Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość nataszka77
Witam,co do gardła to ja jak i inne dziewczyny które paznałam w pensjonacie nie miały żadnych problemów,wszystkie te moje uwagi i odczucia to nie tylko moje opinie,dziewczyny które były w tym czasie co ja w po opercji nosa też tak samo to wszystko przechodziły.Gardło wcale nie boli,tylko pamiętaj żeby nic przed operacją nie jeść i nie pić bo to zmniejszy ryzyko wymiotów po operacji..żadna z dziewczyn będących w pensjonacie takich problemów nie miała..jedyne na co się skarżyły to ten zatkany nos inuda...polecam wziąść ze sobą jakąś dobrą książke i laptopa... a co do samej operacji to ja tak bardzo się bałam że jak już siedziałam w pokoju przed salą operacyjną to chciałam uciekać...ale potem dostałam coś co sprawiło że już mi było wszystko jedno ..a potem już usnełam z uśmiechem na ustach ..a kiedy się obudziłam to miałam gips na nosie i po paru minutach przeniosłam sie do sali wybudzeń i za 5min dzwoniłam już do wszystkich...lekko nawiana jeszcze!!:) po narkozie..żeby im się pochwalić że mam już nowy nosek i że stach ma wielkie oczy itp... pozdrawiam wszystich i zwracam się do tych które się jeszcze wachają!!!!!!!!!!nie czekajcie tak długo jak ja....bo potem będziecie żałować że nie zrobiłyście tego wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati_13.01.
Cześć!! Ja właśnie przechodzę pierwsze załamanie..... Mam katar. Aż zatoki są zapchane. Na Beauty przeczytałam, że katar to przeciwwskazanie do op. i że koniecznie trzeba op. przełożyć..... Czy to prawda?? Może jednak można..... M I L L L K A 4 5 Powiem jedno: jak lekarz mówi Całkowita to całkowita!! Czyli łamanie kości i grzebanie w części chrzęstnej. Pewnie też przycinanie skrzydełek, jeśli masz duże dziurki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nataszka za dobre wieści...obawiam się gardła, bo zawsze mam z nim problem! Chodzę od wczoraj ze skręconymi kiszkami z nerwów i powiem Wam szczerze, że już nie ze strachu przed zabiegiem tylko z tęsknoty do moich dwóch pociech - które już jutro muszę tak po prostu zostawić na 10 dni!! Połknęłam już 2 nospy i nic nie pomaga. Nati, co z Tobą będzie? Może do wtorku jednak popuści ten okropny katar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati_13.01.
Kawa... ja mam nadzieję, że przejdzie.... Wczoraj wyłam chyba z godzine.... Czuje się dobrze, ale mam no zatkany..... Ja nie chcę usłyszeć, że muszę zmienić termin... Nie chcę!! Nie chcę!! Ja chcę już od wtorkowego popołudnia nosić gips na twarzy!! A pod nim mieć CUDEŃKO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birca
Witam, na poczatku chcialabym wam podziekowac za zalozenie watku i komentarze. Pomoglyscie mi podjac decyzje i wybrac chirurga. Jestem juz po konsultacji z dr Wojcickim i mam wyznaczona operacje. Niestety musze ja z marca przesunac na grudzien mam nadzieje, ze sie uda. Mam tylko pytanie dotyczace narkozy. Czy wiecie moze ktory anastezjolog pracuje z dr Wojcickim i jak to wyglada? Jaka narkoza, ile trwa ile sie wybudzalyscie? Jestem alergikiem i nigdy w zyciu nie bylam pod narkoza. Wiem, ze dr powie mi wszytsko ale chcialabym sie dowiedziec jak to z wami bylo. Aha i jakie dokladnie badania robilyscie? Dzieki wielkie i pozdrawiam O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_21
Witajcie dziewczyny!! Jestem już 4 miesiące po operacji u dr. Wojcickiego mój nosek jest śliczny z tygodnia na tydzień opuchlizna z noska schodzi tylko jeszcze czubek jest okrąglutki... dziewczyny nie ma co się bać operacji i pobytu w Polanicy u Państwa Zacharów!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja jestem już ponad 2,5 miesica po operacji. Nosek coraz piękniejszy, ale jeszcze na czubku jest sporo opuchlizyny. Wszystko jest do przejścia. Te badania, ból gardła, wymioty, utrudnienia w oddychaniu. Ale efekt jest niewiarygodny. Mam piekny nosek (choc zmienilabym w nim co nieco, bo nie jest idealny - ale mam nadzieje, ze jeszcze dojdzie do siebie) i decydując sie na te operację kolejny raz nigdy nie zmienilabym lekarza. Bo dr Wojcicki jest profesjonalista pod kazdym wzgledem. Jesli macie tylko odpowiednio duzo pieniedzy to decydujcie sie jak najszybciej, wart to zrobic chocby po to zeby za kazdym razem patrzac w lustro podziwiac najladniejsza czesc swojej twarzy. Pozdrawiam wszystkich forumowiczow i życze wiary ze wszystko sie uda - ja wiem ze tak bedzie. PS Przeczytalam na forum, ze powrot do normalnego oddychania trwa ok 14 dni od operacji. Do dziewczyn po operacjach... napiszcie czy to prawda? Bo ja po 10 tygodniach nie oddycham jeszcze normalnie przez nos - a nawet wygodniej mi przez usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czy jest tu jakaś osoba po całkowitej korekcie nosa i cerą naczyniową ze skłonnością do powstawania pajączków?? Jak taka cera się zachowała po operacji?? nie powstały nowe pajączki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYLA*************************
WIADOMOSC DO AGUSIA MOJA DROGA WIEM ZE TO ŚWIETA ALE MYŚLĘ ZE TO DOBRZE W TYM CZASIE NIE BĘDE MIAŁA STUDII HIHI CZUJE ZE NASZA OPERACJA ZBLIŻA SIE WIELKIMI KROKAMI JA PRZYJADE DZIEN WCZESNIEJ ROZPAKUJE SIE MYSLE ZE BEDZIE MOJ CHŁOPAK ALE WOLALABYM ZEBY NA TO NIE PATRZYŁ I DOJECHAL DO MNIE NP ZA DWA DNI. ALE NIEKTORZY MOWIA ZE JEST BARDZO CENNA POMOC BLISKIEGO WIEC CHYBA RACZEJ BEDZIE...... SAMA NIE WIEM! POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY CZEKAM NA WIADOMOSC OD CIEBIE AGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1981
ja nie oddychałam 1 mce i dopiero powoli moja prawa dziurka odtyka sie...;-) wiec to zalezy od od organizmu...jeżeli ktoś jest chory doktor nie zrobi operacji, z dr Wojcickim nie da sie iść na kompromis w tej sytuacji, ja bylam chora i kazał mi potworzyć badania w dniu operacji, tak wiec jakby byly zle to nie zostałabym zoperowana. Moj nos jest 1 mce i dalej jest spuchnięty ale ladny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nati 13_01 - Gosia24_02
cześć NATI odezwij sie koniecznie jak Twoja operacja mineła? ja czekam z niecierpliwością na Ciebie bo bedziesz dla mnie skarbnica rad mysle ze nie tylko dla mnie . odezwij sie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noyacc
Dziewczyny,mam do Was pytanie. Chcę sobie zmniejszyć dziurki nosa,bo mam teraz okropny,coś podobnego jak ma Victoria Beckham. Czy dr Wójcicki może mi zmniejszyc tylko same dziurki,ewentualnie przyciąć skrzydełka?Nie chciałabym za duzo w nim zmieniać,ale bardzo chcę aby te nieszczęsne dziurki stały sie mniej widoczne. Ile taki zabieg może kosztować?Czy tak samo jak pełna operacja w granicach7-8 tys. czy taniej? Z góry dziękuję za rady. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniech73
LAYLA Witaj witam Cię serdecznie. Pozdrowienia dla pozostałych sympatycznych forumowiczek. Jak widzicie zaczynam zaglądać częściej...oczywiście wiadomo co to znaczy zbliża się termin operacji. Śnią mi się nosy, przyglądam się wszystkim nosom dookoła, wszędzie widzę najpierw nos potem człowieka;) Zaczynam się bać a jednocześnie chciałabym przyśpieszyć czas. Czeka mnie totalna korekta kostno- chrzęstna. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie i wszystkich, którzy już liczą dni a może nawet godziny, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
Noynac Jezeli zalezy Ci tylko na zmniejszeniu dziurek, to nie bedzie kosztowac 7 tys! Taka cena jest za totalną korektę! U dr Wojcickiego 7 tys płaci sie za całość + 500 zł za resekcję skrzydełek. Przypuszczam, ze do tego 500 zł bedziesz musiała jeszcze doliczyc cene znieczulenia (mysle, ze miejscowe) - nie bedzie to chyba zbyt wygórowana kwota. Ale nie wiadomo, czy jak dr zrobi resekcje skrzydełek, to czy nie trzeba bedzie troche zmienic chrząstki, żeby wszystko pasowało.... Najlepiej napisz do dr maila i wyslij zdjecia. On sam oceni co trzeba zrobic i poda Ci cenę. Pozdrawiam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYLA************************
aGUSIU naprawde tak masz ze ogladasz noski? ja tak nie mam narazie podchodze do tego spokojnie moze nie mam czasu o tym myslec bo zaczeła mi sie sesja i dosc trudne egzaminy i wpadlam w totalny wir nauki. wiesz trzeci dzien nie palę papierosów , jestem troche nerwowa , bo slyszalam ze przed operacja nalezy rzucic i wiec robie to. nie wiem jak ze szcepieniem kiedy sie zaszczepic? zapomnialam tez c mam brac a co nie , przed operacja wiem ze to gdzies pisze na forum beuty ale ja tam w ogóle nie potrafie sie odnalezc takze jak ktos wie to prosze pisac. wiadomo boje sie operacji , wiem ze tak dzien przed to ogarnie mnie paralizujacy strach! ale wezme swoje zdjecia noska przepraszam NOCHALA i bede ogladac przed operacją zreby nie uciec hahaha1 taki mam plan narazie. Pozdrawiam Wszystkie forumowiczki papappa Agusia odezwij sie jak coś! mikieliza@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noyacc
Sylwia Dziękuję za rady. Zrobię tak jak napisałaś-wyślę swoje zdjęcie. Ile tych zdjęć ma być?Dwa-z przodu i profilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa....
do Noyacc zrób zdjęcia z przodu, profil prawy i lewy, półprofil i KONIECZNIE nos "od dołu" żeby było widać dziurki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wszystkim ktorzy maja problemy z oddychaniem polecam wode morka w spray\'u np marimer do kupienia w aptece dobrze nawilza sluzowke nosa i oczyszcza nos poza tym ja czesto ssie czarne halls\'y tez dobrze udrazniaja nos tym co sa przed operacja polecam zakupic trymer do nosa i przed operacja usunac troche zbednych wloskow z nosa moze dziewczyny nie maja takiego problemu ale panowie napewno i jak sie usunie tych wloskow to napewno lekarzowi lepiej sie pracuje pozdrawiam cieplo jesli was stac to robcie operacje i badzie zadowolone ze swojego nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha mam pytanie do kogos kto sie zna po jakim czasei nos jest bezpieczny tzn kiedy zrasta sie w nim wszystko na tyle ze mozna sie z nim obchodzic jak z nosem przed operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rodzynek, dzieki za rade! ja mam duze problemy z oddychaniem wiec mam nadzieje, ze Twoje rady pomoga:) A sadzac po Twojej wypowiedzi mam wrazenie, ze jednak jestes zadowolony ze swojego noska. A radzilam Ci zebys poczekal troszke - a Twoj nos na pewno bedzie ladniejszy. ciesze sie i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A apropos Twojego pytania, mysle ze nasze noski sa juz calkowicie pozrastane - pomimo lekkiego bolu w trakcie dotykania. Czytalam, ze przez 6 tygodni po operacji powinno unikac sie uprawiania sportow podczas ktorych mozna uszkodzic sobie nos. Wniosek chyba z tego taki, ze po trzech miesiacach - tak jak w naszym wypadku to juz powinno byc wszystko dobrze zrosniete. Trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nati 13_01-Gosia24_02
cześć Nati.........tak sobie policzyłam ze jutro ściągasz gips?? proszę podziel szie z nami swoimi przeżyciami .......... ja śledziłam Twój wątek i czekam tu na Ciebie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tafla wody
dobry dobry, ja mialam 15 grudnia u niego, robi nosy pasujace do buzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tafla wody
powtarzam to tysiac razy beauty w polsce , najlepsze forum o chirurgii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czasie sciagniecia gipsu pytalem lekarza kiedy mozna ewentualnie przyjechac na kontrole powiedzial ze po 6 miesiacach od operacji wiec chyba dopiero wtedy nos jest na tyle zrosniety zeby z nim cos robic mam pytanie czy ktos byl u dr na takiej kontroli i jakie ma wrazenia? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie do konca chodzi o to ze po 6 miesiacach \"jest na tyle zrosniety ze mozna z nim cos robic\". Z tego co ja zrozumialam po 6 miesiacach nos ma juz ostateczny ksztalt i jest calkowicie bez opuchlizny. Wtedy osiaga sie ostateczny efekt. Wszyscy to podkreslaja, ze do 6 miesiaca ksztalt nosa zmienia sie wiele razy, a skoro dr powiedzial zeby uwazac 2 miesiace (chyba) zeby sie nie uderzyc, to podejrzewam ze po tym czasie jest w miare stabilny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 24-02
cześć dziewczyny ............ jak sie juz domyslacie operacje przewidzianą mam na 24 lutego, mam wielka prośbe powiedzcie mi co powinnam bezwzglednie zabrać ze sobą i jakie leki przyjmować przed operacją aby nie zasiniec za mocno, jakie podkłady po.......... generalnie informacje które mogą mi umknąć a w efekcie beda bardzo przydatne. pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAFLA WODY
krem na siniaki i obrzeki, patyczki do nosa, gaziki, tabletki przeciw bólowe w razie czego, podklad sie nie oplaca bo i tak skora będzie syfiasta wiec po co klasc na nia jeszcze jakąś maź, tabletki na opuchlizne ale lepiej zacząć je jesc na tydzien przed( wyciąg z kasztanowca), wygodne ubrania, recznik, i chyba to wszytsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noyacc
Już się zdecydowałąm na operację. Jutro wysyłam foty do dr. Dzisiaj pomyslałam sobie,że zrobię komputerową symulację nosa.Tzn. wybiore sobie kilka nosków gwiazd,które mi sie podobają i zobacze jak w ,,nich'' wyglądam. Jak myslicie czy mogę dr pokazać zdjęcie kogoś i powiedzieć ,że chce taki dokładnie nos? Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego,że z mojego może taki ,,nie wyjść.'' Jeszcze mam pytanie odnośnie postępowania po operacji.Ile czasu należy zostać pod kontrolą?Czy konieczny jest nocleg w Polanicy?Chciałabym zaraz po zabiegu jechać do domu(mieszkam we Wrocławiu),a na ewentualne kontrole po prostu dojeżdzać. Sorry,że tak wypytuje,ale nie miałam nigdy żadnje operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka77
Witam,co do powrotu do domu to możesz raczej zapomniec,musisz byc pod kontrolą w razie krwotoku itp.a co do noska to napewno nie można sobie go wybrac z katalogu....niestety ;( ponoc tak naprawde to na 100 % nigdy nie wiadomo jak finalnie on będzie wyglądał.Ale dr Wójcicki ma talent i dobiera noski idealnie...jestem 1,5 m po operacji i jestem bardzo zadowolona...Pozdrawiam.. Kawa....jak tam po operacji ..?napisz coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×