Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Andzia, ja ostatnio dostalam na bowlingu buty o wiele za male!!to byl dopiero kosmos!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee, co Ty Brydzia, na 2 lata chcesz mnie zamknąć w domu i przypiąć kajdankami do grzejnika w kuchni, żebym miała dojście chociaż do lodówki :D:D:D:D:P:P:P:P Ja Wam mówię,że to jakiś feler z tego testu...dzis juz trzeba pod słońce patrzec by cos wypatrzec :P A teście....to się okaże;););) ale wiem,ze jak nie tescie to mam też sporo rodzinki niedaleko ...także napewno czasem zrobimy sobie wypad do pubu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś ostatnio niemam ochoty na szaleństwa bo jakieś 3 tygodnie temu zaszalałąm z koleżanką to od tamtej pory mam wstręt do alkoholu.Dzisiaj troszke dobrego winka się napiłam ale strasznie mi sięodbijało. Więc narazie musze się wstrzymć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor, mam nadzieje ze juz zmadrzalas i jutro od rana na bete pedzisz niczym strus pedziwiatr!!!:D:D prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor to sie ciesz ze dostep do lodowki bedziesz miala;);):p a ja cos Luxor czuje ze beda blizniaki conajmniej tak wiec:P;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro rano to pędzę do roboty!!!!! :P:P:P w końcu ktoś musi na piwo dla męża zarabiać!! ;););) :D:D:D powaznie, to odczekam jeszcze ze 3 dni i zrobie kolejny test...bo w wynik tego nie wydaje mi się prawdziwy...a wtedy dopiero beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia - ja za alkoholem tez nie przepadam:p..... ja lubie tylko winko i piwko;), wodki napilam sie chyba raz w zyciu na weselu .... a piwko i winko to sa tylko napoje musujace z mala iloscia %...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam małe pytanko. Jak dostane@ to cy od pierwszego dnia@ zaczyna sie nowy cykl bo wtedy bym wiedziaa od kiedy mam zacząć liczyc i jak długi będe miałą cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANdzia kurna nie kracz!! :P:P:P bo mi też takie myśli po głowie krąża z tymi bliźniakami :D:D a wielkość mojego brzucha by mogła o tym świadczyc :P:P:P;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy czystej wodki bo drineczka zdaza sie czasem chlapnac jak innego napoju nie ma....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z ciebie uparciuch Luxor, ale skoro za duzo kaski masz tto zrob jeszcze 10 testow zanim na bete pojdziesz:P biedyny ten twoj M:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Menia, pierwszy dzień @ to pierwszy dzień cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce głupiej z siebie zrobić :P co pójde i powiem ,ze mam zgage i myśle że to ciąża :D:D:D nie, wole poczekac....do jutra !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja praktycznie nielubie wódki i tylko przepadam za pół słodkim winkiem i pół wytrawnym ale właśnie ostatnio pbrzydziłam sobie piwo dlatego póżniej jak miałam znowu ochote na piwo to wymiotowaam i dlatego myslałąm że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubię wszystko i w każdej ilości :P:P:P:P;););) byleby z procentami :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt cie nie bedzie pytal po co i dlaczego, mowisz co chcesz zrobic, placisz i wypad:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczczynki za odpowiedź teraz tylko jeszcze tylko czekać na @. I będzie gucio.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa ma racje - nikt nie pyta po co bo to normalne... a ja radze dwa razy bete zrobic jak moga byc blizniaki:p:p:p....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wyczytałam na jednym z \" mądrzejszych\" toiko na kafe ;) ze jednej kobitce test pozytywny wyszedł dopiero w 4 misiącu ciąży! :D juz nawet przez lekarza miała potwierdzone, i usg.... :P wiec , Brydzia...ZGADZAM SIE Z TOBĄ!! :D beta chyba mniej stresująca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z alkoholu to uwielbiam koktaile, moj faworyt to caipirinha...moge pic llitrami, uwielbiam!! hitem ostatnich babskich nasiadowek jest u nas wodka waniliowa (np. absolut) z sokiem pomaranczowym...mniam!! piwo lubie bardziej latem niz zima, wino zawsze i wszedzie ale chce mi sie po nim spac!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po drodze do pracy mam przychodnie mojej doktor rodzinnej.....:D tam też pobierają... :P ale nie wiem czy na bete...? czy beta to tylko w przychodniach ginekologicnych?? :) oswiećcie mnie!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie ktos mi racje przyznal, bo juz sil mi brak do luxora. a o tym przypadku pisalam ci juz tydzien temu, tez czytalam, ale wtedy to olalas zupelnie glupolku maly!!!:P:P:P:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polsce to chyba do normalnego laboratorium sie idzie, ale najlepiej moze najpierw zadzwon...nie wiem czy wszedzie to robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolut waniliwy z sokiem....pyyyyychaaaa!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu do gina ide około 10 marca no ale jeżeli dostane wcześniej @ to przesune wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde super, najlepiej pomieszac normalny sok z kartonu z takim swiezo wycisnietym, troche lodu i pyyyyyycha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×