Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Kochane moje nosaczki.Gips miałam ściągany dziś rano i co zobaczyłam.....piękny mały prosty nosalek,oczywiście obrzęk jest bo to norma w końcu to tylko zmiana gipsu,ściąganie we wtorek ale jest zajebiście:)))Docent fajny człowiek.Miły,wesoły i delikatny.Powiem dla tych co są przed i się boją....Na pytanie czy mogłabym przejść przez to jeszcze raz...Bez problemu tak.Operacja luz a pobyt tu i gojenie to spacery,śmiech,wieczorki przy małej lampce wina,głupotki w głowie,hihi itd. i itp.Pozytywne nastawienie i radość z życia a reszta przejdzie nie zauważalnie...Buziaki dla tych przed i po******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Proszę podajcie mi numer do Oliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Dzięki już dzwonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Trabuch Jak tam samopoczucie Ja się rozlużniam lampeczką winka tz. degustuje winko które będziemy spożywać:) oczywiście kupie nowe;)Będę jutro około 19 00. Nie mogę dodzwonić się do Oliwi, a muszę przekazać że zabieram chłopa uwziął się że jedzie ze mną.:) znalazł się ochroniarz:) Będzie nam przywoził jedzonko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja delektuję się lampką wina....też przyjechałam z ochroniarzem-bratową:))))))Czuję się świetnie.Moja bratowa się nie nudzi,wychodzimy do knajpek,kina...Czekamy na Was i z tego co widziałam pokój też:)))Buziaki i szerokiej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsc jest sporo,więc się nie martw.Jak przywozisz sobie chłopa to może dodaj jeszcze dwóch i będzie całkiem miło:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Nie martw się kochana z twoim optymizmem który mi się udziela to tych dwóch wyczeszemy sobie na miejscu:) Szkoda tylko że Wy zaraz wyjeżdżacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Jak przyjedzie taka mała chuda z dużym nosem z takim dużym z małym noskiem to ja:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok...to przywitają Was dwie duże ,jedna z gipsem na nosie a druga z średnim nosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obok w pensjonacie jest wesele...fajnie grają,aż nosi...chyba wyskoczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
trebuh to wy nie na balu "maskowym" w karczmie??? niechce sie? czy juz nie jestescie w stanie? :P pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Właśnie jadę na uczelnię a jestem jeszcze nie spakowana a o 13 chcę wyjechać:( Teraz już wierzę,że wszystko jest możliwe. Prawie pięć godzin jazdy. Jutro operacja. Trzymajcie za mnie kciuki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga!!!Wczoraj po 24.00 w okolicy pensjontu Beata zgubiono gips z nosa...uczciwego znalazcę proszę pozostawienie zguby w pensjonacie Oliwia.Nagroda przewidywana....Pozdrawiamy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
lezy w zaspie 30 krokow od bramy oliwii po prawej stronie. czekam na nagrode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagroda czeka w Oliwi...odbiór osobiście do wtorku godz.19.00:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
a co to za nagroda?? bo jestem 300km od oliwii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Za pół godziny operacja! Jestem podenerwowana ale dziewczyny nastrajają pozytywnie.Wszystkie są zadowolone z wyboru lekarza i oczywiście z efektów:) Pozdrawiam :) Trzymajcie za mnie kciuki! ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
aganorka Trzymamy kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! ja mam termin na maj a juz teraz na sama mysl operacji robi mi sie slabo!!! bardzo noje sie narkozy, ze sie nie obudze itd. sama juz nie wiem co mam robic. poradzcie cos!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisaj do domu...a szkoda bo było bardzo fajnie:)))Nie ma czego się bać,depilacja brwi boli bardziej:)))Teraz tylko martwię się o to by nie dostać w domu w nos od mojego małego syneczka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) mam pytanie: Czy któraś z Was miała może robioną tzw. "resekcję skrzydełek" ? co to tak na prawdę jest i na czym polega, w jakich przypadkach się tego dokonuje? Będę wdzięczna za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Kochane moje!:) Ja już po:) Najgorsze dla mnie było położenie się na stole operacyjnym, Narkoza fajna sprawa żadnych wymiotów tylko głęboki sen.Dyskomfort w oddychaniu,ale katar miał chyba każdy od tego się nie umiera.Pojawia się opuchlizna ale nie ma bólu:):) Cieszę się że jestem już po. Decydujcie się nie ma się czego bać. Trzeba być twardym a nie mientkim;) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Mansueta!! Resekcja to inaczej zwężanie,zmniejszanie dziurek i dopasowywanie ich do nowego noska Ja nie miałam resekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnorka aha, no w moim przypadku to zwęzanie nie bedzie konieczne, bo nie mam szerokiego noska, ale zmniejszenie dziurek to juz tak, bo są takie podłużne. Na mój punkt widzenia to taka plastyka czubka powinna zmniejszyc je. To ja juz nie wiem czy bedzie u mnie konieczna ta resekcja hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
U mnie również były wąskie i długie dziurki ale lekarz zastanawiał się czy nie będą za duże do nowego noska,jednak ostateczna decyzja,że zostają niezmienione. Poczekamy i zobaczymy efekt końcowy po zdjęciu gipsu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia_fasolcia
miałam robioną operację 12-go stycz,trebuh -fajna babka , moja paczka właśnie wraca do domku,kto chce foteczke-jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×