Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość pinokia26
Szefowa mnie pytala dlaczego co tu ukrywać powiedzialam jej, ze mam operacje nosa oczywiscie wzrok padl jej i jej sekretarki na nos i zdziwione co ja chce z nim robić ,ale to moja decyzja i marzenie ktore nie bawem się spełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinokia26
Dziewczyny kiedy reszte pieniazkow wplacamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oana
w dniu operacji :) na prawdę nie masz co poprawiac a pomio tego decydujesz sie na operację? bałabym się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaa87000
DO OSÓB PO OPERACJI: Pewnie już podobne wątki padały ale ilość stron do przejrzenia na tym forum mnie przeraża. Bardzo proszę o odpowiedź. - Po jakim czasie od operacji można się opalać ? - Podobno nos najbardziej się zmienia przez pierwsze tygodnie później te zmiany nie są już tak zauważalne. Czy od 2 mc do 1 roku po operacji Wasze nosy bardzo się zmieniły ? Jestem 1,5 mc po operacji i zastanawiam się czy nos jeszcze mi się bardzo zmieni czy te zmiany będą prawie niewidoczne. - Ostatnie pytanie może wydać się głupie ale zaryzykuje : Czy macie takie wrażenie ,że po zmianie nosa coś innego w twarzy przestaje nam pasować do całości np. usta ? (po operacji nosa wydaja mi się mniejsze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka krakowska
ocochodzi? Jeżeli robisz operacje u Wójcickiego to nocleg rezerwujesz sobie w Malwie.Jeżeli do niego zadzwonisz bądź też będziesz na konsultacji to napewno poda Ci numer telefonu i powie od kiedy do kiedy masz sobie zarezerwować. Mi osobiście się tam podobało,tzn.miałam miły pokoik,w pokoju TV, telefon, po operacji przynoszą Ci jedzenie do pokoju...no i towarzystwo. Jak trafisz na fajną współlokatorkę jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni22
Czesć jestem nowa na forum, byłam zdecydowana na operację nosa u dr Wojcieckiego ,ale poniewaz bardzo daleko mieszkam od Polenicy zmieniłam zdanie i wybrałam innego dr i cóż jestem juz po poprawce i wciąż coś jest nie tak w części kostnej.Szukam osób ktore mialy poprawkę po innym doktorze u Wojcickiego.Żałuję swojej decyzji ,ale człowiek uczy sie na błędach.;) Czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikapechowiec
Ja dopiero wybieram się do Dr w sprawie mojej re-operacji. Spotkałam na forum osoby poprawiane przez Profesora, więc na pewno takich poprawek się podejmuje. Trzeba się tylko zakwalifikować. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni22
Do Monikapechowiec widzę,że mamy podobna sytuację dasz znać jak i co? A kiedy się wybierasz do doktorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiu_po_operacji
Witam drogie Panie ;) Ja miałem operacje 20 listopada 2012r. Osteotomia poczwórna, " likwidacja" krzywej przegrody i garba. Tak jak wszyscy rezerwacja w Malwie, miałem blisko to przyjechałem na godzinę 12:00. I cierpliwie czekałem w recepcji na telefon od doktora. O godzinie 17:50 telefon , doc dzwoni ze mam już sie do niego zbierać. Przyjechałem, kasa na stół, paragon do reki ;D krótka rozmowa, co dokładnie chce zrobić, później dostałem do ręki opis wszystkiego, coś ala Regulamin. Opis całej operacji, przebiegu leczenia , ewentualnych powikłań itd. Później składałem podpis że zrozumiałem i przyjąłem do wiadomości jak to wygląda. Następnie kazał mi wstać iść pod ścianę i krótka sesyja. Robił zdjęcia z przodu i profilu. Kolejnym krokiem jest przejście do pokoju w którym się leży po operacji. Ładnie urządzone ;D TV jest ale sie nie poogląda bo trzeba odpoczywać. W pokoju wypełnia się formularz, ankietę , jest parę pytań. Później przychodzi anestezjolog i jest krótka rozmowa. Mówi o całej operacji jak wygląda znieczulenie, zadaje parę pytań, podpisujemy się jeszcze raz i tu już mamy w sumie otwarte drzwi na operację ;) Musimy sie tylko przebrać :D na łóżku leży szpitalna piżamka ;)) i papciochy na nogi. Przebieramy sie i czekamy chwileczkę ;) Wchodzimy na salę i wskakujemy na łózko :D Kładziemy i teraz jest podłączenie lekkie ukłucie :) i dosłownie sekundy dzielą nas od głębokiej sennej przejażdżki. Później jest budzenie i już znajdujemy się na łóżku w pokoju gdzie rozmawialiśmy z anestezjologiem ;) Mamy już gips i bandaż na nosie, dziwne uczucie :) ale nie ma się czego bać. Pielęgniarka czuwa całą noc przy nas ;) Doktor 2 razy był i sprawdzał jak sie czuje. Także opieka jest prawidłowa. Później z rana jedziemy do Malwy i tam do naszego pokoju czekamy na śniadanko ;) Panie nam przynoszą do pokoju.Wiadomo opuchlizna sie pojawia i dzień po Dziwnie się je bo opatrunek zakrywajacy dziurki od nosa troche może przeszkadzać. Ale da sie jeść nie ma wyjscia. Niektórzy moga miec na poczatku problemy z oddychaniem trzeba oddychac przez usta bo przez nos sie na razie nie da. Ja miałem 3 razy złamany nos w ciagu jednego roku w wieku 5 lat, nauczyłem sie oddychac przez usta bo przez nos nie mogłem bo tak miałem zmasakrowany nos ze sie nie dało ;/ Po operacji jeszcze setony przeszkadzaja. A i nie czuje sie tego co sie je do wyciagniecia setonów. Po wyciagnieciu setonów krew powinno juz nie lecieć, ale mi leciała jeszcze tydzień po operacji, dopiero jak do domu wróciłem to powoli sie to wszystko uporządkowało :) Nos staje się powoli drożny, lekko czuć już zapach jedzenia ;D które w Malwie jest bardzo pyszne ;D Po kilku dniach jest zmiana gipsu. Jedziemy znowu do doktora i sciaga gips. Wtedy po raz pierwszy widzimy swój nos. Nie ma czasu sie nawet przyjrzeć bo doc szybko zabiera lustro.W sumie nie ma na czego oglądać bo wszędzie opuchlizna. Śmiesznie człowiek wygląda. Zakłada nam nowy gips i wracamy do Malwy. A bym zapomniał, trzy razy dziennie chodzi sie na czyszczenie nosa. W Malwie są pielęgniarki które o to dbają ;) Ja nos się wyczyści to od razu człowiek lepiej się czuje ;D I tak mijają dni aż przychodzi ten dzień powrotu do domu i ściągniecie tego gipsu, i bandaży ;D To co mi się nie podobało u doktora to to, że nie chciał mi wystawić chorobowego. Dostałem tylko na okres 14 dni i to z wielką łaską. Na koniec dostajemy kopertę wypisu i jedziemy do domciu ;)) I po 6 miesiacach musimy jechac na kontrole ;D I tak szczerze mówiąc, maść na opuchliznę Aescin jednym pomaga drugim nie. Ja nie widziałem różnicy jak smarowałem nosek. Rano był opuchnięty i wieczorkiem też puchł. Dopiero wszystko zaczęło sie zmieniac po tym jak zaczałem pić produkty HERBALIFE ;D po każdym posiłku piłem koktajl, może ktos słyszał o tym może nie. Wszystkie składniki w tych produktach sa naturalne takze bez obaw. 2 tygodnie po operacji a juz widziałem róznicę :) i tak miesiac po miesiacu nos sobie puchł i malał aż przestał po 3 miesiacach. Jeśli ktoś chciałby zamówić taki produkt bezpośrednio od dystrybutora to mogę taniej załatwić. Akurat koktajl który piłem szybciej odbudowuje tkankę kostna i stawia człowieka na nogi ;) Sa różne smaki, wanilia, truskawka, czekolada. Wiadomo że każdego człowieka organizm jest inny i opuchlizna może sie dłuzej utrzymywać albo krócej ;) uff ale się napisałem. Myśle że rozwiałem wszelkie wątpliwości osób które się jeszcze zastanawiaja. Nie bójcie się, nie ma czego. Kazdy się nastawia na nie wiadomo jaki ból a to tylko tak źle wygląda, a tak naprawde jest inaczej. Zostawiam e-mail: mike.szynal@onet.eu , jeśli ktoś ma pytania to piszcie ;) albo numer w sieci Play to mogę odpowiedzieć ;) odnośnie operacji jak i HERBALIFE :) nr telefonu. 665 176 746 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felonia
hej czy ma ktoś może operacje u Prof. Wójcickiego na 8 lipca ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok ...
www.se.pl/wydarzenia/kraj/lodz-mial-przejsc-prosty-zabieg-utopil-sie-we-wlas_147710.html?cpage=2&#comment_list_container

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Midda
Mam podobny problem do Ciebie...niby nie jest mój nos jakoś wyraźnie skrzywiony w którąś ze stron ale te dziury ( czyli wgłebienia i wygrubienia ) sprawiają,że mój nos wygląda jakbym była pobita. Nie jest gładki,normalny tylko z wgłębieniami i wygrubieniami. Podasz swojego maila,chętnie pogadam z tobą na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D) Misiu_po_operacji
Twoja oerację zrobiono metodą otwartą czy zamnknietą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinokia26
Ile czasu uplynelo od waszej operacji ? jakie wglebienia? moze nos jeszcze nie doszedl do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKAPECHOWIEC
Moni22, dam znać. Przesuwam tę konsultację co miesiąc. Wiem, że lepiej jechać do Doktora z jak najlepiej wygojonym noskiem. Planuje czerwiec, ale może być to też sierpień, wtedy będę rok po operacji. Nie mogę się już doczekać, cieszę się i zarazem boję. Pojadę z wielkimi nadziejami, ale niestety muszę też wziąć pod uwagę porażkę, oby NIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni22
do Monikapechowiec wysłałam dr wczoraj maila z miomi zdjęciami i zapytaniem czy mozna to naprawic? Czekam na odp.Ja jestem dopiero 3 miesiące po poprawce ,to czekanie do roku to jakiś koszmar:( A tak wogóle to mam tez termin na konsultację do Szczyta ,ale za 1,5 roku kto tyle wytrzyma ? ja napewno nie ;)A co sądzicie o Kobusie? Czy naprawdę dr Wojcicki jest lepszy ? Kogo wybrac komu zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bachelor baczula
Dziewczyny która z Was boryka się z tzw.nierównym grzbietem po operacji rocznej. Tzn ma wgłębienia i kosteczki w różnych miejscach,nos nie jest jednoloity ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ola la la la
Mam nadzieję,ze sprawdzasz pocztę bo do ciebie napisałam i chętnie z tobą popiszę bo mam podobny problem czyli nierówny grzbiet. czekam z niecierpliwością aż odpiszesz, serdecznie pozdrawiam kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni22
Bachelor baczula ja tez mam nierówny grzbiet a kto Cię operował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiu_po_operacji
Ja miałem metodą zamknięta. Jeśli chodzi o blizny to żadnej nie mam nic nie widać na skórze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKAPECHOWIEC
Moni22 czas oczekiwania strasznie się ciągnie, ale jak Pojedziesz za wcześnie do Doktora to nic konkretnego nie dowiesz się, ja tak miałam. Dostałaś może odpowiedz od Doktora ?, Dowiedziałaś się czegoś konkretnego ? Ja chcę napisać w czerwcu, ale myślę czy to nie za wcześnie. Odwlekam to też, trochę, z powodu strachu przed odmową :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachelaaa
Dziewczyny, czy któraś z Was miała może korektę tylko części chrzęstnej (z resekcją skrzydełek) w ostatnim czasie ? Ile zapłaciłyście za zabieg, gdzie i u kogo operowałyście się ? Jesteście zadowolone z efektu ? Będę wdzięczna za odpowiedzi, nie wiem ile trzeba będzie odłożyć na taki zabieg. Myślałam o dr Łątkowskim, mieszkam w Małopolsce, a wiem, że w Krakowie niestety dobrego specjalisty od nosów nie ma :(( Ja mam wprawdzie nos garbaty, ale chcę zachować ten garb, problem mam raczej z za dużą końcówką nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaba12345
czesc wszystkim, planuje reoperację w klinice w kaliningradzie. czy ktos moze robil cos tam ewentualnie slyszal/czytal o tej klinice? jakby co tez myslalem o wojcickim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc123234345
Do Moni22 ja bylam operowana u dr Kobusa i z tego co wiem jest on jednym z najlepszych w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś ma może termin u Dr Wójcickiego na początku lipca ?? Byłoby raźniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinokia26
ja 2 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem 4 tgodnie po operacji i również mam jedno takie wgłębienie blizej czubka nosa , powyżej jakby wystająca kosteczka, czy to się jeszcze wchłonie? Prosze o wypowiedź dziewczyny, które mają podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×