Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Zmienie cale swoje zycie !!! Chdzbym miala skonac!!!

Polecane posty

zrobilam sobie super pyszne jedzonko, salatke owocowa (jablko, mandarynka, banan, kiwi, winogrona) i polalam ja jogurtem truskawkowym, pychaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trini6
też myślałam że się chyba pogodzimy a jem serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze musicie sie pogodzic chociaz ja nie uznaje walentynek ale to jednak mily dzien a dzis lece do kina z mojim Dziubkiem i ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis tłusty czwartek i grzechem by było pączka nie zjesc Ponoc jeden to 300kcal,ale dzis to powinnosc..hehehhe smacznego dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam dzis nie zjem ani jednego i basta a po co mi to a jak wczorajszy dzien dziewczeta spedzilyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja za pączkami aż tak bardzo nie przepadam więc prawdopodobnie sobie odmówie. Chociaż słyszałam, że jak sie nie zje ani jednego pączka dzisiejszego dnia to sie nie ma szczęścia przez ten rok. Ale jakoś w to nie wierze:) A walentynki były super, byliśmy na długiej przejażdzce z spacerkiem i w kawiarni:) Przydał nam się taki mały wypad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie dołączę z moimi kiloskami do zrzutu Damy radę za wszelką cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oc do paczkóe to jak na razie dwa na deser poszły i czeka jeszcze jeden ale to juz wieczorem z herbatką pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka 25 gonie Cię,wiec uciekaj..a swoją drogą chcialabym wazyc juz 109 tak jak Ty:) a jak pączki dziewuszki? ja zjadłam jednego,a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musze się poważnie wziąść za siebie i ruszać dalej bo oststnio mam mały zastój dietetyczny hmm pączki 3 szt :( od dziś ściała dieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez od dzis scisla dieta wczoraj zjadla 1 paczka wieczorem w dodatku pluszka chcialam porozmawiac o tym jak zgubilas te kiloski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusz
to jak na razie mozesz miasać na maila bo jestem u chłopaka i nie mam tu gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu muszę uważać bo za szybko pisze i byki walę a dotego użyłam jeszcze pomarańczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na razie zjadlłam tylo zupkę co prawda krupnik ale lepsze to niż coś smażonego, przynajmniej tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny sobotni poranek Muszę się podbudować bo mi motywacja trochę siadła, ale nie jest jeszcze tak najgorzej Wczorajszy dzień był nienajgorszy choć zawsze mogłobybyć lepiej A dzisiaj już był omlet z pieczarkami i pomidorem na śnaidanko i zaraz będzie pomarańczka i koniecznie musi być spacer w tak piękną pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 km od Wawy na południowy zachód miasto o złej sławie na P napewno Ci sie skojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek w słoneczna niedzielę Jutro mam ważenie ciekawe czy coś mi ubyło przez ostatni tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cie kochana mi przez ostatni tydzien napewno nic nie ubylo poniewaz bardzo sobie pofolgowalam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziwczyneczki:) w trójmiście słoneczko świeci i ładnie jest:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×