Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

jakie opoznienie??cos wam sie pomieszalo myszki, to 25 dc dopiero!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nawet sie nie smuce, bo ciesze sie dzis szczesciem Luxorka:D no i Poziomki tez, choc nie chce nam nic wiecej napisac wiedzma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor - chcac nie chcac czytalam topik skorpionki i ona miala podobne kreski a raczej cienie tych kresek a tam jest kreska i ona jest w ciazy teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie na testach nie znam, nigdy jeszcze nie robilam :-O A wy znawczynie co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziu - wybacz wiedzmom ale juz dwie dobre wiadomosci dzisiaj a Ty myszka siedzialas cicho i nie pisalas ze plamienia juz sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, bo ta fotka właśnie z topiku Skorpionki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss......a skoro Ty masz podobny to co???? Luxor - zrob drugi test albo wbij sobie do glowki ze tam sa dwie kreski;) ZROZUMIANO !!!!!! i prosze, tak dla odmiany - zacznij pozytywnie myslec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szkodzi , wybaczam wam \"wiedzmy\" wy moje kochane!!:) jak na jeden dzien to juz starczy tych dobrych wiadomosci, ktos musi tez w nastepnym cyklu testowac co nie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie Luxor, juz od dwoch tygodni wymyslasz powody, zeby sie nie cieszyc, starczy juz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nas tu wykonczysz kobieto...;) a swoja droga - zazdroszcze tego dreszczyku emocji ....widzisz ja przez 8 cykli nawet takiego cienia nie mialam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, taka jestem podniecona tą wiadomością Poziomki,że i u mnie kreske widze :D:D:D ciekawe co mąż powie :P hehe.... jesteście wszyastkie kochane i nie wyobrazam juz sobie bez was \"życia\" :D:D:D ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz miala Andziu, zobaczysz ❤️ no i ja tez mam nadzieje, ja takiego testu jeszcze nawet w reku nie mialam nie mowiac o sikanu na niego :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor sie boi poprostu rozczarowania, ja to rozumiem, lepiej sobie wmówic ze to nie to i sie bardzo cieszyc ze sie pomylilas niz ucieszyc sie od razu a nie daj Boze okaze sie to pomylka....bardzo bolesna w takim przypadku.. luxor zrób kolejny test jak najszybciej, dla swojej i naszej pewnosci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ,ze bedzie!! nie jedeń cień, a cała gromadka tych cieni! ;););) uda nam sie! każdej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, mam nadzieje, ze nas teraz Luxor nie opuscisz na zawsze...prawda???zostaniesz z nami tutaj, powiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej beczki to maz mi sie upil i to tak na wesolo... i sklada ci Luxor gratulacje bo mnie - nas ....tu podczytuje caly czas;) i mowi ze i my kiedys bedziemy sie cieszyc:) a naprawde nie chce lkrakac ale dawno tak fajnie nie bylo miedzy nami;););) nie bylo mnie pare godzin a ten wydzwanial ze nie ma co robic bo mecz sie skonczyl i pije....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elalio, właśnie tak...póki co staram sie opanować emocje:) ale tak naprawde to nie wierze,ze to mogłaby byc prawda! :D to chore ,ale tak jest :) uwierze na porodówce Brydzia:P:P:P poczekamy,zobaczymy...porozmawiam dziś z mężem...i coś postanowimy na dniach :) a brzuch mam tak wzdety,napuchniety i obolału..:O jak kulka wedkarzy ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super!!o to chodzilo wlasnie co Andziula:D troszke odpoczniecie od tego napiecia a potem szast prast i od razu bedziemy tu razem testowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulka wedkarzy....powiadasz;) to i nam jako zonom wedkarzy przystoi taka kulke miec...;) Ty jak Ty bo to ciaza ale co ja mam powiedziec...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Andziulka, o to chodzolo, co??troszke odpoczniecie od tego napiecia a potem szast prast i bedzie dzidzius:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmę gratulcje jak sie potwierdzi :) ale dziękuje za miły gest :) 🌻🌻🌻 juz niedługo sie spotkamy...my z brzdacami albo hasającymi po łączce lub też w brzuszku...;) a oni usiłując złowić złota rybkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu to wesolo masz :-D A ja sobie naleje winka, mój ukochany lezy i odpoczywa po pracy. Poprzytulalam sie troche ale ciagle jest @ wiec ..... wstrzemiezliwosc. A szkoda :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje brydziaa:) ... tylko ja nie mam siley i nie moge was zostawic i tak juz nie swoimi objawami czy @ sie przejmuje ale waszymi;););) ale ciesze sie ze tu jestem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym łyknęła na rozluźnienie :P wiecie co...ale zbieg okoliczności :D:D:D kilka minut temu dzwonił mój M. :) i pod koniec rozmowy powiedział,żebym piwka przypadkiem nie piła !! :D:D:D a ja na to czemu...? o on że tak tylko.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×