Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kaja32

Poszukuję osób,u których w rodzinie wystąpił rak płuc

Polecane posty

Gość nie farbujesz
No włąsnie widzisz,i dlatego przechodzisz ciezkie chwile bo nie sledzisz informacji prawdziwych tylko opierasz sie na fałszywych teriach spiskowych,No cóz sam sobie jestes winny,teraz po tych twoich wypowiedziach to nawet Cie nie załuje,sam pracujesz na swoje samopoczucie,a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Tak"lubudubu76 "zastanów sie nad tym co napisałem,bo jestes juz pewnie duzym chłopcem i czas myslec powaznie o zyciu,a nie fantazjowac i opierac sie na mrzonkach.A obrazanie nic Ci nie da,co najwyzej jeszcze bardziej popadniesz w stan apati,lub ciezkiej nerwicy.hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaratusztrianka
Słuchajcie dochodzę do wniosku, ze odpisywanie farbowanemu, odurzonemu pestkami moreli to dla niego woda na mły. Radzę go olac, nie reagowac, niech pisze sam do siebie, a jest nadzieja, ze skonczy piep*yc ;) widocznie ma nudne zycie bo siedziec caly dzien na forum i wklejac te same linki to trochę nużące.. Jutro moj Tata bedzie mial robione badania krwi, w czwartek kolejne rtg i wizyta u specjalisty. Wszyscy lekarze uspokajaja ze to jest tycie malenstwo na szczycie pluca wiec spokoj ie, trzeba obserwowac itp. podobno TK w takich wypadkach nic nie wykazuje, ale powiedzialam mamie, ze ma sie uprzec i żadac TK bez dyskusji. Musi byc dobrze :) Tata nie pali, zamiast fajek żuje gumy owocowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
No teraz"Zaratusztrianka "to pokazałas swoja głupote,odrzucasz to co leczy na prawde,a chwytasz sie trucizny która zabija,no nie takiej zabójczej postawy to jeszcze nie spotkałem,masz juz tyle dowodów na to że chemia truje a nie leczy a ciagle z upartoscia maniaka wracasz jak bumerang do pisania o lekarzach i chemiii,to juz z Toba koniec:(buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś poczytał moje wczesniejsze wypwiedzi to moze bys zajarzył ze jestem kobietą a nie "chłopcem".No i zmojej strony to tez ostatnia wypowiedz pod Twoim adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zara ...no widzisz moze nie bedzie tak zle...to tak jak z moja mama widzialam najgorszy scenariusz..ale teraz mam nadzieje wyniki ok operacja 15 lutego. Wierze,ze jest nadzieja bedzie dobrze sama zobaczysz! pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
No to znaczy ze jestes juz duża dziewczynka a takie nierealne rzeczy opowiadasz,nic nie bedzie dobrze,bo operacja wytnie tylko to miejsce gdzie rak jest widoczny,a komórki rakowe sa w całym organizmie,dopoki mama nie zacznie sie normalnie leczyc dobrze nie bedzie ,trucizna nie mozna sie wyleczyc,natomiast mozna sie zatruc,juz tak prostacko napisze,hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Ładne,sliczne te zdiatka:)hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsol
wiecie co tak z ciekawosci zajrzalam na strone ktora podal farbowany czy nie farbowany, obejrzalam moze z 10 minut filmu i doszlam do wniosku ze trzeba by wyleciec na Marsa:) no bo ok. dieta warzywno-owocowa, soczki. ale z drugiej strony to wszystko musialo by byc hodowane w sterylnych warunkach, i wogole my wszyscy musieli bysmy schowac sie pod jakis klosz zeby nie chorowac , czy wyleczyc sie z raka. jak dla mnie jedno przeczy drugiemu. sa przeciez ludzie ktorzy zdrowo sie odzywiaja przez cale zycie , jedza duzo warzyw i owocow a jednak choruja na raka. wiec NIE FARBUJESZ, idz juz z ta swoja dieta. moze i pomoze to na cere, ale nie wierze zeby calkowicie wyleczylo raka bez wspomaganie tradycyjna medycyna. bo mysle ze gdyby lekarze wierzyli w skutecznosc tej metody sami polecali by ja pacjetowi.a przynajmniej jakas czesc ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsol
NIE FARBUJESZ mam do Ciebie pytanie, czy ktos z twoich bliskich, znajomych chorowal na raka i wyleczyl sie ta metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingsol...doslownie mysle to samo po obejrzeniu i przeczytaniu tego co nam nasz profesor nie farbujesz polecił..moze to i wspomaga ale na pewno nie uleczy..wlasnie gdyby to bylo tak cudowne dawno lekarze nawet za duza cene stosowali- by to rozwiazanie ..moze ktos by to opatentowal sprzedawal jako lek a ludzie by zdrowieli. Bujda jak nic ..ale coz cuda sie zdarzaja profesorze.. Zreszta zawsze takie wynalazki budza kontrowersje :) licza sie faty,,jakże smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... Mam dziś straszny dzień, Tato pojechał do szpitala do kontroli onkologicznej, ale chyba jest źle, bo jeszcze nie dzwoni, ani nie pisze..... Strasznie się boję :( A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsol
Anwima ...spokojnie, w tych poradniach sa kolejki, wiec twoj tata czeka pewnie jeszcze na swoja kolej. na pewno niedlugo sie odezwie z dobrymi wiadomosciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Lekarzy napewno by nie stosowali,bo podcinaliby gałaz na której siedza,zreszta oni nie sa uczenie takich dobrych i skutecznych metod leczenia i to nie tylko raka,mozna smiało powiedziec,ze lekarze,to nie lekarze,tylko dystrybutorzy firm farmaceutycznych,poprostu handlowcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsol
nie farbujesz...zadalam ci pytanie, nie masz odwagi odpowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ..a farbowany znów swoje teorie..kiedy on przestanie ..zadomowił sie tu cholera :) życze wam pieknego dnia chorym bez bolu a oczekujacym na wiesci tylko dobrych info .. moja Mama niebawem do domku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Jakie pytanie????Dlaczego zaraz wymyslasz ,ze nie mam odwagi odpowiedz na jakies tam pytanie???hmmm,Ile w Tobie agresji!!!!,a ja tam pomagam ludziom i nie nosze w sobie wrogości,ani agresji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
A jak idziesz do lekarza,a on Ci cos mówi,to tez mu mówisz,ze wygłąsza swoje teorie????Co to znaczy SWOJE TEORIE????Przypomnę ze lekartwo na raka juz dawno wynaleziono bo w 1928r,a ja tak dłgo to jeszcze nie zyje hehe,wiec jakie to sa moje teorie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaznodziejo....kopiowaniem tekstu i linków do stron nie pomożesz ..zreszta podejrzewam .ze masz z tego niezly ubaw..ze tak tu do Ciebie piszemy..heh i to nie agresja ..ale to tak jak z ludzmi ktorzy nieustannie pukaja do dzwi i naciagaja na jakis produkt na ktory ja nie mam ochoty...jestesmy tu dorośli wiec nie nawracaj nAS..sioooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Dorosłość,tu nie ma nic do tego,tu potrzebna jest szeroka wiedza,a ta nie kazdy musi posiadac i ja to rozumiem,skoro jestes taki dorosły to chyba jestes samowystaczalny???co????pozjadałes wszystkie rozumy,śmiem domniemywac,Kopijuli linki,a tam sa juz dokładne informacje na temat nowotworów,po co mam powtarzac to wszystko piszac,skoro tak na filmach jest to dokłądnie omówione,pokazane i poparte przykładami,teraz rozumiesz drosły człowieku?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Na produkt mozesz nie miec ochoty,ale tu chodzi o zycie a nie jakis produkt,bez którego mozna sie obejsc,no chyba ,ze i na zycie tez nie masz ochoty,a to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze czytac nie umie a naucza..kobietą jestem... mam tu ubaw z ciebie w pracy..i inni tez maja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zddziwionaa niezwykle
Dziwią mnie ludzie, ktorzy nie rozumieją prostych tekstow: dziękujemy za informację, nie chcemy więcej. Zglosiłam to do administracji forum jako spam, ileż mozna prosic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsol
moja mama w piatek znowu na chemie do Poznania.w zeszlym tygodniu porobili jej badania, wyniki sa coraz lepsze, zacienienie na plucu sie zmniejsza. dostala silniejsza chemie, a w piatek znow dostanie slabsza. a potem w polowie lutego znowu jedzie na silniejsza. wlosy dopiero teraz zaczynaja jej wychodzic. ale najwazniejsze ze jest poprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsol
nie farbujesz...widocznie nie czytasz uwaznie. pytalam czy ktos z twojej rodziny lub znajomych chorowal na raka i wyleczyl sie calkowicie ta "twoja " metoda? bo bardzo w to watpie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingsol -najważniejsze by mama była coraz silniejsza i by sie nie poddawała choc chemia na pewno bardzo osłabia..zycze jej wytrwałości i coraz lepszego zdrowka ..sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Ile razy mam powtarzac,ze to nie jest moja metoda,jak ktos nie umie czytac ze zrozumieniem to po co wogóle bierze udział w dyskusji i odwraca ze to niby ja nie czytam ze zrozumieniem,to juz jakas paranoja,mozecie sie smiac z choryk ludzi ,cóz to tylko świadczy o was samych,wiec wiele osób juz zostało wyleczonych tymi metodami,bo trzeba zauwazyc iz mimo ze dotyczy raka sposobów dojscia do zdrowia jes przynajmniej kilka,ale wy tego tez nie kumacie,bo jest w was tyle agresji i jakiegos chorgo oporu,ze nawet nie zadacie sobie trudu,aby je przynajmniej zrozumiec i przyswoic,tylko jak małe dzieci,nie bo nie:)administrator wam nie pomoze w chorobie,a jak polikwiduje moje posty to tylko sami sobie zrobicie niedzwiedzia przysługe.hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×