Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Zmienie cale swoje zycie !!! Chdzbym miala skonac!!!

Polecane posty

Witajcie Ja tez dopiero wstalam, no ale pszlam spac po2 :P Zmierzylam ketoze - jest wysoka :) Dzis powinna dotrzec do mnie waga :)) A tak naprawde to codziennie czuje sie lzejsz, ciekawa jestem czy naprawde chudne czy to tylko zludzenie milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka- ty to masz dobrze, ja do tej godziny spie tylko w soboty jak nie mam nic w planie. dzis mialam starsznie stresujacy ranek, az mnie glowa rozbolala, nie mowiac o zoladku jak narazie wypilam kkao i zjadlam malego jogurta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bielizny o ltorej ostatnio pisalyscie. wczoraj stwierzilam przy mezu ze nie pokaze mu swojej pupy w stringach bo jest duza brzydka i wogule fuuj a on na to : \"to trzeba cos z tym zrobic\" to mnie pocieszyl, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala i okragla --> no to niezle szalalas jak do 2 nie spalas ... ja pewnie dzis nocke zarwe bo mam straszliwie duzo nauki na jutro ... nie chce Cie denerwowac ale ja zawsze jak wchodze na jaka kolwiek diete to jest tak ze po pierwszym dniu odchudzania juz czuje sie o kilka kg lzejsza... taka juz chyba nasza psychika smerfetka22 --> no czasem zdarza sie tak ze moge pospac ile chce... ja wogole z natury kocham spaz a szczegolnie rano .... bo w nocy jakos slabo mi idzie zasypianie... nie wiem czemu tak jest wogole ... w niedziele bede spala ile tylko sie da ... mam taka nadzieje :)))) .... oj powiedz mu zeby nie wybrzydzal .... bo jak tak dalej bedzie mowil to ja juz sie z nim policze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam do domciu´bo mnie tu jeszcze zasypie. pada u nas snieg, teraz co prawda troche mniej ale duzo go juz nasypalo. a mam dzisiaj odebrac samochod z warsztatu, brrrr na sama mysl jest mi niedobrze i slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewuszki znowu was nie ma jejku juz wszytsko mi sie miesza ta cala psychologia i filozofia mam dosc no ale mam nadzieje ze jakos to przejdzie ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem :) Dzis znowu pobilam rekord i przeplynelam basen 20 razy tj. KILOMETR!!! :) Zdolna jestem co ? :P Dzis kurcze w moim menu byly same jajka, jakos mi tak wyszlo - ale ketoza jest :) Doroteczka --> ja prawie zawsze chodze spac ok 1 czasami nawet po 3 dopiero sie klade. Taki juz ze mnie Nocny Marek :) Udanych egzaminow :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje panie, snieg juz prawie stopnial bo cala noc padal deszcz. mi to nawet na reke. wczoraj z jedzonkiem bylo nawet calkiem calkiem tylko ze wieczorkiem na kawalek pizzy sie skusilam- to za moj taki maly duzy sukces ktory wczoraj osiagnelam. dzis mam jogurt, salatke owocowa i surowke. wieczorkiem rybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam w koncu elektroniczna wage :) Hurra> Nawet mam humorek bo waga z przodu nie pokazala mi 8 :) Uwaga uwaga na dzien dzisiejszy waze 79,5 :)) Ale prosze tego nie wpisywac az do poniedzialku gdy sie znowu zwaze :) Wtedy bedzie jeszcze mniej :P buziaczki Ps doroteczka --> trzymam kciuki Jak smakuje Ptys? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki A ja od tego poniedziałku zabieram sieza dietkę taką już na 100%. Więc proszę o pozostawienie w tabeleczce wagi 66, 5 i startuję od tego. NIe wiem czy mi się uda, ale mam nadzieję że tak. Że tym razem dam radę. Mój plan nie jeść chleba, makaronó, ziemniaków. Mięso bez panierek i sosów. Jeść dużo warzyw i owoców. I nie jeść słodyczy trzymać się tak przez 2 tgodnie, a później np ż tak tylko że raz w tygodniu zjeśc to na co mam ochotę. No nic nie wiem czy to cos da. Będę się też gimnastykować codzinnie w domu i postaram się dużo chodzić. Jak myslicie dziewczyny dobry plan, czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dziewczynki zebyscie mnie wspieraly jeszcze bo boje sie ze nie damr ady:( ze to za duzo ze nie starczy mi sielnej woli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na pol w temacie bo sie tez odchudzam i czytam cichaczem wasze wpisy. i wiecie co to jest NIESAMOWITE ale daje wsparcie ze ktos jeszcze walczy z wlasna nadwaga i figurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nananka- plan calkiem niezly tyl´ko jak juz sobie pozwolisz na cos, na co masz ochote to juz bedzie ciezej nastepnym razem odmowic. zawsze bedzie ten jeden raz. bynajmniej ja taj mam dlatego wole nie robic sobie takich \"milych dni\" :P koncze prace na dzis, niestety w domu nie mam netu takze odezwee sie dopiero w poniedzialek. oczywiscie oczekuje lzejszych wpisow papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej lalki, gdzie jestescie?? Ja niedlugo znowu na basenik wybywam - jeszcze tylko pare razy i przerwa :) No nic, pływanie zastąpie innym sportem :P buziaki Acha dziewczynki opisujcie jak wam idzie dietkowanie tzn co jecie, czy sie gimnastykujecie itp Ja dzis troche pochodzilam sprawki zalatwiac, zjadlam dzis tylko kawal pasztetowy i 2 male ogoreczki kiszone, pije cole light :) Nie czuje sie glodna :) No i mam dzis jeszcze km do przeplyniecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze muszę się zminić Miałam wziąć się za siebie 2 tygodnie temu, później tak to przekładałam i myślałam, że od poniedziałku zacznę na nowo, zapominając o porażce. A teraz teraz uznałam że walkę zaczynam od jutra!! No przecież kiedyś musi mi się udać, tylko ak trudno jest jeść inaczej niż jak się jest przyzwyczajonym. No ale trzeba. Żeby tylko starczyło mi sił. Nie lubię ćwiczyć jestem leniempod tym względem i muszę to pokonać. Ta moją niechęć do ćwiczenia. Tylko jak to zroic powiedźcie no jak? NIe lubie swojego grubego ciała, muszę schudnąć żeby wreszcie polubić i zaakcptować siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nananka kup sobie skakanke :) skacz 3 razy dziennie po 5-10 min, wysilek niewielki a korzysci podwójne - nauczysz sie ruszac w domu a przy nawet takim malym wysilku cos niecos sie spali Ci tłuszczyku :) Ja tak zaczelam odchudzanie, potem zdecydowalam sie na basen ( apropo dzis znowu pomknelam 1000m :) ) Nananka a tak wogóle to niedługo przestane być miła a zaczne na Ciebie krzyczeć. :P Oj niegrzeczna jestes... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisz marze o 55 kg a ni wiem nawet ja te 60 osiagne to moj pierwszy cel. 7 kg to dużo żeby schudnąć. Tyle wyrzeczeń tyl męki a żeby przytyć ( dla kogos kto nie ma z tym problemu) to tak na prawde kilka dni . Co to za sprawiedliwość jedni chcą przytać a ni mogą inni chcą schudną i nie wychodzi. JA nalże do tych którzy chcą schudnąć tylko silnej woli zawsze brak. Muszę coś z sobą zrobić zamiast użalać się nad sobą, moje najlepsze lata a ja sie wstydzę wyjść na plaże, przecież tak nie może być. Dziewczyny ależ proszę krzyczcie na mnie jeśli tylko mi to pomoże to możecie krzyczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ej dziewczynki odzywajcie sie czesciej bo nam topik padnie :( wczoraj kupilam sobie spodnie rozm 46 a dzis te spodnie mi zsuwja sie z dupci :) rewelacja, jak tak dalej pojdzie to we wtorek kupie rozm 44 :) dzis mam gosci :) bede jadla sledzie kabanosy jajka koreczki, pila wodke i cole light - wszystko 0 wegli :P ciekawe ile bede wazyla do wtorku chcialabym aby jeszcze chociaz troszeczke mnie ubylo do tego czasu. Potem niestety wroce do Was za 2 tyg :( Mam nadzieje ze bedziecie tu na mnie czekac !! No i ze bedziecie czym sie mialy przede mna pochwalic :P buziaki, piszcie tu czesciej bo to wspiera nas w tej walce kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ja też chce żeby mi si zsuwały spodnie. wiesz co mała i okrągła obiecuje ci, że jak sie pojowasz za 2 tygodnie to będę o kilka kilo szczuplejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choinka juz dzis się denerwuje i mam stresa,ze chce sie isc w poniedzialek zwazyc:) więc postanowilam,ze nie bede się wazyc co tydzien...tylko zawsze 1-go kazdego miesiaca..wtedy zawsze juz cos drgnie.. Teraz 1 marca wg nakreslonych celow mam miec 112kg i tego się bede trzymac:) dziewczyny czy na was waga tez dziala tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała i okrągła --> gratulejszyn z powodu przeplynietego rekordu basenowego ... niom ja wczesniej tez sie kladlam bardzo puzno spac ale teraz jak mam ta sesje to sama wiesz jak jest ... jutro niedziele sobie robie wolna .. potem bede sie kula do kolejnego ostatniego egzaminu w sobote .... wogole ten tydzien bedzie dla mnie bardzo sadny .... dostane kolejne wyniki egzaminow.... smerfetka22 --> a u mnie sniezek non stop sypie ... i jest go coraz wiecej...i teraz mamy cholerny mroz sedo --> mozesz walczyc razem z nami jody-jo --> ja chce zwazyc sie za miesiac i miec 118 bardzo bym chcala a teraz klade sie spacku ... moj pan i wladca wyjechal na weekendzik do swojich rodzicow a do mnie przyjechala mamuska na nocke ... poprala .... wysprzatala ... ugotowala ... ojojoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny:) trudno widze ze juz nikt mnie nie zauwaza ale co tam wpisze sie ;) u mnie jest juz 69 kiloskow takze coraz lepiej :D mam troche egzaminow wiec sporadycznie tu zagladam ale nadrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja wczoraj przesadzilam z baletowaniem :) ale co tam.... :) w koncu jestem mloda i piekna :) wlasnie wmusilam w siebie pare plasterkow szynki, bo musze cos zjesc, a wogole nie mam apetytu :P Jutro z rana wazenie !! :( niewiem czy sie ciesze... chyba jednak wolalabym mniej wazyc :( ale coz moze bede za to zadowolona jak wroce z Niemiec, bardzo bym chciala aby mi waga na 1 marca pokazala 75 kg :) juz nie moge sie doczekac wtorku :( trzymajcie sie dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabelka21 --> no mam wielka nadzieje ze nadrobisz zaleglosci i bedziesz czesciej nas odwiedzala .... kazdy Pamieta o Tobie przynajmniej ja caly czas:) mała i okrągła --> pisalam wczoraj do Ciebie ale ktores z dzieciakow powiedzialo ze mamcia nie moze teraz rozmawiac hihi :) a Ty we wtorek juz bedziesz w niemczech ale Ci zazdroszcze cholernie zonk_zonk --> witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka bo ja wczoraj mialam gosci :) oj pofolgowalam sobie........... a dzis na basenik nie poszlam :( mozecie na mnie pokrzyczec !! wlasnie zjadlam kolacje, usmazone 2 paroweczki :) Do Niemiec zabiore skakanke, i jak chlop bedzie w pracy to ja bede dalej kontynułowac odchudzanko, abyscie byly ze mnie dumne jak wroce :) ... Poza tym cholernie motywuje mnie wyjazd pod koniec marca :)) buuuu chcialabym bardzo bardzo aby do tego czasu wazyc mniej niz 70 kg ( najlepiej chociaz z 65 ) :) caluski dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×