Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

no wiesz chyba kupie ta ksiazke zobacze co tam pisza teraz jeszcze patrzylam na topik i sporo tych tracacych kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla :( wlasnie czekam na druga jutro chyba bedzie bo tej zlozyc nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem druga kostke sera - i powiem ci że cos mi wychodzi bokiem..... :( rozbabrałam ją a wogóle mi jakoś nie smakuje.... ech ... a jak u ciebie? zaczełaś od sera? czy jednak nie zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam obiad bo maz zawsze wpada po 14 nie wytrzymalam zrobilam surowke z mlodej kapusty i najadlam sie jej z kurczakiem widzisz co sie dzieje :(:(a co do laweczki to jedna czesc jest krzywa i nie mozna jej zlozyc ale pani napisala ze dzisiaj kurierem wysylaja druga a to mam oddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten deszczowy dzien :( kobiece jak dalas rade na tym serku :)?jak samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej akna :) szczeże- nie dałam rady /.... zjadłam w domu obiad.... i nei dietetyczny... nnie mogłam wytrzymać i miałam straszną ochote na zimniaki i zjadłam z jajkiem sadzonym :( ale dziś lece dalej z tą diteą i pije własnie kefirek.... Bo pomnio obiadu i kolacji oraz loda i tak wstałam lżesza o 0,5kg i widac to na wadze :) nie wiem jak to się stało... ale daLEJ walcze, choc srednio skutecznie ale tak sie wczoraj zraziłam do tego sera że chyba teraz przez następne 0,5 roku nie wezme do ust... dziś pojade napewno na samych jogo i kefirach bo lubie :) a zreszta wczoraj gadałam z chłopem i zgodził sie na diete atkinsa wraz ze mną robić.... więc może bedzie mi łatwiej.. ale narazie jeszcze próbuje wytrwać na tj 7 dniowej może troche zmodyfikowoanej ale dziś tez bede sie strać nic innego do buzi nie wziąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) nie martw sie to nie proste na samym serze zeby jeszcze byl w nim szczypior i smietanka ;) wlasnie dotarla mi druga laweczka ktora dala sie zlozyc i i sprawdzilam ja brzuch napina sie jak diabli a i rece cwicza bo dzwigaja caly ciezar wiec chyba jest spoko jak juz bede miala brzuch jak kaloryfer to dam znac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiece kstzałty
hahahha :) dobre :0 a cięzko sie cwiczy ? chce się? trudno ? napisz cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie zrobilam 30 troszke ciezko rece bola wieczorem bede chciala jeszcze z 60 zrobic brzuch faktycznie pracuje ale kregoslup nie boli jak przy zwyklych brzuszkach zobaczymy jaki bedzie efekt po tygodniu codziennego cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
174 zl z przesylka bo sama laweczka 149 ale jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam cie do siebie jak chcesz wyprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pytam czy mogłabym przyłączyć się do Was? Od jakiegoś czasu błąkam się po forum ale część z tu przebywających nie jest w moim przedziale wagowym (są to wysokie kobitki co chcą ważyć po 40-50 kg). A ja nie jestem tą szczęściarą i wyglądam nieco inaczej. Znajdzie się tu dla mnie miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy serdecznie ja napisze cos wiecej bo wlasnie wychodze bede po 14 i pogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh :) miło mi akna że zaparszasz mnie do siebie :) hehe :) ale chyba mam troche daleko :) todobrze że jestes zadowolona :) oto własnie chodzi ... ja jak kupiłam se orbiterka to tez byłam bardzo zadowolona.. ale jakoś nie moge ostatnio na niego wleść... len ze mnie straszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już po kerdirku i po jednj aktivi z siemiem lnianym .... i po 1,5l czerwonej herbaty jeszcze przedemna 1,5l zielonej herbaty wogóle zauwazyłam pozytywne efekty mojej cey włosów itd... to chyba własnie od tej zilonej herbaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta polega na tym zeby nie przekroczyc 800 kcal + ćwiczenia. Wczoraj poszłam na długi spacer (jakies 4 km), a wieczorkiem 20 min biegania + 10 min hula hop. Ponoc dobra jest również skakanka ale jej jeszcze nie posiadam. A przed snem balsam ujędrniający. Jak myślicie może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana - zmało kcal.. efekt jojo zmien to chociaz do 1000 kcal ... a wógóle to powinno byc najmniej 1200 kcal... powoli ale skutecznie :) a co jesz? a co do ćwiczeń to SUUUPPERRR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np dzisiaj śniadanie: 2 garści płatków kukurydzianych + garść musli zalane szklanką mleka herbata + 1 łyżeczka cukru kawa + 2 łyżeczki cukru 2 kromki macy razowej kisiel słodka chwila (to mnie \"zamula\" jak jestem głodna) i to na obecną chwile wszystko. Nie umiem pić wody niegazowanej :( I co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz - ekspertem niby nie jestem no ale naczytałam sie o tych dietach śniadanie ok... węglowe... mleko 0,5tłuszczu później do 12.00 wegle? czyli maca a teraz powinnaś zjeść mięso z warzywami - jKO OBIAD :) a na koniec białko czyli ryba, jaja - warzywa ... i bedzie super a cukier zastąp fruktozą... smakuje jak cukier lub słodzikiem :) nie martw sie ja tez nie umiałam pic wody niegazowanej.. a teraz tylko taka mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybciej bedzies ztrawić jak nie bedzie produktów mącznych typu kisiel :) a kawa jest świetna z cynamonem - nie wierzyłam ale sama teraz taka p0ije a cynamon poprawia przemianę materii i jest strasznie słodka taka kawa :) dasz radę :) już masz 2,5 kgmniej :) gratuluje :) a skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam prawie w warszawie (stety lub nie) postaram sie zastosować do porad bo tak bardzo bym chciała wreszcie schudnąć! Zapowiadają upalne lato ;) Co do wody to nie wiem czy nie zacznę dodawać do niej soku z cytryny. Ja nie mam aż takich oporów do niej. Poprostu ciężko mi wstać i wziąść szklanke wody. Chyba przerzuce się na butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa świetny pomysł.... :) z butelki owiele łatwiej niz ze szklanki... koło mnie w pracy stoi zawsze 1,5l i se ja popijam... a wszczególności w tedy jak sobie przypomne że trzeba pic 3l wody dzinnie :) no i pije... na siłe :) koło wawy tzn. pod wawą? bo ja jestem z wawy i szukam kogos kto by pochodził ze mna na basen itp. uda ci sie.. tylko musisz wierzyc w siebie :) ja zaczełam walkę od diety atkinsa... i zaczeło sie powoli powoli udawać... ale jak zapominam o diecie to odrazu tyje :( dlatego wiecznie stosuje jakies diety a to fakt że lato bedzie upalne... też marzy mi sie nie wstydzić sie sowjego własnego brzuszka... a oponka jest spora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×