Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Hehehe Ja to chyba się już nauczyłam z tym nosem żyć.Nawet tak bardzo nie uważam bo czym bardziej uważałam to zawsze coś wyszło.Śpię już z małym,noszę go na rękach itd.Boli mnie końcówka,ta chrząstka i puchnie.Nos jest śmieszny ale ok.,oby taki został.Cały czas go dotykam i mówię mu jak bardzo go kocham i może mi się zrewanżuje:)):))A jak coś to sam mówiłeś,że będziemy poprawiać:)Wiemy jak to się je i wiesz jak będzie fajnie:))Pozdrawiam i duży buziak w mały nosek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
moze poprostu wezmiemy ta kase i pojedziemy do polanicy na tydzien wiesz jak wtedy bedzie fajnie :P :P :P wole bez gipsu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny....Wasze wypowiedzi czytam od tygodnia...dzieki Wam nabrałam w koncu odwagi aby zrobic cos w końcu ze swoim nosem...(nienawidze go odkad pamietam).Zdałam sobie sprawe .,że kompleksy jakie przez niego mam spowodowały ,że rezygnowałam w zyciu z wielu rzeczy...chce z tym skończyc i zaczac żyć normalnie....mam do WAS prosbę czy mogłybyscie wysłac mi fotki przed i po operacjii abym mogła zobaczyc jak to wyglada...PLEASE.... moj e mail dwmm1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia_fasolcia
do ludzi "po" (nie mam dzis czasu cofnąc sie wstecz i czytać posty) jak długo trzeba łazic z tym zatkanym nosem,mam w srodku obrzęk i dyskomfort z tego powodu,zwłaszcza w mocno ogrzewanych pomieszczeniach po prostu wkurza mnie.Jutro jade do pracy do Niemiec z tą zatkaną kichawą a Niemcy lubią ciepełko, oj lubią ,ja też, ale nie z takim nosem.Wiadomo,ze od ciepła naczynia krwionosne sie rozszerzają i opuchlizna tez jest większa.Na dworze czuje ulge,oczywiscie nie siedze tam za długo ,bo mróz- to też niedobrze.Dzięki z góry ide sie pakować,dosyć laby,do pracy ! Trzeba nadrobić braki w budżecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Ok:)To jedziemy:)Jakieś ciekawe sanatorium:)Nasze nosy będą się ładnie goić albo ich stan będzie bardziej skwaszony:))) A jak z fajeczkami???Palisz czy dalej elektron??Ja jestem w totalnym szoku bo mi papieroski po tej narkozie nie smakują i po powrocie do domu jeszcze nie spaliłam żadnego.Próbowałam ale nie dam rady.Chyba nasz docencik wybił tym młotkiem mi je z głowy:))W sobotę idę na większą imprezę i zobaczę czy pod wpływem palaczy i większej ilości wina załapię...oby nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, na początku to dziekuję Olce_fasolce za foto, śliczny masz teraz nosek:) Czekam na noski innym uczestniczek tego forum:) Trebuh wyślesz mi? Kto wybiera się 24 lutego do Polanicy na konsultację:)? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) po jakim tak mniej wiecej czasie po zabiegu mogłysćie normalnie " wyjść do ludzi" tak żeby sie nie rzucać w oczy z tymi siniakami ? A jeśli chodzi o te szwy to jak długo trzeba je miec? czy są one bardzo widoczne na nosku? :) Chciałabym własnie zobaczyc jak wygląda ten efekt zaraz po operacji, żeby wiedziec czego sie spodziewać jeśli chodzi o te obrażenia na twarzy ;) może któraś z Was mogłaby mi wysłać takie zdjecie? :) malami102@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie! Dla 2000 użytkownika cenna nagroda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Olcia fasolcia Powodzenia w Niemczech :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia fasolcia ja tez poprosze o zdjecia paula674@gazeta.pl trebuh aganorka pamietajcie o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
Olcia fasolcia dorzuc i mnie fotki ...a jak chcesz podeśle Ci moje cleopathre@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka0007
hejka. Olcia fasolcia, jesli to nie problem to czy moglabys mi tez podeslac fotki na maila: olivka0007@interia.pl? Byloby fajnie zobaczyc jeszcze jakies dzielo lekarza, w ktorego rece chce sie oddac swoj nosek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisalam we wczesniejuszych postach u mnie problemem jest wyrwanie sie z pracy i oderwanie sie od rodziny czytaj malo kumaty maz uwazajacy ze operacja to fanaberia Problem z praca to ten ze trzeba jej pilnowac bo mam krotkie np 3 miesieczne kontrakty potam dllugo nic ale caly czas trzeba byc na miejscu gdyz np nastepne interewiev jest za 2 dni Chcialabym w wakacje np sierpien olcia fasolciaczekam na fotki please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie noski.Jestem miesiąc po operacji i dzieje się coś dziwnego w moim nosie.Czuję straszne rozpieranie,bardzo dziwne uczucie,a końcówka mojego nosa szczególnie prawa strona jest twarda...czy to norma czy u mnie dzieje się coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
trebuh mnie niestety nie wybil palenia z glowy, cos tam smierdziuchow podpalam ale sporadycznie reszte cyfrowym uzupełniam :P. a jesli chodzi o nos to wojcicki twierdzil ze w okresie kostnienia nos (kosci) sa rozpierane, co zreszta jest efektem niepożadanym takze stad pewnie to uczucie. co do końcówki nosa to ja mam tak samo twarda jak ch....ra i jak sie ja ruszy to puchnie i boli, ale to sie troche poprawia w miare jak szwy wychodza. pozdrawiam ps bierzemy sanatorium czy jakis fajny pensjonacik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trebuh zadzwoń do dr Wójcickiego, lub chociaż maila do niego napisz...w sumie to ja się dziwię,że on nie robi konsultacji po operacji, pierwszej po miesiącu i drugiej po 6 m-c, bo tak powinno być po każdej operacji, ale widać szkoda mu czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe A Tobie szwy wychodzą???Mi jedna wypadła w Polanicy a reszta siedzi i nic...nawet je widzę i je tak ruszam patyczkiem:)ale one ani drgną.To uczucie rozpierania budzi we mnie lęk bo boję się,że coś tam narasta i będzie wieeeelki kulfon.Czasami ten nosek jest piękny i malutki a czasami z kartofelkiem i krzywy:)))Pewnie tak już jest i cierpliwość na pierwszy plan:) Ps.Myślę,że miły pensjonacik z knajpką na parterze będzie ok:))):))):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie noski jeszcze ostatnia szansa na pączka bez wyrzytów!!!:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
trebuh Kochana nic sie nie martw, wiecej jak dwa razy nie urosnie :P masz ladny nosek, wiec przestan panikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa 1985
CLEOPATRE Czesc Kolezanko, Dawno mnie tu nie bylo :)) Przeczytalam, ze nosek tez Ci puchnie..Mnie bardzo zmalal w grudniu ale pod koniec stycznia spuchl znow!!! Zmainy temperatury, schylanie itp to chyba ma na to wplyw..Myslisz ze nam sie zmniejsza?? Chyba znowu mam jakies jazdy i non stop patrze czy nos mi bardziej nie puchnie. Mialysmy operacje w tym samamy czasie..wiec objamy powinnysmy miec te same. Dmuchasz juz nosek? Podobno juz mozemy ale ja caly czas tylko patyczki i nic wiecej bo sie boje. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Szczęśliwa 1985 No nosek dawał mi popalić jak mroziło...masakra...szczególnie z prawej dziurki ciekło szalenie... Co do smarkania to wciąż albo po prostu dmucham w chustkę na oślep, czyli bez dotykania nosa lub patyczkami czyszczę i wyciągam gluty...bleee Mój nionio zrobił się też znacznie węższy i łukowaty. Rano wciąż spuchnięty , potem ładnie dochodzi do siebie. Od czasu do czsu , szczeg,olnie przy zmianie temperatur pobolewaja kości...tak jakby się rozszerzały i kurczyły. Mam też solidne blizny w środku nosa...ale na to liczyłam, bo mam mega tendencję do robienia się blizn. Ogólnie jednak za nic w świecie bym nie chciała mojego poprzedniego noska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Dziewczyny!! :) Trochę się się zmartwiłam tym dmuchaniem noska.... Ja 10 dni po operacji dostałam mega kataru:( dmuchałam smarkałam ile sił Czy coś się może stać??? Mam nadzieje że nos mi nie odpadnie.Problem w tym że nie odczuwam bólu i czasem zapominam że jestem po operacji mojego noska. pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa 1985
Aganorka Jezeli jestes po operacji to nie nadwyrezaj noska!!! Deikatnie go czysc patyczkami, mozesz troszeczke dmuchac ale uwazaj z tym. Pamietaj ze nosek jest delikatny :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa 1985
Cleopathre Bardze sie ciesze, ze doszlas do siebie. Dzisiaj poprosilam mame zeby zadzwonila do doktorka i zapytala sie czy moje objawy sa normalne. Pewno sa tylko ja juz jestem przewrazliwiona lol. Pamietam, ze doktor mi mowil ze nos w 3 miesiacu spuchnie :( Mi troche puchnie na bokach zwlaszcza po nocy..ale ostateczny wynik dobiero za pare miesiecy, z reszta to pewnie jest sprawa indywidualna. Trzymaj sie cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganorka :) Słońce wyślesz mi juz zdjecie ? :* czekam, dwa tygodnie mijają :) Spotkałyście się może z jakąs reakcją bądz nie miłym komentarzem od swoich znajomych na temat zmiany noska? Ja sie zaczynam obawiac tego, bo skoro to tak długo sie goi. Ludzie czesto myślą sie zabieg plastyczny to jakas fanaberia lub wyrzucanie pieniedzy eh.. Pewnie nie da sie w miesiąc dojsc do takiego stanu normalnego :/ SZCZĘŚLIWA 1985 napisała ze jeszcze w trzecim miesiącu nosek puchnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×