Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Wiecie a mnie pobolewa brzuszek wiec chyba jednak przyjdzie wredna @, zmykam do wanny sie relaksować, buziak kochane zajrzę tu potem jeszcze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLKA - robaczku my sie przytulamy a teraz to jak za dawnych starych czasow nawet i az rumience mam;)... tyle tylko ze nie do konca a raz nawet gumka byla.... moze gin micos zaleci jutro bo fakt faktem - tabletek nie chce znowu na pare miesiecy brac... chcemy Olus po prostu odpoczac troche...a to ze mam plodny okres teraz to nie tak ze wyliczam tylko czuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazaj zeby cie nie wciaglo OLKA;););) i duzzzzzzzzzzzooooo piany sobie zrob;) ja tez zmykam na chwilke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ale ja mimo wszystko trzymam mocno za was zeby jednak sie udało!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak fajnie, w sumie to chyba dobrze troche oderwać od tego myśli też bym tak chciała, być moze jak pzylezie do mnie @ to tez wyluzuję, ale najpierw to sie podłamię bo juz mi cierpliwosci brakuje i miewam czasem takie myśli co to będzie jeśli nigdy mi się nie uda, ale zaraz myśle sobie ze trzeba patrzec na sprawę poztyywnie i bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za troske Olciu, termofora nie posiadam ani w domku ani w pracy....:P, ale goraca kapiel i wielki kielich czerwonego winka tez pomoze;) Ale to wszystko dopiero pozniej, do 22 siedze w pracy ja tez wlasnie sie dzis zastanawialam gdzie sie bega podziala...wracaj do nas!!!🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pędzę pianke sobie zrobić i poleżeć w wannie, pomysle o was wszystkich, fajnie że jesteście tu, jak to dobrze 🌼 a luksorek to chyba poszedł podrzemać he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia z ta gorącą kąpiela bym uważała :P ona może zaszkodzic a nie pomóc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu termoforek to świetny zakup od kiedy zakupiłam nie mogę bez niego zyc, gdyby nie on przeżyłabym wiele bezsennych pełnych bólu nocy, wiec polecam ale kąpiel też jak najbardziej pędzę juz, 9kurcze nie mozna się stad oderwać tak was lubie wszytskie no)pa 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu to???zaszkodzic to moze, ale TOBIE kochana, a raczej twojej dziecinke w brzuszku:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak masz @ to nie taką gorącą bo ci zaszkodzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj podrzemało mi się dzisiaj ..:P pozwoliłam dziś sobie... tylko ciekawe jak po tych moich \"komarkach\" nocka przebiegnie :) ide za waszym śladem :D wanna pełna piany! to jest to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo czytałam ze moze zwiększyc krwawienie, ja się kąpie w ciepłej na tyle zeby było przyjemnie ale nie w takim wrzatku jak normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piana sie robi;).... a masz racje OLKA - moze wpadniemy;););)...a jak kiedys dzidi zapyta z kad sie wzielo to powiemy ze to wpadka byla;)... zarty zartami ale takie prawdopodobienstwo jedeno na milion...przez ponad rok stosowalismy stosunek przerywany i co???-nie wpadlismy i to tez daje do myslenia...a maz zawsze powtarzal ze wie co robi;););) tyle ze to na dluzsza mete to tez niezbyt przyjemne i strasznie stresujace niestety....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie widzicie takie garace kopile wrecz wskazane - lekarz mi nawet to ostatnio mowil bo ja ma skape @.... tyle ze ja nie lubíe za bardzo sie w wannie wylegiwac - tak wpadam i wypadam...czasami sobie pofolguje, swieczuchy zapale itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez dlugo stosunek przerywany stosowalismy i nic nie bylo, mam na mysli wpadke;) a szkoda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) My dopiero do domciu wrocilismy. Bylismy u mojego M.kolegi w Birmingham. Wrocilam do domu nieco zniesmaczona. Wjechalismy z nimi do \"Polskiego domu\". To taki osrodek kulturalny dla emigrantow z Polski:) A tam syf, smrod i ubostwo:( Az sie przykro czlowiekowi zrobilo. POtem poszlismy do takiego wielkiego centrum handlowego, bo dziewczyna tego chlopaka chciala sobie spodnie kupic. Tak chodzilismy troche i przechodzac kolo jednego ze sklepow on jej zaproponowal aby tam weszla. Na co ona krzyczac na niego stwierdzila, ze takiego barachla to ona nosic nie bedzie.A ja sie poczulam jak jakas...nie wiem nawet jak to okreslic... bo akurat mialam no sobie spodnie tej firmy... naciagnelam sweterek na pupe i pomaszerowalam dalej. Nie wiem skad jej osad, bo sklep ani tani, ani malogustowny nie jest. Jednak ona sprawila, ze poczulam sie jak dziadowa. Na szczescie pozniej dojrzalam, ze nosi buty z najtanszego sklepu obuwniczego jaki w Anglii istnieje:) Hipokrytka jedna!!!! Nie lubie takich ludzi, bo sparwiaja, ze jak ktos nie trzyma sie ich kanonow to czuje sie jak smiec w ich towarzystwie. Ogolnie bylo milo, bo jej przez wiekszosc czasu nie bylo. Zostala na zakupach, a my z jej chlopakiem pojechalismy do nich do domu. Po drodze zachaczylismy do chipshopa po kebab:) Dopiero wrocilismy. Ja padam ze zmeczenia. Najchetniej poszlabym spac. Andzia...zazdroszcze Ci takich rozrywek. Brakuje mi ich troche ostatnio. Luxorku...dziekuje za foteczki. Sliczna pania swiadkowa bylas:) Brydzia...przykro mi, ze @ przylazla, ale nowy miesiac-nowa szansa. Trzymam kciuki za idane polowanie...na jajo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Dominiczku.... no widzisz - trafiaja sie takie egzemplarze a zwlaszcza jak juz im woda sodowa do glowy udezyla to wielkich cwaniakow z siebie robia, czasami nawet nieswiadomie.... tutaj jak spotykalam sie z Polakami i to przewarznie tymi co niedawno tutaj przyjechali to wszyscy mowili jakby kluski w gebie mieli...zapominali polskich slow i glupio pytali \"a jak to sie mowi.....\"... glupota ludzka nie zna granic czasami niestety.. ale najwazniejsze ze dobrze bawiliscie sie pomimo tego ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Dominiczku ja to stwierdzilam ze rozrywki trzeba samemu sobie wynajdywac...nawet te najmniejsze ciesza strasznie:) myslisz - moj M. naprawde sie domatorem zrobil ostatnio i tylko rybki, meczyk i rybki... ale wzielam go sposobem i teraz i lyzwy sie mu spodobaly i kregle i sam sie pyta kiedy i kiedy znowu...:) nam tez nie za czesto zdaza sie wychodzic z domu ale jak mozna to czemu nie...;) a i w domciu mozna sie dobrze bawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dominiczkko!!🌻🌻 no rzeczywiscie dziwna ta twoja kolezanka.....jejku.. ale fajnie ze mimno wszystko milo spedzilas dzionek:) osobiscie do marek nie przywiazuje zadnej wagi, jestem uzalezniona od \"polowan na przeceny\", jak cos nie jest przecenione przynajmniej 50 procent to nawet nie patrze :P to jedna z wielu zalet wielkiego miasta, ze jest tych przecen masa... moja ukochana firma z ciuchanmi to VERO MODA i wiekszost ciuchow tam kupuje za grosze(przeceny maja zawsze:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie podbuowałam :D:D:D a ile piórek mi urosło :P:P:P bardzo miłe :) choc jestem juz którys rok zalogowana na tym portalu to nie wpadłam na ten poprawiacz nastroju wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhahahah :D:D:D:D ale chyba już bez tego bączka na końcu....;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiiii,hiii... z baczkiem tyle ze nie w ksztalcie serducha......hi,hii.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz jestem. Ja odezwe się we wtorek pod wieczór bo dopiero będe wracać od małego.a tak poza tym co tam słychać u dziewczynek???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×