Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość aga91
Mam do was pytanie jako już doświadczonych :> Czy do dr. na konsultacje wystarczy umówić się telefonicznie ? zależy mi na tym , żeby operacja odbyła się we wrześniu a nie mam pojęcia jak jest z terminami i ile trzeba czekać , więc czy ten miesiąc może wchodzić w gre czy raczej będę musiała poczekać trochę dłużej ? z góry dziękuje za odpowiedź . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
aga91, ja co prawda byłam osobiście na konsultacjach, ale będąc w lutym, dostałam propozycję zabiegu na maj. Było to rok temu ale nie sądzę, żeby jakoś bardzo się zmienił czas oczekiwania. Także tragedii nie ma :) 22 czerwca mój nowy nosek będzie miał rok. Nie żałuję ani jednej sekundy, którą poświęciłam na rekonwalescencję. Gdybym musiała ponownie zdecydować się na operację, zrobiłbym to bez mrugnięcia okiem :) Pozdrawiam gorąco wszystkie nochalki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga91
ja już odliczam dni do września. :) bo tak licze , ze uda mi się w tym akurat miesiącu . ile trwała rekonwalescencja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbb2007 Jeśli chodzi o ceny w Oliwii, to Pacjent (czyli Ty) 60 zł/dobę a ewentualnie twoja osoba towarzysząca 30 zł/dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashikka
bardziej polecam dr Pawla Szymanskiego z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale....
to jest watek o Wojcickim a nie Szymanskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek001
taaaaaaaa Szymanski!! tak spiepr.... moja koleżanke ze dziekuje, a najlepsze to ze Wojcicki poprawke robil bo on sie bal ha ha dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda86
Prosze pochwalcie sie swoimi noskami chcialabym zoabczyc efekty Dziękuję Pozdrawiam daga35@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda86
Jeśli ktoś przymierza się do operacji i chcialby ze mną porozmawiac prosze napisac na mejla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mam prośbę, czy któraś z Was mogłaby mi podać adres mailowy Dr.Wójcickiego na który można przesłać zdjęcia? ew jakiś inny kontakt? Jeszcze prosiłabym adres i kontakt do kliniki w Polanicy. Byłabym ogromnie wdzięczna Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzoooooooo
p.wojcicki@chirurgiaplastyczna.biz.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzoooooooo
p.wojcicki@chirurgiaplastyczna.biz.pl zapomnialam dodac l na koncu w powyzszym poscie. Teraz jest prawidlowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawkowa80 proszę Cie gorąco o foteczki przed i po:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frostt
witam:) 13 lipca minie rok od zabiegu nochala na nonio:) sliczny nonio...najsliczniejszy noseczek na swiecie;) to prawda ze operacja nosa nalezy do cierpliwych ..ale wierzcie mi kochani warto czekac na rezultat koncowy:)..dopiero teraz po roku..nosek wyglada prawie dobrze:) pisze prawie bo jeszcze w czesci kostnej mam lekka opuchlizne...ale obserwujac codziennie nonio wiem ze zejdzie... Wojcicki Mistrzunio:pozdrawiam cieplo :) jest ktos tu z nad Baltyku naszego polskiego? jak tak..jak tam z pogoda..jutro smigam do Rowy:) dodam z pieknym nowym noskiem:D caluje EDyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Frost fajnie ze sobie o nas przypomnialas Ja nawet o Tobie myslalam ostatnio Ja tutaj czasem zagladam niestety wciaz z garbatym nosem niestety niektore przeszkody sa nie do przejscia ale ciagle mam nadzieje naprawde sie wzruszylam jak zobaczylam Twoj wpis Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latent
Witajcie, dołączam do Was :) Mam kilka pytań: 1) Czy np. tydzień przed operacją można się opalać? Znikanie opalenizny nie będzie miało nic do szwów i opuchlizny, która się pojawi? 2) Czy tuż przed operacją należy wziąć natrysk prysznicowy? Czy te z Was, które przeszły zabieg po prostu oczyściły przed operacją buzię jakimś tonikiem? 3) Czy po zdjęciu gipsu można się normalnie uśmiechać, czy też trzeba ostrożności z wszelką mimiką twarzy? 4) Można już na następny dzień zamówić sobie naleśniki, potrawy, które trzeba gryźć czy cały czas jedzie się na jogurtach? ;) 5) Z czym są największe trudności po operacji? 6) I jak radziłyście sobie z myciem głowy? ^^ Bo tu uważać trzeba żeby woda nie dostała się pod gips... Musiałabym zainwestować w suchy szampon? Odpiszcie, proszę, jeśli znajdziecie czas :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajac poziomka
hej , ja 21 czerwca mialam koretke u doktora suligi z czestochowy. mam ciagle gips, seto bogu dzieki juz wyjete- to wyjmowanie setonow wydaje m mi sie najgorsze ze wszystkiego, teraz ciagle czekam na efekty, bo noska nie widizalm. mialam prostowanie przegrody, scinanie garba i jeszcze poprawiany czubek nosa- po przeczytaniu wszystkich komentarzy boje sie az tego co zobacze, ale uam ze bedzie piekny. 1 dzien po operacji nie moglam wstac, non stop wymiotowalam i miama tak zapuchniete ooczy z eprawie nie widzialam. dzis juz wdize, ale mam zółte since wokół oczu i napuchnieta szczenke- bo doktor powiedzail ze obrzek zawsze schodzi w dół, poki co nie poznakje swojej twarzy, ufam ze bedzie lepeij. mam 24 lata, pozdrawiam wszyskich noskowiczów:):)):) zajączek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam operację 29 czerwca 2010 u dr Wójcickiego, czy ktoś jeszczce będzie tam w podobnym terminie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latent
Ja mam 6 lipca, ale w pensjonacie będę już 5-go, bo jestem z mazowieckiego i chcę być wypoczęta w dniu zabiegu, a długa podróż jest męcząca. Bądź co bądź spotkamy się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajac poziomka
dzewuszki, a powiedzcież mi łaskawie, poniewaz odpowiedzi na forum sie nie doszukalam,. ja byc moze w poniedzielek( ufam ze w pon, najpozniej w piatek) bede miala zdjety ten gips.lekarz mi jednak powiedzial, ze jak zdejmie mi ten to nalozy mi drugi, czy wy tez tak mialyscie i czy to normalne?buziaki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda jeszcze zabiegu nie miałam, ale z tego co wiem, to jest to jak najbardziej normalne :) Opuchlizna, którą się ma na początku jest dosyć duża. Pierwotny gips jest więc obszerniejszy. Z czasem trzeba go zmienić na taki, który bardziej dopasuje się do układu noska kiedy zejdzie największa opuchlizna. Od tego będzie poniekąd zależał później jego kształt :) Trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkowiec - zajac
dziekuje Ci za odpowiedz:) pocieszyłąs mnie:) dziś mialam hcile zwatpienia, wiez ze to wczesnie bo 21 mialam zabieg,ale patrze na ta opuchnieta buzie i nie widzę tam póki co siebie, dlaatwego sie troche podlamalam. teraz omijam lustra szaerokim lukiem i mysle tylko o tym, żę niedługo bezie lepiej:) Kochana ja Ci tez zyćz powidzenia w lipcu i także trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
latent spróbuję odpowiedzieć na Twoje pytania :) (miałam zabieg rok temu) 1) Ja zrezygnowałam z opalania na 2 tygodnie przed operacją, tak na wszelki wypadek :) Opalać się nie można po operacji ale nie słyszałam żeby były jakieś przeciwwskazania przed. 2) Najlepiej przed zabiegiem wziąć prysznic, umyć głowę i zmyć makijaż bo pierwszego dnia po może być Ci ciężko cokolwiek zrobić. Poza tym krzyczą jak się wstaje z łóżka :) 3) Co do uśmiechania i mimiki twarzy, to niestety ale nawet jakbyś bardzo chciała to nie dasz rady się uśmiechnąć normalnie, bo przez jakieś 2 tygodnie górna warga jest lekko porażona i jak się uśmiechniesz to nie widać zębów. Poza tym każda próba zmarszczenia czoła czy nosa jest odczuwalna w postaci bólu nosa :) 4) Na następny dzień możesz jeść co zechcesz ale gwarantuję, że nie zrobi Ci to najmniejszej różnicy bo i tak dopóki są setony w nosie to nie czuje się KOMPLETNIE żadnego smaku. Co do tych jogurtów, to są polecane dlatego, że nie trzeba gryźć. Ja sobie zamówiłam barszcz ukraiński zaraz po zabiegu zjadłam pół talerza i się zmęczyłam :) 5) Najbardziej uciążliwy jest zatkany nos. Jeśli obawiasz się bólu, to nie taki diabeł straszny. Ja nie wzięłam ani jednej tabletki, bo naprawdę nic nie boli. Czasem dziewczyny skarżą się na ból głowy, ale nie jest to nie do zniesienia. 6) Mycie głowy to niestety największy problem, bo nie można się schylać. Ja radziłam sobie tak, że właziłam pod natrysk i odchylałam lekko głowę do tyłu i w ten sposób myłam. Musisz uważać, żeby nie zamoczyć gipsu. W razie jeszcze jakichś wątpliwości chętnie służę radą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńsko, bardzo serdecznie Ci dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :) Podbudowałaś mnie tym, że ból nie jest jednak taki straszny :) Mam nadzieję, że nie będę się nazbyt męczyła po zabiegu. Obym dobrze zniosła narkozę... Zajączku, trzymaj się cieplutko. Ja też postanowiłam omijać lustra z daleka - nie chciałabym patrzeć na siebie jak po wypadku. Jestem wrażliwa, więc lepiej dmuchać na zimne :) Całuję Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajac poziomka
hej:) jutro bede miala sciagany gips i nakładany drugi.Troszke mnie przeraza fakt jeden, w trakcie zabiegu mialam rozciety nos mianowicie chodzi mi o ten odcinek miedzy dziurkami. jest to tak na srodku i od tego rozciaciea do ust wszysko czuje, a od rozciecia w kierunku czubka nosa( nie wliczajac samego czubka- bo z nim nie mam problemow) po prostu nie czuje, jakbym miala nie wiem zdetwialy ten kawalek. hmm dziwne uczucie. Zastanawia mnie jeszcze to czy w kazdym przypadku tak jest ze ten nosek przez tych 6 miesiecy sie zmienia? czy jest szansa na to zeby po tym 2 gipse nos byl juz wyleczony i nie zmienial ksztaltów? a teraz zamina tematu- jesli chodzi o oddychanie to w ciagu dnia nie mam problemow ale pod wieczor i w nocy to juz lepei mi jest sie przerzucic na pddychanie ustne. Nosek sam w sobie mnie sroche swedzi gdzies tam pod gipsem. oczy mam ju prakktycznie swoje a co lepsze siniakow juz nie mam nigdzie:) ksztal twarzy troche jeszcze odbiega od mojej codziennej ale juz jest lepiej. Teraz juz tylko pozostalo mi poinformowac rodzicow i pokazac im efekty koncowe - oni zawsze byli przeciwko korekcie, ale w koncu to moja twarz i moje kompleksy, wiec w koncu sie zdecydowałam:) ok latent- kochana ty juz niedlugo tez bedziesz mogla cieszyc sie nju noskiem:)pozdrawiam dziewczynki:)odezwe sie jutro po wizyci eu doktora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×