Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Jolek, dzieki za fotki ja z kolei dostalam tylko zdjecia po Fantastyczny nosek Sama chcialabym taki miec Napisz troche o swojej historii jak dlugo czekalas na operacje i ile to kosztowalo Bylabym tez wdzieczna jakbys przyslala mi pelen komplet zdjec tzn tez sprzed paula674@azeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryfowianka
Do anula 1975 Z każdym dniem nosek jest coraz mniejszy, i ładniejszy :-) Tylko po obu stronach nosa zrobiły mi sie takie male dolki jak czasem odciskaja sie okulary dlugo noszone na nosie. I tylko to mnie martwi, zeby tylko tak nie zostalo. Mam nadzieje, ze takie sa procesy gojenia i wszystko się wyrowna. Moze ktoras z Was dziewczyny miala podobny przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Gryfowianka, Ja też tak miałam, później zrobił mi się jeszcze guzek na grzbiecie noska ale faktycznie po pół roku wszystko zaczyna się wyrównywać. Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że rzeczywiście tak długo trwa gojenie i zrastanie noska ale niestety pół roku to minimum :) Życzę cierpliwości i pięknych nochalków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolek23 ja mialam zdjecia przed a nie mialam po wiec ywslij efekt koncowy :)!!!!! czekam z ciekawoscia i niecierpliwoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Geraldina, Cieszę się, że mogłam pomóc :) Codziennie wchodzę na to forum i obserwuję jak coraz to następna szczęśliwa "nochaczka" wychodzi spod młotka :) Pozdrawiam gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryfowianka
A ja od dwóch dni mam taki katar, że szok! Boję się, że od tego kichania, i dmuchania w chusteczkę nos mi odpadnie, albo się skrzywi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryfowianka
Dziewczynki mam pytanko. Chciałam poddac się zabiegowi mikrodermabrazji żeby generalnie oczyścic sobie skórę po tych plastrach, gipsach itd. Jestem miesiąc po operacji. Jak myślicie, mogę już iśc czy jest jeszcze za wcześnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peryskop
do Gryfowianki, niestety jeszce nie, ja jestem 4 miesiąc po i już mogę, choc w ubiegłym tygodniu jeszcze się na to nie odważyłam - kosmetyczka ominęła nos oczodoły i policzki w okolicy nosa. do Wszystkich Koleżanek, czy wy już w 4 miesiącu zdecydowałyście się na pełną mikro??? ja póki co na naosek stosuję maseczki - w warunkach domowych, kilka minut i zmywam. Gryfowianko, jak masz jakiekolwiek pytania - pisz do doktora, ja tak robie i mam jasność. ps. od miesiąca pływam z głową pod wodą i juz nurkuję!!!!!!! ;-) juppiii!!! ps. mam śliczniuteńki nosek, potwierdzam dr Wójcicki to MISTRZ nosków i elita wśród światowych chirurgów plastycznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Właśnie dziś wróciłam od kosmetyczki było super:) Jestem dwa i pół miesiąca po operacji,mikro miałam miesiąc temu bez okolic nosa.Po plastrach mam bardzo zniszczoną swoją cienką skórkę pod oczami i te przebarwienia pod nimi.Nosek ładnie mi się wygoił już nikt nie pamięta że miałam operacje ja też już prawie zapomniałam:) Gryfowianka katarem się nie przejmuj,ja dwa tygodnie po miałam mega katar dmuchałam kichałam jak nigdy w życiu, miałam wrażenie że zeszło ze mnie całe świństwo które mi zalegało :(ale ulga i przeciąg w nosku. Pozdrawiam:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona po operacji nosa
Witam Was, jestem juz ponad dwa tygodnie po korekcji nosa. Mialam tylko usuwanie garbka. Mam do Was kilka pytan. Po operacji nosa wciaz mam zadarty nos i widac mi dziurki. Kiedy to opadnie, wroci do normy i juz nie bede miala tego zadartego nosa ? Wydaje mi sie, ze nos po operacji mam szerszy i dziurki tez sa wieksze. Czy to tez wroci do normy ? Jak dlugo to potrwa ?? (nie mialam poprawianych skrzydelek) Wciaz mam opuchniety nos i czubek nosa (a nie mialam poprawianego czubka), jak rowniez mam problem z usmiechaniem sie (bo nie widac mi gornych zebow), bo mam usta jakby nie swoje, nad ustami mam jakby brak czucia. Prosze o informacje !!!!!!!!!! Ps. wydaje mi sie, ze jednego dnia mam ladny nos a drugiego dnia juz mi sie duzo mniej podoba...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peryskop
Do zaniepokojonej! ;-) nie martw się, wszystko bedzie dobrze. Kazda z nas ma dokładnie te objawy. Ciesz się ze jest wiosna, ja dobrzałam w 25 stopniowym mrozie, z obawą ze odmroze nosek na spacerach z psem;-). tez miałam tylko garbek, bez skrzydelek. nosek jest i bedzie dziwnie puchł. ja wiem, to nie jest atrakcyjne, ale pomysl, jak bedize wygladał za dzien, dwa, tydzien, pare miesiecy!?? miałam kiedys aparta ortodontyczny, zabki - lux. a tu nagle? po operacji noska, zero usmiechu, tez szalałm z przerazenia ze tak mi zostanie - ale nic bardziej mylnego! ;-) nosek jako narzad w centrum twarzy, gdy opuchniety, to jak poprzez naczynia krwionosne i tkankę utrudnia całej reszcie normalne funkcjonowanie. Aha, i spij prosto! przez 4 tygodnie po operacji nie spij na boku. A poranną opuchlizną w ogóle się nie martw, to normalne! ;-))) mysl tak, ze to minie! a tymczasem zmywaj cere, czysc nosek, i kremuj buzke! i rób zdjęcia! potem zobaczysz ze obecne twoje obawy minęły zgodnie z planem. ja juz jestem 4 miesiace po operacji i ... ;-) uwielbiam tę zmianę u siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny napisałyście wiele pozytywnych komentarzy na temat pracy dr.Wójcickiego, co bardzo mnie ucieszyło :) bo i ja planuje zabieg na swoim kinolu. Czy wiecie może jaka jest cena pełnej korekty nosa? A tak na marginesie wszystkim życzę bycia coraz bardziej naj, naj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gogoska Całkowity koszt operacji( zabiegu, narkozy i wszystkich opatrunków) wynosi 7500, zł + ( ewentualny koszt resekcji podstawy skrzydeł 500, zł)+ koszt pobytu w pensjonacie 90/ dobę. Taka informacje dostalam od samego doktora. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do anjulek Witam i bardzo dziękuję za info, czy byłaś już na konsultacji??? może wiesz jakie są terminy, ile się czeka na zabieg? Jaki jest kontakt z lekarzem? ale mam pytań uff, bo dzwonię i dzwonię i nikt nie odpowiada:( Pozdrawiam samych dobrych dni dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka0007
Hej Zaniepokojona :-) A ile placilas za samo sciecie garbka, bo ja sie przymierzam do tego samego? Mam nadzieje, ze wszystkie te dolegliwosci, ktore teraz przezywasz szybko mina :-) Mam takie pytanko czy nos z przodu bardzo sie zmienil po zabiegu? Wiem, ze teraz jest opuchniety wiec napewno innaczej wyglada, ale chodzi mi o to czy twarz mocno zmienia sie z przodu, bo mnie w sumie zalezy na zmianie z profilu. Przod jest prawie ok, mam na mysli szerokosc nosa i dlugosc. Z gory dzieki za informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebzon
Ile kosztuje wizyta konsultacyjna u dr. Wójcickiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gogoska ja czekalam kolo miesiaca, bo mi akurat tak ze szkola pasuje, zadzwon do Dr. w srode po 17 wtedy ma konsultaacje i jest osiagalny.. pozdrawiam ide pod mlotek 10 maja juz odliczam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gogoska ja moja operacje mam 11maja, oby!! bo przez ten popiol wulkaniczny nie wiem czy dostane sie do Polski... na moj zabieg czekam prawie 3 miesiace, w sumie nie wiem od czego to zalezy ze jedni czekaja tylko miesiac a drudzy dluzej:) wizyta konsultacyjna u Wojcickiego kosztuje 100 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Moniakot Dasz rade pył nie jest wieczny też opada :) a do maja na pewno nie będzie po nim śladu. Już Ci zazdroszczę jesteś już bliska szczęśliwego zakończenia ja dopiero zaczynam. Mocno trzymam kciuki daj znać co i jak pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogoska, Jesli nie mozesz sie dodzwonic napisz do lekarza maila. Odpisuje w ten sam dzien. Ja umowilam sie na operacje mailowo. Wyslalam maila ze zdjeciami twarzy na poczatku marza. Lekarz odpisal , ze moge miec operacje juz w maju ale mi pasowalo latem wiec ustalismy zabieg na 20 lipca. Jelsi chcesz z nim porozmawiac przez telefon spytaj sie w mailu kiedy mozesz zadzwonic. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) czy któraś z was zna moze pensjonat VillaLaura w polanicy zdrój? :) mają nie drogie ceny i wydaje się być całkiem wporządku ;) Może ktos mógły coś wiecej napisac. Jest tańszy niż pensjonat Oliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolek23 Dzieki za zdjecia Jestem zszokowana Oczywiscie pozytywnie Masz sliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiczny nosek Gratuluje szczesciaro Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi-podpowiedzi :), zaraz siadam i skrobię maila. Już nie mogę doczekać się odpowiedzi i pamiętajcie ja nadal trzymam kciuki za wszystkich :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawkowa80 czesc jak tam twoj nosek? Ja jutro mam miec scignity gips. jestem ciekawa co to zrobil mi doktorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa80
Cześć kochana :) Mój nosek jak na razie ma się dobrze :) Tak sobie puchł i puchł i jak wróciłam do domu, że mój tatko stwierdził, że mogli mi go trochę zmniejszyc przy okazji prostowania przegrody ;))) Ach te chłopy, nie tylko nowej fryzury nie zauważają :) buziaki dla Was obu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po mnie maja przyjechac maz i tato az sie boje.....oni wiedza co mialam robione z nosem ale nie wiem czy zrozumieja ze nos wciaz jest opuchniety (w koncu to chlopy)hihihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
Lalunia- jestem tez bardzo ciekawa jak tam ten nosek wyglada, miałysmy przeciez miec oper. 13 kwietnia a wiem ze i ty miałas przesuniety termin, ja musze jeszcze czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×