Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość cleopatre
z tym kwasem to nie to...browinowy...ale to na stawy....ja przed operacją łykałam wit C , rutinoskorbin i aescin . Jestem spuchnięta a okolice oczu w kolorach tęczy. Myśle,że to kwestia natury i reakcji organizmu . Ja mam skłonność do puchnięcia i nie wiem czy by było gorzej bez łykania. Rok temu zaliczyłam glebę na schodach, łukiem brwiowym i nosem trzasnęłam w beton. Nic pękniętego ani złamanego nie miałam. Tylko stłuczenia , zero ran. Wyglądałam 3 x gorzej niż teraz więc sądze ,że aescin i rutinoskorbin jednak trochę działają. Wtedy nie mogłam oczu otworzyć tak mi spuchły i aż mi krwią zaszły a teraz opuchlizna postępowała od oczu w dół. Ale nie wyglądam jak chinka a w końcu nos łamany i uraz znacznie większy. Tym samym stwierdzam lepiej brać...nie zaszkodzi a może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane czy ktoras z Was wysłałaby mi na maila swoje zdjecie noska przed i po dr Wójcieckiego??? bo na beauty nie moge zobaczyc bo mam za malo postow... jesli ktoras z was bylaby taka mila to bardzo prosze. podam wtedy mojego maila ten ktory widnieje nie jesyt prawdziwy z tego powdu iz w mailu mam imie i nazwisko a jednak chcialabym pozostac anonimowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na beauty i znajdz moje posty ...jest tam moje zdjeci przed i po...nick....Edyta401

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie mi powiedzieć jak wogóle przygotować się do operacji noska i wargi ?Tzw. rozszczepu, kompletnie nie wiem co i jak.. Termin mam wyznaczony, ale mysle ze w ten sam mi tego robic nie bd,poza tym dr.powiedzial, ze to bedzie kilka operacji.. Bardzo prosze o odpowiedz..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie mi powiedzieć jak wogóle przygotować się do operacji noska i wargi ?Tzw. rozszczepu, kompletnie nie wiem co i jak.. Termin mam wyznaczony, ale mysle ze w ten sam mi tego robic nie bd,poza tym dr.powiedzial, ze to bedzie kilka operacji.. Bardzo prosze o odpowiedz..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakaklozetowa widze,ze jestes anonimowa:)a ja ciagle nie wiem ktorego dr.wybrac,oszalec mozna im wiecej czytam,tym wiekszy mam metlik w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FROST moj nosek jest bardzo podobny do Twojego przed zabiegiem. masz piekny nosek - naprawde. masz racje mowiac ze dr to Mistrzunio w swoim fachu.. myslalam ze z tego typu nosow (z garbem) nie mozna zrobic lekko zadartych... myslalam ze takie nosy kwalifikuja sie tylko na sciecie garba i nic wiecej. mon nos jest ogolnie duzy.. i sciecie garba tu nic nie pomoze... mam mala buzie a nochal jak u faceta w ogole nie pasujacy... ja jeszcze nie wiem na jaki nos sie zdecyduje...zawsze chcialam miec lekko zadarty ale boje sie ze to bedzie zbyt duza zmiana... ze nie bede mogla sie przyzwyczaic.. kochana jak ty zareagowalas po raz pierwszy patrzac na swoj nowy nosek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANESS JA juz wybralam. zdecydowalam sie na dr Wojcickiego:) zamierzam w styczniu omowic sie na konsultacje.. w operacje chcialabym bardzo juz w maju...ale nie wiem jak z tym urlopem moim bedzie... a szczerze watpie zeby moj kierownik poszedl mi na reke... chyba naweet nie zamierzam mu nic mowic o moich planach. po prostu wezme urlop zrobie to najwyzej przeciagne urlop L4 jesli bedzie to konieczne i o ile mi ktos to l4 wystawi.. a potem wroce normalnie do pracy. a jak sie spytam to wtedy juz dumnie mu powiem co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANESS JA juz wybralam. zdecydowalam sie na dr Wojcickiego:) zamierzam w styczniu omowic sie na konsultacje.. w operacje chcialabym bardzo juz w maju...ale nie wiem jak z tym urlopem moim bedzie... a szczerze watpie zeby moj kierownik poszedl mi na reke... chyba naweet nie zamierzam mu nic mowic o moich planach. po prostu wezme urlop zrobie to najwyzej przeciagne urlop L4 jesli bedzie to konieczne i o ile mi ktos to l4 wystawi.. a potem wroce normalnie do pracy. a jak sie spytam to wtedy juz dumnie mu powiem co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANESS JA juz wybralam. zdecydowalam sie na dr Wojcickiego:) zamierzam w styczniu omowic sie na konsultacje.. w operacje chcialabym bardzo juz w maju...ale nie wiem jak z tym urlopem moim bedzie... a szczerze watpie zeby moj kierownik poszedl mi na reke... chyba naweet nie zamierzam mu nic mowic o moich planach. po prostu wezme urlop zrobie to najwyzej przeciagne urlop L4 jesli bedzie to konieczne i o ile mi ktos to l4 wystawi.. a potem wroce normalnie do pracy. a jak sie spytam to wtedy juz dumnie mu powiem co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie prowadzi: 1.Wojcicki i Latkowski 2.Szczyt 3.Skupin i nie wiem ,czytam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema Diamonddoda69! Jak chyba czytałaś jestem po rozszczepie. Kiedy dostałam 'zaproszenie' do szpitala w Polanicy pisali mi o senacji jamy ustnej, o skierowaniu do logopedy i foniatry, o zakazie brania leków (chyba polopiryny). Ogólnie to dokładnie nie pamiętam czego, bo zgubiłam wypis :( Co byś chciała tak dokładnie wiedzieć? Operacja nosa troszkę dziwna. Uśpią Cię, bardzo fajną narkozą (na chaju przez cały dzień), wstrzykną jakąś substancje, która ułatwia późniejsze złamanie nosa dłutem, uformują Ci to i owo, włożą rurki czy setony...no i po robocie ;) xD Cóż mówić. Cholernie swędzi pod gipsem :PP No, ale chyba wiesz? Lekarz Ci wszystko lepiej wyjaśni. Z wargą to drobnostka. Natną, zszyją i potem przez miesiąc jesz gerberki :P Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To moze ja odpowiem...
Szczyt operuje w Warszawie - calkowita korekta nosa to u niego 10 000 zl Skupin w Poznaniu cena bedzie troche nizsza - pewnie podobna jak w Polanicy ale nie jestem pewna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANESS jesli cena nie robi Ci roznicy a nie mozesz sie zdecydowac bo kazdy z tych lekarzy ma bardzo dobre opinie... to moze wybierz tego ktorego klinika jest najblizej twojego miesjsca zamieszkania... ' ale zaznaczam tylko wtedy kiedy lekarze sa wszyscy bardzo dobrzy. ja sie zdecydowalam na Wójcickiego po przeczytaniu wielu wielu bardzo dobrych opini na jego temat. a do tego jestem z Dolnego Śląska także nie mam daleko... pewnie jak bym byla z Mazowsza czy z innego wojewodztwa wybralabym lekarza z tamtych stron lecz to musialby byc bardzo dobry lekarz.. bo jednak nos to centralna czesc naszej twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakaklozetowa;) moja reakcja byla taka ze skakalam z radosci,chociaz byl bardzo mocno opuchniety wiedzialam ze bede miala sliczny naturalny nonio:) doktorka wycalowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopate
Fost.... Mam dla Ciebie coś zabawnego na przypomnienie stresu przedoperacyjnego i wątpliwości ..Twój cytat z forum...po pierwszym telefonie do dr: jestem wlasnie po rozmowie..myslalam ze bede rozmawiac z dr Wójcickim ale rozmawialam z jego asystentka. Mam jakies mieszane uczucia..ciekawa jestem waszego z dania..zaczelam sie zastanawiac ,ze moze asystentka tez operuje?...sama nie wiem..duze pieniadze tam zostawie a nie poswiecil mi nawet minuty:( Hihi...mimo zmartwienia wszystko pięknie się potoczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie:) dlatego udzielam sie na forum...bo sama przechodzilam przez wiele watpliwosci:) i dziewczyny dodawaly mi otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kobietki:) ja wlasnie rowniez po to udzielam sie na forum oprocz niezbednych informacji ktore co dzien czytam od Was to milo tak oczekiwac na TEN dzien z innymi noskami. milo pogadac z kims kto juz jest po:) to wszystko sprawia ze jeszcze bardziej nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakaklozetowa miejscowosc nie gra roli,szczerze nawet nie wiem gdzie przyjmuja Ci lekarze,ktos napisal,ze SZczyt w Warszawie-teraz juz wiem, mieszkam w Niemczech wiec te 100-200km bez znaczenia,wazne zeby dr.wiedzial co robi,a nie zebym liczyla,ze moze tym razem mu wyjdzie .Mieszkam bardzo blisko prof.Manga -ten ma talent,no ale sie ceni ,taka op.to ok.10-12 tys.euro,wiec szukam w ojczyznie:)Tez mamy mistrzow w swoim fachu:)A jak sie ceni Wojcicki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzunio...7500 albo 8000 zalezy czy resekcja skrzydelek:)..zaplacilabym duzo wiecej wiedzac ze bede miala taki nonio jak teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Frost:)To jak na zlota racze bardzo przystepny.Taka jestes zadowlona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Nie dziwie sie, ze frost jest mega zadowolona bo nonio ma cudny. Ciesze sie tez, ze innym pomaga. Brawo Frost:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22. 06
Ja też uważam, że dr Wójcicki jest po prostu geniuszem... Uwielbiam swój nowy nosek. Chętnie się pochwalę, tylko napiszcie maila to prześlę fotki przed i po dla porównania :) Pozdrawiam gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka wyslalabys mi zdjecia noska na olcia-01@tlen.pl bede bardzo wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Olcia, fotki wysłane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaalliiaa
Frost, czy mogłabym Cię prosić o zdjęcie?Nie mogę wejść na galerię , na której jest Twój nosek, nie wiem dlaczego, próbowałam kilka razy. Ja mam operację 10.12 i troszkę się boję... Moj mail: natalia.byk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×