Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

Niestety mieszkam 40 km od Warszawy. Fajnie byłoby wreszcie znaleść jakiegoś \"ziomala\". Ja juz imałam się chyba wszystkiego. Była i kopenhaska, i warzywno-owocowa, jogurtowa, nabiałowa. I niestety Mezi! :( Ale po nim naprawde sporo schudłam, że nikt mnie nie poznawał. Ale co z tego jak to wróciło bo jadłam normalnie. Najwięcej ważyłam 83 kg i było to w maju 2004 roku. I nie mogę zejść na dobre poniże 70 żeby na początku była 6! Ale zaczynam na dobre i w miare mądrze. A Ty ile obecnie ważysz? Tyle ile w stopce? A i mam 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chiwlowo jest więcej .... tak poszalałam przez wekkend... a pozatym czuje sie cała opuchnięta - woda.... ja tez nie moge sie doczekać az 6 zaobacze z przodu... ale raz chundę raz tyje zazwyczaj waha sie 75-73 kg a dziś waga wskazała 76 kg :( dlatego jestem znów na diecie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jestem troche sie tu rozpisalyscie a co do diet to ja jednak bardzo chwale sobie ta norweska namawiam meza na nia bo troche mu sie przybralo 97kg powiedzialam ze z nim pociagne zeby nie byl sam ja sobie bardza ja chwale juz tyle czasu minelo a ja pomimo ze gdzies podjem i wskocze nawet na 62 to pozniej spada na 60,5 dzisiaj sobie ze jutro mam okres dostac no a dzisiaj rano waga 60,5 czyli nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz i naprawde wierze za ta norweska mi duzo dala wkoncu z jakies 9 dni na niej bylam i a tak pisalam wczesniej ze prawie sie glodzac nie chcialo drgnac ani kilograma a teraz nawt jak przybiore to wracam do tego co stracilam po norweskiej chociaz raz zobaczylam po niej 59,5 ale to byly tylko 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ta woda jak pamietam i pije to tez waga jakby mniejsza ale nieraz zapominam skoro mi przypomnialyscie to ide sie napic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wodda... ja kaurat na czerwonej herbacie dzis lece, pije już 2litr, bo wody mi zabrakło.. i jade zaraz po kefirek i wodę no i po owoce na jutro ... mniam już sie nie moge doczekac jak zrobie sobie przepyszną sałatke z owoców , własnie taka jak jadłam na norewskiej :) pychhha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy młody feniks z nami zostanie :) bylo by fajnie czym nas wiecej tym weselej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) zrobilam nastepne 30 brzuszkow na swojej laweczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiece wyslalam ci na poczte zdjecie swojej coreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catta
Witam wszystkie!!! Przeczytałam, że uważacie, że im was więcaj tym fajniej. W takim razie czy mogę się dołaczyć??? Ja też odchudzam się od zawsze. Kiedyś udało mi się nawet schudnąc do 46 kg - mam 162 cm wzrostu. No i tak się to rzymał jakieś dwa lata, a potem przyszedł egzamin magisterski, stres, pisanie pracy i kiepsko dobrane tabletki antykoncepcyjne i wszystko szlag trafił. Przytyłam prawie 15 kilo w pół roku. Obecnie od stycznia tego roku udało mi się zrzucić 6 kilo, ale tylko dlatego, że przez jakiś czas miałam nogę w gipsie i siła rzeczy dużo ćwiczyłam. Obecnie ważę 57 kilo a mój cel to do końca czerwca 53 kg. Wiem że jest on możliwy, ale wątpię żeby było to dla mnie wykonalne. Aktualnie testuję dietę kapuścianą, ale jak na razie efektów nie widać. Mam pytanie a propos diety 7 dniowej, o której pisałyście kilka stron cześniej: jak bardzo ona jest skuteczna??? CZy jak jest dzień mięsny czy rybny to nie można zjeść nic a nic więcej??? Najbardziej podobają mi się w niej trzy pierwsze dni bo i ser biały i kefir i owoce uwielbiam. A co to jest ta dieta norweska??? Czy to ta z grejfrutami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catta witamy serdecznie jak widzisz cos przez ta 7 dniowa nie mozemy przebrnac :) ale w kazdym dniu tylko to co jest napisane a jezeli chodzi o norweska to faktycznie jajka i grejpfruty jak dla mnie jest to super dieta i naprawde szybko spada na niej waga i poki co nie mam efektu jojo jak by co tu jest strona szczegolowa tej diety http://www.gimbla.pl/forum/viewtopic.php?t=44623&view=next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jade nadal na tych kefirkach .... i wytrzymam cały dzionek ... musze.... :) tzn. postaram sie :) heheh :) akna jednak nadal nie mam @ spóxnia mi sie juz 2 dzień..... sama nie wiem co myśleć .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna byłam przed chwilą w biedronce i kupiłam jakiś napój dietetyczny choco.... niby kuracja na 7 dni... za 7 zł. pije sie go rano od jutra zaczynam go pic.... zawiera lecytyne, l-karnityne, inozytol, kofeine i olgofruktoza...hmm.. mnustwo witamin, napisane że wspomaga odchudzanie i jest przeznaczony dla osób otyłych firmy mokate a nazywa sie DietaFit....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki spadam i do jutra dam znac jak to smakuje.... jutro rano wypije... buźka i zaparaszamy wszystkie dziewczyny :) razem raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz tu nie zagladalam bo myslalam ze cie nie ma ale daj znac jutro jak smakuje moze tez jutro zachacze o biedronke papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) zajrzałam do was przez przypadek, i przyznam sie ze nie przeczytałam wszystkich stronek... troche ich za duzo :):) ja jestem na kolejnej diecie od niedzieli - diecie to moze zle powiedziane a raczej zaczelam sie zdrowo i racjonalnie odzywiac... jem okreslone ilosci, o odp godzinach, no i zrezygnowałam z bialej maki, ryzu i takich tam. nawet jestem z siebie dumna, bo w koncu zmieniło sie moje nastawienie na to wszystko :) pozdrawiam was ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Nie mam kompa w domu więc klikam z pracy ale to cisza. Mam zamiar osiedlić się tutaj skoro tak mnie serdecznie przyjęto. No i dzisiaj weszłam na wagę i dodałam nowy zapis w stopce. Dziś 74 kg :) Wczoraj na kolacje ok 17 zgodnie z zaleceniem zjadłam troszkę gotowanego mięska. Póżniej było 20 min biegaania i hula hop. I tak dzis jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody feniks no to super malymi kroczkami a do celu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj chyba ze 100 brzuszkow na swojej lawczce bardzo mnie dzisiaj bala rece brzuch nie specjalnie bo codziennie robilam zwykle brzuszki :) waga dzisiaj bez zmian 60,5 czyli ok nie chce zeby bylo wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Akna Przekonuje sie ze bez ruchu nic sie nie zdziała na dłuższą mete. Będziesz miała ładny brzuszek po ławeczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) na to licze bede was informowala jakie sa efekty bardzo sie zawzielam teraz jak brzuch jest umiesniany to nie wywala go tak po jedzeniu juz widze duze zmiany ale tak jak pisalam prawie od 7 tygodni coddziennie 60 brzuszkow robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiece gdzie jestes jak tam twoj napój dietetyczny choco wy dziewczyny tylko w pracy piszecie a ja siedze w tym domu i czekam zawsze nawas z niecierpliwoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotha
Hej!!! JA dalej ciągnę dietę kapuścianą i dziś rano waga wskazał 1 kg mniej. Ucieszyłam się jak cholera. Przede mna trzy najgorsze dni - o samych warzywach i mięsie. NAjgorsze jest to, że nie wiem co potem. Myślę nad tą 7 dniową. Kobiece kształty - z tego co czytałam to ją testujesz. Daj znać czy przynosi jakieś efekty. Kobiece kształty --- gratuluję silnej woli. JA w sumie też bym nie wypiła sheka z mcdonalda ale tylko dlatego że mi nie smakują. Akna2 a ile dni przetrwałas na tej diecie 7dniowej i czy jaikieś efekty były widoczne? Zajrzałam na tą stronke o diecie norweskiej. W sumie to chyba nie tak cięzko na niej wytrzymać choć pewnie po paru dniach na jajaka i grejfruty patrzeć nie można. Ponadto o tej porze roku te grejfruty w sklepach są jakieś takie brzydkie.NAjgorsze jest to, że ja do 17 pracuję i jakoś tak głupio by mi było opychać sie jajkami w pracy. Ale drugiej strony co to kogo obchodzi co i dlaczego jem. Wytrwałaś na norweskiej 14 dni??? Ile udało ci się zrzucić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catta
Ta wypowiedż powyżej z nimiek gotha to ja-miałam wcześniej ten nick na innym topiku i mi się pomyliło. Jeszcze jedno pytanie odotyczące diety norweskiej. Kiedyś o niej czytałam i nie było mowy o kromce chleba. Akna2 jadłaś chleb??? A jeśli tak to jaki - zwykły pszenny czy może ciemne pieczywo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na diecie norweskiej wytrwalam 8 albo 9 dni pieczywo wasa bo juz od wiekow nie jadam zwyklego schudlam na niej 4,5 kil ale duzo zmienila mi sie figura bo tak jestem osoba wysoka szczuple nogi i rece tylko mialam taka opone na okolo brzucha i tego wlasnie sie pozbylam :) wczoraj kupilam grejpfruty i na sniadanko zjadlam byl slodzitki i smaczny ale juz coraz mniej ich wsklepach ale jesli ktos ma silna wole polecam ta diete nie wiem ile bym schudla gdybym wytrzymala do konca :( ale mialam taka impreze w domu z takimi rarytasami ze peklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×