Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

Gość ZAŁAMANA34
174 cm 80 kg nie lubie słodyczy a poza tym WSZYSTKO!!!! TAKŻE PIWO I PÓŹNĄ KOLACJĘ...ALE PRÓBOWAŁAM MNIEJ TROSZKĘ JEŚĆ NIE POMOGŁO.... SAMA JUŻ NIE WIEM JAK UKŁADAĆ JADŁOSPIS A ĆWICZYĆ BRRRY NIE CHCĘ... P O M O C Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka32l
witam wszystkich, ostatnio zakupilam meizitang na ktorym w ciagu 2 tyg schudlam 5 kg, zostalo mi jeszcze do zrzucenia okolo 10kg, na tym magicznym cudzie wiem ze mi sie uda. moje kolezanki w ciagu miesiaca schudly do 12kg a co najwazniejsze po skonczeniu brak jest efektu JOJO !!! pozdrwiam wszystkich gg847299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA34
a co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka32l
wejdz na experyment meizitang lub poszukaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka gratuluje głupoty- efekt jojo jest i to kosmiczny... !!!! ja barałam kiedys odpowiednik tego i co i jajco - 2 kg mniej , u mysi było 10 kg mniej a efekt jojo powlajacy z nóg.... przytyła jeszcze wiećej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka32l
podaj swojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załaman a - nie bierz tego bo bedziesz jeszcze bardziej załamana.... haha posłuchaj sie mnie bo barałam lide... nieporozumienie.... a pozatym jeżeli chodzi o dietę... to proponuje atkinsa... schudniesz około 4 -5 kg w miesiąc jedząc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA34
a na czym polega ta dieta? proszę napisz przykładowy jadłospis. i ja nie będe ćwiczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Dziewczyny! KsztaŁtku - kurcze szok 74 :), to Tobie juz blizej go 6 z przodu :-) Buziaski Gratulaski :) Aniu, jak kataros? Moje dzizecie wlasnie zalapalo katara :(, wiec wspolczuje Załamana, a Ty nie jedz tego świństwa - nie probuj dac sie namówić. A Ty Jolka jak skończysz to brac, to za jakiś czas pogadamy... Zarobiona Mysiulajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana - a więc jesz do woli : jaja, ser żółte, plesniowe, mozarella, wedliny, kiełbasy, parówki, mieso, śmietany, tłuszcze, masło, ryby. 1 szklanka dzinnie warzyw... polega to szczegónie na tym byś dziennie nie przekroczyła 20W dziennie przez pierwsze 2 tygodnie.... UDA CI SIE !!! mi sie udało to tobie tez sie napewno uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mysiu - taaa o dziwo w dzien okresu sie ważyłam a tam waga wskauzje bez dwóch zdan 74-74,5 kg - nie wiem dokładnie ile bo jest ona troszke pokręcona i jest to uzaleznione od tego jak na niej stane.... no ale jak by nie było to chociaż te 0,5kg mniej.... :) hmmm... i znów nam sie malenstwo rozchorowało... ja jeszcze nie mam dzieci... mój chłop cały czas gada o zapyleniu mnie... ale ja jeszcze nie chce i jem te tabletki anty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA34
kobiece kształty DZIĘKUJĘ!!! A co to znaczy,że mam nie przekroczyc 20W ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, mój katar ma się lepiej ode mnie - to pewne. A z odchudzaniem... wczoraj siłownia, dziś pilates, jem normalnie, wszystko oprócz: chleba, kolacji, piwa, makaronu i innych mączności. Ostatnio mój mężuś gotuje, więc mam co dzień ziemniaki, ale nic się nie dzieje, nie tyję. Fakt, że ziemniaczki sobie na talerzu mocno wydzielam. Nawet ciastka przez weekend jadłam, no ale z tego akurat dumna nie jestem. Jak tam wasze jadłospisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA34
a piwko można czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana - no niby nie - ale od czasu - do czasu piją... ja tam z alkoholu wsumie zupełnie zrzygnowałam.... od stycznia to może piłam ze 3 razy na jakiejś imprezce .. a od czasu do czasu pije likier jajeczny ale tylko ze dwa kieliszeczki... kazdy produkt jaki mamy mają w sobie węglwodany - tzn... nadamir ich doprowadza do odkładania sie tłuszczu na brzuchu i biodrach (szczególnie) ograniczenie ich sparwai że organizm przy dużej ilości kcal i tak chudnie bo spala nie potrzebnie węglowoedany z nadamiru tłuszczu w organizmie... kobieta powinna jeśc węglowodanów około 300g dziennie, zazwyczaj jak zaczyn tyc tzn ze je ich zadużo , i odkłada sie tłuszcz ... a strasznie duzo weglowodanów ma chleb, słodycze, cukier , ziemniaki , cipsy , ciastka, ciaseczka , kasze, ryż , makarony, lody itd.... te wszystkie produkty które maja cukry złożone.... natomiast nie maja ich prawie wogóle : jaja, sery , ryby , mieso , węgliny.... wiec to sie je by schudnąć - i wbrew pozorom naparwde działa (wiem to po sobie) weź pierwszy lepszy produkt z lodówki i sprawdz ile ma węglowodanów a nie kcal.... kcal to jest tylko energia jaka dają .... czyli kcal sa potrzebne do życia, a węglwodany to tylko cukrey które można zastapić warzywami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - no wiesz jeżli chodzi o te ciasteczka - to każda ma chwile słabości - ja też .... i se pozwalam na małe co nieco od czasu do czasu ... ale przecież my tylko zmnieamy nawyki żywiniowe.... a przecież nie zrezygnujemy całkiem ze słodyczy itp.... ale za to ograniczamy je do minimu - i to tylko sparwai z jestesmy piekniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA34
kobiece kształty a ćwiczysz? i dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) odchudzasłam się 2 lata temu. schudłam 10-11 kg.Nie pamiętam już.Dla mnie było to nie male osiągnięcie.Moja waga przed odchudzaniem zmierzala do 70 kg przy wzroście 160 w porywach 161cm.Byłam zalamana.Po prostu zmotywowalam się i zaczełam odchudzać.Nie było diety.nie było słodyczy( żadnych musli batoników gum do żucia dżemów jogurtów) nie było ziemniaków,ryżu,makaronów,pieczonego mięsa,sosów. Piłam wode jak szalona,zapisałam się na aerobik.I schudlam. To co mnie martwiło to wyrzuty sumienia kiedy zjadlam nawet 1 cukierka.Z odstawieniem slodyczy przesadziłam,bo z 2 razy się przewróciłam.Nie prowadzilam zapisków ani nic.Sama nawet nie zauważylam,że schudlam,dopiero wtedy kiedy spodnie zaczęły spadać mi z pupy. Jedyne z czego nie jestem zadowolona po odchudzaniu to ze skóry.Mimo mojego młodego wieku dorobilam się rozstępów,ale skóra się wciąfgnęla.Robiłam pilingi z kawy co tydzień przeważnie w piątki,samarowałam się balsamem antycelulitowym ziaji.Pomogło. Cera tez mi się poprawila. Teraz wypadłam z tego rytmu.Jem slodycze pieczone mięso zdarza mi się zjeść ziemniaki z sosem.Aktuaalnie waże 58 kg.Wtedy ważylam 54kg. A więc 4 kg przede mną.Jestem z wami.Słuze dobrą radą,mam mnótwo wycinków z gazet o odchudzaniu,moge zesaknować wyslać zainteresowanym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu popieram... rezygnacja z porduktów mącznych i zimniaków robi swoje..... :) no nie mówiąc już o słodyczach bo o tym to każydy z nas wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiece kształty mam pytanie czy jak bede sie miescic w tych 20g węgli dziennie ale nie bede jesc tych przysłowiowych 1000kcal tylko np 1500 to czy tez schudne czy potrzebny jest limit kaloryczny? bo troche sie przejmuje ze sobie podjadam od tyg coraz wiecej na tej niskoweglowodanowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Pozdrawiam wszystkie serdecznie 😍 Wczorajszy jadlospis: sniad. 2 kromki ciemnego pieczywa z serkiem i dzemem 2sniad jogurt obiad 3 parowki drobiowe gotowane z kiszona kapusta z majonezem, keczup i misztarda...wszystko ale bez przesady kilka pestek dyni :) podwieczorek znow jogurt przed kolacja z 10 orzeszkow ziemnych kolacja salata plus kurczak z grzybami i groszkiem :) Co wy na to??? Na dzis zastanawiam sie nad obidem :( nie ma pomyslu... moze podsuniecie mi cosik ?? Bylam wczoraj na acquagym... ale sie zmachalam po poniedzialkowym acquastepie nie mialam sil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - jemy kcal na nisko węglowej ja wyliczam to w taki sposób: minimum 20*waga= kcal maximum 24*waga = kcal i tak tez chudłam bez poroblemu mieszcząc sie w 20W ale zaznaczam poraz kolejny że musisz jeśc te 20w dzinnie a nie np 7w.... źle sie to skończy... ja niby jestem silna baba... a jak jadłam około 10w na Atkinsie to po 1,5 tygodnia skończyło sie to mdłościami , kilka dni później wymiotami a jeszcze kilka dni później napadem na weglowodany czyli pączki i chleb.... więc lepiej jeśc te 18-20wegli niż poniżej 10w...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
invisbe - ta jadłospis ok... uważaj na ketchup - ma strasznie duzo cukru lepiej zamien to na musztarde- a no wiem musztrada tez ma cukier - ale jest musztarda bez cukru - hhmmmm... zapomniałam jak sie nazywa - jutro ci podam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i na gorszek zielony tez uważaj - ma wysokie Ig - czyli podnosi insuline.... kapusta , grzyby dowoloi... heh :) orzeszki maja najniże IG pestki dyni maja więcej .... A jak masz ochote na coś słodkiego to cóz - gorzka czekolada - ma wiele zalet tzn: niskie Ig, najmniej Weglwodanów i duzo żelaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o juz Cie znalazlam kobiece! dolaczam do grona -nielidowczek:) dzis ide na silke i zaczynam jesc zdrowo-zadnych diet-zdrowo , ost.posilek gora o 18stej! do tego od czasu do czasu zielona lub czerwona herbatka-duzo wody! dzis waze ... o matko... 66,5 kg! 157 cm wzrostu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×