Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość laklaklak
no wiesz nie wiem jak to określić ale drobna nierówność juz na kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Ty mój kochany ...:) o Tobie to ja cały czas myślę...nawet oglądałam dziasiaj Twoje fotki znoskiem i chwaliłam się wszystki jakiego to ja mam kolegę przystojniaka....nie strzelaj focha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła_dziewczynka
Witam! jestem nowa na wątku. Bardzo poważnie zastanawiam się nad dr Wójcikiem i Polanicą, dlatego proszę Olcię Fasolcię i wszystkich, którzy znajdą chwilkę o przedłanie fotek PRZED i PO na adres: magda.bg02@wp.pl Dziękuję z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła_dziewczynka
Witam! jestem nowa na wątku. Bardzo poważnie zastanawiam się nad dr Wójcikiem i Polanicą, dlatego proszę Olcię Fasolcię i wszystkich, którzy znajdą chwilkę o przedłanie fotek PRZED i PO na adres: magda.bg02@wp.pl Dziękuję z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
olcia fasolia zapodaj mnie tez swoje fotki jesli mozesz. Bylabym baaaardzo wdzieczna fiume69@aol.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
mialo byc fasolcia - sorki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia_fasolcia
dobra ale juz koniec ,więcej nie wysyłam ,robie reklamę doktorkowi,ale tylko dlatego,ze był bardzo miły i wesoły a nie jak ktos tam pisał ,że oschły.Bzdura.Chyba,ze trafi sie jakas gburowata pacjętka, co sobie wymysla gwiazdorski nos z okładki, to ja sama byłabym oschła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
olcia fasolcia jak juz napisalam w mailu masz przecuuuuuuudny nosek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Trebuch !!! Tęsknimiy:( za wami. Teraz to my jesteśmy weterankami a jeszcze nie dawno nie wiedziałam jak to będzie i tak bardzo się bałam.Jutro zmiana gipsu:) Wczoraj nasze dziewczynki pokazały swoje śliczne noski super każdy jest inny dopasowany do bużki.Atmosfera w Oliwi jak u dobrej babci nie zamieniłabym tego nawet na ******.Pozdrawiam nosomaniaczki:)Nosy do góry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Ty moja kochana Aganorko:))Jak ja Wam zazdroszczę:)))Ktoś by pomyślał czego...ale jest czego bo operacja operacją a póżniej beztroskie leżenie pupą do góry,kupa śmiechu,wypady do knajpek zero stania przy garach i latania ze szmatą,odjechani gospodarze,fajna Maja,śmieszne kotciaki niby takie nic ale jednak wielkie coś.Noski extra,wszyscy wyjeżdżają szczęśliwi...cały czas myślę co tam u Was,czy siły wróciły,czy z Magdą wypuściłyście się w miasto...Pozdrawiam Was baaardzo serdecznie.Buziaki dla państwa Zacharów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Ty to się chyba bardzo obraziłeś....Powiedz mi czy masz jeszcze przytkany nos??Bo ja cały czas śpię z dziobem:))))) otwartym co mnie denerwuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
strzelilem focha i już! :) a odnosnie zatkanego nosa to mam takia butelke i saszetki do plukania nosa i zatok - daje zajebiste efekty tzn czysciutki nos - wrecz przeciag w nim sie robi, a wychodza takie rzeczy ze sie zastanawiam czy to nie kawalki mojego nosa. Tyle ze ja mialem problemy z zatokami i wczesniej juz plukalem niewiem czy sie nie utopisz z tym bolacym nosem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
Heja Panie i panowie po operacji... Pomagałam ...dostarczałam swoje fotki i teraz ja proszę o Wasze fotki przed i po opercji... ciekawam jak Wam doktor noski wyczrował. Mój nionio wciąż ma się dobrze...choć tego zimna mam już serdecznie dość! cleopathre@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Trebuch kochana moja!!! Właśnie pani Wiesia mierzy mi ciśnienie i wspominamy i wspominamy:) Podobno będziesz miała gości we wakacje hi hi hi pani Wiesia z rodzinką no i cały skład z Oliwi. POzdrowienia od gospodarzy:) A w przyszłym roku to se może cyycki zrobimy co nie;) Buziaczki!!! Cleo kochana jak się podkuruje to też Ci fotki prześle,teraz uwierz nie ma co oglądać cienie w kolorach tęczy:) chyba zacznę się tak malować Aha zapomniała bym mamy tu następnego rodzynka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska1410
DO: laklaklak Hej mam pytano piszesz ze wyskoczyla ci gulka a po jakim czasie od opercaji ?? Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe oj już nie strzelaj tego focha tylko napisz co to za cudowny specyfik z tych saszetek i płynu...Pracujesz już czy jeszcze siedzisz w domku???Ja tak kombinuję wyjechać z młodymi w góry dla zmiany klimatu i tak myślę,że może Polanca:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganorka dzisiaj wielka odsłona:)))Pstryknij fotkę:))Będę dzwonić po południu jak wrażenia...A p.Wiesia super babka prawda???Trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
trebuh wszystko masz na mailu od wczoraj wczoraj bylem juz na pol dnia, a od poniedzialku na stale ide orac ponad pelny wymiar :) niewiem jak to zniose bo wstaje ostatnio 10-12. nie boli cie nos na mrozie???? tak odnosnie tych gor ponoc latwo sobie go na taki pijacki(czerwony) przerobic cos tam ze skora po operacji nie jest tak w polanicy poza lezeniem brzuchem do góry, obiadkami i winkiem to chyba niebardzo jest co robic o tej porze roku, szczegolnie dla dzieci pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
trebuh a co ze zdjeciami ktore mialem dostac zaraz jak tylko wrocisz??? naprawde strzele tego focha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Niestety muszę czekać do jutra:) a tak się nastawiłam na tą zmianę gipsu W Polanicy pięknie :) Jak w bajce :)dziś wyszłam na świeze powietrze. Ale wczasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Trebuch kochana!! do pełni szczęścia tylko Ciebie nam tu potrzeba no i Gosi buuuuuuuuuuuuuu:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Dzisiaj wysyłam ....na pewno znajdziesz je na swojej skrzynce...tylko bez fochów proszę.Dostałam dzisiaj od małego w nos,nie był to mocny cios ale trochę populsował...teraz mam doła z tego powodu,mam nadzieję,że się nic nie stało:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Jestem po zmianie gipsu widziałam nosek mimo opuchlizny jestem zadowolona:) Nosek jak by od zawsze do mnie należał,Jestem pod wrażeniem pracy naszego MISTRZUNIA:) Dziewczyny naprawdę warto,nie ma na co czekać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
Dziewczynki podeślijcie mi też Wasze fotki cleopathre@gazeta.pl u mnie już będą 3 miesiące od operacji...czas leci szybko ale nos wciąż puchnie...szczególnie przy zmianach temperatur i wysiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
na końcu maila nie ma tego dziwnego br ...po prostu gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×