewnatrz, bo w domu to z takim ruchliwym szkrabem oszalec mozna czasami. wlezie wszedzie, dojdzie wszedzie, powyciaga wszystko z szuflad, szaf, no szok:) za to w piaskownicy czy na trawie- aniolek:D:D wsadzam na chustawke i mam godzine spokoju:P:P andziu, pieknie wygladasz, brzuszek przeuroczy!bije od ciebie taki spokoj- super! luxorek, no rzeczywiscie szkoda ze rytm dnia sie popsul, no ale nic nie zrobisz. moze to tylko faza i wszystko wkrotce do normy wroci. moja mala od urodzenia nocy jeszcze nie przespala. obecnie budzi sie "tylko " raz albo dwa. wczesniej zasypiala sama, teraz tylko przytulona do mnie. jak sama w lozeczku to walczy godzinami az padnie- nie mam na to czasu ani sily, wiec konczy sie na tym ze biore ja do siebie, przytulam i w ciagu minuty zasypia. przewaznie tez zostaje po pierwszej pobudce z nami w lozku bo jestem tak nieprzytomna ze nie mam sily by ja odlozyc. iti, bardzo ladny kolorek. dzieki za przepisy, ten z tunczykiem juz wczoraj wykorzystalam bo cos na szybkiego musialam zrobic. dobre bylo. dodalam jeszcze czosnek, chili i mozarelle;) co do dzieci wrzeszczacych na spacerach- moja tez tak miala od 3 do 6 miesiaca..koszmar!!i rzeczywiscie jak wychodzila z babcia czy tata to bylo duzo lepiej. wykanczalo mnie to psychicznie i bogu dzieki wskonczylo sie, uff trzymam kciuki za wszystkie sierpniowe staraczki, niech sie w maju cos wykuje:D meniu, victorek cudny a ty wygladasz olsniewajaco. czemu tak szybko przestalas karmic?moja nadal w nocy i rano ssa, mimo ze chcialabym juz ja odstawic i zaczac leki na alergie brac, wieczorem sobie ukochana caipirinhie posaczyc. ale mi jest tak wygodnie z tym cykiem w nocy i nad ranem, nie moge sie przemoc zeby kolo 5 rano wstac i butle robic. a cycek sobie mala sama znajdzie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o la Boga brydziaczek sie pojawil:D:D:D brydziu to moze strzelsobie piaskownice w domciu?:D:D:D... a mala jest przeurocza - cala mamusia;) Meniu - chcialam ci napisac ze pieknie wygladasz, ze sliczna z Cibie mama;) hej itus - a no orzyl am troszke topik tylko Luxor cos sie ociaga:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam Luxor w robocie pewnie nie wie w co ręce włożyć Brydzia cześć i czołem, miło Cię widzeć ta córeczka koleżanki to w wieku Twojej Emi, bo nawet tego samego dnia rodziłyście :D no i korzystajcie z pięknej pogody, bo niedłgo bedzie zimniej i mniej słonka :( a my równo za m-c bedziemy po górkach latać, 7 wrzesnia rano meldujemy sie w Zakopcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, zazdroszcze. uwielbiam gory, zakopane...ech, pomarzyc moge sobie lece na spacer, choc upal dzis taki ze pewnie szybko zatesknie za chlodnym mieszkankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia, piaskownice w domu to ja mam co dnia jak ze spaceru wrocimy;) niestety moje dziecie zadowala tylko taka za zewnatrz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo :D rece juz wyjęłam z roboty :D a co! piatek, popołudnie, wiec juz maili tak nie slą i nie dzwonia co chwile :) troche zaległosci mam, ale nie zając nie uciekną :D od poniedzialku znów sie pomecze i postresuje a teraz potrzebuja troche odsapnac..... Itus, jeszcze nie robiłam zadnego przepisu Twojego :( bo kaski nie mamy ...w tym miesiacu tylko wypłata męża , a z tego opłaty, nianka, samochód, faje i zycie :( i tak jestesmy na minusie...ale w poniedziełek juz moja pierwsza wypłata i nie omieszkam wypróbowac dania jakiegos ;) choc niewielka bedzie to poszaleje :P Brydzia, mimo ze moja ma juz rok i 9 mieisecy to ja tez najbardziej lubie na dworzu :D choc nie powiem ze sobie usiadzie i posiedzi chwile w piaskownicy, tylko lata z hustawki na konika, zjezdzalnie, na górke i wszedzie gdzie nogi poniosą :P trzeba miec kondycje by nadażyć :D ale w domu czasem to oszalec idzie, taka maruda :P w mamusie, zeby nie było :P Brydzia, moja przesypiac nocki zaczela dopiero jak ja odstawiłam od cyca :D jak skonczyla rok.. mam nadzieje, ze jak zmienimy mieszkanko do konca roku, i bedzie miała swój pokoik i nowe łóżko "dorosłe" to wróci wsio do normy ;) o ile nam sie uda....:/ bo poki co nic znalezc nie mozemy co by nam odpowiadoło, osiedlowo i pietrowo :( Menia, pamietam te pobudki o 4 rano :D wiesz, co , z perspektywy czasu nawet mi ich brakuje :P Andzka, :D dawaj wiecej zdjec! i fluidy mi tu przesylac nam prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuję w imieniu Victorka :) Wiecie co mój mały skończy jutro 4 miesiące i wyrzynają mu się 2 jedynki na dole :) Juz teraz wiem dlaczego taki marudny i śliniący się mój chłopak jest :) Brydziu nie karmię już piersią bo mały sie nie najadał i wiecznie był płacz a w prawej piersi mleko mi zanikało no a jedna pierś to wyjatkowo za mało dla niego była więc przeszliśmy na butelkę. Ale przyznam sie ze brakuje mi tego bo fakt wstawanie w nocy i szykowanie butelki to męcząca sprawa ;P No i jak tak oglądam zdjęcia z czasu ciąży i malucha jak był malutki to znowu mogla bym mieć nastepne :) Mąż jest bardzo zaa:) Ale poczekamy tak z rok lub 2 i do dzieła :) Andziu ja też życzę sobie więcej fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia,to szybko z tymi zabkami, moje dziecie nadal bezzebne a za tydzien juz jej 10 miesiecy stuknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu mnie to tez dziwi ale nie do końca bo moje 2 koleżanki miały identycznie że w 4 miesiącu maluchom wyszły ząbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! 1. Andziu ślicznie wygladasz, taka spokojna, szcześliwa i poprostu cudownie zapowiadajaca sie przyszła mamusia, no i jaki dumny przyszły tatus!!!, pięknie, kochana aż sie popłakałam jak widziałam brzusio, tak sie cieszę z wami! 2. Luksorek nie łatwo jest być pracujacą mamą, ja ciagle mam z tym problemy i dylematy, mały teskni, ale zasypia sam w swoim pokoiku w łożeczku,i przesypia całe noce, wiec przynajmniej jestem wyspana. co do nocnika to wołą sisi pieknie jak gdzieś jesteśmy, nogdzie sie nie zmoczy, w sklepie w gosciach itd, natomiast gorzej jest w domu bo sie zapomina, ale sciąga majtusie sam jak zmoczy bo mu nieprzyjemnie, sam tez kilka razy stanął nad nocniczkiem i wysiusiał, tak wiec tłumaczymy, podsuwamy mu ten nocnik i teraz nawet jak wychodzimy do ogrodu to sam zabiera nocnik ze soba, przed nami jeszcze troche męczarni bo trzeba mu ciagle tłumaczyć i przypminac ale mam nadzieje ze do końca lata sie juz cudownie nauczy sisiać i wołąć! 3. ja też jestem sama w pracy wiec przychodzę zmeczona jak niewiem, cieszę sie ze juz weekend bo padam na pysk, muszę odsapnąć, pogoda piekna a ja wiecznie w tej pracy w tym tygodniu postanowiłam kupic folik bo na 3 misiące przed ciażą wypadało by brać (wiem ze ze mnie optymistka ale poprostu nie dppuszczam mysli ze sie nie uda i tyle!!!:):):): ) Meniu filmik dostałąm ale jeszcz enie miałam kiedy zobaczyć, dziekuję Brydziu nie przejmuj sieę brakiem zabków bo u dziewczynek mogą sie one zacząć wyrzynać dopiero pp roczku, wiem bo moje znajome tak miały u swoich córek , mój na 10 miesiecy miał juz 8 ząbków chyba, teraz ma 16! jeszcze tylko 4 i po sprawie Zasyłam buziaki dla wszytskich, a co sie dzieje z Domi? Begoa gdzie zwiałaś i co knujesz w ukryciu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze tylko o sobie i wklejam ale robota czeka a ja sama w pracy - odrobie sie i jestem spowrotem:D pobuczalam sie jak zwykle - malenstwo ma sie dobrze, raczkami i nozkami (i ponoc czyms pomiedzy tez ) machalo... paluszki juz byly widoczne, pepowina, zoladek nawet mi doktorek pokazal... rosnie mala andzka ale raczej maly andziek:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulek super, gratuluję widoczków czyli Olki przeczucie się sprawdza :) Olka to wywróż i kogoś dla mnie jak tak nieźle Ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i ja ...ze zniewidzonej roboty 😡 jestem tak rozwscieczona ze nie klei mi sie by cokolwiek sesownego napisac :o ... Andzia super! ❤️ buz buz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Andziu to super wieści :) aby tak dalej i dużo zdrówka dla was 👄 a na kiedy masz termin?? Luxorku współczuję ❤️ Ituś a u ciebie jak tam ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×