Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Na zewnątrz taki stoicki spokój:) a w środku to pewnie burza hormonów :P ten mój mąż to cholera :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Luxorku...zrobisz bete, ona potwierdzi, ze dzidzia juz jest i moze wtedy maz uzna, ze czas juz sie cieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko sie poprzestawialo...Dzis 3dc, a temperatura jeszcze nie spadla:( Nie wiem...moze nie powinnam byla brac tego progesteronu. Moze lekarz zbyt pochopnie mi go zalecil. Okres przyszedl jak w zegarku...tylko ta tempka...powinna juz byc nizsza. No i brzusio ciagle jeszcze pobolewa i krzyz tez:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) jeszcze w sumie spie...kofeina do krwi nie dotarla;) milej niedzieli kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania...........Stockholm........20.07.80 ........przerwa Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81. .. 4.... Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.........przerwa bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72...11......08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin............24.01.79.....4......25.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.1 1.77.....7.....25.02 OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78.....3.....02.03 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80......?.........? Menia21........Marzena.......Gryfice.............21.07.8 5.......?......? PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 poziomka2….Agnieszka........śląskie..........30. 0.81........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, namieszalam poziomka, juzoczami zaspanymi wszystkie na dol bym poprzenoscila, sama sie przeniesiesz po becie kochana wiec cie zwraca;) Andzia111.......Ania...........Stockholm........20.07.80 ........przerwa Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81. ... 4......... Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.........przerwa bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. .11.....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin...........24.01.7 9.....4......25.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.1 1.77.....7.....25.02 OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78.....3.....02.03 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80......?.........? Menia21........Marzena.......Gryfice.............21.07.8 5.......?......? poziomka2….Agnieszka........śląskie.............30. 0.81............. PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomeczko, Luxorku GRATULUJĘ!!! z cząłego serca, aż mi łzy pociekły jak was czytam, Boże jak to cudownie, tak się cieszę aszym szczęsciem. Super!!!!!, wczoraj zabawiliśmy długo u tesciów i wróciliśmy późno więc juz nie wchodziłam tu , a dziś patrze i proszę dwie cudowne wieści!!!!! 🌼 kochane no to uważam ze dobrą passę zaczęłyście więc teraz po kolei ażda z nas będzie się dołanczać do was!!! u mnie dziś 25 dc ma być dziś @ (tak wynika z owu) więc czekam na @ i w duchu sobie myślę zeby tylko nie przylazła wredota!!!!! Andzia, Iti Brydzia pozdrawiam serdecznie, Brydziu, smutno mi ale jak tylko do mnie przyjdzie @ to będziemy znów we dwie w szeregu szły i będzie nam raźniej, póki co czekam..... kocham was kobitki, i bardzo się cieszę, BARDZO!!!!!!! waszym szczęściem. Buziak maxymalny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki .Gratuluje Poziomeczko i Luxorku ale jestem szczęśliwa , Niemogłam wczoraj wieczorem być z wami bo najpierw byłam nad morzem później jak przyjechałam to siedziałam z teściową a na koniec żeby było ciekawiej to pożarłam się ze swoim . zarompiaście . Dzisiaj też mnie wszystko denerwuje ale w głębi serducha mojego jestem szczęśliwa że wam się dziewczynki udało. Siuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):):):):):):):)]kwiat]❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi zaczynaja mnie bardziej boleć a i brzuch bardziej zaczyna się odzywać. Oj te huśtawki nastrojów!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jak teraz niema nikogo to ja zmykam a najwyrzej później się odezwe.Buźka pappa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! Ale u Was sie czuje rodzinna, przyjazna atmosfere, ze nie znikne z stad o ile mnie nie przegonicie...tak troche dziwnie na poczatku dolaczac sie do topiku tak zrzytego jak wasz... Zwlaszcza ze my z palnami ciagle czekamy...ale juz nie dlugo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matuchno KOchana - Andzia dopiero z lozka sie wygrzebala.... a glowa pwka ....wpadlam sie przywiatas, sprawdzic co nowego na froncie slychac i uciekam dalej do lozka.... kac potforny a najsmieszniejsze to ze chyba trzy piwa wypilam....do tego mam ogromna chrypke nie wiedziec czemu...:( no bo po kreglach w knajpce rockowej wyladowalismy a w domu bylismy 4.30 rankiem....:) a sie usmialam - maz odgrywall zazdrosnego meza...albo musze go naprawde upijac zeby byl zazdrosny czasem;)...no i dz´siaj sie pyta dlaczego \"pozwolilam sie podrywac\"....!!!!!!!!!!!!!!no i obrazony teraz...;) Luxor - maz zacznie sie cieszyc ja ta druga kreske wyrazniej zobaczy - moze jeszcze do niego ta wiadomosc nie dociera!!!! brydzia, dominiczku....buziaki wielki 👄... witaj OLKA - i wiesz - my tak mocno, mocno........ Menia - bedzie dobrze, kazdy ma gorszy i lepszy dzionek....ale na szcze scie tych lepszych wiecej...:) eulaila - nie mamy zamiaru nikogo przeganiac:)...kochana w kazdej chwili zapraszamy..❤️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie, andzia pijaczku ty maly i jeszcze na dodatek z jakimis facetai flirtowalac ;) ale nie martw sie, ponoc kazda kobieta tego potrzebuje, to samoocene podosi:D:D a zazdrosc meza tez jest czyms strasznie mily, pod warunkiem, ze trzyma sie w rozsadnych granicach;) olcia, ty jak zwykla jak burza, jest szansa ze kiedys na spokojnie z toba pogadamy???????❤️❤️ trzymam kciuki slonce by @ do ciebie nie przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest tam kto??? Bo ja jak zwykle mam pecha bo nikogo niema:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu wyglada na to ze milo bylo wczoraj :-) Odpoczywaj dzis, kac to okropne zjawisko :-) ja i mój maz znów negocjujemy wlasciwy moment rozpoczecia poczecia.... smieszy mnie ze jemu sie wydaje ze to hop- siup i bedzie, ze jak zaczniemy w kwietniu to w kwietniu bede w ciazy... Gdyby Was poczytal to by zmienil zdanie... ;-) A moze rzeczywiscie bedzie szybko??? Kto wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga290
Czesc, wiecie moze czy objawem ciąży może być niska temperatura,36 stopni?Dzisiaj powinien byc @ ale nie ma tylko plamienia no i te 36 stopni,czy jest szansa?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aga z tego co ja się orjentuje to przy ciąży jest temperatura podwyższona a nie odwrotnie .Więc niewiem czym może to byc spowodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą temperature mierzy się codziennie rano o tej samej porze. Więc poczekaj. Ja też tak nieraz miewam że na poczatku mam tylko plamienia a dopiero na drugi dzień mam nirmalnie @. I niemartw sie będzie wszystko dobrze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalia, nigdy nic nie wiadomo, moze bedziecie nalezec do tych szczesliwcow, ktory od razu upolowali jajo:D Aga, twoja temperatura wskazuje lekkie oslabienie a nie na ciaze. nie wiem, moze sa jakies wyjatki a jak na moje oko i logike przy takiej tempce ciaza jest raczej wykluczona, chyba ze termometr zepsuty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, no to ładnie żeście pobalowali ;););) ja już nie pamiętam czasów, kiedy my z imprezy wracaliśmy tak wcześnie :D hmmm, wogóle nie pamiętam, kiedy ostatnio gdzieś byliśmy...zasiedzielismy się w domu...jak stare zgredy! :P Eulalio, któż to wie kiedy ... :) a może akurat pierwszy strzał bedzie w dziesiątke ;) Aga, ja co do tempki to nie bardzo mam pojecie...aż wstyd przyznac ale dopiero conieco sie dowiedziałam piszac na topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie Luxor, zamiast wyszalec sie na zapas to sie w domu gnilo...nie przymyslalas sobie tego zbyt chyba co;) ja wam powiem, ze nadrabiam na zapas, w ten weekend akurat nie bo pracuje, ale ogolnie wykorzystuje kazda wolna chwile:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak Brydzia ,że nie balujemy :D tylko jakoś wolimy ostatnio kameralne grono...w zaciszu domowym :) tak wiem, straość nie radość :P a szaleństwa to dopiero rozpoczynam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem - nie mo, juz nie moge spac bo co ja w nocy bede robic???? chociaz jakies zajecie by sie znalazlo, hiiiiii;) naprawde poczulam ze zyje ostatnio bo caly czas mialam wrazenie ze zycie przez palce mi ucieka a ja wiecznie niezadowolona chodze!!!!No i mysle ze na wszystko przyjdzie pora-na dzidzie tez kiedys:)❤️.... a bylo naprawde milusio wczoraj...na kreglach dostala mi sie para butow o dwa numery za duza bo bylo tyle ludzi i oczywiscie z lekkim pozlizgiem dotarlismy...ale bylo ok. a potem najpierw na stojaka w rockowej knajpie 4 godziny bo miejsca nie bylo a potem kiedy to miejsce sie zwolnilo trzeba bylo sie zwijac...a glosno bylo i az od przekrzykiwania gardlo boli..:)i troche od zimnego piwka chyba;););) a tematem prowadzacym gdy sie juz nasi faceci upili byl....hmmmm....dlugosc, jakosc i wielkosc ich klejnotow;).... i normalnie tak sie ubawilysmy my trzy kobiety bo kody tak sie przkrzykiwal i chwalil...;) a my oczywiscie ze chodzi o jakosc w tym wszystkim;););)...no bo tak jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jakie szalenstwa masz na mysli...bo ja to dla ciebie na kolejne dwa latka czarno widze ckwestie szalenstw do rana, chyba ze fajnych dziadkow macie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×