Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

Kształtku, ty faktycznie, wymiary masz bardzo dobre, za wyjątkiem piłeczki :). Dawaj z brzuszkami, a będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do warzywek, kupuj po prostu gotowe mrozonki, to zalatwi sprawę, zrób np porcję: paczka mieszanki azjatyckiej + połowa torebki ryżu, weź pojemniczek i zajadaj, albo warzywa do mięs + połówka torebki kaszy. Starczy na porządny posiłek, a nie utuczy na bank:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to ja talie xle mierze ibiodra..... hm,mmm... ja mierzyłam talie na wyokości pempka.... a biodra na biodrach - tzn jak kosci biodrowe wystają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mniam ... zjadła bym se teraz ryżu z warzywkami .... chyba głodna sie robie... oooo własnie zaburczało mi bardzo głosno w brzuchu hahah :) no zarz 15.00 to zjem se kurczaka wędzonego tzn udko :) mnam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak zaczełam a6w od wczoraj i już sie nie moge doczekac az dziś zrobie znów .... troche brzuszek czuje sie przy cwiczeniach ale powinna byc skutreczna :) mam zamiar robic codziennie przez 42 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hymm talia nad pepkiem 69/70 udo pod pupa 57 bidra pupa prawie 100 mam jensy na sobiei mam szersze biodra od pupy.. a biust innym razem :) Anna mam 22lata :) mam duza lydkie bo szybko mi rosna miesnie, w szkole duzo chodzilam na zajecia aerobowe i step... kiedys ulyszalam nawet kilka zartow, ze chyba gram w node z takimi lydkami :) na obiad szpinak i piers z kurczaka, pozniej pol jablka i mala filizanka kawy z mlekiem i slodzikiem :) jak jem duzo warzyw to prawie zawsze po obiedzie wedruje do lazienki :) jak jest dobrze to codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski :) hej Invisibile - jak pracowalam to tez bylam glodna co 3 h- jest nawet taka dieta- jesz co trzy godziny niewielkie posilki- rano wiecej weglowodanow, wieczorem bialka. A zeby podkrecic metabolizm mozesz przez pare dni jesc glownie bialko + warzywka co 3 h. Ja sie kiedys zmobilizowalam i jadlam tak przez tydzien, do tego rano i wieczorem rowerek 30 min i po tyg 2 cm mi zlecialy z ud. a teraz wlasnie siedze na siatce( coby fotela nie pobrudzic ), nogi mam wymazane jakims blotkiem, zawiniete w folie jak zielone balerony hehe ...czego sie nie robi dla urody :) a waga niestety mowi-60, wymiary w biodrach mi tak skacza 97-98 wiec trzeba walczyc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Viki :) wiesz glod przychodzi ok 16/17 i czasem samo jablko lub jogurt nie pomaga :) Kochane dzieki za wszystkie wypowiedzi :) Pozdrawiam i do uslyszenia w poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malyna
Zrzucilam 14 kg na Montignacu. Ale porady ogolne dla wszystkich dietowiczek, to jak najmniej przetworzone jedzenie (zawiera duzo blonnika, a blonnik dziala cuda jesli chodzi o przemiane materii!!). Czyli dziki ryz lub brazowy, razowy chleb, razowy makaron... Jogurty naturalne 0% z owocami, fruktoza zamiast cukru.. Zrezygnowac z ziemniakow na czas diety... Duzo warzyw. Do smazenia oliwa z oliwek (nie musi byc extra virgin) a do salatek obowiazkowo extra virgin wlasnie. Teraz wrocilam na Montiego i -800gram w tydzien. Niezle :D I podstawowa zasada: nie glodzic sie, bo nie bedziecie sie glodzic cale zycie,a nie chcecie jo-jo przeciez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malyna
Teraz mam najwieksze wyzwanie, bo jeszcze z 5kg bym chciala schudnac. A tyle to najtrudniej.... Ale tylko tyle i bede juz zadowolona :) I bedzie koniec z odchudzaniem! (Po Montim przez 2 lata nie przytylam, nawet jak mialam okresy obzarstwa - czasem przybyl 1 kg a potem nie wiedziec kiedy ubyl sam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wraca zakatarzona Ania! Oczywiście, jak Bozia przykazała zeżarłam w weekend paczke ciastek :). pobiegłam dziś z paniką w oczach na wagę, a tu niespodzianka... 61 obecne, a miara: talia 71,5, biodra 97, udo 57. Chyba mi te doładowania węglowe pomagają faktycznie. Dzś na śniadanko sałatka warzywna, na obiadek ugotują kalafiorka, czeka mnie znów 5 dni ograniczania, no i mam 4 treningi: pn. siłownia, wt. pilates, czw. pilates, pt. BPU+stretch. Może ja chudnę od tej mojej choroby? Bo wciaż czuję się fatalnie, schodzą ze mnie kilogramy wydzieliny z nosa (przepraszam za bezpośredniość). Ciężko z tym mi się ćwiczy, mam zawroty głowy, ale na razie trzymam się dzielnie. W piątek zrobilam sobie nagrodę i zakupiłam śliczny komplet do fitness (rozmiar 38) :) Coś nam się od życia należy, nie? Invicible - ty faktycznie masz podobną budowę, nawet te same problemy z mięśniami (tylko ja mam 8 lat do przodu) :) Moja rada - dużo stretchingu, porozciągasz ładnie mięśnie, masuj newralgiczne miejsca też mazidłami - powinno 1cm - 2 cm od tego pozchodzić, a i sam masaż na pewno dobrze wpłynie na mięśnie - porozciąga je trochę. Parę stron wcześniej któraś dziewczyna podała fantastyczny peeling z kawy - stosuję go regularnie - jest bardzo skuteczny - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lalki :) Ja własnie dojechałam dopiero do pracy... straszny korek w którym stałam chyba z godzinke.... no a do tego straszny wypadek.... autobus rozwalony, wszystkie barjerki do okoła, audi roztrzaskane, kierowac autobusu nie żyje, 2 osoby ranne.... masakra... i to co najlepsze to raz na tydzien jak jade do pracy trasą Łazienkowska to widze jakis wypadek autobusu z osobówka i dlatego tak sie boje autobusów.... wppieprzają sie i nie obchodzi ich z jaką kierowaca jedzie prędkością... a zreszta keirowcy co niektórzyto maja zakupione prawo jazdy bo moim zdniem co niektórzy to o jeździe nie mają pojęcia... ale mniejsza z tym.... nie wiadomo jeszcze jak do tego doszło ale w każdym razie wyglądało to nie najlepiej.... Pozatym mówiłam wam ostatnio że waga wskazała mi 75,8 kg więc o 0,8 więcej to było 1 marca... więc dziś stanełam na wage a tam o dziwo ( a jestem przed okresem) 74 - 74,5 kg... mam troche popieprzoną wagę wiec utrzymuje ze to te 74,5 kg :) jak by nie było to się ciesze... pozatym wymiary zadziwiająco mniejsze czyli : BYŁO 1 III JEST 5. III ? 86 - talia na peepkiem (mierze od dzis) 93 91 - zawsze tak mierzyłam talie czyli na pępku (źle) 96 93,5 - biodra 100 99 - pupa 57 56 - udo 38,5 38 - łydka Zadziwające...... zapomniałam tylko zmierzyc biust - ale zrobie to jutro :) Pozatym pofolgowałam troche w wekkend bo jadłam aż 100 W/ 1700 -2000 kcal - ALE waga idzie w dół : ) pewnie cwiczenia dużo dały - bo przeciez a6webera robie dzien w dzień ale dopiero mam 4 dzień za sobą - już by były takie efekty !? no i oczywiście 3 razy orbiterek ćwieczyłam po 45 min. w czwratek, sobote i niedziele.... no ale do tego oczywiście zasada MM przestregana... czyli węgle do 12 póxniej tłuszcze i białka... ale likier jajeczny piłam ..... no nie wiem ale podnieciłam sie strasznie :) heh Wogóle piekny jest dziś dzien.,.. chyba dlatego jestem jakaś taka nakręcona i optymistycznie nastawiona :) a pozatym facet mi marudzi że mam małą dupe i żeby mi juz nie chudła... hahah - czyli widać efekty :) powiedziiał mi jeszcze że jest mnie mniej.... bo strasznie mam biodra wyczuwalne i żebra a tak wczesniej nie było... uffff - uwielbiam te jego wywyody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Kształtku, sama widzisz, mój facet się z kolei nade mną znęca, że mi biust maleje (ale, że mam z 89, to duzo juz nie zmaleje ;). Sadysta - ja się cieszę, a on wydziwia i mi psuje humor. Mam nowe hobby - staję przed szafą i wyciągam z jej odmętow stare ciuchy, w które juz dawno nie wchodziłam i mam straszna radochę, jak paraduję w tych zapomnianych, fajnych ciuszkach. No i nowina: celulit mi się zgubił. Uczciwego znalazcę proszę o nieoddawanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Pozdrawiam serdecznie :) Dzis rano waga wskazywala 61.7kg :( ale coz po weekendzie zawsze tak jest :) bo tu pizza, tam cistko :) Ksztaltku >> zakupilam ciemne pieczywo z siemiem lnianym :) byla juz w toalecie :) ciesze sie bo jak czsem duzo i zle zjem to mam problem.. :( Kobietki powiedzcie mi o bialku, weszlam na jedna stronkie gdzie byla tabela, a w niej opisy zeby bialak nie laczyc z kwasami, ltuszczani itd itp... na czym to polega ?? help :) Anna >> wiem duzo rozciagania.. tylko checi brak :) zaraz uciekam na obiad, kurczak + kapusta kiszona miami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna in - hahhaha dobre z tym znalazwca... podobalo mi sie... no a po zatym chłop to chłop jak my sie bedziemy czuc wspaniale we własnej skórce to im sie to bedzie udzielało, bo my w tedy takie promiennne jestesmy :) jak szczesliwe... a wyglad dla nas dużo znaczy... ja mam akurat duzy biust .. około 100 cm więc tu akurat mój chłop nie ma problemu z tym małym biustem... hehe no ale ja zaczynam mieć prblem bo mi sie tak skórka marszczy - zaczynają cycki nie wyglądac najładniej... flaki takie sie robia, a pozatym skóra sie marszczy jak bym miała ze 50 lat.... a to co najgorsze to ja używam tych kremów do pielegnacji biustu itp.... zastanawiam sie co robić... bo jednak dekold jest potrzebny kobiecie,,, a zreszta ja lubie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INvisible - kurcze jaki ty masz cięzki nick :) heh no słyszałam właśnie że siemie daje czadu - tzn... że pomaga.. heh no widze ze mi chumor dopisuje \"daje czadu\" - hahah jak ja dawno tego nie uzywałam.... no ale co do tego białka - to ono jest wszedzie - przeciez i w ryzu i w miesie... ech ja tak naprade to nie wiem o co chodzi ... ale jest on starsznie podoban do diety niełaczenia tzn do Montanica... czyli niełaczyć tłuszczy z węglami czyli nie łaczyć miesa z produktami przetworzonymi ... np ziemankiaków , ryzu, kasz itp z miesem... czy z rybami...., no i tyle ,. ja tam nic wiecej na temat tego białka to nie wiem.... wiem tylko że je sie na kolacje... czyli jaja i ryby ... albo sałatke z fetą.... a dla mnie to poprostu tłuszcze. nie zagłebiam sie w te białka bo bym już wogóle zdziczała i tak kombinuje jak kon pod góre.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a moze wy macie zestaw cwiczen na kompie 8abs!? bo chyba bym chciała cwiczyć cos dodatkowo do a6w , bo orbiterek mam 3 razy w tygodniu , a6w codziennie - ale jak juz sie przebiore to bym cos dodatkowo poćiwczyła - dla pieknej sylwetki : ) heh albo może macie jakieś inne skuteczne cwiczenia!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kształtku, ja sobie kupuję Shape\'a (uwaga: reklama) i sobię ćwiczę razem z nim. Fajne to jest o tyle, że co miesiąc pojawiają się inne, więc się nie nudzą, przedłużam sobie te ulubione. hmm, może twoja skóra potrzebuje nawilżania poprostu. kup sobie łagodny krem - najlepiej dziecięcy i raz na jakiś czas nałóż go dużo dużo na dekolt i po 15 minutach nadmiar zbierz wacikiem - taka kremowa maseczka, superowa na przesuszone miejsca. Masz młodą skórkę, ona sama pracuje i na pewno się obkurczy, ale trzeba ją popieścić nieagresywnym, nawilżającym kosmetykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po obiedzie dostalam strasznych gazow.. :O raczej nie mam problemow zoladkowych, a tu taka niespodzianka..... wrrr... mam nadzieje, ze do wieczora przejda jak nie to chlopakowi na oczy sie nie pokaze :) ale wstyd!! ciagle mi \"gwizda\" w brzuszku.... zjadlam kapute kiszona z kurczczkiem, 2 kawalki slonego ciasta ze szpinakiem.. poznije jablko i jogurt :) wieczorkiem moze jajecznice :) pozdrawiam milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie, ze moze byc taki jadlospis ?? rano dwie kromki pumpernikla z serkiem i dzemem + kawa z mlekiem obiad juz pisalam kolacja jajecznica z 2 jajek ?? dam rade cosik zrzucic ?? zwaze sie w piatek :) wymiary znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moim zdaniem to ciasto ze szpiankiem to zły pomysł poprostu po posiłku tłuszczowym trzeba odczekac conajmniej 3 godziny by zjeśc cos weglowego a najlkepiej poczekać 4 godziny... No tak pozatym reszta moim zdniem super.... A CO DO GAZÓW - TO KAPUSTKA ROBI SWOJE :) A ja przesdziałam w czoraj z węglami - hmmm... dopiero dziś wyliczyłam ile ma fasola biała i sie przeraziłam - 61 Węgli i aż 360 kcal.... więc wczorajsze wyliczenia : 151W/1850 KCAL - załamka.... No ale cóż dziś nieświadomie zjadłam druga p[orcje tej fasoli ( bo robiłam sobie na dwa dni) i dziś tez wyszło mi sporo węgli - juz mniej kcal - bo ograniczyłam menu... ale cóz - człowiek czasem cos je i nawet nie jest swiadomy co... pozatym od wczoraj mam @ - wynikiem tego jest wielki brzuszek :( az źle sie z tym czuje... juz chciała bym by sie skończył .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA34
Witam! A czy koniecznie trzeba ćwiczyć? Czy bez tego też można schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA34
1500 kalorii dziennie to wystarczy? pozdrawiam wszystkie dziewczyny ( przyszłe modelki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA34
proszę jeśli można na odpowiedeź na moje pytania....i przykładowy jadłospis,żeby gubić 1 kg tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana - musisz cos napisac o sobie... no cóz kazda chce schudnąc i szuka pomocy ... ile warzysz, wzrost , twoje ulubione dania - oczywiście nie słodycze... i cos napewno ci podpowiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×