Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kaja32

Poszukuję osób,u których w rodzinie wystąpił rak płuc

Polecane posty

Gość nie farbujesz
No tak podsówa,podsówa,a co najwazniejsze zdrowe i skuteczne metody,a nie zatrówanie organizmu chemią,przeciez to czysta paranoja,pani dubel,hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZARA...koniecznie daj znac jak sie czegos dowiesz!czekamy ..i bedziemy trzymac kciuki zeby to byly dobre wieści...badz dzielna :) do pozniej ..ciepla w te chlodne dni wszystkim :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Niczego ciekawego sie nie dowie,bo niby z jakiego powodu????hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsol
ZARA...bedzie dobrze, zawsze trzeba tak myslec. jestesmy z Toba. a ja jutro z mama na chemie, najgorsze sa te dojazdy 50 km w jedna strone. Poznania mam juz po dziurki w nosie. ale co tam, najwazniejsze ze sa efekty:) farbowany z calego serca nie zycze zadnej choroby twoim bliskim, bo z takim wsparciem jakie ty ofiarujesz to nawet na zwykle przeziebienie mozna umrzec! jestes gorszy niz bomba atomowa, zabijasz swoja obecnoscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingsol-co tam droga licza sie efekty prawda ...najgorzej ze pogoda nie dopisuje na dluzsze trasy... a teraz uważaj bo farbowny obmysla plan co tu by Ci...heheheh odpisac.. to fakt jego rodzina chyba raczej wsparcia od niego nie dostanie ..bo zaraz zarzuci ja linkami i you tubem ..masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingsol, ja z moją mamcią jeżdżę 90 km. :) 50 mam do niej a potem 40 do szpitala. Ale to pestka. Najgorsze jest to, że zapowiadają obfite opady śniegu w całej Polsce. Musicie uważać. Trzymamy kciuki aby i tę chemię Twoja mama zniosła dobrze i aby w dalszym ciągu przynosiła rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Jeszcze tyakiego aktywnego wsparcia to Ty nie widziałas,ale jezda z mama na trucizny to chyba jakis poroniony pomysł,Chcesz mame usmiercic???zycie mamy Ci nie miłe????no nie takiej reakcji dla najblizszych to ja nie rozumiem,odwracasz wszystko przeciwko mnie,zeby mame truc i to jak z poparciem innych,no tak rozumiem w imie prawa to i zabija sie spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsol
ty popierdzielony idioto, chcesz powiedziec ze to my zabijamy naszych bliskich? jestes jakims nawiedzonym oszolomem, prosze bardzo teraz mozesz poznac moja agresje. czy ty wogole wiesz co znaczy milosc? czy ty wiesz co znaczy kochac bliskich i robic dla nich wszystko zeby uratowac ich od tej choroby? gowno wiesz, wogole nie wiesz co to cierpienie, bo zyjesz w jakims swoim urojonym swiecie!!wypchaj sie tymi swoimi soczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Ty popieprzony idioto ,ja swoich blizkich nie truje chemia,co to znaczy robic wszystko dla bliskich????podawac im trucizne tak,czy Ty wiesz co to mic serce,kochac szanowac,wspołczuc nieeeeee,Ty podajesz chemia no prosze co to sie juz porobiło na tym swiecie z ludzmi,moja agresja w tym momecie jest ogromna bo tak sie nie robi,trzeba byc człowiekiem,hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialam .ze predzej czy pozniej sie tak to skonczy... farbowany odpuśc bo naprawde glupoty to TWOJA SPECJALNOŚC.. wiesz nawet nie wypada ...tak sie tu zachowywac..bo to zbyt powazny temat..ty sie tylko powtarzasz az do obrzydzenia ..idz gdzie indziej.. denerwuj gdzie indziej załóz swoj blog strone forum cholera wiem co jeszcze i tam sie realizuj..widac twoja samotnośc naprawde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIDZICIE o to mu chodziło chcial byc zwyzywany...jaja sobie caly czas robił... CIEZKI przypadek oj ciezki,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Nie jestem zwyzywany,to ja juz trace cierpliwosc,powtarzam bo to wazne co pisze,a wy tez sie powtarzacie,ciagle tylko słysze trucizny podawac trucizny,zamiast naprawde leczyc swoich bliskich,tyle tu podałem wartosciowych informacji,a wy co ??nic tylko truc!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
jaja sobie robi??no prosze,to wy sobie jaja robicie z tak powaznym stanem chorobowym.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingsol mnie też już ten cały farbowany doprowadza do szału a w ostatnim poście to już całkiem przesadził....olać dupka.... Wszyscy w domu mamy grypę jelitową (pojechałam z synkiem 1 rok do przychodni bo był przeziębiony a tu bęc przywieżliśmy jelitówkę),boję się o tatę bo on jest taki osłabiony .Już go też powoli bierze może ma ktoś jakąś radę co mam robić w takim wypadku . Do lekarza nie mam szans przejechać (zawiane ). Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
sama jestes dupkiem"iwona20 ",z upartoscia maniaka trujesz i jeszcze sie kłucisz,na grype jelitowa najlepsza jest unkaria wilkakora,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkasz1
szukam opinii innych błagam napiszcie coś jeżeli coś wiecie na ten temat otóż moja 4letnia wnuczka od urodzenia ma astmę oskrzelowa cały czas jest inhalowana teraz okazało się że ma poszerzenie wnęki płuca prawego i powiększone węzły chłonne kątów żuchwy czekamy na diagnozę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsol
mirkasz1 w mojej rodzinie tez jest podobny przypadek, szescioletnia corka szwagierki ma astme oskrzelowa, tony lekarstw. rowniez nic jej nie pomaga. jedyne co lagodzi jej ta astme to wyjazdy nad morze (nie wiem gdzie mieszkasz) zawsze po takim wyjezdzie czuje sie o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Widzisz sam potwierdzasz negatywne,lub tez bezuzyteczne działanie chemii na organizm człowieka,nawet 10ton chemi nie pomoze,tylko jeszcze zaszkodzi,to normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsol
iwona20 sprawdzilam w necie ta unkaria wilkakora, sadzac z opisu faktycznie moze byc skuteczne, ale nie wiem czy mozna podawac bez zgody lekarza...jakis rok temu moj synek (5 lat) mial jelitowke. nikomu nie zycze...plakalam razem z malym, on mial tylko rozwolnienie bez wymiotow, bardzo skuteczna jest smecta, podawalam rowniez wygazowana cole zeby sie nie odwodnil,. dla doroslych stoperan lub laremid a na nudnosci atossa (mama ma ja zapisana przez lekarza wiec na recepte)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsol
farbowany co ma chemia do astmy? zastanow sie co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Hehehe,unkaria wilkakora jest skuteczna jak cos napisałem to wiem,a Ty muiałes zagladac do internetu,zeby mnie sprawdzic:)spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
No jak to co ma,to co w aptece kupujesz na cokolwiek to nie chemia???Na astme nie podajesz chemicznych,syntetycznych niby leków???to ty czytaj z wyobraznia,troszke własnej inwencji,bo jak juz napisałem chemia to tylko z jednym Ci sie kojarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsol
czy jest tu ktos z poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
A po co Ci ktos z poznania"kingsol "????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsol
musze sie dowiedziec jak dojechac z punktu" a" do punktu" b" a co jestes z poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Nie akurat to ja jeszcze nie jestem z Poznania,bawisz się w punkty powiadasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsol
tak bo mi sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
No to masz dobrze,miec czas na nude to prawdziwy komfort:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak caly czas sie zastanawima jak wyglada ten otóz farbowany kolega..ile ty masz lat co? kurcze poznaniacy odezwijscie sie ...ja Szczecin :) a jak bys znalazla droge na zumi wtedy mozna sobie napisac ulicami ..bo nie wiem czy jedziesz autem czy innym transportem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingsol
niestety jezdzimy pociagiem:( na zumi znalazlam trase ale nie wiem jakimi autobusami dojechac. w gnieznie wszystko jest proste:) wsiadasz w jeden autobus i jedziesz do celu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×