Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

hejka :) Lux ja oprócz tego co mam teraz na głowie, to też sprawy sprzed lat dają znać, ale mam potrzebe wygadania się, wyrzucenia tego z siebie aa nie chowania w głąb. Lekko nie jest :( ja po wizycie u lekarza ogólnego - koszmar jakiś, ale się zaszczepiłam :) 1 dawke na wzwb u gina - ok u androloga - jeszcze lepiej w niedzielę usg a potem się zobaczy potem byłam na kawce z kumpelą, spacer zpsiakiem, małe zakupy i zaraz idę obiadek robić Poziomko mi marzy się córeczka - gratulacje a na kiedy masz termin porodu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti biedaku ale się nabiegasz po tych lekarzach..:( Dobrze że wszystko udało sie załatwic i że wyszło dobrze Termin wg OM 31.08, a wg usg wyszło dzisiaj kilka dni wcześniej, między 25 a 27 sierpnia Zmykam robic obiad bo mąz zaraz wraca z pracy..Ktoś musi pracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha nam to raczej marzył się chłopak, co oczywiście nie znaczy że sie nie cieszymy. Mój M. mówi że lalkami to on się bawił nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomka on tak gada, a potem będzie oczko w głowie, córeczka tatusia :) u mnie udka w piekarniku, ziemniaczki wstawione, M będzie za jakieś 20-25 min a mnie od kilku dni boli brzuch, dość mocno :( to dopiero 8dc więc nie wiem co jest grane, wczoraj na aerobicu było mi słabo, teraz też brzuch pobolewa, i czuję się jakaś pełna co to może być??? ma któras jakiś pomysł, czuję się mało komfortowo Poziomko mi się marzy Iga lub Lena, Alę mamy w rodzinie bliskiej a chłopiec to Natan a mój M ma inne typy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poziomko, gratuluje zdrowego dzieciatka, teraz juz tylko z gorki. ja w 21 tyg mialam tylko kilogram na plusie a brzuch zaczal rosnac w 7 miesiacu. martwilam sie tym niepotrzebnie, nie warto bylo. do konca przybylo mi tylko 9 i szybko je zrzucilam, choc faldka na brzuchu ciagle jest. iti, luxorek- psychologa polecam. w zaleznosci od problemu, czasami lepiej zapisac sie na terapie grupowa- psychoterapie, wymieniac sie doswiadczeniami z innymi ale pod opieka psychoterapeuty.i na pewno wychodzi taniej niz psycholog. iti, z brzuchem to nie wiem, na pewno usg da ci odpowiedz. ja tez musze sie wybrac, bo brzuch co jakies czas pobolew miesiaczkowo, a miesiaczki po porodzie nadal nie dostalam. no i na cytologie chyba czas. dziekujemy za mile komentarze do zdjec na nk i tutaj. nadal jestem w polsce i suuuper odpoczywam. mama mi bardzo pomaga, chodzi z mala na spacerki a ja latam po lumpach i kompletuje malej wiosenny zestaw garderoby. uwielbiam to, mam juz caly stos, duzo nowek jeszcze z metkami za grosze:D:D emi jest niesamowicie ruchliwa, nadal nie mozna jej ani na chwile samej zostawic bo jest krzyk. patrze z otwarta buzia i nieskrywana zazdroscia na jej dzien starszego kuzyna ,ktory potrafi godzinami sam soba zajmowac sie na macie...ach.. nadal lezenie na brzuchu jest beee, jak sie przypadkiem przewroci to jest krzyk niesamowity. troche sie tym martwie, jakies napiecia sobie wmawiam, no nic, pod koniec kwietnia pogadam z lekarzem. kolejny problem to spacery, poki spi jest pieknie a jak sie obudzi to wrzeszczy jak dzikus. az sie boje dalej ruszac jak jestem sama. probowalam przesadzac do spacerowki ale nic to nie pomoglo.a tak sie cieszylam na dlugie wiosenne spacery:o lece bo sie budzi, buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki nie mam słów zmarło dziecko mojego brata, wcześniaczek, , jak znajdę siły to sie odezwę, Meniu gratu;uję chłopczyka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu , bardzo współczuje.....👄 Dziewczynki mega słodkiego dnia Wam życze :) ❤️ dziekuje za te wszystkie piekne słowa pod adresem mojej perełki i moim na nk :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Olka współczuję straty, trzymajcie się w końcu mamy wiosnę i jakoś więcej powera do życia, dziś rano nawet mi łapki nie zmarzły u mnie ok, jakoś leci jestem po 2 inseminacji, takiej bardziej z zaskoczenia niż planowania, robiłam ja na NFZ w miejscowym szpitalu, napisze tylko tyle że mam mieszane uczucia co do jakości jej wykonania dlatego żyję tak jakby się nic nie stało, nawet nie zamierzam testować przed terminem @ nadal walczymy z samochodem, jeśli któraś będzie sprowadzać auto z instalacją gazową służę radą, bo naprawdę nie jest to prosta procedura, my walczymy teraz z wydziałem komunikacji aby czasowo zarejestrować auto i nie chcą nam tego zrobić pomimo że wg przepisów mamy wszystkie wymagane dokumenty do czasówki dziś M ma spotkanie z dyrektorem wydziału, jeśli wyrazi zgodę to będzie pierwszy sukces jeśli nie to czeka nas wynajęcie lawety i przewóz auta na badanie dozoru technicznego- 140km w 1 stronę!!!! zobaczymy co się da zrobić dziś po pracy idziemy z M na żużel, firma nam postawiła bilety, więc postanowiliśmy skorzystać, choć nie jest to mój ulubiony sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola bardzo mi przykro z powodu tragedii w rodzinie, nie sposób sobie tego wyobrazić... Ituniu trzymam mocno kciuki, może mimo wszystko właśnie teraz sie uda ?? :) Luxorku Ola cudna:) Gdzie jest Andzia?? Ktoś ma on niej jakieś wieści???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio Andzia wczoraj pokazała się na topiku \"chcę mieć dziecko\" udało nam się uzyskać zgodę na czasową rejestrację auta jupi :D bez wymogu przegląd i bez zaświadczenia z urzedu skarobowego jeden wielki krok do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka bardzo Tobie i całej rodzinie współczuję, nawet sobie tego nie mogę wyobrazic.. Iti doczytałam już na drugim topiku o Twojej inseminacji, nie wiedziałam że można to zrobic na NFZ. Warto spróbowac jak za darmo dają, człowiek całe życie płaci składki i nic z tego nie ma. Na pewno jest inny standard. Mimo Twojej niechęci życzę powodzenia. U mnie nic nowego, byczę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi najlepsze życzenia urodzinowe :) przede wszystkim tego małego cudu pachnącego oliwką z całego serducha życzę Ci tego 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika Wszystkiego Najlepszego, spełnienia marzeń - zwłaszcza tego jednego i wytrwałości w dążeniu do tego. Miłego dnia pełnego wzruszeń 🌻 🌻 🌻 Czy u Was też jest już prawie lato?? U mnie wczoraj było bardzo gorąco mimo dużego wiatru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio hej :) u mnei tez lato, podobnoż maj i czerwiec mają być piękne, słoneczne i cieplutkie jak Twoja mała królewna rośnie? i jak tam w pracy? szukasz nadal czegoś innego Lux mojej koleżance udało się znaleźć nianię na 7 godz/dziennie za 500zł a stawki u nas w mieście od 800 zł w górę, więc miała szczęście, pomimo to i tak złożyła podania w 2 żłobkach (czeka na decyzję, bo pisała że od maja by chciała) - u nas przyjmują dzieci ale raczej do 1 roku życia, które jeszcze nie chodzą, powyżej 1 roku prawie nie ma szans aby dziecko przyjęli Beguś a Ty gdzie się zaszyłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti Laura jest małym żywiołem :) bardzo energiczna i strasznie kochana :) A z pracą tkwie w tej samej ale mam na uwadze zmiane, przegladam ogłoszenia, wysyłam CV, do konca roku musze cos znaleźć koniecznie ... jeszcze troche czasu mam, im szybciej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Dominiczko, słonca, słodyczy i samych wspaniałych chwil ❤️ Itus, ja wlasnie dzis sie przymierzałam do zamieszczednia na stronie ogłoszenia ;/ ale jakos nie bardzo mi sie chce to robic...buuuuuuuuu a czas nagli... gratuluje zarejestrowania auta :D Poziomeczko, opowiedz cos wiecej o swoim stanie :) odczuciach...👄 Eulalio, u mnie dzis straszna duchota...ale wieje niemiłosiernie... mnie od jakiegos tygodnia pobierało jakies cholerstwo, ale aplikowałam sobie na noc czosek i narazie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wegetuje w domu z małą :) M. pracuje od 14-22 ...jeszcze tak przez najlizszych pare dni... dałam dzis ogłoszenie wreszcie :( i czekam z kamieniem na sercu na telefony... Olcia większosc dnia biega po domu z gołym tyłkiem :D bo ciągle mówi \"beee\" i \"sisi\" w celu posiedzenia na nocniku, to nic ze w nim rzadko co ląduje, lubi tak sobie posiadywac po pół godziny kilka razy na dzien :D chyba traktuje to jak zabawe ;) a szczególnie zawsze chce sie siusiu jak tylko lezymy w łóżeczku idac spac :D kombinator moj mały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my wczoraj pobalowaliśmy :) M ma dziś ciężki dzień, mieliśmy iść wieczorem do kina, ale chyba sobie odpuścimy, może jutro i jakoś tak leci, w czwartek zarejestrowaliśmy czasowo auto, za tydzień obieramy je od lakiernika, reszta formalności no ale pomimo to za tydzień będziemy już zmotoryzowani :D pogoda śliczna, piję właśnie kawkę i chyba pójde poczytać miłego weekendowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie majowo, juz sie troszkę otrząsnęłam z przeżyć minionych dni:( Luksorek myślę że coś wykombinujesz zeby mała zbyt długo nie była z opiekunką co? a moze zaczniemy wspólne staranka?, ja zamierzam za miesiac do gina na usg, potem nefrolog w lipcu potem folik i do dzieła Kobitki mały się obudziła musze gnać odezwę sie jak znajde wreszcie wolną chwilkę, menia jak synuś???? dla wszystkich buziaczki pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane.... nie odzywalam sie bo po pierwsze jakos wena i zapal odeszly w sina dal, poza tym ogolne \"zniechecenie\" tematem co oczywiscie nie ma zwiazku z wami...ja po prostu popadlam w marazm...no ale przede wszytskim ogrom obowiazkow mnie przytloczyl... szkoly chlopakow i zamieszanie z tym zwiazane spedzaja mi sen z powiek...nie moge sie juz doczekac konca maja, kiedy to bedzie po wszystkim...poki co w piatek mikolaj ma dyplom konczacy szkole muzyczna 1 stopnia a 16 maja pierwszy egzamin wstepny praktyczny do gimnazjum muzycznego.... moj stan ducha jest koszmarny trzese sie jak osika i rwe wlosy z glowy takiego stresu dawno juz nie przezywalam.... ogolnie jest ok...tylko te emocje i nerwy... w kwestii wiadomej..bez zmian, sex ligtowy , hobbistyczny nic na sile i tego sie bede trzymac ....totalnie wyluzowalam w tym wzgledzie ... kochane zycze Wam wszytskiego co najlepsze, za wszystkie trzymamam mocno kciuki (za siebie tez ) :P i bede wpadala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Beguś o mnie też nasza przyjaciółka nie zapomina, @ przyszła dokładnie 14dni po iui samopoczucie fatalne, bo brzuch boli, a mam umówiona kawę przed 18-tą, ale wezmę panadol i powinno być ok dziś rozmowa z M czy w maju kolejna iui, kasa jest więc pewnie podejdziemy jutro idę polować na jakieś buty wiosenne ewet. sandałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Sorrki ze nie piszę ale są u mnie rodzice i nie mam za bardzo czasu , ale jak tylko wylecą to napiszę do was . U nas wszystko w porządku , odpukać mały nie choruje, ale pogoda u nas nie ciekawa i zamiast cieszyć sie wiosną to sie siedzi w domu bo tak jest paskudnie. Dzięki Luxorku za miłe słowa :) Olu współczuje twojemu bratu dlaczego musiało im sie to przytrafić :( Dziewczynki wasze dzieciaczki też są słodkie i rosną jak na drożdżach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu - slicznego masz synia ❤️.. buziale kobietki - daje znac ze zyjem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu widziałam fotki na nk, ślicznie wyglądacie :) ja zmykam dziś wieczorem na wieś do rodziców się wybyczyć, pobawić z bratankiem, odpocząć od M, miasta, codzienności u mnie przygotowania do 3 iui - stymulacja zaczęta, wizyta w klinice zaklepana szczepię się też przeciw WZW B i musze jeszcze badania krwi zrobić, ale mi się nie chce zobaczę jak finansowo będę stała po wizycie w Invikcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkopuję nas z bardzo daleka, pozdrawiam i buziaczki dla wszytskich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rzeczywiście nikt tu nie zagląda Lux jakiś odzew na ogłoszenie, znalazłaś jakąś super nianię? Menia jak Victorek? Olka, Lux, Eulalia Wasze pociechy to już spore dzieciaki i czekam z niecierpliwością na Wasze starania o kolejne bobo Poziomko jak tam, chyba już półmetek co albo za chwilkę? u mnie spokój, w przyszłym tygodniu planuję 3 inseminację dziś idę na pazurki, w sobotę jak mi się uda umówić na farbowanie włosków jakoś leci w sobotę idziemy na urodzinki szkoda, ze jest tak chłodno na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku naprawde nikt tu już nie pisze :( Luxorku jak poszukiwania niani? Eulalio śliczną masz córkę, super zdjątka na nk :) nawet nie chce mi się pisać co u mnie, bo nie wiem czy ktos tu zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) My dzisiaj byliśmy z Victorkiem na kontroli w 6 tyg. życia. Wszystko dobrze ,z bioderkami ok,z serduszkiem też ,z oczkami również :) Tylko mu przepisała pani doktor Infacol przeciw kolkom bo czasami go męczą. Ale tak po za tym jest wszystko dobrze, ja sie jutro muszę umówić na kontrol. Teraz siedze sama z brzdącem bo mąż w pracy, mały już po kąpieli i śpi smacznie. Ja chyba też zaraz sie położe muszę wykorzystać okazję :) Ituniu trzymam kciuki za przyszły tydzień :)Buziak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×