Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość olcia_fasolcia
To ja Ola pamiętacie mnie? Radzę nie podlewać tak często nosa winem,badania naukowe udowodniły,że nosy rosną procentowo w miare przyjmowania płynów wyskokowych,i do tego zabarwiaja sie na kolor sinawo-fioletowy,ale to wszem wiadomo! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia fasolcia!!! podeslij focie jak mozesz:)) margarettt86@yahoo.co.uk! moja operacja w czerwcu ale jutro bd dzwonic czy da rade szybciej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
olcia fasolcia! Jeżeli możesz prześlij foteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganorka aha no to sie zobaczy, mam nadzieje ze u mnie tez nie bedzie konieczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia_fasolcia
Nie bójcie sie narkozy,wszyscy sie budzą,ja mam czterdziestke na karku i przeżyłam ,a jak dowiedziałysmy sie na miejscu,to najstarsza klientka z noskiem miała 73,albo 76 lat dokładnie nie pamiętam i co ? I przeżyła.Szkoda,ze nie zrobiłam tego 20 cia lat temu,ale nie było możliwości.Tak więc noski w górę i odwagi! Pozdrawiam wszystkich ziomków z Oliwii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia fasolcia!! super i to na tyle dni po operacji !!rewelka jestem zachwycona i wogole jak na 40che to super wygladasz:) dobra dosyc slodzenia !!!;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olciaa fasolcia ja też poproszę foteczkę bdoktor9@wp.pl Pozdrawiam P.S Mój Nionio ma już 6 tygodni i ma się świetnie :))) decyzja trafiona w 100% (osteotomia poczwórna bez resekcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
czesc ola jak tam reakcja rodzinki???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa80
Olcia fasolcia przeslij i mi ifonka80@o2.pl pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia_fasolcia
hehehe8 Reakcja rodzinki pytasz ? przekazałam im to jednak najpierw na odległośc ,bo myslałam,że przeżyją lekki szok jak zobaczą mnie w tak nieciekawym jescze stanie i dobrze zrobiłam ,bo pomysleliby,ze miałam jakiś wypadek w Niemczech albo co.Wszysto poszło gładko.A na braciszku robie doświadczenie,zakazałam mówić mu o tym i sprawdzamy czy coś zauważył,a widzi mnie praktycznie codziennie i ...nic.Siedzielismy wszyscy przy stole a on zobaczył moje podkówki pod oczami(zapomniałam zamaskować) i spytał tylko czy ktoś mnie pobił ,ale jaja.Ciekawe kiedy załapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia_fasolcia
Nie słodźta mi ,bo pomyśle,że to jakaś sugestia.Tak ,mam czterdziestkę ,ale to moje pierwsza operacja plastyczna. , żeby nie było...a że nie wyglądam na swoje lata ,...hymmm -zawarłam pakt z diabłem .żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak potrzebujecie fajne i tanie pokoje w polanicy to podaje nr 748681671, dwa domy za oliwia. dzieki za dodanie odwagi! do maja tuz tuz...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Mansueta czekamy na Ciebie:) Kiedy masz zabieg??? Olcia fasolcia dzięki za fotki nonio super. Ja jeszcze niewiem co mi tam docent wyrzeżbił:) Fachowiec wie co robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
aisha nie oszczedzaj 20zł, to jest jednak dosc powazna sprawa (mimo ze zwykle bez komplikacji) i warto byc pod opieka pielegniarki przynajmniej 3 doby w razie czego (jesli bedziesz sie zle czula ta kobieta bedzie spac na lozku obok i nie dlatego ze lubi tylko zdaje sobie sprawe z sytuacji). Po drugie i tak polowe roznicy wydasz pewnie na plastry i gaziki (zmiana co godzine albo czesciej). Po trzecie kto ci bedzie ten nos czyscil na poczatku?? narobisz sobie tylko balaganu. Osoby nie wymagajace opieki w oliwii liczone sa po 40zł. takze zastanow sie czy warto sie narazac pewnie za paredziesiat złoty. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia_fasolcia
mam dobrą radę na opuchliznę pod oczami,która jest największa przez ok. 3 dni po operacji.Zaparzałam mocną herbatę-2 woreczki na pół szklanki wody,jak wystygła kładłam te woreczki na oczy ,albo płatki kosmetyczne,uf jaka była ulga,zasypiałam z tym na oczach ,szklanka stała koło łóżka,a jak wyschły(miałam łóżko przy grzejniku) znowu moczyłam to i kładłam na oczka,inne dziewczyny tez to wypróbowały i opuchlizna znikała w oczach ,żadne tam maści.Herbata działa ściągająco ,również herbatka z dziurawca ma super działanie jeśli chodzi o okłady-przeczytałam w intern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
a i kolejny powod to jak sie wojcicki dowie ze niemasz opieki to cie zostawi u siebie pewnie za 250zł/noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia_fasolcia
hehehe8 słuszna racja,wyjąłeś mi to z ust. Chyba,że margarett86 położy tam swoją rodzinkę ,żeby było taniej i w miarę blisko,ale myślę ,że dużo taniej nie będzie,jakieśe groszowe sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronik1007
Czy ktos wybiera sie na konsultacje do doktora Wojcika 2 luty.Musze dojechac z wroclawia do polanicy!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganorka :) ja musze jeszcze dłuugo poczekac, bo planuje w wakacje najlepiej w lipcu, jak dzwoniłam 23 grudnia to pan dr. prosił abym zadzwoniła 17lutego zeby umówic sie na konkretny termin, bo potrzebował czas zeby ustawić urlopy na wakacje. i tak sobie czekam, czekam cierpliwie odliczam heh jeszcze 21 dni i bede wiedziała dokładnie kiedy :) A dlatego wybieram wakacje bo studiuję. mam nadzieje ze po wakacjach nie zauwazy wiele osób. Napewno bede w kontakcie z Wami i wyślę zdjęcia, ale jeszcze trzeba poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia_fasolcia hehe to ciekawe że brat nie zauważył :P ja myślę że wie, tylko udaje takiego obojętnego ;) no to ja też Ci musze posłodzić, bo wyglądasz naprawdę rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom ja to bym sie nie odwazyla zmienic olivii :)) myslalam zeby gdzies w poblizu synka z babcia ulokowac ,tak by w miare blisko bylo do olivii ale zobaczymy!! a ztym oszczedzaniem to racja,lepiej wydac pare groszy wiecej a miec dobra opieke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej kochani:))))Ja już jestem w domu:(((a było tak fajnie.Jedna wielka rodzinka po skrzydłami cudownych Zacharów...Nos ok.jeszcze spuchnięty,moja rodzina dużej zmiany nie widzi ale ja tak:)Teraz muszę się przestawić...i uważać na nos czego się obawiam...Kocham Was bardzo moje noski i taaak bardzo tęskni mi się za Agą,Anią,Monią i Magdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia-fasolcia...jak nosek???Piękny co???Inny niż widziałam...bo ja jeszcze mam to coś między oczami:)))i czekam cierpliwie aż mi zejdzie obrzęk....ja też proszę o fotki adria1@o2.pl buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonkabiedronka
Olcia fasolcia mogę prosić o fotki? pofigistka@wp.pl ja mam zabieg w marcu,poszczęściło mi się bo umawiałam się 2 tyg temu.jak juz będzie podzielę się zdjęciami i wrażeniami! ktoś jeszcze ma może termin na 15 marca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
trebuh a za mna to nie???? strzelam focha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laklaklak
cześć Wszystkim, ja juz po korekcie dokładnie rok minie 24 lutego :) i jestem zadowolona ale............. szykuje sie do korekty i mam do Was pytanko ile sie czeka teraz na zabieg, moze znajdzie sie ktos kto jak ja wybiera sie na korektę ? niestety ale na nosku wyrosła mi kulka i juz sie nie wchłonęła a ja nie chce z taka kulką chodzić ;( umówiłam sie juz na konsultację ale sami wiecie jak jest, człowiek robi sie niecierpliwy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolinka 2
laklakla, a gdzie masz tą gulkę, na kości ? Czy to jest kostnina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×