Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Kasieńka 22.06.
fredzia05 Miałam ścinany garb, prostowaną przegrodę i podnoszony czubek noska ale skrzydełka nieruszane :) hehehe8, te 8 tys. to z resekcją czy znów dr zaktualizował cennik :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chyba też nie będzie ruszał skrzydelek, bo moim zdaniem są ładne:) No nic, zobaczę po konsultacji, jestem umówiona na koniec lutego, po sesji, bo teraz mam tyle zajęć... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
bez resekcji, osteotomia poczwórna (tak to sie nazywa chyba) + przegroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz się załamałam...weszłam na inne forum, a tam same jazdy na dr Wójcickiego, a to że nos ma jakaś jak kartofel, a to że miała prosty a ma krzywy, a to że jest taki jak przed tylko jest biedniejsza o pare tysięcy zł. Same złe opinie dotyczace nosa, tylko jedna pozytywna ale dotyczyła powiek. O tym że jest podobno nie miły też się naczytałam, choć lekarze są rzadko mili, więc to mnie tak nie razi:) Kto jest świeżo po operacji u Niego i jest zadowolony? Ja tak jak pisałam myślę o nim lub o dr. Szczycie, ale tam jest o 2 tys drożej i czeka się aż rok, co też mi nie gwarantuje że bedzie dobrze. Ale szukalam jakiś złych opini dotyczacych Szczyta i się nie natknełam. Olka fasolka jesteś tutaj jeszcze? Znalazłam Twoje posty i widzę że też miałaś problem z wyborem lekarza. Czemu w końcu się zdecydowałaś na dr. Wójcickiego? Jesteś zadowolona z wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06.
hehehe8, to w takim razie miałam dokładnie to samo robione co Ty, ale koszt mojego noska w czerwcu zeszłego roku to 7tys. Widzę, że doktorek się ceni :P fredzia05, zdaj się na swoją kobiecą intuicję ja tak zrobiłam i nie żałuję. Zresztą widziałaś fotki, więc sama możesz ocenić. Nie wiem o co chodzi ludziom, którzy mówią, że dr Wójcicki jest niesympatyczny. Na mnie wywarł bardzo pozytywne wrażenie. Może po prostu wkurzają go pacjentki, które przychodzą ze zdjęciami nosów gwiazd i mówią, że chcą TAKI O NOS... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi zdjęciami nosków to bym się zgodziła, to że komuś się podoba nos Dody nie oznacza że po operacji będzię wyglądał jak ona i że będzie jej też pasował. Ja już 9 lat temu wybrałam właśnie jego, myślałam wtedy też o Kobusie, ale oglądałam program w TV i zrobił tak zadarty nos, że poszłam do Wójcickiego na konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Ja bylam u szczyta na konsultacji, umowilam sie na operacje, ale ciagle cos mi podpowiadalo, ze to nie ten lekarz, chcoaiaz nic do niego nie mam. Wybralam Wojcickiego bo zdalam sie na intuicje. Mam WIELKA nadzieje, ze mnie nie zawiedzie... Jesli ktoras z Was jechala z Wroclawia, to oprocz taxi czesto do Polanicy cos jezdzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06.
Dziewczyny... Ja jechałam ze Strzegomia bezpośrednio do Polanicy, więc pewnie i z Wrocławia coś będzie jechało... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Kochany Ty zacznij pisać pracę magisterską na temat operacji nosków...Widzę,że my wszyscy żyjemy tymi naszymi knagami...mój jest dzisiaj krzywy,:(zobaczymy z jakim się jutro obudzę:)ale i tak warto było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
Kochana ja tyle razy w lustro przez tydzien albo i dwa chyba nie spogladalem co teraz w ciagu dnia. co przechodze obok niego to sie zatrzymuje i sprawdzam czy jest jakas poprawa. to jest chore!!! a nos i tak niechce współpracowac - dziura jak byla tak jest :p moze ustalimy odrazu jakis termin, przymajmniej bedzie wesoło :p pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok .Myślę,że latem dodatkowe atrakcje w Polanicy są niepotrzebne.Myślę,że wrzesień będzie piękny...Jeszcze trzeba Wójcickiego poinformować:)))A jak nam się noski zmienią to sobie strzelimy coś innego :)))A Ty już nie patrz w to lustro bo w samouwielbienie wpadniesz a ten dołek wypchaj watą:))Ja chodzę po domu z dwoma wkrętami w nosie z wacików bo nie chce mi się tam patyczkiem namaczać a tak się samo robi...Mam nadzieję,że mi się dziurki nie rozciągną:)))))))Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
to musisz niezle wygladac :p jak niby mam tą watą wypychac? - to jest za gleboko. a ty jak chcesz dziurki rozepchac to sobie fasole wloz do nosa i zmocz wodą. Efekt murowany :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
bedziesz wtedy takie murzynskie miala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Frost!!:) Bardzo Cię proszę o przesłanie fotek swojego noska. Ciekawa jestem na ile mój nosek się jeszcze zmieni, na razie jestem cała opuchnięta :(a tu w poniedziałek do pracy.Mam jeszcze twarz całą w sińcach(Wójcicki stwierdził,że jestem wyjątkowo zapuchnięta) Może ktoś z was ma jakiś sposób na kamuflaż może jakiś specjalny kosmetyk? W poniedziałek minie 2 tyg po operacji;) Pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Mansueta Wyśle fotki ale może za dwa tygodnie jak się troszkę podkuruje:) Pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Jak ja sobie tam fasolę zasadzę,to już nie będzie ze mnie kung fu panda tylko chiński uczony bo mi pędy zaczną z nosa kiełkować:)))) A tak myślałam za Wójcickiego,że ten dołek też można szpachlówką zatrzeć:)))....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganorka Jesteś tak śliczna,że kamuflaż jest zbyteczny...ja czekam chociaż na MMSa.Mój nos jest krzywy z dziwną końcówką,podobną do penisa:(((:))))Może nasz docent się pomylił:))) Buziaki kochanie i trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Kochana Trebuch!! Tobie jak zwykle humor dopisuje:):) Okazało się,że jutro muszę iść do roboty a więc zarzucę szpachle, zrobię sobie fotkę i od razu prześle Ci mms. Moja mama bardzo bała się mnie zobaczyć a potem stwierdziła że nie ma takiej dużej zmiany i mogę się nie przyznawać do operacji.Zobaczyła moje zdjęcia przed i nie chciała uwierzyć że mój nochal był taki brzydk( jak ona mogła tego wcześniej nie widzieć??????i)stwierdziła iż ten jest ładniejszy:) Trebuch Ty przed operacją miałaś śliczny nosek ja mając takie cudo nie zdobyła bym się na zabieg.Tak w ogóle to laska jesteś i do tego jajcara:) Ten twój chłop to ma szczęście, teraz niech oto szczęście trochę uważa. :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
no Kochana pojechalas mi z ta szpachlówką, ale przemysle to i zastanowie sie nad fochem. Ja jednak myslalem o tej fasolce, w moim przypadku mogloby pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
trebuh wyslij mi jakies zdjecia bo niewidzialem jeszcze kobiety z takim "męskim" nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganorka wyślesz mi fotki? Bardzo się boję operacji i nie wiem czy dr Wójcicki to właściwy wybór, napewno by mi to bardzo pomogło. oliwka_05@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Obiecuje, że wyśle zdjęcia ale może za tydzień teraz wyglądam nieciekawie jestem jeszcze opuchnięta wszyscy ci co mnie widzieli dziwią się że mam odwagę wyjść z domu. Najwyżej powiem o tej przesolonej zupie:) ;) Powiem Ci Fredziu,że ja barrrdzo bałam się operacji,oglądałam noski dziewczyn były śliczne a ja bałam się że mnie może taki nie wyjdzie.Nigdy nie masz pewności,mogę powiedzieć o Wójcickim to że na pewno jest profesjonalistą i na prawdę mu zaufam.Mimo to iż mój nosek wygląda trochę słoniowato jestem zadowolona- jest jeszcze opuchnięty. ZAAKCEPTOWAŁAM GO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganorka więc czekam z niecierpliwością:) Więc operacja się udala u doktora? Trebuh daj focie, bardzo mocno proszę:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta1984
Witam!Szczerze to ja polecam dr Ryszarda Nawrockiego!! Mialam juz kilka razy poprawiany nos i dopiero po jego zabiegu widze poprawe. Nie mam juz "kulfona" tylko nos :) szczerze polecam!! Zaneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka922
hej czy ktoś z was miał operacje u Dr. Bieńkowskiego w Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
powiedzcie mi po jakim czasie powinny wyjsc wszystkie szwy????? czy to normalne ze po 4 tygodniach cos jeszcze nie wyszlo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06.
hehehe8, możliwe mi to dziadostwo prawie dwa miesiące wyłaziło z nosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Nie martw się,na pewno wyszło tylko....... to zjadłeś:)))))))):)...A tak na serio to mi też nic nie wyszło i widzę w tunelu białe sznurki i tak mnie korci je delikatnie pociągnąć...:) A jak nosek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
dalej nie współpracuje:) nitki w srodku - cos probowalem pousuwac ale trzymaja sie jak cholera - mam nadziele ze to powychodzi a nie pozarasta tam. za zewnątrz tez coraz wiecej rzeczy. generalnie operacja i gips to przyjemnosc - teraz nieda sie normalnie funkcjonowac i niewiadomo co z tym zrobic, a do tego jeszcze to zimno wrrrrrr nie mam chyba cierpliwosci do takich rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×