Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kaja32

Poszukuję osób,u których w rodzinie wystąpił rak płuc

Polecane posty

nie uśmierciła ale i nie pomogła . MOBILE Dzięki takim jak TY ma się poczucie ,żę to co robi się ,w co się wierzy ma sens . Oby więcej takich na tym forum bo naprawdę tacy dają siłę cieszę się że jednak,żę są tacy co ,im się udaje . Życzę zdrówka i , optymizmu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Nie mozesz tego wiedziec,bo gdyby nie brał chemi byłoby to samo tylko ze szybciej,bo organizm nie musiał zwalczac i raka i chemii,to ogromne obciazenie na które sie naraził,ale organizm jeszcze silny i dał rade,ale to balansowanie na granicu zycia i smierci.hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja Tobie Mobile siły wiary i zdroweczka ..:)) naciagaczom szarlatanom nawiedzonym stanowcze nie.... nie farbujesz-odpadasz`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
alez nie MOBILE,to tylko wyjatek potwierdzjacy rególe bedzie takich bardzo mało jak to z wyjatkami bywa,na forum nie beda ludzie unkajacy chemii i leczacy sie prawdziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Własnie ze nie ma sensu to co zrobiła MOBILE szarlatanom,lekarzom i trucicielom co tylko bazuja na ludzkiej krzywdzie i wypłukuja im mózgi stanowcze NIE!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaratusztrianka
Mobile milo sie czyta takie pozytywne wpisy :) Niech moc bedzie z Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Dlatego "pauli1974 "odpada,bo włąsnie naciaga i jest za stosowaniem trucizny która zabija ludzkie organizmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOBILE
Do nie farbujesz nie masz rodziny albo kogos bliskiego żeby nękać,i bzdury im opowiadać,Jak jesteś taki bystry i twierdzisz że bez tego leczenia szybciej by sie udało to poczytaj sobie o azbeście bo tam jest wróg ukryty a ja mam jego odmiane.A co do tego ile każdemu jest pisane i kto jest z brzega nawet ty nie wiesz.Skąd wiesz że jutro ci nie spadnie sopel na głowę albo pod samochód wleziesz.A może ty jechowa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam tego co nas tu terroryzuje to zważywszy na treść i tok myślenia osoby wydaje mi sie że dziecko jakieś te brednie wypisuje..takie bredzenie pijanej papugi normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Oj MOBILE,oczywiscie ze bez chemi,szybciej bys wróciła do zdrowia,przeciez trucizna nic dobrego,ja tu nikogo nie nekam ja pokazuje ze sa metody na raka,ze rak to nie jest jakas tam straszna choroba,jak sie ja odpowiednio leczy,a co ma jechowa do tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie farbujesz TY jesteś jak jedna wielka chemia trujesz i trujesz,aż wkoncu zabijesz przyjazną atmosferę która tu panowała i żadne marchewki i soczki jej nie naprawią O TO CI CHODZI ??? Każdy może wierzyć w co chce ty wierzysz w zdrową żywność i sobie wierz .Wyraziłeś swoje zdanie i ok ,ale ja mogę wierzyć w chemię ale nie przekonuję Cie do tego jeśli Ty o to nie prosisz . Tak wogle to wszyscy co poddają się chemii to wiedzą o jej skutkach ubocznych i nikt nie twierdzi, że chemia to witaminka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
O "lubudubu76 "nastepny który niczego nie zrozumiał,a szkoda bo juz tyle sie o tym tu pisze,ale widocznie jest skorumpowany z medycyna akademicka ,która nie leczy a tylko zalecza,bo co to za klient ,który przyjdzie do apteki,kupi i juz nie wróci,bo sie wyleczy,klient musi ciagle kupowac,a skoro nigdy nie bedzie zdrowy to ciagle bedzie przychodził i kupował ,bines sie kreci??kreci:)az miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sfinks 1900 to ciekawe,jestes chyba pierwsza osobą na tym forum która zwiastuje jakieś wieksze nadzieje..niestety w przypadku mego taty tej nadziei już raczej nie ma..ale to bardzo pozytywne co piszesz,oby wiecej takich przypadków ..trzymam kciuki za brata i oby tak dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
No to takie czekanie,ze moze sie ktos po chemii pojawi i powie cos optymistycznego,to jak czekanie na ufoludka,a rak to nie zabawka ,trzeba działac i to skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie farbujesz
Ty nie możesz załapać, że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą? Codziennie słyszymy z telewizora takie zdania: - wcześnie rozpoznany rak jest wyleczalny - rak nie musi oznaczać śmierci - badania profilaktyczne ratują życie - chemioterapia coraz bardziej skuteczna i to już stało się prawdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie farbujesz
zapomniałem jeszcze: Walczymy z rakiem! ...no bo jak nie można wyleczyć to trzeba walczyć, najlepiej iperytem, działem laserowym i serią z kałacha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubudubu nadzieja musi być zawsze pomimo całego optymizmu też żyjemy w ciągłej niepewności jaki stan będzie jutro A co do pana farbowanego najlepszą opcją będzie ignorowanie go bo narazie jest w centrum uwagi a o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
W centrum uwagi bo podejmuje wazne tematy,a skoro wiemy ze kłamstwo powturzone 100 razy staje sie prawda i wiemy ze chca nas zmanipulowac,tak jak to było ze swinska grypa,jedynie pani minister Kopacz zachowała trzezwosc umysłu to,skoro mamy ta wiedze,to mozemy temu przeciwdziałac i nie poddac sie bombardowaniu przez te kłamstwa i spekulacje,a ja tez ostrzegałem,zeby sie nie szczepic,ze pandemia to pic ze nie ma zadnej swinskiej grypy ze to tylko nagonka miediów ,ze firmy farmaceutyczne zacieraja rece ,bo bedzie kasa.to sa mechanizmy tak powszechne i tak powielane ze az raza w oczy i dziwie sie ze ludzie tego nie widza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabii55
myślę podobnie jak "nie farbujesz" - o zdrowie należy zadbać samemu, wprawdzie nie byłam chora na raka, ale byłam przez 7 lat leczona na nadciśnienie tętnicze (170/110), alergię i w rezultacie nabawiłam się astmy - miałam tego dość 2x w miesiącu wizyty u lekarza, a w aptece zostawiałam od 50 do 200 zł miesięcznie (lekarze mówili, że muszę już do końca życia brać leki - mylili się !!!) 3 lata temu przeprowadziłam 2 tygodniową dietę oczyszczającą warzywno-owocową wg dr med. Ewy Dąbrowskiej na podst. książki pt. "Ciało i ducha ratować żywieniem" - ciśnienie obniżyło się do 130/80 - alergia i astma ustąpiły (już po 7 dniach diety) - schudłam 6 kg - już 3 rok nie zażywam żadnych leków i czuję się dobrze UWAGA !!! Dieta ta leczy około 50 chorób w tym ** raka ** Zapraszam na film pt. "JEDZENIE MA ZNACZENIE" - jeden z lekarzy mówi tam, że raka można wyleczyć podając duże dawki wit. C dożylnie (działa na komórki rakowe jak chemia, ale nie niszczy zdrowych komórek) http://www.youtube.com/watch?v=8jC4GEkYbOI ZDROWIA WSZYSTKIM ŻYCZĘ - SPOKOJNEJ NOCY :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsol
ale nadcisnienie to nie rak, to nie zniknie od soczkow. niech sie wypowie ktos kto wyleczyl sobie raka tymi metodami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie kazde inne schorzenie ale nie tak powazna choroba jak rak,,,jak ogladam na you tube te wszystkie filmiki ...banda nawiedzeńców...nie twierdze ze lekarze zawsze maja racje ...ale samemu w tak groznej chorobie jaką jest rak..nie mozna sobie pozwolic na experymenty..wspomagac sie owszem ..ale nie zeby rezygnowac z operacji chemii jak jest taka potrzeba ... chore miejsce jesli jest trzeba usunać..wyciąc...a potem zadbac o reszte,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsol
bubuśka dziecko, wez te zabawki i wracaj do piaskownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsol
pauli1974 masz racje, no ale coz nic na to nie poradzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Smietnik???nie dlaczego????poprostu demokratyczna dyskusja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingsol, paula i wszystkie inne dziewczyny, nie zwracajcie na farbowanego uwagi. Ja jego posty traktuję tak jakby ich nie było. Nie czytam tego. Czytam tylko Wasze wypowiedzi. Prowadźmy dalej rozmowy między sobą, a jego ignorujmy. Ten człowiek nigdy nie zrozumie dlaczego tutaj jesteśmy, jak cierpimy z naszymi najbliższymi i ile nam te rozmowy dają. Nie irytujmy się bo nie warto, wypowiedzi farbowanego są NIC NIE WARTE! Szkody by było aby przez takiego pasożyta ten temat został przez nasz porzucony. Jest wiele osób (jak ja np.) które chłoną każdej informacji, bo chcemy wiedzieć co nas czeka i jak możemy pomóc. Miłego dzionka dla Was wszystkich, dzielnych kobietek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
No napewno leczac sie u lekarzy i chemia nic dobrego was nie czeka,a ignorujac mnie ignorujecie tak wazny problem który was dotyczy,wiec dziwie sie bardzo po co zakładacie tu taki temat a pozniej wygadujecie ,ze sie wam podsówa dobre rady????hmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaratusztrianka
podsówa??? dzieki, za rady takiego typa..Płyta ci sie zacieła? Joanka masz rację, trzeba go po prostu kolokwialnie piszac- olac.. Zycze Wam milego dnia.. Tata dzis odbiera wyniki krwi, ma na 14 kolejne rtg i wyzyte u lekarza, ciekawe co ów lekarz powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×