Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aska311984

pragnienie dziecka a wysoki testosteron pomocy!!!!!

Polecane posty

Gość aska311984
co wiesz jeszce na ten temat i powiedz mi szczerze czy ja mam PCOS? nadmierne pocenie, wysoki testosteron, przetłuszczajace sie włosy cera, trądzik , nadwaga 25 kg, wypadanie włosów, nadcisnienie, owłosienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska311984
ok pozdrawiam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik widzę, że Ci sie udało z tematem. Życzę powodzenia i wiary a na pewno będziesz miała swoje dzieciątko. Pozdrawiam goraco jak Ci sie uda daj nam cynk na nasz topik Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob sobie badania na tarczyce,ona tez czasami miesza w hormonach! PCO Syndrom to nadwaga,brak owulacji i choroba tarczycy! ja tez to mialam ! przez tarczyce!! i ja leczylam i teraz czekam na moja druga dzidzie!TEN PCO to nic strasznego sa na to leki ja bralam i one powoduja spadek wagi i reguluja hormony....bedzie dobrze ale zglos sie do lekarza!!!!!!!!! ja staralams ie 3 lata o 2 dziecko!!!i sie udalo!!!! ale niepotrzebny ci jest stres duzy bo to czasmi pogarsza...Powodzenia! jak coi to pisz i pytaj...moze uda mi sie jeszcze cos ci powiedziec na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska311984
nie macie pojecia jak mi pomogłyscie czuje sie lepiej a tarczyce mialam badan a dwa lata temu gdy dostałam nadcisnienia i była w porządku!!! dziekuje i piszcie do mnie tylko jak sie odnajdziemy??? inka jak mnie znalazłas wierzysz mi ze nie kłamałam... dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska311984
zuzia79 jakie leki brałas po ktorych schudłaś ??? błagam odpisz mi to bardzo wazne ja przytyłam w ciagu roku 25 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarczyca moze sie w ciagu 2 tygodni drastycznie zmienic wiec polecam do lekarza.... po badania krwi ale te dokladne....na tarczyce bo tylko poziom TSH nie mowi az tak duzo a max mozna miec 4,2 TSH a juz jest cos podejzanego jesli ma 2,4 TSH czyli polowe-wtedy juz lekarze powinni skierowywac na dokladniejsze badania!!!! tak moj lekarz wyczail wkoncu co jest przyczyna ,przy problemie miec dzieciaczka..powiem ze wczesniej nie mialam nigdy problemu z tarczyca to dopiero powstalo po porodzie mojej 1 corki... czasami na tarczyce oddzialowywuje stres i nie jest to ta tarczyca dziedziczna tylko nabyta.....wiec 2 lata to duzo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska311984
ZUZIA79 ALE WYDAJE MI SIE ZE JA MAM TYPOWE OBJAWY pcos BOJE SIE ZE TEN WYSOKI TESTOSETRON WYNISZCZYL MI ORGANIZM NAWET FACECI NIE MAJ ACHYBA TAKIEGO DUZEGO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam METFORMIN to s atabletki ktore dostaja zazwyczaj osoby chore na cukrzyce-ale juz od ponad 6 lat sa stosowane przy PCO-(mieszkam w niemczech.....wiec moze tutaj bardziej normalne te tabletki do tego syndromu) i bralam do 1500 dawki to bylo rozkladane na 3 razy w ciagu dnia zaczylanalam od mniejszej dawki by zobaczyc jak reaguje moj organizm i bylo spuer..i to sa tabletki gdzie maja czesc hormonalna w sobie i insuline,co pomaga na uregulowanie hormonow..... i bralam to jakos ok 6 m-cy i pomoglo na dzidzie ihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska311984
NIE WIEM CO ROBIC JUTRO IDE DO GINA BEDE NA FORUM WIECZOREM OKOLO 21 TO POGADAMY. DZIEKUJE WAM Z CALEGO SERCA ZA RADY WIEM ZE NIE JESTEM SAMA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialm, do tego jeszcze wynik anti-TPO to jest tez hormon w tarczycy ktorego wiekszosc osob moze miec do 40 jednostek a ja mialam 12888!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec to to juz calkiem!!!!!duza roznica!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska311984
JA NIE WIEM CZY PRZY NADCISNIENIU MOZNA WOGOLE BOJE SIE BO SKAKAJA MI HORMONY I PODOBNO DAJE SIE NA UREGULOWNIE ANTYKONC. TABL. A JA MAM NADCISNIENIE I NIE MOZNA BRAC ANTY JAK MA SIE CISNIENIE MOZN ADOSTAC ZAWAłU WYLEWU CZYM ONI MNIE BEDA LECZYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska311984
BOJE SIE TEGO TESTOSTERONU NORMA DO 83 JA MAM 159!!!!!!!!!!!!!!!! ISTNY FACET WOGOLE SIE TAK OSATNIO CZUJE NIE CZUJE SIE JAK KOBIETKA TYLKO JAK OWłOSIONY FACET MOJ Mąż MOWI MI ZE JESTEM PIEKNA ALE WIEM ZE TAK NIE JEST WłOSY NA BRODZIE BAKI WASIK, ....STRASZNE MAM DEPRESJE Z TEGO POWODU CODZIENNIE PLACZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak trzeba byc dobrej nadziei!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja akurat mam to szczescie ze mam super lakarza ktory zabral sie za mnie,i teraz jestem pod opieka paru lekarzy,od tarczycy dla diabetykow,bo przy tarczycy latwo o cukrzyce ciazowa,ale mi to juz niegrozi bo lekarze sie mna zajeli w odpowiednim czasie,mam bardzo czesto badania na tarczyce lekarstwa na nia sa dobierane do okresu ciazy,moj gin i inny lekarz badaja krew na wszystkie sposoby by wykryc cos jak by bylo nie tak juz w bardzi wczesnym stadium i jak do tej pory CZUJE SIE SWIETNIE! i kazdej zycze by ciaza przebiegala tak jak u mnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska311984
ZYCZE CI NAPRAWDE SPORO SZCZESCIA Z CALEGO SERDUSZKA!!!!!!!!!!!!! ZDROWIA ZDROWIA I JESZCZE RAZ ZDROWIA.....MUSZE ZMIENIC PSEUDO BO TEN MI SIE NIE PODOBA A MYSLE ZE ZAWITAM TU NA DłUżEJ MIGOTKA685

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihih waski na brodzie tez mam-mialam jak je usune!!!!! to jest akurat przy tarczycy ihhiihhi nieplacz!!!!!!!!!!!!!!!! nieoplaca sie! jeszcze sie bardziej poprzestawia! zostaw!!!!!! ja wylam ze co to za baba ze mnie ze drugiegio dziecka nie moze miec! zrzucic kilogramow! i wygladac tak jak dawniej! moj maz tylko mnie podtrzymywal na duchu!!!!!!! jemu bylo obojetne jak ja wygladam! bo on mnie kocha i jestem gluptas jak tak mysle! i on wiedzial ze nawet jak bym chciala to nic nie zrobie na to bo JESTEM CHORA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale on kocha mnie za to jaka ja jestem a nie jak ja wygladam!!!!!!!!!! a wydaje mi sie ze twoj maz podobnie moiw jak moj!!!!!!!!pamietaj o TYM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGOTKA685
TO JA ASKA311984 ZMIENILAM PSEUDO BO BYLO NIE łADNE !!!!!!!POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGOTKA685
WIEM ZUZIU ALE JA DLA WłASNEGO ZDROWIA CHCE SCHUDNAC JA MA 165 I WAZE 82 KG NIEDAWNO WAZYLAM 55 CO TY NA TO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak na razie nie daj sobie przepisac tabl. zauwazylam ze duzo lekarzy uwaza to za jedyny srodek leczalny hiih:(????? zapytaj sie lekarza co sadzi na temat Metformin mozesz mu powiedziec ze stosuja lekarze to...... moj lekarz gin.jest tez lekarzem ktory wspolüracuje z klinika dla osob starajacych sie o potomstwo!!! wiec wiedzial co i jak...... moze akurat twoj sie wyspecjalizuje w tym.nie masz co ryzykowac z tymi tabl.bralam je i zyje!! a tez mam czasami z serduszkiem i ogolnie ale to sa skutki uboczne od niedoczynnosci tarczycy!!!!!!!! ta cholerna tarczyca nidy bym nieprzypuszczala ze moze tyle zamieszac mi w organizmie!!!!! teraz juz duzo wiem na ten temat 3 lata staran i probowania roznych lekarstw zastrzykow i innych rzeczy..... wazne by sie niepoddac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ci powiem..... ja mialam rozmiar 38-max 40!!! a dochodzilam do 52!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i co????? ty na to??? ok ja mam wzrostu 177 ale to i tak nic ...przy takich rozmiarach!!!!!teraz mam w ciazy max 48 ..wiec jest juz cos! ale teraz niewazne mi sa te kilo bo sie ciesze ze mam dzidzie .. w brzuszku!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGOTKA685
WIESZ TO TAK JAK JA WIEM WSZYTSKO O NADCISNIENIU TO STRASZNY OKRES W MOIM ZYCIU. TABLETKI DO KONCA ZYCIA OD 20 ROKU ZYCIA SKOKI CISNIENIA NIEW IADOMO KIEDY 180/120 W NOCY WYRYWANIE ZE SNU SKOK CISNIENIA POGOTOWIE STRACH , PłACZ.... STRASZNE TERAZ JUZ SIE PRZYZWYCZAIłAM ALE PODEJRZEWAM ZE TO JEDNO WIAZE SIE Z DRUGIM ZACZELY MI SIE KLOPOTY Z MIESIACZKA NA GEL PRZYTYLAM 25 KG I NAGLE DOSTALAM CISNIENIA WSZYTSKO PRAWIE W JEDNYM CZASI E CZY TO NIE DZIWNE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGOTKA685
JEJU JAK CI DOBRZE ZUZIU MASZ MALUSZKA W BRZUSZKU BARDZO TEGO PRAGNE I MOJ MEZUS TEZ WIESZ CHODZILAM Z MOIM MEZEM 6 LAT I BARDZO SIE ZABEZPIECZELALISMY PRZED CIAZA UZYWALISMY DWOCH PREZERWATYW + STOSUNEK PZERYWANY GDYBYM WIEDZIALA ZE BEDE MIEC PROBLEMY Z CIAZA TERAZ NIE ZABEZPIECZALABYM SIE WOGOLE WTEDY ALE KTO TO PRZEWIDZI. ZUZIU ILE TY MASZ LAT JESLI MOZNA ZAPYTAC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na tarczyce tez do konca zycie bede prawdopodobnie brac ,ale jest mozliwosc ze po porodzie znowu one zwariuja tzn hormony i sie same poustawiaja.:):) oby!!! ale mi lekarz tlumaczyl bez odpowiedniej opieki nie jestes sama sobie poradzic i jakiekolwiek diety nie sa na miejscu bo jak oboba zdrowa spalila 100 kalorii to ja w tym samym czasie i przy takim samym wysilku spale 0,001 kalorii!!!!! a jak bede miala dobrane tabletki to bedzie taki sam efekt!!!!!! tzn bede leciala z wagi!!!:):):) ale dobrze by bylo znalezc dobrego lekarza,lepiej wydac wiecej -jesli mzna- i widziec poprawe jak chodzic do jakiegos ktory chce tab.anty przepisac-to sa hormony i nie wie czy to takie dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 79`ihihhi rocznik.... ja tez staralam sie uwazac po porodzie 1 corki spiralka bo bron cie przed druga ciaza tak od razu....... pozniej mialam mikropile bo organizm po prawie roku odzucil mi spiralke.......i pozniej starania o babyka i co ..chcialam by roznica miedzy pierwszym baby a drugim byla 3 lata a tutaj moja corcia ma juz ponad 5 !!! ale ciesze sie bardzoe teraz jak tak jest......bo starszej moge duzo juz wytlumaczyc........a zaczelam sie przyzwyczajac do mysli ze bedziemy mieli tylko 1 dziecko...a tutaj masz juz za niedlugo..\"odjezdzam\" hiihhi jestem w 36 tc. !!!! tobie tez sie uda!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wierz mi zaniczym udalo sie nam maluszka w brzuszku umiescic hiihh to sie naprawde nameczylismy:):):):):):):) i raz tez poronilam:( i zastrzyki bralam i jak w jakiejs komedii amerykanskiej \" na czas\" bo to juz teraz ......i na godzine.......bo byly zastrzyki i trzeba bylo!!!!! wiec naprawde tyle co ja juz przeszlam.....juz bylam o krok od sztucznego zapladniania......insemination.......juz wariowalam...bo u znajomych porodzily sie dzieciaki a ja nic! kolezanka zdazyla juz 2 urodzic-ma juz 3 razem- a ja tego jednego niemoglam......by miec dwojke.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGOTKA685
MOJA BRATOWA MA 28 LAT I TEZ MA 5 LETNIEGO SYNKA MOJ CHRZESNIACZEK WSPANIAłY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGOTKA685
BOJE SIE BARDZO JUTRO SIE DUZO WYJASNI U GINA MAM NADZIEJE ZE NA MOJA KORZYSC PRZERAZAJA MNIE TE LEKI BIORE NA CISNIENIE DWIE TABL. NA ZGAGE CODZIENIIE RANIGAST, DUPHASTON DWA RAZY DZIENNIE I CZASEM PRZECIWBOLOWE, TRAGEDIA/.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mialam takiego DOLA ze niebralam tabletek ok miesica ani na tarczyce ani Metformim nic kompletnie nic!!!!! musialam sama odpoczac psychicznie od tego!!!!i jak sama zrobilamsobie przerwe oczywiscie mialam sie pod kontrola ....to az misie pozniej zaczcialo od nowa wszystko zaczynac!!!!ale nie rob tak jak ja...:):):):) .....mowie bedzie dobrze daj sobie czasu i nie juz..od razu..czasu trzeba .......a ile ty masz lat????? ale napewno zdazysz jeszcze..:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×