Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

patka prosze napisz ile oprocz na operacje trzeba miec pieniazkow(nocleg i wyzywienie) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla*****************
hello! Frost , teraz weszłam na kafeterie juz Ci pisze wszystko. ja wzięlam około 700 zł na pobyt tak liczylam , ale powinni policzyc Cie około 600 zł zreszta sama nie wiem. Potem wzielam na wszeli wypadek na resekcje skrzydelek 500 zł , bo nie wiedzialam i z 400 zł na jedzonko. jakoś tak. ważne jest z ta resekcja skrzydelek , jezeli Ci powie że lepiej ją zrobic albo bedzie sie wachal to zrob. mi powiedzial ze nie trzeba i tak samo Pati! co do zdjęc to wolalabym nie , ponieważ juz dużo nieprzyjemności spotkalo mnie w necie. ewentalnie jak zniknie mi opuychlizna to wyśle Ci zdjecia po , tylko jeszcze nie teraz bo po lewej stronie jestem bardziej opuchnieta i to dzwinie wyglada ale mam ładny nosek! zaufaj Doktorowi on wie co robi.weż ze sobą recznik i cieple ubrania , wiesz bluzy ,dresy , takie wygodne , lużne , zalezy ktory pokój dostaniesz bo my z Pati dostalysmy fajny bo duży z tarasem ale bylo bardzo zimno brrr szczegolnie w nocy. kup napewno ten aescin i jedz go przed i w trackcie b naparwde pomaga , napewno jakies jogurty , tak żeby Ci sie łtwo jadlo na drugi dzien po operce. i weż sobie laptopa , gazety , ksiązke zeby Ci sie nie nudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla*****************
Pati moja droga ja Cie również pozdrawiam i cauje --- na studiach chlopacy zauważyli zmiane , więc powiedzialam wprost ! hehe pozdrawiam rózniez Agusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layla dzieki za odp:) rozumiem co do zdjec;) jak bedziesz miala ochote sie pochwalic to z chcecia obejrze:) moj mail frost@frost.lub.pl ja mmam zabieg w lipcu wiec chyba bede narzekala na gorac:) Zazdroszcze Wam dziewczyny ze jestescie juz po:) pozdrowka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla**************
Doktor Wójcicki - wybrałam go przez tą kafeterie , wczesiej zastanawialam sie nad Łątkowskim ale dowiedzialam sie że jesli chodzi o nosek to tylk Wójcicki , ewentualnie Skupin. nie ma czego sie bac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla**************
Frost będe trzmac kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layla Kochana jestes:) juz tak bardzo bym chciala ten lipiec!! w koncu spelni sie marzenie..to prezent od meza na.....urodziny:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla***********
ooooo PREZENT! wow! ja mam to samo , moj chłopak też chcial mi spresentowac , ale stwierdzilam ze podzielimy się kosztami po połowie! nie moglaM sie doczekac --- marzylam o tym , teraz bardzo mi sie podoba , tylko jestem popuchnieta z jednej strony bardziej. --- z lewej. mam nadzieje ze opuchlizna zejdzie i bedzie okey. Nie ma się czego obawiac , zapewniam Cie. trzymam kciukasy za wszystkie oczekujące na operke dziecwzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaax
Layla i Pati- czy do operacji trzeba sie rozebrac? tzn, jak juz lezysz na stole operacyjnym pod przykryciem, czy trzeba byc na samych majtkach!? pytam bo mam blizny na plecach i wogóle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha73
Kochane Laylo, Patii witam Was serdecznie Równie ciepło witam i pozdrawiam pozostale forumowiczki. Przed południem przyjechała schiricco, także mam dostęp do internetu. Schirocco właśnie pojechała na operację. Przed operacja bardzo się denerwowałam, bylam czerwona jak buraczek. Samą operacje znioslam bardzo dobrze. Bółu nie odczuwałam ani po operacji , ani w nastepne dni. Za chwile jadę na zmianę opatrunku, danm znać jak pierwsze wrazenia. Doktor Wójcicki jest nie tylko profesjonalistą ale wspaniałym i cipłym człowiekiem. Państwo Zacharowie mają serce na dłoni, mili usmiechnięci, zawsze skorzy do pomocym nikogo nie traktują z góry. Prawdziwie domowa atmosfera. Pamn Michał ma specyficzne poczucie humoru, które pomaga zapomnieć o zdenerwowaniu. Tak naprawde atmosfera zależy od nas samych. Jak będziemy traktować ludzi wokół siebie tak my będziemy traktowani. A osoby z które miałam dotychczas przyjemnosć poznać były sympatycznem życzliwem pełne ciepła . Wszystkim "towarzyszom niedoli" Layli, Patii, Jarkowi Milence serdecznie dziekuję za wspólnie spędzone chwile a Wam Przyszłe pacjentki dr Wójcickiego zyczę tak wspaniałych ludzi w Polanicy jakich ja miałam szczescie poznać. P.S Czerwone wybroczyny prawie zeszły, pozostały zólte podkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla*********
do OPERACJI daja ci ciuchy operacyjne!!!!!!!!!====== a masz miec pod nimi same majtki i przebierasz sie sama w łazience--- nikt nie bedzie widzial blizn! tkze nic sie nie martw!!!!!!!!!!!!!1 ! Agusia jak mi się podoba jak Ty coś napiszesz!!!!! Polanica jest piekna , ludzie przyjażni.! tylko ja jestem wrażliwa , i np dzisiaj sie słabiutko czuje , jednak jak jest cieplo to nie za bardzo teraz chce mi sie wychodzic. pozdrawiam moje noski! Patrucje i Agusie i wszystkie forumowiczki! Aga napisz jak wrazenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi 76
czesć dziewczyny :) ja w sumie jestem juz po operacji i naprawde jetsem zadowolona z dr Wójcickieego :) ale mam pytanko moze któraś z Was bedzie mi potrafiła odpowiedziec - po jakim czasie można zacząć nosić okulary ????? bede wdzieczna za odpowiedzi POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha73
Witam Layla, nosek widziałam, maly prosty ścięty na czubku i bardzo ladny, Troche inny niz Pati. Póki co, jeszcze jak balonik Kiedy lekarz zmieniał opatrunek, to az chrzęsciło w nosie, miałam wrazeniem że bez tego gipsu zrobi się z niego bezkształtna masa. Też miałaś takie wrażenie. ze przy zmianie opatrunku był on zupełnie niezrosnięty. Jakie masz odczucia teraz, jest dobrze zrosniety i stabilny? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaax
Dzięki Layla , uffff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha73
Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczek od dochodzacej do równowagi po operacji- schirocco. Napisze do Was jak stanie na nogi, czyli prawdopodobnie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla*************
Agusia ja nie wiem czy jest stabilny,,,,! mam dużo wyprysków na nim i jest strasznie suchy i jestem opuchnieta....! jejku ju z niedługo i zobaczysz go po wszystkim! agusia iprzeslij nam te wszystkie zdjecia bedziemy czekac! tesknie papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam noski:) Agnieszko bardzo pocieszylas nas slowami dzieki:) jakos mniej sie boje..ale i tak sie boje:))) .Ciesze sie ze tak lekko znioslas narkoze. Czy ty mialas calkowita korekte noska? schiroko tez gratulacje!:) czyli nie ma co sie bac... sa tez pojedyncze pokoje? ile osob ma zabieg jednego dnia? ile wczesniej trzeba rezerwowac pokoj? Prosba dziewczyny wyslijcie swoje zdjecia!! mysle ze to bardzo uspokaja, POzdrawiam Was bardzo bardzo slonecznie z Lublina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha73
frost Tak miałam calkowita korekte nosa, scinany garb (niewielki), obniżony nos i zmniejszany czubek bez resekcji skrzydełek Są oczywiscie pojedyncze pokoje. Ja jestem w pokoju z schirocco, ale aktualnie jedynkę zajmuje dziewczyna, która dzisiaj bedzie miała korekte nosa. Layla i Patii miały zabieg jednego dnia Tego samego dnia, kiedy byla moja operacja, były dwie korekty uszu. Na dzisiaj chyba nie ma planowanego innego zabiegu oprócz operacji tej dziewczyny. Ja byłam niecierpliwa i dzwoniłam do Państwa Zacharów zaraz po ustaleniu terminu a bylo to w pażdzierniku. Pan Zachara prosił o telefon w tej sprawie dwa miesiace wczesniej przed planowaną operacją. Potem jeszcze termin operacji uległ zmianie, także byłam w dosć częstym kontakcie telefonicznym. Jesli choszi o zdjęcia to moge Ci je wysłac na e-mail, każda z nas rozumie , ze podawanie swojej twarzy na ogólnie dostepnym forum, może (aczkolwiek nie musi), być wykorzystane przez ludzi nie koniecznie dobrze nam życzących Frost mam siostrę cioteczną w Lublinie (tak to się u Was mówi- w Krakowie uzywa się okreslenia kuzynka) Pozdrawiam wszystkich serdecznie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka dzieki za odp. cmok:) no tak u nas mowi sie siostra cioteczna;)hihihi ja na bauty pokazalam swoja twarz..mam nadzieje ze nikt do niecnych celow nie uzyje;) ja oczywiscie tez moge Ci wyslac swoje zdjecie..wiesz..mnie ciekawi efekt..zreszta co Ci bede mowic..sama wiesz ze skreca tu ludzi z ciekawosc jak wygladaja noski po operacji...:) Rozumiem ze pokoje 2 osobowe beda tansze..ech te pieniazki rozchodza sie jak cieple bulki:) ze mnie cora tak ciagnie;) tylko daj i daj:))) pozdrawiam i buzki sle;) pozdrowienia dla OLi_b:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Hej dziewczyny! Ciesze sie, ze jestescie zadowolne z efektow. Wiadomo, ze na efekt koncowy trzeba troche czekac, ale to dobrze ze juz w kilka dni po operacji jestescie zadowolone:) Ja tez sie boje, kazdy sie chyba boi przed operacja, ale ciesze sie w koncu moge spelnic moje jedno z najwiekszych marzen :) Pozdrawiam was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha73
frost cena nie jest zalezna od ilości osob w pokoju. Płaci sie za pobyt, opiekę i wrazie czego za szybką pomoc w nagłej potrzebie. Pani Wiesia bardzo dobrze opiekuje sie swoimi podopiecznymi i nawet czuwa w nocy w tym samym pokoju. Prawdę mówiąc lepiej jest mieć kogos koło siebie, szybciej mija czas. Pozdrawiamy Agniecha i Schirocco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywy nos
Dziewczyny mam do was pytanie: jak sie kontaktowałyście z dr. Wójcickim? Poprzez szpital? On ma swoją klinikę czy też operację przeprowadza w szpitalu? Bardzo mnie zmobilizowałyście do zrobienia porządku ze swoim "nosem" (a nosa on już dawno nie przypomina...). Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka 7.04
Witajcie DZiewczyny!Agus super, że już masz za sobą operacje i piewsze dni po, teraz bedzie juz tylko lepiej:)dobrze, żę Ci się podoba nosek.ja jeszcze mam niewielkie siniaczki, ale opuchlizna ładnie schodzi, nosek jesczze dużo się zmniejszył od zdjęcia gipsu.Trzymaj się ciepło.pozdrowionka i buziaki dla Layli. P.S.z doktorem kontaktowłam się telefonicznie-nr. telefonu jest na stronie jego kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla********************
Witam noski!!!!!!!!!!!!! dziekuje za pozdrowienia! dla Ciebie Pati róznież. co porabiacie w Polanicy? u mnie w szkole mężczyzni poznali zmiane --- ale tylko mężczyżni! hahaha! i jeszcze mialam małego siniaka pod lewym okiem! ale bylam slaba --- jednak mnie troche zmeczyla ta narkoza! ale ja ogolnie wrażliwiec jestem...! ---- nie nalezy mylić z delikatna kobietką! Agusia i Schirocco pozdrówcie prosze ode mnie Pana Michała I pania Wiesie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Do LAYLI: I jak zareagowali na zmiane? Smiali sie czy wszystko bylo ok? Powiedzieli ze ladnie? :) Bo ja sie wlasnie boje tego ze beda sie ze mnie wysmiewac, dlatego po operacji chce pojsc do fryzjera zeby zamiast na nosie koncentrowali sie na wlosach :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich, Aga juz spaceruje po Polanicy, bo pogoda dopisuje. Zostaje też ze mną do wtorku to razem wrócimy do Krakowa. Ja jeszcze nie wychodzę najwyżej na taras, po zmianie gipsu może zacznę spacery. Obie czujemy się dobrze, przekażemy oczywiście pozdrowienia :) pozdrawiamy Schirocco i Agniecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Olu o 18 bede rozmawiala z dr:) i zaraz odpisze co i jak:) ech..jak Wam dziewczyny po...jzu dobrze:) wlasnie Layla..jak otoczenie zareagowalo?:) Olu...zmiana fryzury to dobry pomysl:) rez pomysle nad tym...moze i kolor tez zmienie:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaax
no właśnie Layla, co ci koledzy tobie powiedzieli, jak dokładnie zareagowali, bardzo to interesujące, najpewniej wyładniałaś dużo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha73
Layla, dzewczyny zauważają zmiane a poniweaz zmiana jest korzystna więc każda milczy. Gdybys wygladała jak baba jaga to wszystkie komentowalyby Twój wyglad i co gorsza, mówiłyby że slicznie wygladasz Patii, zostawilaś bluzę dresową wyslij sms-a z adresem to wyslę Ci pocztą Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×