Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość krasnopiura
Inko,miałas sporo roboty przy swoim nosie jak piszesz to był dosc poważny zabieg bo miałas na raz kilka czynnosci i po takim zabiegu to musisz odczekac zanim to Ci się zagoi,bo ty masz do czynienia z oddechem,a to trwa tak samo jak komus wyskoczy zimno na ustach to ile czasu to się goi.kosc musi się zagoic i będziesz laską na cacy.Cierpiwosci i nie patrz cały czas w lustro ,bo ono Ci nie pomoże,bo każde łamanie kosci ma taki skutek ,że musimy dac mu szansę i czas sie odbudowac.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryleczka_33
Hej Inko. Faktycznie masz jeszcze czas na to,żeby Ci się kości zagoiły,ale najlepiej jak zaraz po ściągnięciu opatrunku wszystko jest równe oprócz oczywiście opuchlizny,która sprawia złudne wrażenie krzywości. Ja miałam robione dokładnie to co Ty rok temu i jak nierówności się pojawiły to już nie znikły niestety. Jak dotykasz nos czujesz,że nie jest równy czy w lustrze już tak solidnie widać skrzywienia. A jak tam oddychanie ? Mi przegroda się skrzywiła i jest tak giętka,że chodzi we wszystkie strony. Koleżanka co miała 5 lat temu operację też miała takie niedoskonałości,ale jest to zeszło. Mi niestety nie. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinokia26
Dostalam kredyt!!!! Jupiii tylko teraz mam Dylemat czy Dr.Szczyt czy Dr Wojcicki ja dlugo czeka sie na Termin mieszkam za Granica bede musiala przyjechac jednoczesnie na zabieg i Wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinokia26
Pola a ty kiedy chcesz sie poddac operacji??ja juz moge hehe Ale wiem ze trzeba czekac Co najmniej 3 miesiace no chyba ze sie zwolni Termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , W tym roku postanowiłam spełniać swoje marzenia dlatego też mam operacje nosa za 3 dni czyli 19,03. Długo na termin nie czekałam bo około miesiąca. Jeżeli profesor widzi, że ktoś jest już zdecydowany na 100% daje krótsze terminy (takie są moje spostrzeżenia).Najgorsze jest to ,że od kilku dni łapie mnie jakieś przeziębienie, z którym walczę i mam nadzieje ,że dojdzie do tej operacji w wyznaczonym terminie (nie mam jeszcze kataru ani gorączki). Nie wiem czy to czasem podświadomie sama się nie nakręcam i dokładam sobie dodatkowego stresu. Bardzo chciałabym być już po wszystkim. Mam już dosyć zamęczania moich znajomych dlatego wolę napisać na forum gdzie są ludzie z podobnymi problemami. Po operacji posiedzę około tygodnia w Polanicy do momentu ściągnięcia gipsu z nudów pewnie będę stałym gościem internetu mogę podzielić się wrażeniami. Jak macie jakieś pytania służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooodi91
a co dokładnie będziesz miała robione? przede mną niestety jeszcze kilka miesięcy oczekiwania, bo mogę wykonać operację tylko w wakacje... także proszę o relacje na bieżąco :) trzymam kciuki, żeby wszystko się udało, a nosek był taki, jaki sobie wyobrażasz, że będzie :D Pozdrawiam! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nos będzie: skracany ,prostowany poprzez dwa nacięcia po dwóch równoległych stronach twarzy obok nosa( nos mam krzywy, ściany są nierówne ) no i oczywiście spiłowany (mam niewielki garb ale nos z profilu jest duży). Szerokość pozostanie bez zmian bo nos mam wąski. Resekcji robić nie trzeba bo Prof. powiedział ze dziurki są ok. Ogólnie wydaje mi się ,że ta operacja będzie skomplikowana w szczególności to prostowanie. Kiedyś już mi jeden chirurg powiedział ,że dla niego to jest niewykonalne .No zobaczymy . Dzięki za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka krakowska
A my z Midda już kilka dni po operacji...Właśnie wróciłam ze zmiany gipsu....No coż, nos jest zupełnie inny,bardzo opuchnięty...Jak na razie mieszane mamy uczucia...mamy nadzieję, że wszystko z czasem dojdzie do siebie...jak narazie lekka załamka:////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinokia26
Agatko dlaczego masz mieszane uczucia nos jest jeszcze spuchniety będzie na pewno dobrze w tyg muszę zadzwonić i ustalić termin ile kosztuje operacja 8 czy 9 tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka krakowska
Pinokia!Tak nos jest jeszcze bardzo spuchnięty...szczerze mówiąc lepiej wygląda w gipsie niż bez...co prawda widziałam go tylko przez chwilkę, bo profesor szybko zakłada następny gips...ale może to i lepiej:)Wiem że trzeba cierpliwości cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości...więc razem z koleżanką żyjemy tutaj nadzieją, że będzie dobrze:)) Ja zapłaciłam za operację 8500, nie miałam robionej resekcji skrzydełek. Jeżeli robisz jeszcze skrzydełka to +500zł. Pozdrawiamy z Polanicy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinokia26
Dziekuje Agatko ja ci zazdroszczce ,ze juz jestes po :))Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja dopiero oczekuję na konsultację, a operację planuję po wakacjach ze względu na pracę.. a Ty Pinokia kiedy? Jesteś już po konsult.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinokia26
Mieszkam za granica i bede na konsultacjach w dniu operacji z tego co tutaj czytalam istnieje taka mozliwosc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa7573
Hej dziewczyny !Zbliża się mój dzień operacji noska 04 KWIETNIA [ miałam mieć 08 kwietnia ,ale dr.Wójcicki zmienił mi teraz ,bo mu nie pasowało]. Czy jest ktoś na 04 kwietnia na operacje i pobyt w Malwie? Coś z rozmowy z dr. wydaje mi się,że jestem sama na nosek w tym terminie.Może jednak ktoś jest? Napiszcie czy mam brać AESCIN tabl. przed operacja[ 1 tydz.] ,bo czytałam, że szybciej schodzi opuchlizna jak przed i po wezmę.Jakie jest wasze zdanie? Zaczęłam brać rutinoscorbin i wit.C.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ewa:-) smialo lykaj juz aescin 3*2 tab dziennie. A rutinoscorbinu nie musisz razem z witC, wystarczy jedno albo drugie (to sam dzialanie) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooodi91
Monikaaa870000 i jak się czujesz po operacji? Mam nadzieję, że wszzystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinokia26
Czekam na odpowiedz :))) Dr Wojcickiego mam nadzieje,ze nie bede dlugo czekala na termin Pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaa87000
HEJ! Dzisiaj mialam zmieniany gips .Widzialam swoj nowy nos jak na razie bardzo spuchniety ale juz widze ,ze jest maly i prosty najbardziej podoba mi sie z profilu. Ogolny efekt ciezko stwierdzic bo twarz mam tak spuchnieta ze wygladam jak bym miala swinke a pod oczami zolte since. Najwazniejsze, ze jestem juz spokojna teraz trzeba bedzie sie tylko przyzwyczaic do nowego nosa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooodi91
a opuchnięcie to wiadomo, nieuniknione, pewnie z dnia na dzień będzie znikać, ważne, że nos jest mały i prosty :) podoba Ci się profil? to fajnie, mi w sumie głównie o to chodzi przy moim nosie, bo będę miała tylko... albo aż usuwany sporej wielkości garb Czekam na dalsze relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinokia26
Dziewczyny jak dlugo czeka sie na termin jestem niecierpliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinokia26
Niestety termin bedzie 2 lipca mial byc w kwietniu ale nie chca mi dac urlopu za pozno zglosilam nie przewidzialam ,ze tka szybko moge miec operacje ,mam nadzieje ,ze szybko zleci ten czas :DDDDDDDDDDDD jupi ciesze sie !!!!! kto ma na lipiec termin????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooodi91
1 lipca :) także widzimy się na miejscu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinokia26
powaznie? super ciesze sie! podaje ci moj e mail : photom1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinokia26
super ciesze sie! podaje ci moj adres e mail : photom1@tlen.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaol81
Witam A może któraś w forumowiczek ma termin zabiegu na 22 kwiecień? Pozdrawiam Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka12
Dziewczyny zarejestrowałam się na forum beauty i tam non stop jakaś dziewczyna pokazuje swoje zdjęcia po operacji i po poprawce u innego. Czy widziałyście te zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooodi91
nie widziałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinokia26
Ja widzialam ale to dawno temu mam zamiar jescze raz tam zagladnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do dorotka12
A gdzie znaleść na beauty w polsce te galerie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×