Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Zmienie cale swoje zycie !!! Chdzbym miala skonac!!!

Polecane posty

to co robie teraz, jest podobne do polskiej szkoly zawodowej, w poniedzialki mam szkole, a reszte dni tygodnia praktyke w panstwowej firmie budowlanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze .. to bardzo dobry zawodo ... ja zaczelam studiowac budownictwo ale po 2 tygodniach zrezygnowalam ... przemyslalam sobie i to nie byl moj cel w zyciu ... mam nadzieje ze to co teraz stydiuje bedzie mi jakos szlo .. zawsze chcialam studiowac resocjalizacje i teraz wlasnie mam szanse taka .. wykorzystuje ja jak tylko sie da. ................ o prosze masz praktyke .. to bardzo dobra rzecz .. moj Misiak bedzie mial 3 lata pratyki bo jest po studiach .. i chce zrobic uprawnienia budowlane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz uciekam na uczelnie po ten wpis z Socjologi .... i potem do rodzicow .. i do tatuska sklepu na zakupki ... Bede wieczorem napewno to sie odezwe :) Milego Dnia Ci zycze kochana ... Milej pracki i nauki rowniez .. Do poklikania wieczorem .. Buziaki ... Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyneczki:) widzę że nie stęskniłyście się za mną. Ech a ja od dziś dietka:) z przerwą na walntynki za pewne. mam nadziję, że w ciągu tych 2 tygodni troszkę schudnę chcilabym aż 3 kilo ale pewnie mi sie nie uda. A i później zamierzam kontynuować dietkę zobaczymy co z tego wyjdzie. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nananka- jak juz rano pisalam, waga poszla nawet w gore a to starsznie zniecheca do dalszego dietkowania. nerwy mnie ostatnio zrzeraja i pewnie do egzaminow sie to nie zmieni :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko ja podczas egzaminów niesttye też sobie nie dałam rady:( i to co schudłam to nabrałam. Ale teraz postanowiłam się odchudzać,, myslę że warto zrobić orzerwe podcza egzaminów. Myślę sobie, że warto pamiętać że w sesji kiedy są nerwy a ktoś ma tendencję do jedzenia podczas stresu to wogóle ciężko. Ja się o tym przekonałam. Jednak nie poddaję się i mam amiar byc szczuplejsza pewniejsza siebie i piękniejsza na wiosne:) Dla mojego mężczyzny:):) i dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ostatnio duzo mysli chodzi mi po glowie. nauka, egzaminy, cztery sluby w tym roku (w tym moj wlasny), planowanie dzidziusia, moje zdrowie i dieta. nie dam rady wszystkiego ze soba polaczyc. tym bardziej ze chcemy juz niedlugo starac sie o dziecko, nie moge wylkanczac sie jakimis dietami (tym bardziej ze brakuje mi magnezu) tylko poprostu mniej jesc. postaram sie tego trzymac, choc wiem ze i to nie jest latwe pozdrawiam i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiscie jak planujesz dziecko to co innego. Tym bardziej ze chyba to nie zdrowe jak teraz bys duzo schudla i w krotkim czasie byla w ciazy bo znowu przytyjesz. Oczywiście ja sie nie znam, ale tak na logikę wydaje mi sie, że to byłby niedobre dla twoejgo organizmu, nawet rozstpy mogłyby sie zrobić wieksze niz [rzecietnie. Chyba ważniejsze byłby to gdybys zaczęła zdrowo się odrzu=ywiać i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nananka- i wlasnie o to mi chodzi. bede jadla ale z umiarem, dosc czesto bywa ze go poprostu nie mam i sie opycham, jem bardzo szybko i wtedy sa bole brzucha, glowy, mdlosci itp. dlatego wiem ze jesli zaczne sie zdrowiej odzywiac, i tak troche schudne. chociazby z 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam taki problem, że za często się poddaję. Zapominam, że to że waże tak a nie inaczej to nie jst skutek jednego tygodnia tylko misięcy a schudnąć to najchętniej od razu bym chciała. Jednak trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo inaczej to na pewno się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dorotczkaa i jak dietka? schdłaś cos wiem że nie masz wagi ale po rzeczach może juz coś widać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nananka --> na wadze nie wiem bo wczoraj mialam zagmatfany dzien i u rodzicow sie nie zdazylam zwarzyc ale po ubrankach widze ze troszke mi spadlo ... po brzuchu szczegolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis urodzilam sie we mnie jakas motywacja, niewiem skad ona sie wziela. wazne ze jest. jestem w pracy, projekt idzie mi bardzo dobrze, architekci zadowoleni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trini6
pierś jadłam wczoraj chyba zjem bez roboty serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trini6
Doroteczko ile masz lat i ile masz już mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miły dzień:) ale każdego dnia w tygodniu warto wyznawać sobie miłość:) Wydaje mi się, że miło można spędzić ten dzień. Oczywiśccie trudniej jest tym którzy nie mają swojej połówki. A Ty co sądzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trini6
ja mam połówkę swoją ale się pokuciłam z nim i nie będziemy świętować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trini, super dzien aby sie pogodzic, wyciagnac reke na zgode to nasze pierwsze walentyki, jako malzenstwo, juz wiem ze pozno wroci z pracy ale ja postaram sie o pyszna kolacje nananka- tez mysle ze jezeli sie kocha, powinno sie to okazywac codziennie a nie tylko dzis, ale dzis to takie szczegolne okazywanie milosci, tak jak urodziny, swieta itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×