Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Zmienie cale swoje zycie !!! Chdzbym miala skonac!!!

Polecane posty

nananka, ja bylam na niej dwa dni. jak zaczelam ocierac sie o sciany z oslabienia, przerwalam diete a trwala ona u mnie az dwa dni niewiem, kazdy inaczej na takie drastyczne zmiany reaguje, przemysl to !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ch chyba cos nam topik umiera:(ja przygotowuję się mentalnie do jutrzejszej dietki, a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala i okragla
elo dziewczynki dorwalam neta i do was pisze.. Jestem kolo kolonii, jest tu extra wiosenna pogoda - chodze bez kurtki + 16 stopni przezylam zajebisty temat: niemiecki karnawal, istne szalenstwo - tu ludxie od tlustego czwartku do wtorku chodzili po ulicy w przebraniu, codziennie w roznych miescinach byly parady uliczne, gdzie byly w ludzi rozrzucane slodycze... mowie wam cos niespotykanego u nas.... swietny klimat, to jest wlasciwie jedyny okres na szwabach gdy niemcy pija i sie bawia ... co do mojego dietkowania, to nie wyglada to dobrze..... caly czas cos mi sie nie udaje trzymac diety.. ale jakie tu sa slodycze.........:) wstydzic i stresowac bede sie po powrocie do domku, tu na szczescie nie ma wagi :) no dobra, rozpisalam sie, ale przynajmniej wiecie ze o Was mysle kochane :) wracam w srode buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczkaa co tam u ciebie bo już dawno sie nie odzywasz? trzymasz sie dietki, czy jakąś inną wymyśliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a ja się dziś \"odwazylam\":) waga ze 125kg na 112kg czyli -13 kg!!! pas ze 114cm na 93cm, czyli -21 cm biodra ze 145cm na 123cm,czyli -22 cm biust ze 125cm na 120cm,czyli -5 cm udo z 77cm na 70cm,czyli -7 cm zycze wszystkiem powodzenia i udanego tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! przedewszystkim gratuluje jody-jo !!!!ŚWIETNIE!!!!OBY TAK DALEJ!!!coś mi sie wydaje że asz topik umiera! :-( jak tam nasza tabelka? moja waga dziś wskazuje 75,8 (-4,7) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbata rokitnikowa ... udroznia zyly nananka --> trzymam sie trzymam ... jakos sie trzymam .. ledwo daje rade ale jakos idzie ... jody-jo --> gratulacje otiawa --> milego dnia a nio dawno nie wlazilam .. ale nadrobie zaleglosci ... to wszytsko chyba dlatego ze znalazlam prace ... wsumie mama mi ja dala .. i bardzo sie ciesze z tego powodu ... ale juz teraz mam wiecej czasu wiec bede znowu bardzo czesto zagladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakoś leci , chociaż na pirwsze ważenie postanowiłam czekać do piątku więc napisze wam ile schudłam:) Gratuluje ogromnego spdaku wagi, czy to jakaś specjalna dieta, czy ćwiczonka i duże ograniczenie kalorii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczkaa a ważyłaś się już? od ostatniego wazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala i okragla
elo dziewczynki u mnie ok, tesknie za domkiem pomalutku... Wczoraj w Kolonni weszlam na bardzo wysoka wieze w katedrze :) do teraz bola mnie nogi jak cholera... To chyba kara za nietrzymanie diety,,,, :) dziewczynki walczcie dalej, jak tylko wroce od razu startuje na basen i z dieta od nowa, nie dam sie i wygram z tymi swoimi kg :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dieta poszla sie ..... jestem taka zla na siebie, czuje sie jak slonica pofolgowalam w weekend, nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy ale chyba najwazniejsze to ze dzis znow mam sama salate i jogurt w pracy brakuje mi motywacji :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,dziewczynki! ->mala i okragla super wyjazd,korzystaj z atrakcji i zapomnij o diecie,do niej zawsze zdarzysz wrocic..heheeh ->smerfetka22 jak to brakuje Ci motywacji,a slub?? ->doroteczka super,ze masz prace i kup sobie swoja wage to naprawde wazne ,miec takiego straznika w domku:) ->otiawa no wynik piekny! a o mojej batali pisalam stronke wczesniej,ale Ci skopiuje \"oj,zabralam sie za odchudzanie na koniec pazdziernika,potem przyszly swieta i sylwester i dietke szlag trafił tak naprawde to jeszcze sie nie zabralam za to odchudzanie,tylko caly czas kombinuje jakby tu jesc i schudnac..hehheheh odchudzam sie z babką herbalifem(to takie koktajle)..mi ten sposob odpowiada,ale zla jestem na siebie,ze wciaz mam jakies imprezki i ,ze moglabym miec juz moze ponizej 110,albo 99-no to się rozmarzylam \" a tak po cichu powiem Wam,ze mam teraz @ i chyba waze juz mniej,ale potwierdze w poniedzialek,bo przeciez weekend przede mną.hhehehe pozdrawiam i trzymajcie sie w postanowieniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jody, tak slub, to jest motywacja ale mam ostatnio takiego stresa ze szkola i tymi cholernymi egzaminami ze ZRE z tych wszystkich nerwow jak skoncze prace moze zdecyduje sie na bieganie, zalezy od pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co u Was? ja trzymam sie,choc ta pogoda jest mi nie na ręke(jak to by rzekl Shrek),ale coz balast jest,wiec się go pozbywam(mam nadzieje).hehehehe pozdrawiam i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz w Wawie w domku :) W niemczech nie moglam wchodzic pod swoim nickiem z powodu braku polskich literek w klawiaturze :) Od razu sie przyznam ze zamierzam dzis sobie jeszcze pofolgowac z jedzeniem, z dieta chyba rusze od poniedzialku bo do tego czasu raczej bede miala odwiedziny rodzinki stesknionej za mna :), no i na wekkend przyjezdza do mnie kumpel na wodke :) od pon wracam za to na diete i basen............ az strach stanac na wage :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wczoraj zjadłam 4 michałki------nie mogłam sie powstrzmać--MNIAM MNIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow,juz marzec,zaraz slonce i bedzie super,a ja grzecznie trwam,pewnie dlatego,ze kuchnia zaraz trzeba zrzucic plaszcz,a przede mna jeszcze duzo pracy. w kazdym badz razie CEL NR 3 -1 marca waga 112 osiagniety🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam sie powstrzymac i weszłam na wage -----75,2(jeszcze 0,2kg i cel nr.1 osiągniety) a co u was????włażcie cześciej bo topik padnie!!!! mała i okrągła-----gdzie jesteś? doroteczka--------gdzie jestes? nanaka-------------gdzie jesteś? smerfeka22-------gdzie jesteś? hej hej co z wami??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otiawa jestem, jestem... Bylam troche na siuksach zagranica, ale juz do was wrocilam :) Stanelam dzis na wage - 79,6 czyli nie jest tak zle jak myslalam :) doroteczka ---> widze ze ciezko rybko pracujesz teraz :P odzywajcie sie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo-dy- gratzulacje!!! otiawa- takze i tobie gratuluje spadki wagi mala i okragla- ciesze sie ze wrocilas, jak widze waga sie trzyma ja waze sie jutro, ciekawe co pokarze to magiczne urzadzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) systematycznie zaglądam, ale wy nic nie piszecie więc się nie odzywam. U mnie waga leci w dół:) juz pokazuje 66kg więc zbliżam się do celu. A wazyłam juz prawie o zgrozo 70kg:( fuj Mój pierwszy cel to 60 i musze go osiągnąć jak najszybciej, a później 55. Fajnie, że wróciłyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow,wszystkie w super kondycji i chudną-gratulacje! ..a gdzie nasza matka-zalozycielka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka22 dzieki,ale zobacz jaka harowka mnie czeka..toc ja tu bede zimowac.hehehheheheh CEL 1-1 LUTY 115KG -wykonany CEL 2-1MARCA 112KG-wykonany CEL 3 -1KWIETNIA 109KG juz prawie po niego siegam ,a mam caly miesiac CEL 4 -1MAJA 106KG CEL 5 -1CZERWCA 103KG CEL 6 -1LIPCA 100KG CEL 7 -1SIERPNIA 97KG CEL 8 -1WRZESNIA 94KG CEL 9-1PAŻDZIERNIK 91KG CEL 10 -1 LISTOPAD 88KG CEL 11-1 GRUDNIA 85KG CEL 12 -1 STYCZEN 2008 83KG CEL 13 -1 LUTY 81KG CEL 14 -1 MARCA 78KG CEL 15-1KWIETNIA 75KG CEL 16 -1MAJA 72KG CEL 17-1CZERWCA 69KG CEL 18-1LIPCA 66KG CEL 19-1 SIERPNIA 63KG CEL 20-1WRZESNIA 60KG CEL 21-1 PAZDZIERNIK 57KG CEL 22-1 LISTOPAD 56KG ROK 2009 URTWALENIE WAGI jednak to prawda co powiedziala mi Anetka zaloz sobie mniej,a jak wykonasz wiecej to tylko sie cieszyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tu wklajam moje wypociny,a tu juz nikogo nie ma:( napiszcie jak wygladaja wasze cele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co tu taka cisza??!!! Dziewczynki, czyżbyście przestały sie odchudzać?? ostrzegam, ze w poniedzialek kazda z Was ma podac wage :P Koniec laby, zaczne chyba na Was krzyczec!!! Mialysmy sie tu wspierac codziennie a wpisów jest coraz mniej.... A wystarczyłoby aby kazda z nas wpisala sie chociaż 1 raz dziennie i było by wszystko ok :) ja od dzis malutkim kroczkami probuje ograniczyć węglowodany i wrócic do ketozy... Od przyszłego tyg planuje znowu uskuteczniać codziennie basen ( nie wiem jak to wyjdzie tak do końca bo we wtorek mam rozmowe w sprawie nowej pracy ) :) W kazdym badz razie dalej zamierzam walczyc i wygrac z nadwaga :) Tez sie nie poddawajcie!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×