Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

gratulacje dla mezusia Menia!!:) iti, ja szczesciu czasami pomagam, jak automat z wlasnej woli nic gratis nie da to probuje nim lekko potrzasnac, tez czasami dziala!!:D:D:D a tak swoja droga to mam w pracy w lodowce szampana, tylko jak go przeleje do plastikowej butelki by szef nie widzial to chyba nie bedzie juz tak smakowal!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... NASZE FORUM TEZ ODDALI;););) WSTAWAC SPIOCHY;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktulniona tabelka: Andzia111.......Ania...........Stockholm........20.07.80 ....przerwa Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81. .... 4..15-28.02? Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.....przerwa bega...........Agnieszka......Warszawa.......15.07.72. .....11...08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin............24.01.7 9.......3...24.02 Iti................Ewa.............kujpom...........19.1 1.77......7...25.02 OLKA.M..........Ola..............śląskie...........17.12 .78......3...02.03 Seide26.........Ania............Wieden............03.04 .80......6...02.02 poziomka2….Agnieszka........śląskie............30. 0.81........6...17.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80......?.........? Menia21........Marzena.......Gryfice.............21.07.8 5.......?......? ❤️ PRZYSZLE MAMY ❤️ Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma Andziu, ciesze sie ze wysluchano gdzies u gory moich prosb;) dzis to juz na pewno przyjdzie, ale 25 dni cyklu przy moich 26o dniowych to juz w miare ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam, ze od rana juz Luxorek cos ciekawego nam powie.....;) a jak u ciebie Andziula, zakwasy???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchna - Ty nadzwyczaj spokojna robaczku jestes......:) ja uciekam po buleczki do sklepu a za poziomke i Luxorka trzymam kciuki;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiiiiii - ja nie ale M. to sie jeszcze w lozku wyleguje co mu sie nie trafia zbyt czesto;););)... ale malego kacyka mam za to....no bo oczywiscie na jednym piwie sie nie skonczylo wczoraj a ´znajomi u nas na noc zostali i trzeba im sniadanko zrobic... zajze jak tylko wroce to moze juz jakies dobre wiesci beda.... ps. u mnie sluz z krwia sie pojawil i to mnie zaczyna martwis - dobrze ze do gina ide...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, to rzeczywiscie andziu do lekarza zmykaj, na zadne zaniedbania nie mozemy sobie pozwolic. ale pewnie nie bedzie to nic zlego:) buziaczki!🌻🌻 kacorze maly!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D:D:D:D:D oddaaaaaalllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassssssss :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, zadanko nie wykonane,a raczej niewykonalne :P bo w pracy jestem ...wrrrrrrrr.... Andzia, lecz kaczorka i zbieraj siły :P bo dziś wieczorkiem opijamy 100 stronke :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to postaraj sie po pracy, na wszelki wypadek wezme jakies babelki do pracy;) od kiedy ty w sobote pracujesz, co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co u Poziomeczki :D:D:D o ile dobrze pamietam, miała zajrzec dopiero wieczorkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, ja w prawie każda sobote niestety pracuje😭 zwykle mam tylko jedną wolną w miesiącu :O a teraz przez zaległe urlopy ....2 miesiące zachrzaniam bez ani jednej free😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem ciekawa, zarzuciala nas tysiace objawow i zniknela niedobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe szczescie że tylko do 15 :) takze już wczesnym popołudniem bede Was gnębic z domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M.dziś na 14 i jutro też :) także bede miała chwilę wytchnienia :D lubie tak czasem w samotnosci posiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie a ja wtedy dopiero zaczne:( mam nadzieje, ze bede miala z kim umilac sobie czas w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toć ba Brydzia :D ile można słodzić i byc rozpieszczaną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;);););););););)-czolem pracusie:).... a ja juz (a wlasciwie dopiero) po sniadanku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie szukam na ebayu testow owulacyjnych, jest tego cala masa, z tym ze wiekszosc, jak nie wszystkie, to testy \"no name\". nie wiadomo skad, ale opinie sa dobre wiec zaryzykuje. mam kupic tez kolezance;) wiec wezme taki zestaw 30 owulacyjnych plus 6 ciazowych do podzialu. kosztuje 14 eur wiec bardzo tanio w porownaniu z cena drogeryjna....jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zaczynam zalowac ze ani ja ani M. nie pracujemy w soboty... to prawda - czasami dobrze od siebie odpoczac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no Luxor.....tylko nie pijaczko;).... ja powiedzialam ze malego kacyka mam dzisiaj:p....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×